Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بهترین انیمه ی فصل ( در کنار RE ) یعنی Kiznaiver تموم شد ! :(
فکر کنم تنها انیمه ای بود که من از همه ی شخصیتاش خوشم میومد :x
انواع شخصیتا رو داشت که به بعضیا بیشتر پرداخته شد به بعضیا کمتر ( شاید تنها اشکال انیمه همین بود !‌) OST هاشم به نظرم واقعا خوب بود ! صداگذاری شخصیتارم به شخصه خیلی دوست داشتم ( البته اینو @Police _ 110 باید تایید کنه ) در آخرم انیمه بالانس خیلی خوبی بین قسمت های شاد و غم‌انگیز داشت که واقعا عالی بود !
اینارو گفتم که درنهایت بگم این انیمه رو از دست ندید حالا نمیدونم منظور رسید یا نه :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بحث برسرک این چندوقته بالا گرفته منم علاقمند شدم برم ببینم این چیه اینقدر کشته مرده داره :D دوستان بهترین راه برای شروع و دنبال کردن داستان برسرک چیه؟ لازمه بگم که من دیدن انیمه و فیلم انیمه‌ای رو به خوندن مانگا ترجیح میدم پس اگه انیمه و فیلم تا یه جایی از داستان رو پوشش میدن بگین اول همونا رو بگیرم و بعد توی مانگا ادامه بدم :D

راستی اینم چندوقتیه برام سوال شده، جریان این انیمه جدید برسرک چیه و چرا نیومده اینقدر همه به فحش میکشنش؟ :D

درود علی....

علی خوب اصلش تو مانگاشه و اینا ولی اگر واقعا حوصله ی مانگا خوندن نداری , این کار رو بکن...
برو بشین 3تا فیلمی که از برسرک اومده رو ببین که آرک ماقبل اول رو پوشش میده ولی خوب خیلی خیلی زیبا و هیچی از دست نمیدی و بعدشم واستا تا این انیمه جدیده شروع بشه که مستقیما ادامه ی اون سه تا فیلم میشه که تا جایی که من دیدم و تریلر و موسیقی و اینا هیچ مشکلی نداشته...
^___^

از روی تریلر ها , البته...
بچه ها هم حق دارن کلا برسرک اینقدر خشونت و س*ک بالاست که تو فرمت انیمه یک کوچولو کم رنگش میکنن ولی بازم پیشنهاد میشه...
بشین انیمه یا مانگاش رو شروع کن...

اگر پشیمون شدی بیا خودم ... و خودت......

پ.ن : شاید آرت استایل و گرافیکی که برای فیلم و انیمه انتخاب کردن اولش برات سخت باشه ولی بعد از 20 دقیقه می آدتی...
خخخخخخخ....

(___(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بحث برسرک این چندوقته بالا گرفته منم علاقمند شدم برم ببینم این چیه اینقدر کشته مرده داره :D دوستان بهترین راه برای شروع و دنبال کردن داستان برسرک چیه؟ لازمه بگم که من دیدن انیمه و فیلم انیمه‌ای رو به خوندن مانگا ترجیح میدم پس اگه انیمه و فیلم تا یه جایی از داستان رو پوشش میدن بگین اول همونا رو بگیرم و بعد توی مانگا ادامه بدم :D

راستی اینم چندوقتیه برام سوال شده، جریان این انیمه جدید برسرک چیه و چرا نیومده اینقدر همه به فحش میکشنش؟ :D

برو تریلرش رو ببین اگر حس تَگَری زدن بهت دست نداد بگو رگ دستم رو بزنم :D خیلییییی مزخرفه استایل گرافیکیش و اومدن CG درست کردن اونم CG های در حد بازیای PS1

یاد انیمه God Eater پارسال افتادم که انقدر استایل گرافیکیش بد بود که حتی 1 قسمتشم نگاه نکردم با اینکه God Eater یکی از بازیای سوپر محبوب منه :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بردیا چجوری دلت میاد فیلمارو پیشنهاد کنی؟ :|:D به نظر من فیلما هرچقدرم خوب بودن اصلا به انیمه اصلی نمیرسیدن، و انیمه اصلی هم قطره ای از اقیانوس مانگاس :D این انیمه جدیدم که استودیوش شدیدا تازه کاره، کل کارنامش 6 تا انیمه Short (من ندیدم ولی مثل اینکه درحد Obama face not bad بودن :D) و با این وضع 3D کردن گرافیک مضحکش کردن.

خلاصه اینکه علی اگه نظر منو‌ بخوای انیمه اصلیو ببین، اگه وادارت کرد بری مانگارو بخونی که بدون داری یکی از بهترین (از نظر خودم "بهترین") مانگاهای تاریخو میخونی، اگه هم وادارت نکرد سراغ هیچ‌ انیمه یا فیلمی ازش نرو :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
لینک تریلر برسرک رو بدید ببینم چقدر وضعش خرابه!:-"
من تو لیستم بود با اینکه آریا این همه تاکید کرد نبینیم:-" :-" (بیشتر فکر میکردم به خاطر شکست عشقی که سر برسرک و مدهوس خورده گفت نبینیم:-" )

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من در حال حاضر دارم انیمه ی زیر رو میبینم. خیلی خوبه. تو این انیمه, بعضی دخترا تبدیل به اسلحه میشن! :p

Valkyrie Drive Mermaid

Valkyrie-Drive-Mermaid-.jpg

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Dante Never Cry@
خلاصه کلام اگه میخوای وارد دنیای برسرک بشی باید حتما مانگا را هم بخونی انیمه ش قطره ای از دریاست اول بشین همون 25 قسمت انیمه را ببین اگه خوشت اومد بشین مانگا را حتما از اول بخون اون موقع هست که متوجه میشی با چه شاهکاری طرف هستی
در مورد سری جدید انیمه هم بازم موقعی که سری اول انیمه را ببینی بعد مانگا را بخونی میفهمی چه افتضاحی به بار اوردن !
Akiba@
https://www.youtu*e.com/watch?v=Ih2-9HwHlpw&feature

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب پس اینطوری که فهمیدم حتما باید مانگای برسرک رو بخونی ولی خب قبلش بهتره انیمه سال ۱۹۹۷ رو نگاه کنم تا اصلا ببینم با سلیقه‌ام جور هست یا نه :D

این وسط فیلما رو هم فقط بردیا پیشنهاد داد :D یعنی اینقدر وضعشون خرابه که اصلا طرفشون نرم بهتره؟ :sweatsmile:

پ.ن: آخرش هم نفهمیدم مشکل این انیمه جدیده چیه ولی خب ظاهرا خیلی دلتون ازش پره :sweatsmile:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
این وسط فیلما رو هم فقط بردیا پیشنهاد داد :D یعنی اینقدر وضعشون خرابه که اصلا طرفشون نرم بهتره؟ :sweatsmile:

نه علی فیلما هم خوبه، ولی مسئله اینه که انیمه و فیلما جفتشون یه آرکو پوشش میدن، که وقتی انیمه بهتره بهتره انیمه رو ببینی :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با تشکر از راهنمایی های دوستان (خصوصا از مرتضی :D ) از اونجایی که انیمه رو از قبل داشتم به زودی میرم تو کارش :D مانگا رو هم بعد از کلی گشت و گذار و پیدا کردن یه مانگادانلودر درست حسابی زدم دان بشه و تا الان ۷۰ چپترش دان شده :D

امیدوارم که خوشم بیاد ولی اگه خوشم نیومد بعدا میام اینجا کلی بهش هیت می‌ورزم :>:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
چقدر این RE خوبه !!!!!!!!!!!!! یعنی فضاسازی انیمه و شخصیتا عالی یکی از یکی بهتر ! مخصوصا آخر این اپیزود که فوقا‌لعاده بود ! به نظرم اوج کار شخصیت پردازی سوبارو ـه واقعا آدم به راحتی میتونه باهاش همذات پنداری کنه :x
پ.ن: مسئولان محترم نظرسنجی این فصل رو زحمتش رو نمیکشین ؟؟ یه حالی به فنای تاناکا بدیم که دیگه اینورا پیداشون نشه >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر