Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان این Boku نمیدونم چیچی رو دارید جدی میگید یا از اون جنس انیمه هاس که من بدم میاد؟:D آخه این چیه؟:))

Bokunopico.jpg

این Mob Psycho 100 هم گویا در حال پخشه. میذارم تموم شد میرم سراغش:D
الان از بین Fairy Tail (آره یه بار دیگه میخوام برم سراغش:D سلیقه ام یه خورده عوض شده نسبت به اوایل :D)، Bleach، Hunter X Hunter و Cowboy Bebop سراغ کدوم برم؟:D
پرهام حرف از خون آشام زد یاد Helsing Ultimate افتادم. خون آشامی تو این سبک که اکشن درست حسابی و شخصیتای خفن داشته باشه نداریم؟ :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان این Boku نمیدونم چیچی رو دارید جدی میگید یا از اون جنس انیمه هاس که من بدم میاد؟:D آخه این چیه؟:))

Bokunopico.jpg

این Mob Psycho 100 هم گویا در حال پخشه. میذارم تموم شد میرم سراغش:D
الان از بین Fairy Tail (آره یه بار دیگه میخوام برم سراغش:D سلیقه ام یه خورده عوض شده نسبت به اوایل :D)، Bleach، Hunter X Hunter و Cowboy Bebop سراغ کدوم برم؟:D
پرهام حرف از خون آشام زد یاد Helsing Ultimate افتادم. خون آشامی تو این سبک که اکشن درست حسابی و شخصیتای خفن داشته باشه نداریم؟ :D

1- به عکس های تو نت اعتماد نکن چون الان ناروتو هم سرچ کنی میبینی عکس ازدواج ناروتو و ساسکه توشون هست ولی واقعیه؟

2- کلا عکس انیمه ای رو سرچ نکن و اگر کردی دقت نکن چون اسپویل میشی مخصوصا این انیمه که شخصیت محوره و یه سری چیزا برات اسپویل میشه

کلا 3 قسمت بیشتر نیست وقت زیادی ازت نمیبره اگرم میخوای فقط قسمت اول رو ببین ولی کامل ببین مثل یه سریا نیا بگو چمیدونم مثلا 5 دقیقه اول رو دیدم دراپ کردم و . . . کامل یه قسمت رو ببین. اگر خوشت نیومد من رو بن کن تا این حد اعتماد دارم بهش دیگه قدرتت هم میرسه و میتونی بنم کنی :D

خون آشامی هم برو Vampire Knight ببین ولی این پیشنهادم به خفیه Pico نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
@TCSCELL
وقتی این همه انیمه خفن هست تو این سبک... Fairy Tail ؟ :D (حالا من بالاخره باهاش دوست شدم ولی خوب...:D )
بین اون سه تا هم Cowboy Bebop و Hunter x Hunter کارهای بهتری هستن(البته یه سبک نیستن :| ) ، ولی شخصا Bleach رو بیشتر میپسندم، مبارزات، کاراکترها و آهنگ های بهتر و خفن تری داره:D

اما خوب... هانتر از نظر کیفیت ساخت و داستان بهتره:-"

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا این موقع از سال میشد آریا ساما نمیومد یه پیش نمایش از فصل پیش رو بده=(([-o< کمتر از سه هفته تا فصل جدید که انگار سهم ادامه ها و فصل دوم و بعضا هشتم:D انیمه ها توشون خیلی بیشتره.
Teekyū 8th Season, Mahō Shōjo Nante Mō Ii Desu Kara Second Season Anime Premiere on October 5
فصل هشتم teekyu و فصل دوم Mahou Shoujo Nante Mou Ii هم از پنج اکتبر پخش میشن. Ani Tore!! XX: Hitotsu Yane no Shita de هم از 6 اکتبر پخش میشه اگه کسی براش مهمه:-"
Hobby Japan's sin Nanatsu no Taizai Anime Casts Akane Fujita, Arisa Sakuraba
این انیمه هم که راجع به هفت تا دختر که هرکدوم نماینده یکی از گناه های کبیره ان. از عکس هاش که معلومه که کلی پلات داره:D
BBK/BRNK Hoshi no Kyojin Sequel Anime Reveals Theme Song Artists, October 1 Premiere
فصل دوم این bbk/brnk که از انیمه های ضعیف فصل بهار بودش هم از یک اکتبر پخش میشه.
Yoshikazu Hamada's Tsugumomo Romantic Comedy Manga Gets Anime
این مانگا Tsugumomo هم براش انیمه تایید شده. داستان راجع به یه روحی که تو بند کیمونوی مامان یه پسره زندگی میکرده و حالا جلو پسره ظاهر شده و درنتیجه نقل مکان میکنه خونه پسره[-( میشه گفت مانستر موسومه ولی اینبار به جاش جادوگر و راهبه[-(

تمام اینارو گفتم تا یانو بگم که چرا برا هر انیمه درپیتی فصل دوم و 24 قسمتی میدن, مانگاهایی با داستان آبکی انیمه میشن اونوقت این همه انیم ه هست که فصل دو بخواد یا کلی مانگا که اگه انیمه بشن نابود میکنن بیننده ها.حیف.
پ.ن:این یه مقالها س که سایت مال نوشته راجع به ده تا انیمه که شبیه وان پانچ من هستن. 10 Anime Like One Punch Man: Recommendation Corner
پ.ن.ن: اینجا کسی Cromartie High School رو ندیده؟ اگه ندیدین حتما ببینینش که عالیه. داستانش راجع به یه پسرس که تا حالا تو زندگیش هیچ خلافی نکرده ولی حالا رفتی دبیرستانی که همشون ازدم خلافکارن. به تمام اینها یه ربات, یه گوریل, و فردی مرکوری رو هم به عنوان دانش آموز اضافه کنید:))
115.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
@TCSCELL

Cowboy Bebop رو ندیدم ولی خب بین اینایی که گفتی Hunter X Hunter هم خیلی خوبه. البته سینا فکر کنم ناروتو و وان‌پیس هم ندیدی درسته؟ اگه آره که اونا هم گزینه‌های خیلی خوبین بعد از هانتر :D
الان رفتم دیدم بلیچ 300 و خورده ای قسمته، کلا از برنامه ام حذف شد:D
ناروتو و وان پیس هم قسم خورده ام هیچ وقت نگاه نکنم:D جدا از اینکه بدم میاد، به محض اینکه ببینم هم پرهام بنم میکنه:D ضمن اینکه خــــــــــیـــــــــلــــــــــــی طولانیه.
هانتر 148 قسمته؟ به نظر گزینه بهتری میاد:D

• Like

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
/:)
چرا احساس میکنم دارید منو دست میندازید؟ /:) :D
اگه Samurai Champloo رو ندیدی اونو ببین کار واتانابه همون کارگردان Cowboy bepop هست ولی خیلی خفن ترِ . اگه خوشت نیومد هرچی خواستی فحش بده بهم:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا این موقع از سال میشد آریا ساما نمیومد یه پیش نمایش از فصل پیش رو بده=(([-o< کمتر از سه هفته تا فصل جدید که انگار سهم ادامه ها و فصل دوم و بعضا هشتم:D انیمه ها توشون خیلی بیشتره.
Teekyū 8th Season, Mahō Shōjo Nante Mō Ii Desu Kara Second Season Anime Premiere on October 5
فصل هشتم teekyu و فصل دوم Mahou Shoujo Nante Mou Ii هم از پنج اکتبر پخش میشن. Ani Tore!! XX: Hitotsu Yane no Shita de هم از 6 اکتبر پخش میشه اگه کسی براش مهمه:-"
Hobby Japan's sin Nanatsu no Taizai Anime Casts Akane Fujita, Arisa Sakuraba
این انیمه هم که راجع به هفت تا دختر که هرکدوم نماینده یکی از گناه های کبیره ان. از عکس هاش که معلومه که کلی پلات داره:D
BBK/BRNK Hoshi no Kyojin Sequel Anime Reveals Theme Song Artists, October 1 Premiere
فصل دوم این bbk/brnk که از انیمه های ضعیف فصل بهار بودش هم از یک اکتبر پخش میشه.
Yoshikazu Hamada's Tsugumomo Romantic Comedy Manga Gets Anime
این مانگا Tsugumomo هم براش انیمه تایید شده. داستان راجع به یه روحی که تو بند کیمونوی مامان یه پسره زندگی میکرده و حالا جلو پسره ظاهر شده و درنتیجه نقل مکان میکنه خونه پسره[-( میشه گفت مانستر موسومه ولی اینبار به جاش جادوگر و راهبه[-(

تمام اینارو گفتم تا یانو بگم که چرا برا هر انیمه درپیتی فصل دوم و 24 قسمتی میدن, مانگاهایی با داستان آبکی انیمه میشن اونوقت این همه انیم ه هست که فصل دو بخواد یا کلی مانگا که اگه انیمه بشن نابود میکنن بیننده ها.حیف.
پ.ن:این یه مقالها س که سایت مال نوشته راجع به ده تا انیمه که شبیه وان پانچ من هستن. 10 Anime Like One Punch Man: Recommendation Corner
پ.ن.ن: اینجا کسی Cromartie High School رو ندیده؟ اگه ندیدین حتما ببینینش که عالیه. داستانش راجع به یه پسرس که تا حالا تو زندگیش هیچ خلافی نکرده ولی حالا رفتی دبیرستانی که همشون ازدم خلافکارن. به تمام اینها یه ربات, یه گوریل, و فردی مرکوری رو هم به عنوان دانش آموز اضافه کنید:))
115.jpg
Drifters TV Anime Reveals Maon Kurosaki's Ending Song, Bonus Short Anime
حیف که قراره 12 قسمت باشه این دریفترز. آهنگ اندینگشم خانم maon kurosaki(اپنینگ jormungand: perfect order) قراره بخونه.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
یه چیزی تو مایه های One Punch Man معرفی میکنین؟:D

Dragon Ball
Nanatsu no Taizai

blood: the last vampire
blood Plus
Blade

.........................
.........................

Sword Art Online قسمت 10
زن زلیل بودن شخصیت اصلی و شوخی های بی مزه رو اعصابه یکم
از اسکی رفتنش از روی برسرک هم زیاد حال نکردم که عین گاتس لقبشو گذاشتن شمشیرزن سیاه :|

Jojo Bizzare Adventure DIU قسمت 24
شاهکار واقعی

آخرین ویرایش:
  • Like

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
ناروتو و وان پیس هم قسم خورده ام هیچ وقت نگاه نکنم:D جدا از اینکه بدم میاد، به محض اینکه ببینم هم پرهام بنم میکنه:D ضمن اینکه خــــــــــیـــــــــلــــــــــــی طولانیه.
فیلر های بلیچ رو حذف کنین همون حدودای هانتر می شه تعداد قسمتاش . البته فیلر های خوبی هم داره و اگه آخرش خواستین می تونین برگردین فیلراشو هم ببینین...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یه چی بگم شاید باورتون نشه .. ولی وان پیس رو برای چهارمین بار استارت زدم یه هفتاد قسمتش رو دیدم تو دو روز ...

مثل همیشه فوق العاده است ...
..........
دو تا نکته این زورو که انقدر باهوشه و گیراییش بالاست که از نگاه و صدای مخاطبش تا ته خط رو میخونه یا از روی غریزه اش کلی چیز رو متوجه میشه ... چطور بعضی مواقع و تو تو جهت یابی انقدر اسکل میشه ... ؟
....
و دومی هم اینه که به مترجم قسمت ۶۳تا۷۰ هم یه خسته نباشید جانانه میگم .... واقعا تبریک میگم بهش .. چه زحمتی برای وحشتناک ترین و اسفناک ترین زیرنویسی که به عمرم دیدم کشیده .... اصلا توصیفش غیر ممکنه .

@TCSCELL

از خلق خدا نمیترسی برو از خدا بترس ...
ارزش دیدن وان پیس از بن دایم شدنم بیشتره ...

خدا توبه ... خدا رو شکر ما جز زیان کاران قرار نگرفتیم و افتخار دیدن شاهکار اودا رو داشتیم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
بدبختی اینه نمیشه بهت گفت شرم کن:|

وان پیس و ناروتو نمیبینم... :| چی باید بهت گفت آخه:| :|
پاشو حداقل ناروتو ببین که داستانش تموم شده:|

---
@vaan 2
باشد که همه ایمان بیاروند به وان پیس:x

در مورد ترجمه... هنوز مونده کسی بیاد رو دست عین الله:-" (انل=عین الله:D )
همه انیمه ها ویرایش شد زیرنویس هاش، غیر از وان پیس:-" مظلومیم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر