Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بچه ها میشه چندتا انیمه معرفی کنین که خون و خونریزی توش زیاد باشه و داستان قشنگی هم داشته باشه یچیزی مثل aot
Code geass

کینگدوم هم خوبه ولی تو انیمه تمام خشونتش سانسور شده!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
بچه ها میشه چندتا انیمه معرفی کنین که خون و خونریزی توش زیاد باشه و داستان قشنگی هم داشته باشه یچیزی مثل aot
Akame Ga Kill
خون خون ریزی زیادی داره خلاصه ...

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Tokyo Ghoul (فصل ۱)

Hellsing Ultimate (خدای خشونت و خونریزی)

Hunter X Hunter 2011(مثل دو تای بالایی خشونت نداره ولی هر چی جلوتر میره خفن تر و دارک تر میشه بخصوص ارک یکی مانده اخر یکی از دارک ترین و بهترین ارک ها تو کل انیمه هاست)
اینم بگم Code Geass هیچ خشونتی نداره بر چه اساس معرفی کردن نمی دونم:D

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
خین و خین ریزی معرفی کنم بهت بری حالشو ببری

shigurui
basilisk
claymore
fist of the north star عشق منه بچگیم با این انیمه گذشت
هلسینگو که دوستان گفتن
parasyte
dead man wonderland

فعلا اینا به ذهنم میرسه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Tokyo Ghoul(فصل ۱ و ۲،فصل ۳ و ۴ رو نبین) Hellsing Ultimate(خدای خشونت و خونریزی)
Hunter X Hunter 2011(مثل دو تای بالایی خشونت نداره ولی هر چی جلوتر میره خفن تر و دارک تر میشه بخصوص ارک اخر یکی از دارک ترین و بهترین ارک ها تو کل انیمه هاست)
اینم بگم Code Geass هیچ خشونتی نداره بر چه اساس معرفی کردن نمی دونم:D
Code geass هیچ خشونتی نداره!8->

بعد کلا نیمه دوم درخواستشون رو نادیده گرفتید تا حدودی(جز پاراسایت و تا حدودی کلایمور) ، وگرنه هیچ انیمه ای تو خشونت نزدیک به افرو سامورایی و blood c نمیشه!

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

همه معرفی کردن ولی عجیب بود که کسی به Berserk اشاره نکرد ... به نظرم ترتیبش اول 3 نسخه انیمیشن مانند هست و بعد 2 فصل انیمه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
افرو سامورای و blood c رو ندیدم بخاطر همین معرفی نکردم و از انیمه های که خودم دیدم معرفی کردم گفت در کنار خشونت داستان خوبی هم داشته باشه مواردی که نام بردم هم داستان خوبی دارن
کد گیاس هم هیچ خشونتی نداره و از هیچ لحاظ شبیه اتک نیست.
ویدویی که هم گزاشتی با احترام و بدون توهین بنظرم خشونتش مسخرس خشونت باید لذت بخش باشه مثل Hellsing Ultimate نه این که فقط دست و پای قطع شده و خون ببینیم‌.
با احترام چی ، چرا انقدر offensive آخه !! مگه من گفتم انیمه خوبیه! ۹۰ درصد انیمه های خشن که پر خون و خون ریزی هستن مهملاتی بیش نیستن

در کل اینکه میگی کد گیاس خشونت نداره فقط کسی می‌تونه بزنه که کدگیاس ندیده !

همون اتک هم صحنه های خشنش همه سانسور شدن! و فقط چیزی که میمونه مرگ کارکترای فرعیه!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
tokyo ghoul داستان خوبی داره؟ انیمه ش منظورتونه؟ حالا فصل اول ی چیزی حداقل خواستن به مانگا وفادار باشن ولی فصل دوم ک از همون اول زدن پر پر کردن داستانو تا اخرشم افتضاح پیش رفت

اینم بگم من مانگارو کامل نخوندم فقط برای اینکه بفهمم چرا قبل از اینکه فصل اول بیاد ملت انقدر هایپ بودن رفتم چند چپتری گذری خوندم و دیدم حق داشتن هایپ باشن :D بعدش برام سوال شد چجوری ی استدیو میتونه از اون مانگا همچین عنیمه ی تحویل بده

خواهش میکنم هی tokyo ghoul پیشنهاد ندید ی نفر تازه بخواد انیمه شروع کنه با دیدن این فک میکنه همه انیمه ها اینطورین برای ابروی خودمون بده :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
وان پیس یه طوری نشده!؟
واقعا حس میکنم سندروم داستان های فانتزی گریبان گیر وان پیس هم داره میشه!!!

از جایی که هولد کرده بودم یه سه چهار چپتر خوندم ! الان میفهمم از اینکه گفته بود تا۴ سال دیگه داستان رو تموم می‌کنه منظورش چی بود ، تازه با این همه تعطیلی که به خودش میده

@Akiba

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
tokyo ghoul داستان خوبی داره؟ انیمه ش منظورتونه؟ حالا فصل اول ی چیزی حداقل خواستن به مانگا وفادار باشن ولی فصل دوم ک از همون اول زدن پر پر کردن داستانو تا اخرشم افتضاح پیش رفت

اینم بگم من مانگارو کامل نخوندم فقط برای اینکه بفهمم چرا قبل از اینکه فصل اول بیاد ملت انقدر هایپ بودن رفتم چند چپتری گذری خوندم و دیدم حق داشتن هایپ باشن :D بعدش برام سوال شد چجوری ی استدیو میتونه از اون مانگا همچین عنیمه ی تحویل بده

خواهش میکنم هی tokyo ghoul پیشنهاد ندید ی نفر تازه بخواد انیمه شروع کنه با دیدن این فک میکنه همه انیمه ها اینطورین برای ابروی خودمون بده :D
برای منی که مانگاشو خوندم همون فصل اول توکیو غول هم با ارفاق خوب به حساب میاد چه برسه به فصل های دیگه. مشکلم با فصل دو، تغییر نسبت به مانگا نیست مشکل اون همه پلات هول و کار های بیخود شخصیت هاست(توکا 3 قسمت کامل فقط داشت میدویید:)))
چیزی که عجیبه اینه که استودیو پیروت به فیلر هاش معروفه(ناروتو شیپودن:))) ولی اینجا اومدن 322 تا چپتر رو تو 48 قسمت جا دادن:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

Devil May Cry
مخصوصا قسمتای آخرش
خون همه جارو می گیره

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,419
(Good Morning) اوهایو

نمیدونم این فیلم کوتاه ساتوشی کن رو دیده باشید یا نه
در نگاه اول احتمالا بیننده فک میکنه این حالت صبح بیدار شدن انسان رو نشون میده
وقتی که هنوز ویندوز آدم بالا نیومده و همه چی هچل هفته
نمیدونی چیکار داری میکنی و کدوم مرحله صبحگاهی رو رد کردی کدوم رو نه
اما اگه با سابقه و تم کلی ساتوشی آشنا باشید میدونید که مورد علاقه ترین موضوعش مساله خود(Self)
و ناپایدار بودن و متغیر بودن اون هست، همون طور که محتوای آبی خالص و عروس هزاره هم شامل این مساله میشه
بنظر من تو این فیلم هم میخواسته به همون مساله اشاره کنه
خود کاراکتر اولا ظاهرش ترنسپرنته و ثانیا زمان مشخص نداره انگار تو یه بازه چند دقیقه ای از زمان پخش شده
اگه کسی بخواد ساتوشی کن رو بشناسه بهش میگم همین فیلم یک دقیقه رو ببین کافیه برا اینکه بفهمی با کی طرفی!!

خوشال میشم تفسیر های متفاوت اتون رو بگید​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر