Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
nanatsu no taizai
واقعا لذت بردم ... فوق العاده بود انیمه اش ... انقدر خوشم اومد که سریع شروع کردم به خوندن مانگاش ... کلا این داستانای fairy tale ی خیلی به مذاق من خوش میاد >:)... فارغ از محتوا و یا سرسری بودن داستان ... واقعا لذت بخش و خوشایند هستن ... و هر کسی میتونه باهاشون حسابی سرگرم بشه .
فقط این بی چشم و رویی ملیوداس و بیخیالی الیزابت یکم تو ذوق میزد:|:x

Medaka box فقط میتونم بگم خودمم باورم نمیشه که دراپش نکردم و تا اخرش دیدم ... هر چند وقتی تازه به نظر میومد داره یه جونی میگیره تموم شد...

Nisekoi 2 دو بار سعی کردم ببینمش ، قسمت اول رو دیدم نتونستم تحمل کنم بیخیال شدم ... نمیدونم شاید رفت جز دراپی ها ... تنها عامل محرکم هم کاواییت و شخصیت چیتوگه است ... وگرنه فصل اول هم همه عوامل داستانی و شخصیت پردازی انیمه روی اعصاب بودن

plastic memory دو قسمت دیدم .. شدیدا خوشم اومد ... وحشتناک فوق العاده بود ... اگه همین ریتم و داستان رو تا اخر داشته باشه به احتمال میاد جز محبوترین هام ... ایده داستانی یعنی این ... نمیدونم دلم به حال پیرزنه خون شد یا روباته :-s:(:((

prison school اینم دو قسمت دیدم ... چون از قسمت 3 به بعد بدون سان سورش رو پیدا نکردم اصلا ... (این طور که متوجه شدم دو مدل سان سور شده داره یه مدل نوار نوریه یه مدل هم مات کرده تصویر رو)
خلاصه بگم واقعا شاهکاره انیمش ،

Hanasaku Iruha

انیمه برام دو تیکه شد .. یه بار 8 قسمتش رو دیدم اما یه مدت طولانی ول شد ... مجبور شدم دوباره ببینمش ... انیمه عالی بود ... طراحی کارکتر ... محیط ... شخصیت پردازی ... داستان ساده و طنز نحیفی داشت ... ولی به شدت دوست داشتنی بود ... با اینکه کار p.a works بود ... ولی به شدت ادم رو یاد کارای kyo.ani می انداخت
صدا پیشگی Toyosaki Aki کافی بود تا لذت بخش بودن انیمه رو دو برابر کنه . این جشن بونبوری هم در موردش سرچ کردم چیز خاصی پیدا نکردم ...ولی قشنگ ترین داستانیه که در مورد خدایان و این جور چیزا میشنیدم ... خیلی دوست داشتنی بود ... یه خدا که راهش رو گم کرده ... اخیییییی :x^:)^
از باقی کار های که از p.a works دیدم... tari tari و angle beats بودن که هر جفتشون از بهترین انیمه هایی بودن که دیدم و این استودیو هم شده جز محبوب هام واقعا کار درستن.
راستی نامردیه که از opening فوق العاده عالی و دوست داشتنی انیمه که کار گروه nano ripe ه چیزی نگم .. دانلودش کردم رو گوشیم و هی گوش میدم ... عالیه.

Isshuukan Friends
اینم 7 قسمت دیدم ... خیلی خوشم اومد ... اما اون اواسط یه کم کند شد و یه کمم خودمم مشکلات برام پیش اومد نتونستم دنبالش رو ببینم ... فرصت شد حتما دوباره از اول میبینمش ... واقعا به نویسندش با این ذهن خلاقش تبریک میگم ... شخصیت پردازیش هم عالیه ... ولی این اسیر کلیشه بودن این رومنس های مدرسه ای دیگه حالم رو داره بد میکنه ... تو تمومشون باید ساحل و جشنواره فرهنگی و این جور چیزا رو ببینیم ... خسته شیدم دیگه.

samurai deeper kyo
سه چهار قسمت دیدم ... انتظار کارهایی در حد کنشین و سامورایی چمپلو داشتم ... ولی واقعا نا امیدم کرد تو فاز اونی و اکوما و اینها بودنش اصلا به مذاقم خوش نیومد... احتمالا دراپ میشه ...

summer wars هم برای بار پنجم یه بار دیگه دیدم ... اصلا خوصله ندارم توضیح بدم که چقدر این فیلم بی همتاست . هر وقت از زندگی خسته شدم دیدنش تجویز میشه

حمله به غول و شمشیر زنی انلاین(دو فصل) رو هم یکی یه بار دیگه دیدم از این دو تا هم سیر نمیشم

بعدشم میخوام اینا رو ببینم

golden time
Tamako Market تجدید خاطر
Mahouka Koukou no Rettousei تجدید خاطر
shiro bako
black lagoon

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
به نظرم هر کسی بود که از یه زندگی خیلی معمولی به همچین زندگی و قدرتی میرسید همین کارا رو انجام میداد مخصوصا تو این سن . یه بار دیگه صحنه‌ی آخر قسمت ۱۳ رو ببینین صحبتای سوبارو کاملا نشون میده که با چه طرز فکری این کارا رو کرده و تو این حالت که سوبارو حس میکرده خیلی شاخه و میتونه همه کاره‌ی امیلیا باشه ( حسی که به هر آدمی با همچین قدرتی دست میده ) اون اتفاقات و صحبتای یولیوس پیش میاد و سوبارو میفهمه که نخیر از این خبرا نیست ( حس ضایع شدن ) به نظرم هرکسی بود تو اون صحنه به همون اندازه قاطی میکرد .
کدوم قدرت منظورته؟زنده شدن بعد از مردن؟خب بعد این کافیه که احساس قدرت بکنه و تلاشی برای پیشرفت توی چیزای دیگه نکنه؟(والا من که متوجه نشدم زیاد احساس قدرت بکنه) :D
اون صحبتای آخر قسمت 13 با امیلیا هم اصلاً نتونستم درک کنم.این مگه نرفت با یولیوس دوئل بکنه به خاطر اینکه سر امیلیا غیرتی شده بود؟بعد باید با امیلیا اونطوری حرف بزنه؟اصلاً اون صحبتاییم که جلوی همه راجب شوالیه ها گفت هم بیجا و نامربوط بود :D

بعدشم من اصلاً نفهمیدم امیلیا و روزوال چجوری تونست انقدر راحت از به قصر اومدن سوبارو با یکی دیگه از نامزدا بگذرن،اینا تا قبلش انقدر نگران جاسوس بودن سوبارو بودن بعد با دیدن همچین چیزی نباید بهش گیر بدن؟(شایدم هنوز به روی خودشون نیاوردن :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
قسمت دوم شوکوگکی از قسمت اولش خیلی بهتر بود به نظرم:-" کمتر به قول ملت، کنسرو شده بود:-" :D (من چیزی حس نکردم،کلا خوب بودش:D )
کلا حال داد دیگه! :D

---
وان پیس از قسمت 751 وارد آرک زو میشه. بعد از قسمت 750یه هفته انیمه نداریم و بعدش از 31 جولای وارد آرک زو میشه
خیلی زوده! :( اینا حداقل به ازای تمام تعطیلی های مانگا توی آرک درسروزا،باید فیلر میدادن بیرون:-" :))
از این فیلر هم خوشم اومده(البته فعلا یک قسمتش رو دیدم:-" ) ، بدمن هاش حداقل از نظر طراحی چیز جالبی هستن:D ، یه نیمچه ربطی به فیلم هم دادن! :D
این بخش وسط هر قسمت هم جدید شده و این خودش خیلی خوبه! :x روحمان شاد شد! :x

کلا اینکه من مثل همیشه(اکثر اوقات:-") از فیلر وان پیس راضیم:-"
---
ارسلان هم خیلی خوب بود قسمت دوم! :x بسی حال داد:x
و وقتی داشت تموم میشد این قسمت من میزدم تو سر خودم و انیمه رو قسم میدادم که الان تموم نشه و تو کف نزاره=)) ولی حیف که گذاشت:|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کدوم قدرت منظورته؟زنده شدن بعد از مردن؟خب بعد این کافیه که احساس قدرت بکنه و تلاشی برای پیشرفت توی چیزای دیگه نکنه؟(والا من که متوجه نشدم زیاد احساس قدرت بکنه) :D
اون صحبتای آخر قسمت 13 با امیلیا هم اصلاً نتونستم درک کنم.این مگه نرفت با یولیوس دوئل بکنه به خاطر اینکه سر امیلیا غیرتی شده بود؟بعد باید با امیلیا اونطوری حرف بزنه؟اصلاً اون صحبتاییم که جلوی همه راجب شوالیه ها گفت هم بیجا و نامربوط بود :D

بعدشم من اصلاً نفهمیدم امیلیا و روزوال چجوری تونست انقدر راحت از به قصر اومدن سوبارو با یکی دیگه از نامزدا بگذرن،اینا تا قبلش انقدر نگران جاسوس بودن سوبارو بودن بعد با دیدن همچین چیزی نباید بهش گیر بدن؟(شایدم هنوز به روی خودشون نیاوردن :D)

واقعا کم قدرتیه ؟؟ :D
خب صحنه های تمرین شمشیرش تو اپیزوده ۱۴ هم به خاطر این بود که نشون بده سوبارو تازه فهمیده از این خبرا نیست که با همین یه قدرت بشه همه کار کرد .
صحبتاش با امیلیا اولا به خاطر حس ترس از اینه که نتونه همه کاره‌ی امیلیا بشه ( بیرون اومدن از توهم قدرت ) و دوما به خاطر طرز رفتار امیلیا بود که بهش توپید و تو اون لحظه هرکسی که به خاطر یه نفر دیگه هی بمیره و زنده بشه کمترین توقعش اینه که اون طرف همه جوره پشتش باشه نه اینکه مواحذش کنه ( که از اون جایی که میگه حداقل تو یه نفر باید منو بفهمی کاملا معلومه ) .
دوئلش با یولیوس مربوط به غرور و شخصیتش بود چون یولیوس گفته بود تو لایق این نیستی که کنار امیلیا باشی .
صحبتاش جلوی شوالیه ها هم دقیقا صحبتای یه آدمه که تو باتلاق دست و پا میزنه تا از ضایع شدن و ضعیف نشون داده شدنش توسط یه نفر دیگه جلوگیری کنه .
با این کارایی که سوبارو میکنه شک کردن بهش تهه نامردیه تو همون مبارزه با یولیوس راحت میتونست بمیره یا اون قسمتایی که رمو نجات داد :D تازه جاسوس انقدر احمق که با کسی که براش جاسوسی میکنه راست راست راه بیوفته بره تو قصر ؟؟ :D گرچه هنوزم معلوم نیست رزوال چه نظری راجع بهش داره مخصوصا بعد اون خندش تو قسمت ۱۳

وضعیت این قسمت سوبارو منو دقیقا یاد وضعیت اوکابه تو قسمتای ۱۳ و ۱۴ ـه Steins;Gate انداخت اثرات White Fox :>

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
واقعا کم قدرتیه ؟؟ :D
خب صحنه های تمرین شمشیرش تو اپیزوده ۱۴ هم به خاطر این بود که نشون بده سوبارو تازه فهمیده از این خبرا نیست که با همین یه قدرت بشه همه کار کرد .
صحبتاش با امیلیا اولا به خاطر حس ترس از اینه که نتونه همه کاره‌ی امیلیا بشه ( بیرون اومدن از توهم قدرت ) و دوما به خاطر طرز رفتار امیلیا بود که بهش توپید و تو اون لحظه هرکسی که به خاطر یه نفر دیگه هی بمیره و زنده بشه کمترین توقعش اینه که اون طرف همه جوره پشتش باشه نه اینکه مواحذش کنه ( که از اون جایی که میگه حداقل تو یه نفر باید منو بفهمی کاملا معلومه ) .
دوئلش با یولیوس مربوط به غرور و شخصیتش بود چون یولیوس گفته بود تو لایق این نیستی که کنار امیلیا باشی .
صحبتاش جلوی شوالیه ها هم دقیقا صحبتای یه آدمه که تو باتلاق دست و پا میزنه تا از ضایع شدن و ضعیف نشون داده شدنش توسط یه نفر دیگه جلوگیری کنه .
با این کارایی که سوبارو میکنه شک کردن بهش تهه نامردیه تو همون مبارزه با یولیوس راحت میتونست بمیره یا اون قسمتایی که رمو نجات داد :D تازه جاسوس انقدر احمق که با کسی که براش جاسوسی میکنه راست راست راه بیوفته بره تو قصر ؟؟ :D گرچه هنوزم معلوم نیست رزوال چه نظری راجع بهش داره مخصوصا بعد اون خندش تو قسمت ۱۳

وضعیت این قسمت سوبارو منو دقیقا یاد وضعیت اوکابه تو قسمتای ۱۳ و ۱۴ ـه Steins;Gate انداخت اثرات White Fox :>
نمیدونم والا من به نظرم بیشتر تواناییه تا قدرت.بعدشم اصلاً بگیم قدرتم هست چیزی نیست که بخواد باهاش شاخ و شونه بکشه :D مثلاً اگه به یکی بخوره که زورش بهش نرسه هرچقدرم بمیره و زنده بشه تاثیری روی اینکه میتونه طرف رو شکست بده یا نه نداره(توی قسمت های اول هم اگه راینهارد نمیدومد هرچقدر تلاش میکرد بازم نمیتونست زنده بمونه) :D
خب ولی واقعاً چقدر میخواست قوی بشه؟(اینو نمیدونم چجوری توضیح بدم،فقط میتونم بگم نظرم همون چیزیه که ویل-جی گفت :D)
به نظرت امیلیا حق نداشت بهش بتوپه؟ :D هرچقدرم براش زنده و کشته شده باشه کمترین کار دیگه ای که میتونست برای امیلیا بکنه این بود که به حرفش توی اون شرایط گوش بده،سوبارو به غیر از اینکه به حرفای امیلیا گوش نداد توی قصر آبروش هم برد،نمیشد که بعد از این کارا امیلیا بیاد قربون صدقش بره :D
لایقش نیست دیگه :D باید واقع بین باشه،نمیگم باید مینشست فقط یولیوس رو نگاه میکرد ولی اصرار روی فکر غیرمنطقی ترین کار بود
خب به جای این کارا نباید خودش رو تقویت کنه؟ :D(خارج از اینا،عجب قصر بی در و پیکری بود که هرکی هرکاری دلش میخواست میکرد :D)
حرفت رو تا حدودی قبول دارم ولی وقتی بقیه به غیر از امیلیا منطقشون انقدر داغونه که با اون فداکاری سوبارو برای امیلیا بازم بهش شک داشتن چرا نباید با دیدن همچین صحنه ی تابلویی بهش شک نکنن؟ :D ولی اون تیکه ی مبارزه با یولیوس رو قبول ندارم،به نظرت سوبارو بود که مقاومت کرد یا یولیوس بود که بهش رحم کرد و نکشتش؟ :D
خب توی اون لحظه که چیزی معلوم نیست،شاید جاسوسیش تموم شده و پیش اربابش برگشته(منظورم اینه که احتمالش صفر نیست).دیگه انصافاً این کارش اشتباه بود هیچ جوره نمیشه توجیهش کرد.تازه فکر کنم امیلیا توی همون دفعه ی اول که سوبارو رو با اون یکی نامزده دید کلی ناراحت شد :D

تو عاشق(؟!) سوبارویی منم دیگه میتونم بگم ازش متنفرم،بعید میدونم بحث به جایی برسه :D

فقط دیگه همین مونده بود :| :D تو رو خدا تا آخر انیمه توی هر شرایطی اسم سوبارو رو کنار اوکارین نیارید :( حتی فکرشم زشته :(
خب همین تواناییش/قدرتش باعث میشه هرچقدرم شکست بخوره بازم فرصت برای جبران ( با کمک دیگران یا خودش تنهایی ) داشته باشه .
مسئله این نیست که چقدر میتونست قوی بشه مسئله اینه سوبارو از خودش ناامید شده بود و حالا میخواست به یه چیزی چنگ بزنه تا شاید بتونه از این ناامیدی کم کنه .
به نظر من جفتشون حق داشتن تا حدودی .
یه نکته رو باید بگم من هیچوقت نگفتم سوبارو شخصیت کاملیه و تصمیماش درسته اتفاقا شاید ناقص‌ترین و پر اشکال‌ترین شخصیت تو انیمه ها باشه ولی همینه که باعث میشه من ازش خوشم بیاد :D ، همینه که باعث میشه باورپذیر باشه ، همینه که شخصیتش رو به واقعیت نزدیک میکنه به شخصه از اینکه شخصیت اصلی انیمه‌ها شاخ و بدون اشتباه و ... باشن یه مقدار خسته شدم و شخصیتایی مثل سوبارو و کیکوهیکو تو شووا گنروکو و ... برام مثل الماس میمونن :D و ترجیح میدم شخصیت در طول انیمه تکامل پیدا کنه تا اینکه از اول با یه شخصیت کامل رو به رو باشم .
در مورد جاسوس بودنش هم امیلیا به کنار ، رزوال که بهش شک داره به نظرم ، بقیه هم که تو کل طول قسمت ۱۴ داشتن میگفتن این عاشق امیلیاست پس ... .
سوبارو اصلا براش مهم نبود کارش درسته یا نه تو اون حالت من خیلی شاخم فقط میخواست بره تو قصر :D
شرمنده سرتم ( سره کل دوستان حاضر در تاپیکو فکر کنم :-" ) درد آوردم :D
حل شد آقا :D
اینم بگم که،کی از شخصیت اصلیای شاخ و بدون اشتباه خسته نشده؟ :D خود منم هم Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu رو خیلی دوست داشتم،هم کیکوهیکو جزو شخصیتای مورد علاقم بود

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
نمیدونم والا من به نظرم بیشتر تواناییه تا قدرت.بعدشم اصلاً بگیم قدرتم هست چیزی نیست که بخواد باهاش شاخ و شونه بکشه :D مثلاً اگه به یکی بخوره که زورش بهش نرسه هرچقدرم بمیره و زنده بشه تاثیری روی اینکه میتونه طرف رو شکست بده یا نه نداره(توی قسمت های اول هم اگه راینهارد نمیدومد هرچقدر تلاش میکرد بازم نمیتونست زنده بمونه) :D
خب ولی واقعاً چقدر میخواست قوی بشه؟(اینو نمیدونم چجوری توضیح بدم،فقط میتونم بگم نظرم همون چیزیه که ویل-جی گفت :D)
به نظرت امیلیا حق نداشت بهش بتوپه؟ :D هرچقدرم براش زنده و کشته شده باشه کمترین کار دیگه ای که میتونست برای امیلیا بکنه این بود که به حرفش توی اون شرایط گوش بده،سوبارو به غیر از اینکه به حرفای امیلیا گوش نداد توی قصر آبروش هم برد،نمیشد که بعد از این کارا امیلیا بیاد قربون صدقش بره :D
لایقش نیست دیگه :D باید واقع بین باشه،نمیگم باید مینشست فقط یولیوس رو نگاه میکرد ولی اصرار روی فکر غیرمنطقی ترین کار بود
خب به جای این کارا نباید خودش رو تقویت کنه؟ :D(خارج از اینا،عجب قصر بی در و پیکری بود که هرکی هرکاری دلش میخواست میکرد :D)
حرفت رو تا حدودی قبول دارم ولی وقتی بقیه به غیر از امیلیا منطقشون انقدر داغونه که با اون فداکاری سوبارو برای امیلیا بازم بهش شک داشتن چرا نباید با دیدن همچین صحنه ی تابلویی بهش شک نکنن؟ :D ولی اون تیکه ی مبارزه با یولیوس رو قبول ندارم،به نظرت سوبارو بود که مقاومت کرد یا یولیوس بود که بهش رحم کرد و نکشتش؟ :D
خب توی اون لحظه که چیزی معلوم نیست،شاید جاسوسیش تموم شده و پیش اربابش برگشته(منظورم اینه که احتمالش صفر نیست).دیگه انصافاً این کارش اشتباه بود هیچ جوره نمیشه توجیهش کرد.تازه فکر کنم امیلیا توی همون دفعه ی اول که سوبارو رو با اون یکی نامزده دید کلی ناراحت شد :D

تو عاشق(؟!) سوبارویی منم دیگه میتونم بگم ازش متنفرم،بعید میدونم بحث به جایی برسه :D

فقط دیگه همین مونده بود :| :D تو رو خدا تا آخر انیمه توی هر شرایطی اسم سوبارو رو کنار اوکارین نیارید :( حتی فکرشم زشته :(

خب همین تواناییش/قدرتش باعث میشه هرچقدرم شکست بخوره بازم فرصت برای جبران ( با کمک دیگران یا خودش تنهایی ) داشته باشه .
مسئله این نیست که چقدر میتونست قوی بشه مسئله اینه سوبارو از خودش ناامید شده بود و حالا میخواست به یه چیزی چنگ بزنه تا شاید بتونه از این ناامیدی کم کنه .
به نظر من جفتشون حق داشتن تا حدودی .
یه نکته رو باید بگم من هیچوقت نگفتم سوبارو شخصیت کاملیه و تصمیماش درسته اتفاقا شاید ناقص‌ترین و پر اشکال‌ترین شخصیت تو انیمه ها باشه ولی همینه که باعث میشه من ازش خوشم بیاد :D ، همینه که باعث میشه باورپذیر باشه ، همینه که شخصیتش رو به واقعیت نزدیک میکنه به شخصه از اینکه شخصیت اصلی انیمه‌ها شاخ و بدون اشتباه و ... باشن یه مقدار خسته شدم و شخصیتایی مثل سوبارو و کیکوهیکو تو شووا گنروکو و ... برام مثل الماس میمونن :D و ترجیح میدم شخصیت در طول انیمه تکامل پیدا کنه تا اینکه از اول با یه شخصیت کامل رو به رو باشم .
در مورد جاسوس بودنش هم امیلیا به کنار ، رزوال که بهش شک داره به نظرم ، بقیه هم که تو کل طول قسمت ۱۴ داشتن میگفتن این عاشق امیلیاست پس ... .
سوبارو اصلا براش مهم نبود کارش درسته یا نه تو اون حالت من خیلی شاخم فقط میخواست بره تو قصر :D
شرمنده سرتم ( سره کل دوستان حاضر در تاپیکو فکر کنم :-" ) درد آوردم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کار خودشونو کردن بالاخره

قسمت دوم D.Gray-man نشون دادن به خاطر تعداد کم قسمت ها چه گندی میخوان بزنن

کلیییی اتفاق رو هم نشون ندادن هم یه سریارو یه جور دیگه با تغییر نشون دادن هم یه سریارو جا به جا نشون دادن

کدوم احمقی هماهنگ کننده انیمست؟ البته فرقی نداره با این تعداد کم قسمتا بهتر از این انتظار نمیرفت :|

کاملا گند زدن

از کسایی هم که میخواستن DGM رو ادامه بدن مثل ماکان @Cloud Strife حتما بیخیال بشن و نبینن انیمه رو و همین الان برن مانگارو بخونن بعد که خوندن بیان انیمه رو ببینن چه افتضاحیه

تنها پیشرفت انیمه نسبت به فصل قبل مبارزاتشه بقیه چیزا هم پیشرفت نداشتن بلکه پسرفت کردن

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
لیست نهایی نظرسنجی بهار 2016 آماده شد...میزارم اینجا و اگر مشکلی با لیست نیست، تا فردا قسمت اولش بره سر در تاپیک

ANNE HAPPY♪
Ansatsu Kyoushitsu 2
Bakuon!!
Boku no Hero Academia
BUNGOU STRAY DOGS
flying witch
Gakusen Toshi Asterisk 2
HIGH SCHOOL FLEET
JoJo no Kimyou na Bouken: Diamond wa Kudakenai
JOKER GAME
Kiznaiver
Kuma Miko
Koutetsujou no Kabaneri
KUROMUKURO
Magi: Sinbad no Bouken
Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?
Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Sakamoto desu ga?
Sansha Sanyou
Sousei no Onmyouji
SUPER LOVERS
tanaka-kun wa itsumo kedaruge
TERRA FORMARS REVENGE
Ushio to Tora 2

بگم که ملاک انتخاب ها سایت MAL بوده، انیمه هایی که حداقل 5هزار رای داشتن و میانگین امتیاز ـشون بیشتر از 6.5 بوده.

قسمت دوم نظرسنجی برروی تاپیک به مدت 10 روز رفت

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این بتلگیوس Re:Zero من رو یاد Caster تو Fate Zero انداخت.
بعد Fate هم رفتم دربارش خوندم بعد تازه فهمیدم چه اشتباهی کردم که فکر کردم تو انیمه دربارش اغراق کردن...
اغراق؟ تازه خیلی هم کم گفته بودن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر