Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من میخواستم بیام بگم Assassination Classroom خیلی خوبه:D و هرچی رفت جلوتر بهتر شد:D
آرک پایانی هم عالی بود:D و کورو سنسه هم برام جزو کاراکترهای به یاد موندنی شد:x

بعضی ها هم یاد بگیرن چجوری باید یه داستان رو تموم کنند:|

کورو سنسه:(( :((
---
No Game , No Life هم بسی حال میده! ببینید:D

Black Rock Shooter ... انیمه بی خودی بوو به نظرم :|

بعضی ها هم یاد بگیرن داستان رو تموم کنن :D

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا من خیلی وقت پیش یه انیمه خون آشامی دیدم اسمشو یادم نیست .
فضای انیمه خیلی مرده و دپرسه . توی یه روستای دور افتاد اتفاق میفته . اپیزد اولش ملت دنبال یه دختره میگردن که گم شده . پیداش میشه ولی رفتارش نرمال نیست و ...
توضیحات دقیق نمیتونم بدم چون یادم نیست زیاد .
کسی با همین توضیحات میتونه اسم رو بهم بگه ؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
سلام
آقا من خیلی وقت پیش یه انیمه خون آشامی دیدم اسمشو یادم نیست .
فضای انیمه خیلی مرده و دپرسه . توی یه روستای دور افتاد اتفاق میفته . اپیزد اولش ملت دنبال یه دختره میگردن که گم شده . پیداش میشه ولی رفتارش نرمال نیست و ...
توضیحات دقیق نمیتونم بدم چون یادم نیست زیاد .
کسی با همین توضیحات میتونه اسم رو بهم بگه ؟

فکر میکنم منظورت Shiki باشه .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Boku no Pico
1424257eb83d76a6.jpg.8a8eb21716a36dbf9f0cc1b681fd6ca8.jpg

واقعا!؟ :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
1424257eb83d76a6.jpg.8a8eb21716a36dbf9f0cc1b681fd6ca8.jpg

واقعا!؟ :D

بهترین انیمه ای که بشریت به چشمان خودش دیده است :D

انقدر خفنه که یوتیوبر های خیلی معروف هم دیدنش :D

انیمه ایه که هر انیمه دوستی باید تو زندگیش ببینه . . . . . هر 3 قسمتش رو :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بعد از مدت‌ها دوری از انیمه‌های کوتاه و خصوصا سبک رومنس بالاخره فرصت شد یه اثر جدید دیدم :D البته میگم جدید ولی خب شما بخونید جدید برای من چون خود کار مال سال ۲۰۱۰ هست.

Kaichou wa Maid-Sama
r38gg0ml62pexkdmlq9u.jpg

حس و حال این رو ندارم که مثل قبل ۶۰۰۰ هزار خط در مورد انیمه، شخصیتا، داستان و روند اون توضیح بدم (پستم در مورد Golden Time افسانه‌ای بود برای خودش :>) برای همین خیلی خلاصه و مفید نظرم رو در مورد هر بخش میگم :D

یه اثر خیلی خوب و جذاب توی سبک رومنس/کمدی/مدرسه‌ای. داستان و اتمسفر کلی انیمه به همون اندازه که رومنسه، کمدی هم هست (یا شاید حتی بیشتر) برای همین اگه از کارای رومنس هم خوشتون نمیاد احتمال اینکه این انیمه براتون جذاب باشه وجود داره. اتفاقا یکی از معدود انتقادای من به انیمه هم همینه که تا آخرین لحظه دوز کمدیش بالاست. البته یه وقت اشتباه برداشت نشه، کمدی کار خیلی خوبه و اصلا مسخره نیست ولی خب بعضی جاها دوست دارید داستان روند جدی خودش رو ادامه بده که یدفعه‌ای دوباره میره تو خط کمدی. البته خوشبختانه شخصیتای اصلی شدیدا دوست داشتنی هستن و بجز یکی دو مورد که کارای روی اعصاب انجام میدن، اکثریت اوقات دنبال کردن داستانشون جذابه.

انیمه شخصیت‌های ساپورت و فرعی جالبی هم داره و شخصا با تعدادیشون خیلی حال کردم. (خواهر میساکی و یوکیمورا فوق‌العادن :)) ) در زمینه شخصیت پردازی تنها ایراد انیمه به نظرم شخصیتای منفی داستان بودن که اکثریتشون از این شخصیتای روی اعصاب رژه رونده بودن در حدی در یکی دو صحنه قشنگ میخوای با سر بری توی مانیتور تا حداقل دلت یکم خنک بشه :|:D ولی خب باز اعضای اصلی و ثابت انیمه اینقدر خوب هستن که کاری کنند داستان رو ادامه بدید.

انیمه تقریبا فقط یک سوم مانگا رو پوشش میده ولی خب پایانش جوریه که زیاد اذیتتون نمیکنه و حس Closure بهتون میده. البته من چون شخصیتا رو خیلی دوست داشتم ۱۰۰٪ داستان رو توی مانگا ادامه میدم. برای کسایی که شاید بخوان بعد از دیدن انیمه داستان رو از مانگا دنبال کنند باید بگم که آخرین قسمت انیمه میشه چپتر ۳۲ مانگا.

آخرین نکته‌ای که دوست دارم بهش اشاره کنم اینه که انیمه پره از «لحظه» است. از اون دست «لحظه‌های» احساسی و بعضا حماسی که دوست داری بارها ببینی و به همه هم نشونشون بدی :D اگر حوصله‌اش رو داشتم (و به نظرم جلو جلو دیدنشون داستان رو خراب نمی‌کرد) الان اینجا رو گیف بارون کرده بودم.

همین دیگه، به نظرم اگه از کارای رومنس یا کمدی خوشتون میاد حتما Kaichou wa Maid-Sama رو ببینید:D

یه چیزی تو مایه های One Punch Man معرفی میکنین؟:D
Boku no Hero Academia اگه ندیدی تقریبا توی همون سبک/جوه :D

پ.ن: فرشاد دهنت :)) =))

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یه چیزی تو مایه های One Punch Man معرفی میکنین؟:D
بعد از اینکه Boku no pico رو دیدی برو سراغ Mob Psycho که همین فصل داره پخش میشه، چون کار خود وان-سنسی مانگاکای OPMه و کلا سبک کمدیش و Over Power بودن کرکتر اصلی و اخلاقش و... خیلی شبیهه به OPM (البته به شاهکاری Boku no pico نیست طبیعتا :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
@TCSCELL
Mob Psycho 100 :-"
کار همون مانگاکاست،باز هم یک کاراکتر Over Power :-"

Boku no Hero Academia شباهتش اینه که اینجا هم یه دنیاییه که سوپرهیروها قبول شده میباشن و وجود دارن:-" ، اما به طور کلی شبیه OPM نیست!
کلا هیچی شبیه OPM نیست:-" ، چون یه جورایی مخالف کلیشه های انیمه هاست:-"

ولی پیشنهاد فرشاد هم خوبه! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر