Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Amanchu Advance - E01
چقدر خوبه این انیمه....خیلی دوستش دارم..فصل 1ـش که عالی بود...امیدوارم که این فصلش هم خوب باشه..
کلاً انیمه ای که شخصیت های اصلی ـشون همه کانوجو باشه...رو خیلی دوست دارم...فصل پیش هم Sora yori mo Tooi Basho رو داشتیم، که خیلی باهاش حال کردم.

Gegege no Kitarou - E02
هیچ خوشم نیومد...دو قسمت رو هم فقط بخاطر صدای میوکی چان (دوبلور کیتارو) و باباش که استوره بزرگ ماساکو-سان (دوبلور پدر و پسر تو دراگون بال) نگا کردم....و گرنه لول انیمه خیلی پایینه....
کسی از داستانش خبر داره...جلوتر بهتر میشه، مثلاً مثل "یوشی تورا" بشه؟

Hinamatsuri - E01
قسمت اولش که هیچ جذب ـم نکرد....فعلاً تا سه قسمت ادامش میدم...ببینم چی میشه..ولی اصلاً بهش امیدی نیس..تلاش بیخودی ـه

Lupin III Part V - E01
به این میگن انیمه....این ارزش دیدن داره واقعاً.....

Megalo Box - E01
خوب بودش...فعلاً باید جلو رفت و دید که چطور پیش میره...ولی برای قسمت اول راضی کننده بود.

Tada-kun wa Koi wo Shinai - E01
خوب بود..انیمه ـش..خوشم امد...الخصوص دم Miyano Mamoru گرم...صداش خوراک اینطور مسخره بازی هاس...
چه شود این فصل هم ایجا صداش رو میشنویم هم توی اشتین;گیت 0
حتماً ادامش میدم....

Tokyo Ghoul re - E02
زیاد جذبش نشدم (طبیعی هم هستش) یه مقدار که چه عرض کنم...به نظرم خیلی سطح کیفی ساخت انیمه تغییر کرده....کیفیت ساخت فصل 1ـش رو بیشتر دوست داشتم...الخصوص موسیقی ـش و OP انیمه.

Boku no Hero Academia - E39
برای شروع قسمت واقعاً ضعیفی بودش...ولی خوب نمیشه کاریش کرد....اینا فلک بک نزنن...انگار یه چیز ـشون کم شده...

Captain Tsubasa (2018) - E02
کسی احساس نکرد که داره jojo نگا میکنه :D
قسمت اولش رو دیدم...یه مقدار شک داشتم...ولی با دیدن قسمت دومش دیگه شک ـم به یقین تبدیل شد...
لامصب خود خود ـه jojo بودش...تمام افکت هاش، نحوه ی دوبله، صحنه ها و حتی نوع موسیقی....
رفتم چک کردم دیدم که بله..همینطور ـه....

یعنی خاک بر سرشون....خو یعنی استدیوی دیگه ای نبودش...اگه یه خورده دیگه زور میزدنن....رسماً یه 3D Anime درست میکردن.
حالا همه اینها به کنار...یعنی آهنگساز قحطی بودش...دادن به این یارو....
یعنی داره گند میزنه به تمام خاطرات....

اقا..این چهارتا آهنگ ای که upload کردم رو گوش کنید....تا بفهمید که درد من چیه الان.

Attachments

• Captain Tsubasa - Soundtrack.zip
    3.8 MB · مشاهده: 52

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Steins Gate 0 - E01
پسر عجب چیزی بودش...اولش که خیلی خوب شروع کرد...عجب ویولن ای میزد...
اخرش هم خیلی هیجانی تموم شد....این فصل یعنی قراره داغون بشیم...هفتگی نگا کردن 23قسمت....پوست آدم کنده میشه

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
قسمت اول steins gate 0 خوب بود. مخصوصا آخرش حدس های جالبی رو به مخاطب القا می کنه. ببینیم حالا قسمت بعد کدومش درست در میاد...
بعد چند ماه حرص خوردن و داد و فریاد بالاخره اومد! عجب موسیقی.. عجب دیزاین صحنه ای.. شخصیت پردازی!چه شروع با شکوهی! داریم بهترین انیمه این فصل رو میبینیم ایا؟ یا قراره بهترین انیمه امسال بشه؟ به قول ژاپنیا sogoynone;)
این انیمه رو باید با کیفیت web dl که هر قسمت 2 گیگه دانلود کرد و دید
پ. ن smokexحال نکردی attack back بدی بهم؟ :-c

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Amanchu Advance - E01
چقدر خوبه این انیمه....خیلی دوستش دارم..فصل 1ـش که عالی بود...امیدوارم که این فصلش هم خوب باشه..
کلاً انیمه ای که شخصیت های اصلی ـشون همه کانوجو باشه...رو خیلی دوست دارم...فصل پیش هم Sora yori mo Tooi Basho رو داشتیم، که خیلی باهاش حال کردم.

Gegege no Kitarou - E02
هیچ خوشم نیومد...دو قسمت رو هم فقط بخاطر صدای میوکی چان (دوبلور کیتارو) و باباش که استوره بزرگ ماساکو-سان (دوبلور پدر و پسر تو دراگون بال) نگا کردم....و گرنه لول انیمه خیلی پایینه....
کسی از داستانش خبر داره...جلوتر بهتر میشه، مثلاً مثل "یوشی تورا" بشه؟

Hinamatsuri - E01
قسمت اولش که هیچ جذب ـم نکرد....فعلاً تا سه قسمت ادامش میدم...ببینم چی میشه..ولی اصلاً بهش امیدی نیس..تلاش بیخودی ـه

Lupin III Part V - E01
به این میگن انیمه....این ارزش دیدن داره واقعاً.....

Megalo Box - E01
خوب بودش...فعلاً باید جلو رفت و دید که چطور پیش میره...ولی برای قسمت اول راضی کننده بود.

Tada-kun wa Koi wo Shinai - E01
خوب بود..انیمه ـش..خوشم امد...الخصوص دم Miyano Mamoru گرم...صداش خوراک اینطور مسخره بازی هاس...
چه شود این فصل هم ایجا صداش رو میشنویم هم توی اشتین;گیت 0
حتماً ادامش میدم....

Tokyo Ghoul re - E02
زیاد جذبش نشدم (طبیعی هم هستش) یه مقدار که چه عرض کنم...به نظرم خیلی سطح کیفی ساخت انیمه تغییر کرده....کیفیت ساخت فصل 1ـش رو بیشتر دوست داشتم...الخصوص موسیقی ـش و OP انیمه.

Boku no Hero Academia - E39
برای شروع قسمت واقعاً ضعیفی بودش...ولی خوب نمیشه کاریش کرد....اینا فلک بک نزنن...انگار یه چیز ـشون کم شده...

Captain Tsubasa (2018) - E02
کسی احساس نکرد که داره jojo نگا میکنه :D
قسمت اولش رو دیدم...یه مقدار شک داشتم...ولی با دیدن قسمت دومش دیگه شک ـم به یقین تبدیل شد...
لامصب خود خود ـه jojo بودش...تمام افکت هاش، نحوه ی دوبله، صحنه ها و حتی نوع موسیقی....
رفتم چک کردم دیدم که بله..همینطور ـه....

یعنی خاک بر سرشون....خو یعنی استدیوی دیگه ای نبودش...اگه یه خورده دیگه زور میزدنن....رسماً یه 3D Anime درست میکردن.
حالا همه اینها به کنار...یعنی آهنگساز قحطی بودش...دادن به این یارو....
یعنی داره گند میزنه به تمام خاطرات....

اقا..این چهارتا آهنگ ای که upload کردم رو گوش کنید....تا بفهمید که درد من چیه الان.
خلیل جان البوم soundtrack کاپتان سوباسا رو داری با کیفیت flac یا mp3 بفرستی برام؟

• Like
Reactions: zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم

آقا نکن این کارا رو، من قلبم ضعیفه تحمل زنده شدن خاطرات بچگی رو نداره:((

کاش دوباره سری جدید فوتبالیست ها رو دوبله میکردن، این صدای واکیبایاشی اصلاً بهش نمیخوره:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

کاش دوباره سری جدید فوتبالیست ها رو دوبله میکردن، این صدای واکیبایاشی اصلاً بهش نمیخوره:D
اخه چقدر قلبت ضعیف داره! چیزی نیست که نهایت 2 تا سکته خفیف میکنی :D..
باور کن خود voice actor واکیبایاشی صدای دوبلور فارسی رو شنید حال کرد تو زمان خودش!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خلیل جان البوم soundtrack کاپتان سوباسا رو داری با کیفیت flac یا mp3 بفرستی برام؟
Captain Tsubasa Complete Collection - Hikarinoakariost
هم MP3 داره هم FLAC

سلام.
دیدن فصل های قبلیش لازمه یا میشه از همین شروع کرد؟
انیمه Lupin درباره ی یه دزد هستش...کلاً یه انیمه اپیزودیک ـه...مثلاً مثل Detective Conan در نظرش بگیر...اونجا کونان کاراگاه...ایجا لوپین...دزده
ولی اگه بخوای از اینجا شروع به دیدنش کنی...به مشکل میخوری، یه سری شخصیت الان دور هم جمع شدن که برات نا آشنان و تو فصل های گذشته اضافه شدن به داستان.

حالا من با دوبلش مشکل ندارم...کنار میاد هر طور شده...
ولی نمیتونم با موسیقی ـش کنار بیام...یعنی گند زدن به همه چیز....
فک کنم قسمت های جون-میزوگی....وسط زمین داره بارون میاد....آهنگی میزنه، قلب آمد منفجر میشه.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Captain Tsubasa Complete Collection - Hikarinoakariost
هم MP3 داره هم FLAC

انیمه Lupin درباره ی یه دزد هستش...کلاً یه انیمه اپیزودیک ـه...مثلاً مثل Detective Conan در نظرش بگیر...اونجا کونان کاراگاه...ایجا لوپین...دزده
ولی اگه بخوای از اینجا شروع به دیدنش کنی...به مشکل میخوری، یه سری شخصیت الان دور هم جمع شدن که برات نا آشنان و تو فصل های گذشته اضافه شدن به داستان.

حالا من با دوبلش مشکل ندارم...کنار میاد هر طور شده...
ولی نمیتونم با موسیقی ـش کنار بیام...یعنی گند زدن به همه چیز....
فک کنم قسمت های جون-میزوگی....وسط زمین داره بارون میاد....آهنگی میزنه، قلب آمد منفجر میشه.
خلیل خدا عمر با عزت بهت بده! :Dمیشنیم تا صبح خاطره بازی میکنم با collection اهنگاش

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بعد چند ماه حرص خوردن و داد و فریاد بالاخره اومد! عجب موسیقی.. عجب دیزاین صحنه ای.. شخصیت پردازی!چه شروع با شکوهی! داریم بهترین انیمه این فصل رو میبینیم ایا؟ یا قراره بهترین انیمه امسال بشه؟ به قول ژاپنیا sogoynone;)
این انیمه رو باید با کیفیت web dl که هر قسمت 2 گیگه دانلود کرد و دید
پ. ن smokexحال نکردی attack back بدی بهم؟ :-c
خوب بودن که خب خوب بود ولی دیگه اینایی که گفتی نبود :-" البته واقعا با شروع Boku no hero academia مقایسه کنیم بایدم همچین القابی بهش داد:D حالا جلو تر بره ببینیم چی به چیه داستان بهتر می شه قضاوت کرد. اون یارو قد کوتاه مو سبزه هم خیلی خوب بود :x:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
خوب بودن که خب خوب بود ولی دیگه اینایی که گفتی نبود :-" البته واقعا با شروع Boku no hero academia مقایسه کنیم بایدم همچین القابی بهش داد:D حالا جلو تر بره ببینیم چی به چیه داستان بهتر می شه قضاوت کرد. اون یارو قد کوتاه مو سبزه هم خیلی خوب بود :x:D
اقا سوالی گفتم! نگفتم که حتما و پافشاری که نکردم... ولی همه چیز در حد فوقالعاده بود دیگه.. الان از این همه انیمه بهاری اومده نهایت 4 تا بتونن رقابت کنن.. معلومه stein gate و hero academia گل سرسبد این فصل هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر