Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ویژوال نوول دانلود کن
علی...بعد کی قراره بخونتش!؟

فعلاً همون Flying Witch رو گذاشتم و یه 5گیگی خرت و پرت برای یه نفر....
ولی بازم ترافیک باقی مونده...

P.S
حیفه همچین سرعتی...چیزی برای دانلود ندارم

1.png

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke
این خلیل چی میگه؟ :-"

ولش کن :D

از Pureness و True Friendship و این چیزا سردر نمیاره :D

اتفاقا کار من شده هرچند وقت یه بار رفتن و بعضی قسمتاشو دیدن :(( چرا باید تموم میشد :( نامردا آخرشم یه جوری تموم کردن که دیگه نمیشه انتظار ادامش رو داشت :(

ولی یاد فصل بعد و ناتسومه افتادم :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
:-" :-" :-"
البته به این مورد قبلا هم اشاره کرده بودیم:-" ( به قولی اسپویل کرده بودیم) ، یکبارش رو یادمه سر معرفیش به سینا بود:-" :D
ولی حداقل بزار یکم هایپ بشه خلیل:-" ( که نمیشه:| )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بین کلهم اجمعین انیمه هایی که دیدیم،هیچکدوم به اندازه ی Fairy Tail اپنینگ هاش اسپویل نداره:| یعنی نه تنها آرک فعلی رو اسپویل میکنند،آرک بعد هم اسپویل میکنند:-" :D
کلا اوضاعش خیلی خرابه:D
+اینا خجالت نمیکشن بعد از 112 قسمت ، تم اندینگ رو عوض کردن؟ :-" تقریبا امضای انیمه شده بود:-" چیز جالبی هم بودن:D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
علی...بعد کی قراره بخونتش!؟

فعلاً همون Flying Witch رو گذاشتم و یه 5گیگی خرت و پرت برای یه نفر....
ولی بازم ترافیک باقی مونده...

P.S
حیفه همچین سرعتی...چیزی برای دانلود ندارم

View attachment 62072
رلست میگی ها. خوش به حالت با این سرعت. من را ایرانسل دو مگ میگرفتم شاد بودم بعد الان انگار آنتن دهی محل به مشکل خورده به 500 هم نمیرسه=((

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بین کلهم اجمعین انیمه هایی که دیدیم،هیچکدوم به اندازه ی Fairy Tail اپنینگ هاش اسپویل نداره:| یعنی نه تنها آرک فعلی رو اسپویل میکنند،آرک بعد هم اسپویل میکنند:-" :D
کلا اوضاعش خیلی خرابه:D
+اینا خجالت نمیکشن بعد از 112 قسمت ، تم اندینگ رو عوض کردن؟ :-" تقریبا امضای انیمه شده بود:-" چیز جالبی هم بودن:D

D.Gray-man :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
به تازگی خوندن مانگای شاهکار Eden: It's an Endless World رو تموم کردم و برام به بهترین مانگایی تبدیل شد که تا به حال خوندم و اومدم که بگم اگه تاحالا نخوندینش نصف عمرتون به فناس :D

داستان توی یه دنیای آخرالزمانی رخ میده که کلی از مردم دنیا به دلیل یه بیماری خاص مردن و کلی دیگه هم درگیر جنگ و اینجور چیزها هستن.
مانگا شدیدا تم مذهبی و فلسفی داره و کاملا مناسب اوناییه که از Evangelion خوششون میاد.
پیشنهاد میکنم اگه از این دست داستان ها خوشتون میاد برای خوندنش لحظه ای تردید نکنید و همین الان برید سراغش که تجربه بینظیری در انتظارتونه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ببخشید برای Off-topic

رلست میگی ها. خوش به حالت با این سرعت. من را ایرانسل دو مگ میگرفتم شاد بودم بعد الان انگار آنتن دهی محل به مشکل خورده به 500 هم نمیرسه=((

ببین علی، تو خونه ما که آنتن 2G هم به زور داریم و هیچ وقت هم پُر نیست....دقیقاً تو نقطه ی کوریم :D

برای همین......برای خودم یه آنتن یاگی اودا دستساز درست کردم....وصلش کردم به مودم...سرعت شد این

بیشتر از این هم میشه...ولی باید جای آنتن رو رو پشت بوم عوض کنم...که حسش نیست :D

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR

منم سرعت 5000 میگرفتم الان تا ساعت چهار و نیم 500 میده بعد بالا میره میشه 2500 .

تنها انیمه بهاری که دیدم و طبعا بیشترین لذت رو ازش بردم کابانری قلعه آهنی بود . :D:)

Koutetsujou_no_Kabaneri.jpg

برای همین......برای خودم یه آنتن یاگی اودا دستساز درست کردم....وصلش کردم به مودم...سرعت شد این

واسه این آموزشی هست ؟ :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
Handa-Kun
خوب...قسمت اول دیده شد:D
شروتع انیمه من رو یاد بعضی قسمت های گینتاما مینداخت،خوشم اومد:D :-"
اما خود انیمه...همینطور که انتظارش میرفت البته، کاملا چیز متفاوتی از Barakamon هست! :D یعنی اگر توی معرفی نمیگفتن این بشر،همون بشره! من که شخصا نمیفهمیدم یکی هستن:D
اما در کل بازم بچه باحالی بود! خوشم اومد:D جلوتر بره،بقیه ی کاراکترها اضافه بشن،ببینیم چی به چیه:D

---
91Days
جدیدا علاقه ی زیادی یافتیدم یکم انیمه با تم واقعی،و کمی زمان عقب تر ببینم! :D
مثلا Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu خیلی حال داد! Joker Game هم تا قبل از امتحانات که دیدم خوب بود! (هنوز ادامش ندادم! برای همین تو نظرسنجی هنوز شرکت نکردم:| )
خوب 91Days هم،طی همین جریان بهم حال داد و خوشم اومد! :D نکته ی مثبتش نسبت به JG اینه که به نظر نمیاد مثل اون ایپزودیک بشه! + با کاراکترها بهتر بشه ارتباط برقرار کرد! (به شخصه من JG رو اصلا نفهمیدم کدوم،کدومه! :-" فقط میدونستم یکی از اون جاسوس هاست مثلا:)) :D )

---
از انیمه های توی لیستم Amaama to Inazuma رو شروع نکردم هنوز(دانلودش کردم) ولی احتمالا امروز ببینمش! و Mob Psycho 100 که هنوز شروع نشده :D
کلا که فصل خوبی بوده تابستون! انیمه های دوست داشتنی زیادی داره! :x :D

---
این Fairy Tail هم فاز ناکاما بازیش خیلی زیاده دیگه!!! بیش از حد زیاده! برای همین باعث میشه مبارزات و مخصوصا مبارزه ی پایانی خیلی یکنواخت بشه دیگه! :-"
بعضی جاها یه حرکاتی میره بهتر بشه ها...ولی بازم:|
فاز طنزش و تیکه انداختنشون به هم خیلی بهتره:))

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
ببخشید برای Off-topic

ببین علی، تو خونه ما که آنتن 2G هم به زور داریم و هیچ وقت هم پُر نیست....دقیقاً تو نقطه ی کوریم :D

بیشتر از این هم میشه...ولی باید جای آنتن رو رو پشت بوم عوض کنم...که حسش نیست :D
تبارک الله. آقا بیا به ما هم یاد بده. یا اگه نمیشه بیام اهواز یه دست ساز بگیرم ازت:D
برا اینکه زیاد آف تاپیک نشه مگه ساکاموتو 12 قسمت تموم نشد؟ پس قضیه این اپیزود 13 که میخوان تو سپتامبر پخش کنن چیه؟ و اینکه بعد عمری انیمه دیدم. تورادورا رو دیدم عالی. اون اپنینگ دومش my silky love از horie yui رفت تو لیست اپنینگ های محبوب:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر