Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
2017 ؟ یعنی دقیقا کی ؟ یا اصلا حدودی میتونی بگی ؟ یا فقط میدونی 2017 میاد ؟
خراب نبود :|
نا هماهنگ هم نبود :|
چرند و پرند بود :|

همه زیر نویسا رو هم امتحان کردم برا قسمت دوم :| هیچ کدوم کار نکرد :| بیخیالش شدم :|
یعنی چطور دقیقا؟ یه عکس بزار:-"
شاید فونت های مورد نیاز نصب نیست ، یا اگر kmpهست تنظیمات فرمت . $$a رو انجام ندادی... یا مواردی دیگر...:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Attack on titan 86
هر تصوری از داستان داشتید بریزید دور که یه داستان جدید متولد شد.
ولی از یه چیز خوشم نیومد .. مانگاکا تمام این مدت سعی میکرد با جا به جا کردن کلمات ما رو فریب بده تا هینتی از اصل ماجرا نده.

من فکر میکردم تایتان میمونی برادر دکتر یایگر پدر ارن باشه .. نگو برادر ارن و پسر یایگره!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آقا انیمه !Amanchu چقدر ساده و خوب بود! یا بهتره بگم چه حس خوبی بهم دست میداد موقع دیدن اپیزود به اپیزود انیمه:D
یه داستان ساده و بی آلایش که میخواد بگه از ثانیه ثانیه زندگیت لذت ببر(حتی یه صحنه در عمل نشون میده که 1ثانیه چقدر میتونه لذت بخش باشه!) و هر وقت چیزی برات پیچیده شد ادامه بده،ادامه بده تا به رویات برسی...
شخصیت پردازی ساده و در عین حال قوی با روابط ملموس و طبیعی که بین شخصیت های اصلی برقرار میشه،موسیقی متن دلنشین و مخصوصا اون گیتار فوق العاده ای که داره زده میشه،طراحی کم نقص و جلوه های گرافیکی عالی جوری آب و دریا به تصویر میکشه که آدم دلش میخواد همون لحظه بره غواصی و بزنه به دل دریا :D
View attachment 66841
یکی از بهترین لحظات انیمه:D
لامصب یه حس عجیبی بهم دست داد موقع دیدن این صحنه...
+
با تمام این حرف ها انیمه یه جنبه آموزشی هم داره که اطلاعات پایه و خوبی درباره تجهیزات غواصی و اصول این کار به بیننده میده و بشخصه تا قبلا اصلا در مورد این چیزها نمیدونستم!

خوشبختانه پایان انیمه جوری بود که میشه برای فصل های بعد امیدوار بود و فیلر نبستن ولی خب فکر کنم مانگا هم اونقدری جلو نرفته که محتوا برای فصل بعد داشته باشه و حالا حالاها بعیده خبری بشه.
.
.
خلاصه بعد از دیدن و خوندن انوع داستان های تخیلی و ماورایی که آدم از دنیای معمولی جدا میکنه و جذابیت بیشتری داره ولی این انیمه با اینکه یه داستان معمولی و با اتفاقات ساده روایت کرد بدجوری به دلم نشست! یعنی دم تک تک عوامل سازنده تا مترجم(عالی بود خدایی) گرم!:D

پ.ن: نمی دونم چرا ولی فکر کنم یکی از دلایلی که این کار برام موندگار کرد این بود که بعضی صحنه ها منو یاد کودکی و نوجوونی خودم انداخت(این مدل رفاقت،محیط روستایی و...) و چندین بار قشنگ بعضی از خاطرات گذشته برام زنده شد T^T
اول یک تشکر بسیار! :D ، این انیمه جزو انیمه هایی بود که بعدا اگر ملت راضی بودن،میبینم...! :D
و چنین معرفی هایی(و انیمه هایی) ، باعث میشه همیشه دلم انیمه های Slice of Life بخواد! :x :x :x کلا این سبک خیلی حس خوبی دارن! :x

---
راستی در مورد نظرسنجی...امکان ویرایش رای وجود داره؟ (ای جماعتی که رای دادید...) ، اگر آره فعلا به چیزایی که دیدم رای بدم...بعدش اگر نظرم تغییر کرد،انیمه های دیگه رو هم اضافه کنم:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
چند روز پیش آرشیوم که 500 گیگ بود نابود شد رفت پی کارش =((
خداکنه برای کسی پیش نیاد حتی برای گرگ بیابون :(
داغون شدم الانم با عصا دارم راه میرم :|

هی داغ دلم تازه شد...:-<
یه آرشیو(نه به این کاملی) داشتم که چند وقت پیش به رحمت ایزدی رفت + یه بخش بزرگی هم شامل مانگا/منهوا بود :sad:
حالا از ما که عمری نکرد ولی واسه شما ایشالا جوری بشه که بتونی بدی به نوه و نتیجه هات :D

اگه بلایی سر این آرشیو بیاد.....باید سر به بیابون بزارم......با بدبختی و خون دل طی 6 سال، با این اینترنت های مزخرف گیگ به گیگ دانلود کردم، تا شد این 2.7 ترابایت
الان توی سه تا هارد 2 ترابایت پخش ـشون کردم :D

ولی الان اینترنتی دارم که تو ساعات شبانه، یه ماه ـه میتونم 2.7 ترابایت بیارم، ولی خوب هر چی دوست داشتم رو قبلاً آوردم :D

75bv0bcnk5vk7hqvyana.jpg

راستی در مورد نظرسنجی...امکان ویرایش رای وجود داره؟ (ای جماعتی که رای دادید...) ، اگر آره فعلا به چیزایی که دیدم رای بدم...بعدش اگر نظرم تغییر کرد،انیمه های دیگه رو هم اضافه کنم:D
اره فعاله

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
2017 ؟ یعنی دقیقا کی ؟ یا اصلا حدودی میتونی بگی ؟ یا فقط میدونی 2017 میاد ؟
خراب نبود :|
نا هماهنگ هم نبود :|
چرند و پرند بود :|

همه زیر نویسا رو هم امتحان کردم برا قسمت دوم :| هیچ کدوم کار نکرد :| بیخیالش شدم :|
فعلاً برای بهار 2017 قرار مدار گذاشتن:D

راستش نمی فهمم چرند و پرند یعنی چی.!:D
اونی که من دیدم، مشکل خاصی نداشت.

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
فعلاً برای بهار 2017 قرار مدار گذاشتن:D

راستش نمی فهمم چرند و پرند یعنی چی.!:D
اونی که من دیدم، مشکل خاصی نداشت.
چرند و پرند یعنی اصلا ربطی نداشت
زیر نویس انگلیسی هم بود
ولی فارسی یه چیز دیگه ای میگفت
انگلیسی بلدما :| اتفاقا چند روز پیش Kung Fu Panda 3 رو با زیر نویس انگلیسی دیدم همش رو هم کامل فهمیدیم :|
ولی بعضی کلمه ها توی انیمه رو تا حالا نشنیدم :| یه ذره سخه :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چرند و پرند یعنی اصلا ربطی نداشت
زیر نویس انگلیسی هم بود
ولی فارسی یه چیز دیگه ای میگفت
انگلیسی بلدما :| اتفاقا چند روز پیش Kung Fu Panda 3 رو با زیر نویس انگلیسی دیدم همش رو هم کامل فهمیدیم :|
ولی بعضی کلمه ها توی انیمه رو تا حالا نشنیدم :| یه ذره سخه :|
زیرنویست رو آپلود کن ببینیم چی به چیه:D
چون زیرنویسش جزو کارهای خوبیه:D

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
زیرنویست رو آپلود کن ببینیم چی به چیه:D
چون زیرنویسش جزو کارهای خوبیه:D

ندارم والا :|
چون هاردم خورد زمین به f رفت
1 ترا فیلم و بازی و انیمه پرید :|
الانم میخواستم ببینم اگه زیر نویس بدردبخور هستش دوباره OVA رو دانلود کنم :|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اگه بلایی سر این آرشیو بیاد.....باید سر به بیابون بزارم......با بدبختی و خون دل طی 6 سال، با این اینترنت های مزخرف گیگ به گیگ دانلود کردم، تا شد این 2.7 ترابایت
الان توی سه تا هارد 2 ترابایت پخش ـشون کردم :D

ولی الان اینترنتی دارم که تو ساعات شبانه، یه ماه ـه میتونم 2.7 ترابایت بیارم، ولی خوب هر چی دوست داشتم رو قبلاً آوردم :D

75bv0bcnk5vk7hqvyana.jpg

اره فعاله
میتونی یه بک آپ بدی به من برات نگه دارم . حق انبارداریم ازت نمیگیرم :D
آقا چی نگاه کنیم ؟
Re Zero رو تمام کردم و الان به جز وان پیس چیزی نمیبینم .
حوصله هم ندارم چندتا چیزو تست بزنم ببینم از کدوم خوشم میاد .

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
آقا چی نگاه کنیم ؟
Re Zero رو تمام کردم و الان به جز وان پیس چیزی نمیبینم .
حوصله هم ندارم چندتا چیزو تست بزنم ببینم از کدوم خوشم میاد .
سلام
این هارو بهت پیشنهاد میدم که کار های خوبی هستن!!وسطی مونده به سلیقت:D ممکنه خیلی خیلی خوشت بیاد یا کلاx-(x-(:D
Rokka No Yuusha
Heavy Object
Darker Than Black

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
Nejimaki Seirei Senki Tenkyou no Alderamin
(ماشالله اسم! :-" )
بعضی انیمه های نظامی...که شخصیت اصلیشون مغز متفکر بودن و تو کار تار و مار کردن دشمن ها بودن و از قضا مکا هم بودن:-" یاد بگیرن یه انیمه ی نظامی،مغز متفکر بودن،کاراکترها،دشمن ها و ... چجوری باید باشن! :-" :D
یعنی حیف اون آهنگ ها که برای اون انیمه بودن:-" ، میزدن تنگ این یکی،چیز خفنی در میومد! :D (البته نه اینکه آهنگ های این بده! اینم خوبن! ولی اونا فوق العاده بودن:D )

البته قسمت آخر مونده...ولی به هر حال،تا اینجا حال داده:D :-"
با تشکر از حسن @emperor 69
بعدا نگه همیشه میگی انیمه هایی که معرفی کردم رو میبینی ،ولی نمیبینی:-" :p

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
یه 10تایی از انیمه های این فصل دیدم!!
چیزی که واقغا نظر منو به خودش جمع کرد انیمه Yuri on Ice بود!!انیمه خیلی خیلی خوش ساختی هست نمی دونم واسه من این 2 قسمت که اومده عالی بوده قکر نمی کردم از یه ورزش اسکی یخی بتوننن همچین چیز خوبی در بیارن!!!
Allout هنوز نمیشه نظر داد نه از راگبی می دونم نه.......:D قسمت اول اش هم زیاد خوب نبود امیدورام تو ادامه راه بهتر بشه!!!
Haikyuu هم مثل همیشه با هیجان زیادی شروع شد که همین ازش انتظار میرقت^:)^:D !!
Occultic;Nine هم انیمه عجیبی میومد یجورایی ترکیبی از DurararaوKiznaiver هست که قشنگ تو دیدن انیمه حس می کنید این:Dقسمت اول هم خوب بود و عجیب و غریب:D
Watashi Ga Motete Dousunda هم از یه طرف خوب بود قسمت اول کمدی جالبی داشت!!:Dدیدنش هفتگی واسه وقت گذراندن پیشنهاد میشه!!!!
Udon No Kuni No Kiniro Kemari هم قسمت اول خیلی خوب بود!!انیمه ترکیبی از BRAKAMON و Usagi Drop هست که خیلی وقت بود منتظر همچین چیزی بودم به طرفدارای این دوتا انیمه پیشنهاد میشه شدیدا!!
Bungo Stray Dogs S2 هم این فصل با فلش بک به یکی شخصیت های اصلی شروع کرد که جالب بود امیدوارم همین روند ادامه بده و برعکس فصل 1 که ایپزود وار بود و یه طرف انیمه زیاد از حد قوی بودن شخصیت های جدیدی اضافه بشه که بتونن قدرتنمایی کنند!!
NANBAKA هم معمولی بود چند قسمت دیگه ببینم نظرم میگم بهش!!
Natsume Yuujinchou Go :-bd
Keijo دراپ:-q:D
FLIP FLAPPERS هم چیزی نداشت اینم دراپ:-q
خلاصه همیشه فصلی که پشتش هایپ نباشه انیمه هاش خوب در میاد بیشترشون!اینم از همین فصل هاست!!\m/:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بالاخره انیمه ناروتو هم تموم شد ( داستان اصلی ) :((:((:((:(( چقدر خاطره داشتم باهاش :( درسته از نظر سطح کیفی بالا پایین داشت ولی فکر نکنم دیگه هیچی بیاد که بتونه جای خالیشو پر کنه ! در آخرم مرسی از Masashi Kishimoto که یکی از بهترینای دنیای مانگا و انیمه رو ساخت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر