Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان رفتم دیدم بلیچ 300 و خورده ای قسمته، کلا از برنامه ام حذف شد:D
ناروتو و وان پیس هم قسم خورده ام هیچ وقت نگاه نکنم:D جدا از اینکه بدم میاد، به محض اینکه ببینم هم پرهام بنم میکنه:D ضمن اینکه خــــــــــیـــــــــلــــــــــــی طولانیه.
هانتر 148 قسمته؟ به نظر گزینه بهتری میاد:D
bkmv3xuhz9lznxgnbl51.gif

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بدبختی اینه نمیشه بهت گفت شرم کن:|

وان پیس و ناروتو نمیبینم... :| چی باید بهت گفت آخه:| :|
پاشو حداقل ناروتو ببین که داستانش تموم شده:|

---
@vaan 2
باشد که همه ایمان بیاروند به وان پیس:x

در مورد ترجمه... هنوز مونده کسی بیاد رو دست عین الله:-" (انل=عین الله:D )
همه انیمه ها ویرایش شد زیرنویس هاش، غیر از وان پیس:-" مظلومیم:(

عین الله که عالیه .. این چیزی که من میگم ... vice admiral رو ترجمه کرده .. (سردار ویسی) ...~X(:D~X(~X(~X(8->~X(#-o
ترجمش به این صورت بوده که یکی دو کلمه ای رو که متوجه شده رو با برداشتی که از سکانس و اتفاقات داشته قاطی کرده ویه چیز سمبل شده نوشته ... اگه تونستی چک کن ...
یه جاهاسی نمیدونستم بخندم یا گریه کنم یا عصبانی بشم ... فکر کن دفعه اول که زبانم زیر خط فقر بود یا همچین زیر نویسی من انیمه رو دیدم. و دقیقا همین حدودای قسمت هفتاد دراپش کردم... و تقصیرم انداختم گردن بد بودن انیمه=))~X(

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
عین الله که عالیه .. این چیزی که من میگم ... vice admiral رو ترجمه کرده .. (سردار ویسی) ...~X(:D~X(~X(~X(8->~X(#-o
ترجمش به این صورت بوده که یکی دو کلمه ای رو که متوجه شده رو با برداشتی که از سکانس و اتفاقات داشته قاطی کرده ویه چیز سمبل شده نوشته ... اگه تونستی چک کن ...
یه جاهاسی نمیدونستم بخندم یا گریه کنم یا عصبانی بشم ... فکر کن دفعه اول که زبانم زیر خط فقر بود یا همچین زیر نویسی من انیمه رو دیدم. و دقیقا همین حدودای قسمت هفتاد دراپش کردم... و تقصیرم انداختم گردن بد بودن انیمه=))~X(
حالا اینا به کنار بقیه ی قسمتا هم اینقدر کتابی ترجمه کردن که ادم احساس میکنه داره بخوانیم دبستان رو میخونه !

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
خب یه قسمت معمولی/ خوب دیگه تنها نکته ی خوبش این بود که فهمیدیم هدف Witch اینه که امیلیا رو تسخیر کنه و اگه امیلیا میزبان خوبی نباشه خود Witch دوباره تو این دنیا به دنیا میاد ( شاید منظور اینه که خود Witch هم مال یه دنیای دیگست ... دنیای سوبارو آیا ؟؟ ):-??:-?
یه چیزیم که هست راجع به گاریچی که پیداش کردن ، عجیبه اگر نقش خاصی در ادامه نداشته باشه و مشکوک میزنه ! بعیده الکی نشونش داده باشن تو این قسمت :-?
بقیه ی قسمت هم چیز خاصی نداشت :-<
پ.ن : چقدر این سوبارو و یولیوس صمیمی شدن :| هی سوبارو میگه ازت بدم میاد بعدش یه حرفایی میزنن و حرکاتی میکنن که آدم میمونه ... :-$
پ.ن ۲ : یه ایده ای که به ذهنم رسید اینه که شاید امیلیا که Witch شده از آینده داره تو گذشته دخالت میکنه و سوبارو رو آورده به این جهان :| البته از ته قلبم آرزو میکنم حداقل اگرم اینجوریه انقدر سطحی نباشه و یه پیچشی چیزی داشته باشه چون کاملا داستانش میشه یه انیمه ای که همه میشناسیم فکر کنم ... x_x:|
پ.ن ۳ : منتظر کلیف هنگر قسمت آخر ( :((‌) باشیم !
پ.ن ۴ : یه سری OVA هم به نام Break Time داره میاد که با شخصیت های Chibi ـه 2:30 دقیقه هم هستن هرکدوم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
/:)
چرا احساس میکنم دارید منو دست میندازید؟ /:) :D

دست انداختن چیه مرد حسابی؟ :|

من یوزرم رو وسط گذاشتم گفتم ببین بد بود بیا بن بکن :|

از اونجایی که من تخصص دارم انیمه هایی ببینم که خیلیا حتی اسمشون رو نشنیدن برا همین انیمه تو سبکای مختلف زیاد میدونم

جریان اون انیمه Madoka Magica هست که عکسش رو میبینی میگی برا دختر بچه های رده سنی "الف" و "ب" ساخته شده ولی وقتی میبینی جز بهترین انیمه ها میشه برات

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
نمی دونم چرا یه مدت حس انیمه دیدن نیست بعد ! بعد از سری اول شوکوگکی حوصله چیز دیگه ای را نداشتم البته کارهای خوبی مثل samurai champlo -noragami-kill la kill - soul eater هنوز مونده ببینم که بالاخره شروعش میکنم از اون ور دیگه با سبک های شونن مدرسه ای و رمانس( تاناکایی - امیر فرشاد پسند :D) به هیچ عنوان حال نمی کنم :| مگر اینکه سطح کمدیش چسبیده باشه به سقف ! ... خلاصه ارشیوم داره به اخرش میرسه اگه کسی یه معجونی میشناسه که با دیدنش دلم به دیدن انیمه دوباره باز شه معرفی کنه :-?
-----
مانگا توکیو غول را از اول شروع کردم از تک تک صفحاتش لذت میبرم >:D<

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
احساس نکن یقین داشته باش :D
یه انیمه تو ژانر yaoi و از اون بدتر Shotacon چی میخواد از آب در بیاد خدا میدونه =))

خیلی باهوشی :|

خیلی خوبه اسم ژانرش هم بلدی :|

هیچ کدوم ماها تو 2 صفحه گذشته اصلا نمیدونستیم چیه برا همین نمیگفتیم :|

یعنی 2 صفحه همه باهم میخواستیم یه Event تکرار نشدنی تو تاریخ این تاپیک ایجاد کنیم که به لطف شما گند زده شد توش :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
Tower هر چپتر میترکونه.... ظاهراً باید برگردم آواتارم رو بذارم رو بام....یا نه شایدم رو بانو(راشل)....
البته این فن آرتی که سیو از قیصر تو مرخره آخرش هم گذاشته خیلی خوب در اومده به نظرم...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Tower هر چپتر میترکونه.... ظاهراً باید برگردم آواتارم رو بذارم رو بام....یا نه شایدم رو بانو(راشل)....
البته این فن آرتی که سیو از قیصر تو مرخره آخرش هم گذاشته خیلی خوب در اومده به نظرم...
راشل... :| :| :|

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
ببخشید که راشل ساما تو شخصیّت های امیرپسند حضور ندارند:-"
راشل که عمرا حضور نخواهد داشت هم:-"
کوون بزار خیلی جذاب تر میشه >:) ، کوون هم امیرپسند نیست ولی من عاشق تقابلش با راشل هستم! اصلا شده بخشی از هدف زندگیم دیدن این تقابل ها:D

... ولی خدایی راشل؟ :D ، مگه داریم؟ مگه میشه؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
راشل که عمرا حضور نخواهد داشت هم:-"
کوون بزار خیلی جذاب تر میشه >:) ، کوون هم امیرپسند نیست ولی من عاشق تقابلش با راشل هستم! اصلا شده بخشی از هدف زندگیم دیدن این تقابل ها:D

... ولی خدایی راشل؟ :D ، مگه داریم؟ مگه میشه؟ :D

بگذریم آخرش هر دفعه خود کوون پشمک میشه:D
ولی در هر صورت راشل چیز دیگریست...
بعدشم ارباب راک...:x:x

آقا منهواهای چینی داره یه سریشون انیمه میشه...نوبلس هم I.G از روش یه اقتباس ریز زد
ولی من هنوز امید به تاور ندارم...:((

روباهه له شد...:D
صحنه ترکوندن دیوار تالار قیصر هم خیلی خفن بود...(اگه وان پیس بود تا له شدن ده رییس قیصر تو خاطراتش میموند:)))
گفتم وان پیس...برم چپاتر آخرش رو بخونم:x

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر