Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
اینو واقعا گفتی! یا شوخی کردی؟ واقعا برام سوال شد
اینو جدا می پرسی؟:o Boku no Pico یکی از بهترین کارهایی هست که حتما باید ببینی و من به همه پیشنهاد میکنم!!!

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
اینو جدا می پرسی؟:o Boku no Pico یکی از بهترین کارهایی هست که حتما باید ببینی و من به همه پیشنهاد میکنم!!!
میدونم کار خیلی خوبیه... خواستم یکم از جنبه های مختلف انیمه تعریف کنم، گفتم دوباره داستان اسپویل اتفاق میفته... فکر کردم به شوخی داره میگه...

• Like
Reactions: zack fair

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این فصل از لحاظ slice of life یکی از بدترین فصل هاست

دو قسمت اول به نظرم خیلی بهتر از دو قسمت اول ova بودن با اینکه به نظرم ova شاهکاره ولی این چند قسمت ابتدایی خیلی متوسطه
من بعد دیدن لائو به جای dusty فکر کردم نمیخوان نوال رو دنبال کنن که بعدا فهمیدم مثل اینکه تو ova اومدن تغییر دادن که خیالم راحت شد
اون لحظه که رینهارد فهمید تو تله افتاده و اون موزیک پخش شد و اون دستور رینهارد... فوق العاده بود:>
طراحی شخصیت ها هم به نظرم بی نظیره و مبارزات هم عالیه
جدا این دو قسمت اول عالیه نمیشه اصلا ایرادی گرفت
قسمت بعد هم فکر کنم قراره گذشته رینهارد رو ببینیم
فکر کنم قسمت چهار هم بلاخره ابراستاین رو ببینیم :>

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
آقا یه کار درست و درمون پیشنهاد کنید(مانگا/انیمه) تا چند روزی کاملا درگیرش بشم... |:
کاش سبک و ژانری که میخوای رو میگفتی که بدونم چی میخوای ولی درکل اینا که پایین مینویسم به نظر عالین و به درد هرکسی میخوره:D
انیمه:
انیمه
Puella Magi Madoka Magica
سبک طراحی گوگولی مگولی ولی دنیایی به شدت تاریک و مرده به همراه کاراکتر پردازی و داستان فوق العاده... طرفدار کارهای دارک و تلخ هستی حتما برو سراغش.
Psycho-Pass
یه انیمه ی کاراگاهی فوق العاده خوش ساخت با یه داستان فلسفی و درگیر کننده که در عین فلسفی بودن خیلی ساده، روان و جذاب توضیحش میده.
Fate/Zero
انیمه ی خیلی خوبیه، گرافیک، موسیقی، شخصیت پردازی و داستان همه چیزش عالیه... مبارزات خیلی خوبی داره... اگه از اساطیر و قهرمانان جنگی خوشت میاد حتما برو سراغش.
Chihayafuru
یه انیمه ی درام عالی و منطقی بدون داد زدن ها و خیانت و کلا مسخره بازی های الکی ای که تو خیلی از کارهای جدید دیده میشه. داستانش به شدت درگیر کننده و کاراکتر اصلی بسیار جذابه.
Hyouka
یه انیمه ی معمایی و برش زندگی بسیار زیبا و خوش ساخت... اگه با اپیزودیک بودن انیمه ها مشکل نداره شدیدا پیشنهادش میکنم بهت... از معدود کارهای تو سبک برش زندگی و زندگی مدرسه ای که حسابی منو درگیر خودش کرد.
Rurouni Kenshin Trust and Betrayal
یه OVA چهار قسمتی از انیمه کنشین که البته برای دیدنش نیازی به انیمه ی اصلی نیست. یه انیمه ی سامورایی فوق العاده است که به خوبی تقابل عشق و نفرت رو نشون میده.
=======
مانگا:
مانگا
Berserk
برسرک از اون مانگاهاست که اکثرا خوندنش ولی خب اگه هنوز سراغش نرفتی حتما برو... حتی اگه انیمه اش رو هم دیدی باز تاکیید میکنم بری سراغ مانگاش:D
Pandora Hearts
یه مانگای تموم شده با تمی فانتزی و داستان و شخصیت پردازی های زیبا... پاندورا هارتز از معدود آثاریه که به خوبی به پایان رسید و الکی شیردوشی نشد
Tower of God
منهوای برج خدا یکی از اون منهوای خوف و خفن با کلی دنیای بی نظیر و مبارزات و داستان عالیه... سرعت منهوا خیلی عالیه فقط بزرگترین نکته ی منفیش اینه که فصل اول منهوا آرت بسیار ضعیفی داره هرچند اگه بتونی هشتاد و خورده ای چپتر اول رو تموم کنی بعدش توی فصل دوم آرت منهوا خیلی خوب میشه.
Tokyo Ghoul
توکیو غول رو تقریبا همه به اسم انیمه اش میشناسن ولی خب انیمه ی توکیو غول نصف نصف نصف نصف جذابیت مانگا رو نداره. اگه مانگا رو نخوندی حتما حتما برو سراغش. پایان فصل اولش به تنها برای مدت ها کف خون قاطی کردن کافیه:x
The Promised Neverland
از آثار نسبتا جدید شونن جامپه... با وجود اینکه توی مجله ی شونن جامپ چاپ میشه ولی باعث نشده که تبدیل به اثری کلیشه ای و گل و بلبل بشه. منهوای بسیار معمایی و جالبیه و در هر چپتر بارها ممکنه که غافلگیر بشی>:)
پ.ن: مانگاهایی که گفتم همشون ترجمه شده هستن:D
پ.ن: مانگاهایی که گفتم همشون ترجمه شده هستن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر