Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
نمیشه با ویدیو های تو یوتیوب هم چیزی فهمید؟
مثلا سینماتیک های بازی

پ.ن:من قبل استارکرفت بازی نکرده بودم ولی یکی از دوستان لینک داستان های سینماتیک هاش رو داد تو یوتیوب و با داستانش اشنا شدم
حالا اگه همین مدلی میشه داستان فاینال فانتزی رو فهمید ممنون میشم لینک های ویدیو هاش رو بدین :D
تو خود فروم هست داستان کامل فاینال هفت. یکم بگردی پیداش میکنی. یا اگه از advent children چیزی نفهمیدی برو advent children complete رو ببین. این نیم ساعت اضافه تر داره و داستان رو بهتر توضیح میده.
دریفترز رو هم اصلا حواسم نبود که اون ovaی که قبلا اومده بود دو قسمت اول انیمه بودش. امروز دانلود کردم دیدم همونه:|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیشه با ویدیو های تو یوتیوب هم چیزی فهمید؟
مثلا سینماتیک های بازی

پ.ن:من قبل استارکرفت بازی نکرده بودم ولی یکی از دوستان لینک داستان های سینماتیک هاش رو داد تو یوتیوب و با داستانش اشنا شدم
حالا اگه همین مدلی میشه داستان فاینال فانتزی رو فهمید ممنون میشم لینک های ویدیو هاش رو بدین :D
اگه داستان درست و حسابی میخوای خوب بازی رو انجام بده

این AC داستانش رو از کجاشون درآوردن و چجوری فرو کردن تو فیلم رو خودشون میدونن وگرنه داستان AC خیلی مسخره و داغونه :D بقیه چیزاش خیلی خوبه ها ولی داستان رو زیاد جدی نگیر تو AC

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
:<

مجبورم اسپویلر دیگه باز کنم XD

اسمش رو یادم رفته ولی اونم کار خاصی نکردا اولش فکر میکردم یه ضربه خفنی بهشون زد ولی دیدی که هیچی نشد :| بعد آخه فقط 1 نفر؟

چون خود آدم خوبا یه گروهن آدم بدا هم باید یه گروه خفن باشن و 1 نفر کافی نیست تازه 1 نفر هم بخواد باشه خیلی خیلی خفن تر از این حرفا باید باشه

ولی مثلا اون Lizard Squad بود چی بود قسمت 5 فکر کنم خیلی خفن داشت معرفیشون میکرد مخصوصا لیدرشون خیلی باحال بود تیپ و استیلش ولی دیدی که یه بچه 4 ساله فکر کنم بهتر میتونست دووم بیاره :|

این که آدم خوبا زیادی قوی هستن خوشم نمیاد :<

چون سلیقت شبیهمه میگم بشین ببین تا آخرش :D آخر فصل یک میفهمی اصل قضیه تازه داره شروع میشه، کلا هم BSD سبکش اینجوری نیست که بخواد یه سری ویلیان های خفن بیاره بندازتشون به جون شخصیت اصلیا ، بیشتر روی داستان کرکترا و اتفاقاتی که براشون افتاده یا داره میوفته تمرکز کرده (حداقل توی فصل یک که اینطور بوده حالا ممکنه توی فصل دو قضیه عوض شه)

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
چرا اینگونه با احساسات من بازی میکنید....:(
میگفتید Slam Dunk ادامه در مانگاست...:(( ... الان رسیدم قسمت 91 ... با خودم گفتم ببینم چقدر دیگه مونده... و دیدم بله 101 قسمته کلا:-" (خوبه حالا همش رو داشتم و مثلا کم کم دانلود نمیکردم!:)) )
هیچی دیگه...هم اکنون بسیار غمگین گشتم:(

تموم کردید مانگاش رو؟ :(

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
سلام :|
من تا حالا نیمه ندیده بودم
به توصیه یکی از رفقا Attack on Titan رو دانلود کردم
دیدمش
خیلی هم عالی بود :|
فصل دوش کی میاد ؟
و البته من OVA ها رو هم دانلود کردم ولی زیرنویس همشون مشکل داشت
میشه کسی زیرنویس OVA ها رو بده بهم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چون سلیقت شبیهمه میگم بشین ببین تا آخرش :D آخر فصل یک میفهمی اصل قضیه تازه داره شروع میشه، کلا هم BSD سبکش اینجوری نیست که بخواد یه سری ویلیان های خفن بیاره بندازتشون به جون شخصیت اصلیا ، بیشتر روی داستان کرکترا و اتفاقاتی که براشون افتاده یا داره میوفته تمرکز کرده (حداقل توی فصل یک که اینطور بوده حالا ممکنه توی فصل دو قضیه عوض شه)
من دیروز تو MAL فصل دوم رو اضافه کردم به لیستم، تازه پوسترش رو دیدم... با این چیزی که برا پوستره گویا بالاخره یه آرک بلند(و شاید مهم ترین چیزی که تو فصل یک چشمک میزد!) قراره پوشش داده بشه:D ، و خیلی از نظر روایی فرق بکنه با فصل اول:-?

تموم کردید مانگاش رو؟ :(
نه مانگا رو نخوندم...البته انیمه هم از وقتی فهمیدم فقط ده تا مونده ندیدم:( دپرس گشتم میخوام کم کم!!!! ببینم:|
ولی شاید برم سراغ مانگا...شاید...:-"

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
دیدمش
فصل دوش کی میاد ؟
عجب خریتی کردم اینجا پست گذاشتم :|
همه خدای انیمن :| به اندازه عمرم انیمه دیدن :|
خواهشا مسخره نکنید این سوالات سطحی و چرت و پرتمو :| اولین انیمه عمرم بود :|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
دیدمش
فصل دوش کی میاد ؟
فصل دومش 2017 میاد.

زیرنویس ها خراب بود یا هماهنگ نبود؟
اگر هماهنگ نبوده که خودت باید زحمت بکشی و هماهنگش کنی:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
با تاخیر 91 Days رو دیدم :D
موقع پخش هفتگیش فقط 2 اپیزود اول رو دیدم و بعد دیگه حوصله نبود انیمه ها رو دنبال کنم :| :D ولی این اخر هفته وقت شد کامل ببینمش...
خیلی خوب بود و الان یکم پشیمونم که چرا هفتگی ندیدمش :| :( داستان خیلی خوب جلو رفت و شخصیت های جالبی داشت.

پایانش هم خیلی خیلی خوب بود :D در کل یه پایان خوب میتونه ارزش یه داستان رو برای من خیلی بالا ببره یا کلا پرت کنه تو جوب :| :D و از پایان این انیمه هم راضی بودم :) تگه هپی اندینگ میشد... :| :| :|
این فصل انیمه خاصی چشممو نگرفته :( (مخصوصا بین انیمه های جدید)
پیش بینی میشه فصل خسته کننده ای رو داشته باشم :| :D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Jojo DIU قسمت 28
به به عجب قسمت توپی
انصافا مانگاکای این سری استاد شخصیت پردازیه, کاری میکنه که آدم به معنای واقعی شخصیتای مثبتو دوست داشته باشه و با هر بلایی که سرشون میاد ناراحت و نگران شه
همینطور کاری میکنه که آدم یک درصدم از شخصیتای منفی خوشش نیاد

Dragon Ball Super قسمت 61
یعنی به جرئت بهترین قسمت دراگون بال سوپر تا امروز !
اونقدر اتفاقای خفن و توپ افتاد که 20 دفعه قلبم اومد تو دهنم ادرنالین مغزم به 100 رسید ! مخصوصا اخرای قسمت که دیگه ترکوند !!!

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
من یهوای آرشیو انیمه هام :D

View attachment 66875

اکثراً یا HDTV 720Pـن یا Blu-ray 720P
هی داغ دلم تازه شد...:-<
یه آرشیو(نه به این کاملی) داشتم که چند وقت پیش به رحمت ایزدی رفت + یه بخش بزرگی هم شامل مانگا/منهوا بود :sad:
حالا از ما که عمری نکرد ولی واسه شما ایشالا جوری بشه که بتونی بدی به نوه و نتیجه هات :D

آخرین ویرایش:

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
فصل دومش 2017 میاد.

زیرنویس ها خراب بود یا هماهنگ نبود؟
اگر هماهنگ نبوده که خودت باید زحمت بکشی و هماهنگش کنی:D
2017 ؟ یعنی دقیقا کی ؟ یا اصلا حدودی میتونی بگی ؟ یا فقط میدونی 2017 میاد ؟
خراب نبود :|
نا هماهنگ هم نبود :|
چرند و پرند بود :|

همه زیر نویسا رو هم امتحان کردم برا قسمت دوم :| هیچ کدوم کار نکرد :| بیخیالش شدم :|

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
من یهوای آرشیو انیمه هام :D

View attachment 66875

اکثراً یا HDTV 720Pـن یا Blu-ray 720P

چند روز پیش آرشیوم که 500 گیگ بود نابود شد رفت پی کارش =((
خداکنه برای کسی پیش نیاد حتی برای گرگ بیابون :(
داغون شدم الانم با عصا دارم راه میرم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟