Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چندوقت پیش بود محمد @Venom Snake پیشنهاد داد که بشینم مانگای توکیو غول بخونم , منم که شخصا از هیتر های متعصب انیمه اش بودم نمیخواستم وقتمو واسه ی همچین زباله ای دور بریزم ... خلاصه بعد از هفته ها تلاش مداوم محمد و کچل کردن بنده با بی میلی شروع کردم به خوندن مانگا از اول. سرتونو درد نیارم خوندم و خوندم دیدم مانگای توکیو غول حرف نداره و نباید اصلا به انیمه نگاه میکردم #-o یعنی اگه انیمه در حد زباله باشه (که هست :D) مانگا مثل طلا میمونه (مخصوصا این روزا که مانگای Seinen خوب واقعا کمه)

ختم کلام اینکه مانگای توکیو غول بخونید :D حتما هم از اول بخونید که خاطرات داغونی که از انیمه مونده جایگزین بشه با خاطرات مانگا :D اگه هم خیلی اصرار دارین از بعد فصل یک انیمه بخونین از چپتر 57-58 فکر کنم شروع کنین خوب باشه.

اینم چند تا از Volume Cover های مانگا, بدون اسپویله ولی میزارم توی اسپویلر اگه بعضی ها حتما میخوان مانگارو بخونن و حساسن :D

به منم گیر داده! ولی عمرا طرفش نمیرم:-"
جدا از انیمه ی آشغالش :D ، با این عکس هایی هم که از TG میده اصلا حال نمیکنم! کلا یک انیمه ی 100% امیر ناپسند میباشد:-"
چیه آخه این:|

---
علی دانته هم که....:-"
توی واتساپ بهش گفتم،ولی با اون بوکو فلان فلان ،سلیقه ی رومنس خودش رو پیش من خراب کرد:-" :))
و در کل هم اینکه،انیمه ای که تو فصل خودش نصفه ولش کنم، و بعد دو سال هنوز سراغش نرفته باشم،یعنی چیز دندون گیری نبوده به نظرم:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی دانته هم که....:-"
توی واتساپ بهش گفتم،ولی با اون بوکو فلان فلان ،سلیقه ی رومنس خودش رو پیش من خراب کرد:-" :))
و در کل هم اینکه،انیمه ای که تو فصل خودش نصفه ولش کنم، و بعد دو سال هنوز سراغش نرفته باشم،یعنی چیز دندون گیری نبوده به نظرم:-"
توی واتس‌اپ هم جواب گرفتی :poutingcat:
یکی از این انیمه‌های که بهت معرفی کردم رو تا آخر ببین بعد بگو سلیقه رومنسم خرابه :poutingcat::D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منم متاسفانه و تحقیرانه با امیر موافقم :D

علی تو که میشینی راجع به این انیمه ها انقدر مینویسی و میگی که وای خوبن و معرکن و فلان و بیسال دیگه چی بگم آخه؟ :D اکثر اینایی که میگی انیمه های معمولی یا شاید خوبن ولی جوری میگی که هرکی ندیده باشه انگار معرکن و بهترینای ممکن هستن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منم متاسفانه و تحقیرانه با امیر موافقم :D

علی تو که میشینی راجع به این انیمه ها انقدر مینویسی و میگی که وای خوبن و معرکن و فلان و بیسال دیگه چی بگم آخه؟ :D اکثر اینایی که میگی انیمه های معمولی یا شاید خوبن ولی جوری میگی که هرکی ندیده باشه انگار معرکن و بهترینای ممکن هستن :D
خب فرشاد اینایی که تا الان معرفی کردم (بجز باکو) خداییش توی سبک رمانس کار‌های عالی هستن :D مثلا همین Golden Time نه تنها از بچه‌های بالا (:-") بهم معرفی شده بود بلکه اگه توی نت هم سرچش کنی «Best Romance Animes» یا همچین چیزی توی اکثر لیستای بهترین رمانس‌ها میبینیش. توی انیمه پلنت هم ریتش بالای ۴ اه که نشون میده اکثریت باهاش حال کردن و اون رو دست کم یه کار خیلی خوب میدونند :D

ولی خب اگه باهام مخالفی خوشحال میشم چندتا کار خفن و بهتر از Golden Time یا Toradora توی سبک رمانس-مدرسه‌ای بهم معرفی کنی تا ببینم کارای بهتر از معمولی از دید تو چی‌اند :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
بوکونو * * رومنس!!!؟؟:o:|=))=))=))=))
این سبک رومنس بود یا من انیمه دیگه رو اشتباه گرفتم!!!
سبکش فلسفی آوانگارد هست،جدی می گم،یکبار دیگه با دقت به هر صحنه اش نگاه کنید متوجه نکات عمیقی می شید:D
حیف اینجا نمیشه مگر نه با تصویر همه نکاتش رو مطرح می کردم :D در حین دیدنش باید به جای استفاده از چرا،از چرا که نه استفاد کرد،الان دوباره تصمیم گرفتم که یک نگاه عمیق تر دیگه بهش بندازم :D
اون رو به امیرم گفتم من بیشتر توی دسته کمدی میزارمش تا رمنس و اصلا با بقیه مقایسه‌اش نمیکنم :D

رومنس یعنی Toradora, Golden Time, Kimi ni Todoke و... :D
واقعا چجوری این انیمه های رومانتیک رو نگاه می کنید،از بهترینش تا بدترینش همه چرت و پرت هستن :D بوکونو خیلی بهتره :-"

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
آقا این بوکو نو که میگید همون ابر شاهکار تکرار نشدنی boku no pico عه؟ اگه آره که هیچی دیگه یادم باشه نزدیکتون هم نشم:-"
البته الان پست قبلی ها رو که خوندم فکر کنم اونی که علی دانته به امیر آکیبا گفته ببینه Boku wa Tomodachi ga Sukunai بوده آخه boku no pico که اصلا کمدی نیست :-"
@Dante Never Cry بیا شفاف سازی کن :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@lich-king
آره دقیقا من منظورم Boku wa Tomodachi ga Sukunai هست :D الان boku no pico رو سرچ کردم، دیدم بچه‌ها اصلا فکرشون جای دیگه‌ای رفته x_x=))

@Red Dead
سلیقه است دیگه :D اتفاقا من کارای احساسی رو بیشتر از کارای اکشن خالص (فقط کتک کاری بدون داستان) دوست دارم :D مثلا بهم بگن بین انیمه DMC و یه کار رومنس کدوم رو میبینم احتمال خیلی زیاد رومنس رو انتخاب میکنم :D

ولی به صورت کلی اینو قبلا هم گفتم، من کلا هر کاری توی هر سبکی میبینم :D (بجز Yaoi)

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
@lich-king
آره دقیقا من منظورم Boku wa Tomodachi ga Sukunai هست :D الان boku no pico رو سرچ کردم، دیدم بچه‌ها اصلا فکرشون جای دیگه‌ای رفته x_x=))

@Red Dead
سلیقه است دیگه :D اتفاقا من کارای احساسی رو بیشتر از کارای اکشن خالص (فقط کتک کاری بدون داستان) دوست دارم :D مثلا بهم بگن بین انیمه DMC و یه کار رومنس کدوم رو میبینم احتمال خیلی زیاد رومنس رو انتخاب میکنم :D

ولی به صورت کلی اینو قبلا هم گفتم، من کلا هر کاری توی هر سبکی میبینم :D (بجز Yaoi)
Kaichou wa maid sama ،Air ،Angel Beats رو ببین احتمالا خوشت بیاد . من خودم هرچیزی به جز انیمه ورزشی نگاه میکنم:D ! گرچه انگار بعضیا عظمت سبک رومنس رو درک نمیکنن x_x

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Kaichou wa maid sama ،Air ،Angel Beats رو ببین احتمالا خوشت بیاد . من خودم هرچیزی به جز انیمه ورزشی نگاه میکنم:D ! گرچه انگار بعضیا عظمت سبک رومنس رو درک نمیکنن x_x
ممنون بابت پیشنهادها :D Maid Sama توی لیستم هست و برنامه دارم ببینمش و اون دوتا رو هم حتما میزارم توی لیست :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به منم گیر داده! ولی عمرا طرفش نمیرم:-"
جدا از انیمه ی آشغالش :D ، با این عکس هایی هم که از TG میده اصلا حال نمیکنم! کلا یک انیمه ی 100% امیر ناپسند میباشد:-"
چیه آخه این:|

کیفیت مانگارو نمیشه از آرتاش فهمید که :D برای مثال میگم، اگه من بدونه شناخت قبلی آرتای مانگای شینگکی رو میدیدم، با یه کار درجه پنج درب داغون اشتباه میگرفتمش :D
توکیو غول نقطه قوتش نه طراحی های ایشیداست نه مبارزه ها و اکشن (مورد دومی باعث شد الکی الکی انیمه محبوب و شدیدا خز بشه)، نقطه قوتش داستان دارک و بروتال و ادبیشه، با شخصیت پردازی های شدیدا عمیق ، کاری که انیمه 1% هم نتونست درست انجام بده.
حالا نمیدونم با این Theme حال میکنی یا نه، اگه نه که هیچی، نخون وقتتو هدر میدی :D ولی اگه به خاطر انیمه یا آرتا نری سمتش اشتباه بزرگی کردی.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
دیدم صحبت در مورد انیمه های رومنسه، اومدم بگم که اونایی که از ژانر رومنس خوششون میاد حتما The Anthem of the Heart رو ببینن. برای من یکی از بهترین انیمه های رومنسی هست که تاحالا دیدم.

5epm_j6boyldavq6y7jqwqwkbnqc61oh.jpg

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
@lich-king
i'm a simple man,i see boku,i think of boku no pico
@lich-king

i tought you were the chosen one
ولی جدا انیمه های رومانتیک برای من تهوع آور هستن،سلیقه رو بزارید کنار و به راه راست هدایت بشید :D (البته اکشن خالص هم خوشم نمیاد) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر