Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
@m.a.t
یعنی مانگاش انقدر طولانیه؟ :| فکر میکردم فقط یک استارتی زده و بقیه رو توی سری اصلی به صورت فلش بک ببینیم و ...:-"
همممم...پس یعنی برم تو فکر خوندن سری سندباد؟(قضیه ی دراکون توشه دیگه؟ نیام بخونم خبری نشه! :| )
حالا سندباد چی؟ این که تموم شده دیگه؟ =)) (مانگاریدر باز ترکیده؟ :-" )

انقدر تعریف کردی،دلم Magi خواست واقعا:( :( :(

رتبه بندیه فروش ـه مانگاها در شش ماه اول ـه 2016 رو میگفتم:-" نسبت به قبل خیلی اومده پایین! :|
---
گفتی تاور...! تاور....تاور....
اوووووفففففففففف! :| چه شد اینجا!
این هیچی! آخر چپتر ! راک!!!!!! :| یعنی انقدر وحشی ـن دشمنا که راک هم از پسش بر نمیاد و حتی ممکنه گروگان گرفته بشه؟ :|
فقط میتونم بس اوضاع خفنه!!! بس خفن!!!! :x :(( (حالا کاری به ماجرای اصلی این قسمت که به قول تو Civil War راه افتاد هم اصلا نداریم! :| )
حالا بگید تاور خوب نیست،یا افت کرده:-" از این خفن تر؟ :D
الان دلم میخواد برم اسپویل ها رو بخونم که چی به چی میشه:| خیلی سخته جلوی خودم رو گرفتن:|

---
بله....و اینگونه یوها باخ شکست خورد؟ =)) چپتر بعد هم دوباره یکم کُری میخونه (در حالی که شمشیر تو حلقشه! ) و میگه من پیشبینی میکردم بزنید! ولی خوب...مال این حرفا نیستید من رو بترکونید!:-" و یهو یک تیر میاد تو قلبش و تمام! :-"
در کل خدایی گند زدن با این سریع تموم کردن داستان! کاش یوها میزد همه جا رو تصرف میکرد و تقریبا میترکوند...بعدا Bleach : Folan Folan میومد و اونجا میزدن دهنش رو صاف میکردن! :-" خدایی این چه وضع تموم شدنه:|

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
@m.a.t

گفتی تاور...! تاور....تاور....
اوووووفففففففففف! :| چه شد اینجا!
این هیچی! آخر چپتر ! راک!!!!!! :| یعنی انقدر وحشی ـن دشمنا که راک هم از پسش بر نمیاد و حتی ممکنه گروگان گرفته بشه؟ :|
فقط میتونم بس اوضاع خفنه!!! بس خفن!!!! :x :(( (حالا کاری به ماجرای اصلی این قسمت که به قول تو Civil War راه افتاد هم اصلا نداریم! :| )
حالا بگید تاور خوب نیست،یا افت کرده:-" از این خفن تر؟ :D
الان دلم میخواد برم اسپویل ها رو بخونم که چی به چی میشه:| خیلی سخته جلوی خودم رو گرفتن:|

:|[/SPOILER]
خداییش تو از اول مانگا تا الان چیزی از راک دیدی که الان با تعجب میگی از پس یه نفر از 10 خاندان برنمیاد ؟

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
خب منم از فرصت استفاده کنم و یک انیمه درام/روانشناسانه/فلسفی معرفی کنم (که البته خیلی معروفه) :D

Monster
" اگر از من بپرسند درام‌ترین انیمه دنیا چه اثریست؟ بدون تامل نام «هیولا» بر زبانم خواهد آمد. هیولا، این بزرگترین شاهکار ناوکی اوراساوا، یکی از بهترین مانگاکاهای حال حاضر ژاپن است که اقتباسی از مانگایی به همین نام است و در سال 2004 در 74 قسمت توسط استدیو خوش‌نام MadHouse ساخته شد و به سرعت جای خود را در بین بهترین انیمه‌های تمام دوران باز کرد.

داستان این اثر درمورد انسان‌ها و سرشت سیاه آن‌ها است. داستان درمورد پزشکی پاک و مهربان است که یک اشتباه مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد و به دنبال جبران اشتباه نکرده‌ی خویش عازم سفری پر خطر در سرتاسر آلمان و چکسلواکی سابق می‌شود. با اسرار بسیاری مواجه می‌شود، تاریکی‌های بی‌شماری را می‌بیند و رنج‌های بسیاری را متحمل می‌شود تا «هیولا» را پیدا کند. هیولایی که بوسیله انسان‌هایی پست و حریص قدرت

به‌وجود آمد و اکنون که از کنترل خالقان خویش خارج شده است، مشغول پخش کردن جنون و نفرت خود بر تمامی دنیاست. داستان درمورد هیولا و سفر دکتر تنما به دنبال او و پی بردن از اسرار و منشا زندگیش است."

ky75_monster1.jpg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
سلام

خداییش تو از اول مانگا تا الان چیزی از راک دیدی که الان با تعجب میگی از پس یه نفر از 10 خاندان برنمیاد ؟
آره :D هرجا جدی شده زده طرف رو تار و مار کرده:-"
البته سیو فرموده چون راک رو کوچیک کشیدن براش راحت تره،اکثرا کوچیک میکشه! :| برای همین الان با اینکه جدیه ولی کوچیکه هنوز:| :))
اما با این حال جزو یکی از قوی ترین های تیم بام هست! و اون طرف که یکی از 10 خاندانه،نفر اول ده خاندان هم نیست:-" بالاخره اگر قراره بام بزنه قیصر رو بترکونه،به نظرم زدن قوی ترین زیردسته قیصر برای راک هم قابل قبوله :D
---
خوشم میاد سؤال میپرسم،منتظر جواب نمیمونم:-"
نشستم مانگای سندباد رو شروع کردم!بسی حال داد!:x :x :x
یه جورایی حس وان پیسی هم داره که بیشتر باعث حال دادنش شده بهم! :D (از صفر شروع کردن و صفر به کشورهای جدید و ناکاما جذب کردن و ...! )
مانگا میخواید معرفی کنید،مانگای اینجوری معرفی کنید:D
به هر حال... خوندن داستان یکی از خفن ترین کاراکترهای Magi (و اطرافیانش که همشون خفنند! :D :x ) به صورت کامل و پیوسته خیلی حال میده! :x دستشون درد نکنه برای چنین چیزی:D
صبح بیدار شدم خیر سرم برم بازی کنم،دیدم مانگاریدر درست شده! شروع کردم به خوندن،تا حالا که دوباره مانگاریدر از دسترس خارج شد:|
اون چیزی هم که جوابش رو میخواستم اگر انیمه یک قسمت اضافه داشت،جوابش رو میداد! =)) (و احتمالا نمیرفتم مانگا بخونم! پس دستشون درد نکنه که نشون ندادن:-" )
---
میگویند Sahara the Flower Samurai گویا کار یکی از دستیارهای سابق اودا میباشد:think: اگر ترجمه بشه اینم شاید دنبال نمودم ببینم چیزی یاد گرفته یا نه:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همانا که تو از زیانکارانی! بعد از تموم شدن آرک فلان دو تا آرک دیگه اومده که عالی بودن. تا قبل از اونا آرک ماگنوستات رو خیلی دوست داشتم
اما این دو تا آرک از اون برام جذاب تر بودم:-"

اصلا من "مایشعرون" ولی بازم انقدر مزخرف بود که هیچ جوره دلم نمیخواد ادامش بدم از شروع همون آرک تا پایانش و حتی چند چپتر آینده (با اون حرکات مسخره هاکوریو) یکی فقط یه اتفاق خوب و منطقی و جالب نیوفتاده بود که هیچ هرچیزی که نشون میداد یکی از یکی مزخرف تر بود :|

انقدر فحششون دادم که وقتم رو برا خوندن همچین زباله ای حروم کردن

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مانگای vagabond آخرین چپترش میشه شماره چند؟ من تو mangamint میخوندم رسیدم به 327 تموم شد چپتراش. یعنی آخرین چپتری که اومده327 میشه؟ چون واسه 2015 بود آخرین تاریخی که زده بود تو سایت:-??:-?
بلی...[-(

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
یه موردی برای برسرک اتفاق افتاده اصلا بد ضد حالی خوردم.(جدای از مشکل داستانی که دارم جدیدا)
اگر توجه کرده باشید تو این دو چپتر اخیر تفاوت طراحی با چپتر های قبل خیلی فرق کرده که این علتش بخاطر دیجیتالی شدن طراحیاست. و دیگه hand draw نیست.حتی پوستر ها هم دیجیتالی شده.

البته این مورد رو تازه اول کار شاید در اینده بهتر بشه.... امیدوارم واسه صحنه های اپیک hand draw باشه.

تنها نکته مثبت اینکار اینه که وقت خیلی کمی میگیره.شاید امسال بجای 6 چپتر 10 تا داشته باشم :D

مانگای vagabond آخرین چپترش میشه شماره چند؟ من تو mangamint میخوندم رسیدم به 327 تموم شد چپتراش. یعنی آخرین چپتری که اومده327 میشه؟ چون واسه 2015 بود آخرین تاریخی که زده بود تو سایت:-??:-?

بله متاسفانه تا همینجا اومده...

استاد تاکهیکو هم خوشبختانه هیچگونه مشکلی هم ندارن حالا چرا از هیاتوس درنمیاره نمیدونم... در حال حاضر ایشون الان رو دوتا مانگا کار میکنه یکی همین واگاباند هستش یکی هم REAL که نمیدونم ریلیزش چطوریه تو هیاتوس هست نیست.

ولی در کل ایشون واگاباند رو قربانیه REAL کرد.... یکی از دلایلی که مانگای واگاباند با اون طراحی یونیک و باجزئیاتی که داشت خیلی فاصله گرفت (بیشتر خط خطی شده) همین مانگای ریل بود و هستش.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان فعلا چند تا پروژه ى سريالى ريخته سرم.
به عنوان اولين انيمه اى كه مى خوام ببينم Death Note رو انتخاب كردم و سپس Ergo P R O X Y...

چون به شدت از سبك معمايى-رازآلود خوشم مياد و اگه با مفاهيم فلسفى باشه چه بهتر.

با اين ضاعقه چه عناوين ديگه اى رو پيشنهاد مى كنيد؟ (يكمم توضيح درباره ى هر كدوم بديد بهتره و ممنون ميشم).

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قسمت پایانی نظرسنجی بهترین انیمه طول بهار 2016 روی تاپیک قرار گرفت و دوستان میتونن سه انیمه رو انتخاب کنند و همچنین تغییر رای هم فعاله.
ملاک انتخاب ها هم، انیمه هایی بودن که 1/3 رای ها رو آورده باشن.

P.S
زمانی برای بسته شدن نظرسنجی هم مشخص نشده.
P.SS
پست اول تاپیک هم آپدیت شد

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
متاسفانه این وسط Ushio تو نظرسنجی برام فدا شد:(

تاناکا که از علاقم بهش زیاد گفتم!:D ، انیمه عالی بود! :x یه Slice of Life عالی و آرامش بخش:D کاراکترشم که خداااااا!:x

Kiznaiver هم خیلی خوب بود...یکی از قسمت هاش رو هم بهترین قسمت فصل میدونم!:-" کلا خیلی حال داد! :x
کاش فقط قسمت آخرش یکم ماندگارتر میشد!:-"

بین مای هیرو آکادمی و اوشیو یه مقدار سخت بود انتخاب!:(
ولی رایم به هیرو آکادمی بود، هم اینکه پتانسیل خفنی داره به نظرم، کاراکتر امیرپسند زیاد داره! با بدمن هاش هم حال کردم!:-" و کلا دوست دارم انیمه ی بلند بشه نه فصلی:|
اونطرفم چند قسمت آخر اوشیو فوق العاده شده بود! :x ولی یکم با نیمه ی اول فصل دوم مشکل داشتم...اما با این حال اگر آخر کار رای هاش بیشتر از هیرو آکادمی هم بشه موشکلی ندارم:-"

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این برسرک هفته به هفته داره بدتر میشه!!!:((x-(
الا رفتم Millepensee - Anime Producer - MyAnimeList.net ببینیم این استدیو چیکارست و.... بعد وقتی صفحه بازی شد la la la la kawaii...cute..kawaii.. یهو برسرک:| چی شد اینا فیلم Berserk: The Golden Age Arc دیدن بعد یدفعه زد به سرشون که چون فیلم اش خوب در اومده حتما باید انیمه رو خراب کنیم!:-??
امیدی نیست عوامل سازنده فیلم The Golden Age Arc بیان ادامه رو بسازن؟

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
دوستان من به تازگی اولین انیمه ی خودمو که Death Note دیدم و از انیمه ها خوشم اومد.
انیمه ای که به زبان انگلیسی باشه و فضای تیره ای داشته باشه و خیلی زیاد هم تخیلی نباشه چی پیشنهاد می کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر