Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
WTF ؟؟؟؟ :O

تو کی هستی؟ XDDD از کجا میدونی؟ XDDDD

جاسوس داره این 2 سایت XD

دلیلش:

اهم اهم هم اینکه فیگورش خیلییییی خفن و با کیفیته ولی به خاطر فقط این دلیل نمیگرفتم و بزرگترین دلیلی که گرفتم این بود که تخفیف خورده بود :D

تو کلوپ هواداراش هستم برا اینکه اونجا 24ی دارم ترولش میکنم :D

من حتی خارج AW و تو تلگرام ساسکه رو برا بردیا (موسس کلوپش نه این بردیای اینجا) ترول میکنم XD
الزایمر گرفتی؟ خودت تو تاپیک بازی ناروتو گفتی
من تو هفته دو یا سه بار به سایت سر میزنم چه برسه به جاسوسی‎:P
دلالیت به صورت کج و کوله تو حلقم
من خودم فکر میکردم استایل و قیافه پسند هستی به خاطر همین از ناکتیس و ساسکه خوشت اومده ولی بعد دیدی اخلاق ساسکه گنده ازش بدت اومد ولی همچنان از استایل و قیافش خوشت میاد به خاطر همین اکشن فیگور هاش رو گرفتی‎:D

این فصل بهار نسبت به فصل های بهار دیگه ضعیف تره به نظرم ولی از اون طرف تابستون عالیه‎ ‎ ‎:)

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الزایمر گرفتی؟ خودت تو تاپیک بازی ناروتو گفتی
من تو هفته دو یا سه بار به سایت سر میزنم چه برسه به جاسوسی‎:P
دلالیت به صورت کج و کوله تو حلقم
من خودم فکر میکردم استایل و قیافه پسند هستی به خاطر همین از ناکتیس و ساسکه خوشت اومده ولی بعد دیدی اخلاق ساسکه گنده ازش بدت اومد ولی همچنان از استایل و قیافش خوشت میاد به خاطر همین اکشن فیگور هاش رو گرفتی‎:D

این فصل بهار نسبت به فصل های بهار دیگه ضعیف تره به نظرم ولی از اون طرف تابستون عالیه‎ ‎ ‎:)

اگه قرار باشه هر حرفی رو به هرکی میزنم یادم باشه که ارور not enough space میدم خب XD

دیگه اصلا مهم نیست بقیه مخصوصا بچه های اینجا چی فکر میکنن راجع به من XD تا چند وقت پیش رو مود Don't give a F#@K بودم ولی جدیدا یه At all اومده آخرش پس راحت باشید XDDD

اکشن فیگور, نه اکشن فیگور هاش :D

من با قیمت 80 دلار همچین کیفیتی رو اگه فیگور ساکورا هم داشته باشه میگیرم چه برسه به ساسکه XD

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
632c420a7c94f62af6df270cdf7f94b6.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Kimi Ni Todoke - Season 1 & 2

حس توضیح دادن نیست. کار جالبی بود، ببینیدش :-":D

نه ولی خارج از شوخی توی سبک شوجو/رومنس/مدرسه‌ای کار خوبی بود. شخصیتای اصلی یکم روی اعصاب میرفتن بعضی وقتا، خصوصا ساواکو که گاهی اوقات واقعا شیرین میزد و حرصت رو در میاورد ~X( ولی خب در کل انیمه قشنگیه. خصوصا چیزو، آیانه و ریو شخصیتای مکمل خوبی هستن که عصبانیتت از شخصیت‌های اصلی رو کم می‌کنند :D

فصل اول تا اواسطش یکم گوگولی کار زیاد بود ولی خب یه ساب پلات جالب اون آخرا در مورد یکی از شخصیتای فرعی داشت که به نظرم خیلی جالب و احساسی بود. فصل دوم یکم شخصیتا روی اعصاب میرفتن (خصوصا شخصیتای اصلی که یه جاهایی بدجور خنگ میشدن) ولی خوب تونستن جمعش کنند و روند داستان رفته رفته بهتر و بهتر شد. از پایانش هم راضی بودم و برعکس Toradora به نظرم اینجا پایان سیر مناسبی داشت و خیلی یه دفعه‌ای اتفاق نیوفتاد.

اونطوری که توی نت دیدم ظاهرا مانگا و Light Novel هنوز ادامه دارن ولی خب با توجه به اینکه ۵ سال از فصل ۲ میگذره و هنوز هیچ خبری از فصل جدید نشده به نظرم دیگه خیلی بعیده دنباله انیمه رو ببینیم. هرچند، اگر زمانی دنباله‌اش ساخته بشه مطمئنا اولین نفر آماده دیدنشم، چون با وجود بعضی اعصاب خوردکنی‌هایی که شخصیتا داشتن بازم همشون دوست داشتنی‌اند و دیدن و دنبال کردن داستانشون خیلی لذت بخشه :D هرچند با وضعیتی که انیمه تموم شد، اگر ادامه‌ای هم براش نیاد باز مشکلی نیست و میشه همینجوری داستان رو تموم شده فرض کرد :D

و اما برسیم به بخش مورد علاقه‌ام یعنی گیف :D این صحنه اینقدر جالب بود که همون موقع به محض تموم شدن قسمت سریع گیفش کردم :D اگر انیمه رو دیده باشید به نظرم میتونید حدس بزنید که کجا رو میگم :D

خدا لعنتت کنه پین x-( نمیتونستی بجای ۵ ثانیه بهش بگی ۱۰ ثانیه چشمت رو ببند؟ :-w بخاطر یه ۵ ثانیه زودتر باز شدن چشمای ساواکو یه فصل این جریان عقب افتاد 8-|:D اتفاقا این یکی از بخشایی هست که میگم شخصیتا خنگ میزنند آدم رو اینجوری «~X(» میکنند. یکی نیست به ساواکو بگه الان شوتا میخواست ببوستت، بعد توی فصل دو انیمه داری به این فکر میکنی که شاید تو مزاحمشی و حسی بهت نداره؟! :|

جدا چه میشد اگه همه دخترای انیمه‌ای مثل ناتسو-چان توی Baby Steps باهوش بودن؟ :D

خب همین بود دیگه :D اگر از کارای رومنس خوشتون میاد و با شوجو هم مشکلی ندارید، Kimi ni Todoke رو از دست ندید. شک ندارم ازش خوشتون میاد :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
@NoctisSasuke
هرکی که بهت معرفی کرده...به هر حال من سال ها اینجا تنها نفری بودم که اسم انیمه رو میبردم:( گوش نمیکردید:(

اوضاعتم خیلی خراب تر از این حرفاست گویا:-" مشخصه دوست داری ساسکه رو دیگه! بهانه میاری چرا:D بگو شخصیت محبوب انیمه ایته! تعارف نداریم که:D

---
@Dante Never Cry
الان این انیمه ها رو دو قرن پیش دیدی یهویی داری میای معرفی میکنی،یا این چندوقته موتورت روشن شده و پشت سر هم انیمه میبینی؟:-"
خبرم نمیدی که:| من باید اینجا بفهمم چی میدیدی؟:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@NoctisSasuke
هرکی که بهت معرفی کرده...به هر حال من سال ها اینجا تنها نفری بودم که اسم انیمه رو میبردم:( گوش نمیکردید:(

اوضاعتم خیلی خراب تر از این حرفاست گویا:-" مشخصه دوست داری ساسکه رو دیگه! بهانه میاری چرا:D بگو شخصیت محبوب انیمه ایته! تعارف نداریم که:D

---
@Dante Never Cry
الان این انیمه ها رو دو قرن پیش دیدی یهویی داری میای معرفی میکنی،یا این چندوقته موتورت روشن شده و پشت سر هم انیمه میبینی؟:-"
منشن شدم :Crying1: باورم نمیشه منشن شدم :Crying1:

اهم اهم... اما در جواب باید بگم که گزینه دوم درسته :-" آخه اون سمت همه‌اش داریم در مورد چیزای دیگه صحبت می‌کنیم موقعیتش پیش نیومد بگم دارم چه انیمه‌هایی میگیرم/میبینم :sweatsmile: یه لیست بلند بالایی از انیمه‌هایی که گرفتم/دارم میگیرم و می‌خوام ببینم رو برات میفرستم :D

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
Kimi Ni Todoke - Season 1 & 2

01f6zrxlllijk90q1cew.gif

خدا:D

انیمه هایی که معرفی می کنید شدید به سلقیم میخوره دمتون گرم :-bd
یه ماه بود دنبال همچین انیمه هایی بودم ولی پیدا نکردم ولی شما دو تا خوبشو معرفی کردید لطفا ادامه بدید خیلی هم عالی :x

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
انیمه هایی که معرفی می کنید شدید به سلقیم میخوره دمتون گرم :-bd
یه ماه بود دنبال همچین انیمه هایی بودم ولی پیدا نکردم ولی شما دو تا خوبشو معرفی کردید لطفا ادامه بدید خیلی هم عالی :x
خواهش میکنم. بجز پرحرفی در مورد انیمه‌های که دیدم کار دیگه‌ای نکردم :D خوشحالم که با سلیقه‌تون جور بودن ;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Dante Never Cry
داداش قرار نیست که تو هر صفحه gif های سنگین بزاری....Load صفحه برامون سخت شده.....لطفاً لینک بزار، تو تگ image نزارش
آخ آخ، شرمنده اصلا حواسم نبود. الان اصلاحش میکنم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke

---
@Dante Never Cry

آخه تو دیگه تو ذهن من جوری هستی که "هرچی امیر گفت خلافش رو انجام بده" xD

هرجور راحتی فکر کن :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد از شونصد هزار سال شروع کرده بودم این چند قسمت آخری که از ناروتو پخش میشد رو به صورت هفتگی میدیدم به خاطر ایتاچی اعظم و تو این قسمت آخرش بعد از مدتها دوباره وارد canon شد XDDDD

با این حساب فکر نکنم دیگه فیلر نشون بدن و یه تِک تا آخر داستان رو نشون میدم

منم با اینکه خیلی وقت بود ناروتو نمیدیدم و مانگاشو میخوندم ولی از این به بعدش رو میبینم مبارزه هیجان انگیزیه :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام، دو تا سوال داشتم :D

psycho-pass رو تازه شروع کردم، اول به دلم ننشست اما این قسمت 4-5 به بعد یواش یواش داره خوشم میاد، روند صعودی نزولیش چطوره؟ کسی که پیشنهادش کرده بود میگفت فصل دوم رو نبینید، ببینم نبینم چرا نبینم؟ :D

بین انیمه جدیدا هم انگار Kabaneri of the Iron Fortress خیلی خوبه؟ اگه کسی نظری در موردش داشت ممنون میشم بگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر