Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
پر محتوا ترین پنل تاریخ بشریت رو این هفته توی بلیچ دیدیم! برای این مقام هم همه رو به مبارزه میطلبم ببینم میتونید پنل به این پر محتوایی بیارید یا نه!

از این بگذریم و بریم سراغ خود چپتر!
زاراکی ترکید و هنوزم مشخص نشد دقیقا بانکایش چی به چیه! یاچیرو چیه و ...! و فقط باید رو هوا حدس زد! جدا از اینکه خیلی بیخود بود خود بانکایش،حواشی کنارش هم بیخودتر! نوع شکست زاراکی دیگه واقعا تهش بود=)) از وسطم قاچ شد:| کلا کوبو جمع کنه بره وقتی قوی ترین کاراکتر کل سری رو اینجوری داره میکنه:)

اون هیچی...هیتسوگویا=)) =)) فن سرویس در حد اعلا=)) همینجوری خودش کم کشته مرده داشت،الانم که دیگه برای خودی ایچیگوی مو سفیدی شده=))
فقط میشه گفت لول=))
حالا از طراحیش بگذریم...ببینیم قدرتاش چین توی چپتر بعد...گرچه ....

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ادمای دور اطراف من که از پایان FMA:B راضی نبودن به جز من
از اون طرف میگن قابل پیشبینی بود اخرش از اون طرف هم میگن فکر میکردن اخرش اونطوری میشه که نشد. وات د فاز xD
سلیقت هم رنگاورنگه نمیشه مطمن نظر داد از چی خوشت میاد
از انیمه هایی که خوشت اومده انیمه های مشابهش که تو mal لیست کردن رو هم اگه نگاه نکردی یه نگاهی بنداز شاید خوشت اومد شایدم نه
راستی اگه GTO رو ندیدی ببین خیلی انیمه باحالیه xD
اتفاقا به نظرم پایانش مشکل خاصی نداشت،من به طور کلی ازش خوشم نیومد :D
GTO رو مانگاش رو خوندم جالب بود :D
کسی از انیمه Brotherhood Final Fantasy XV حرفی نزد :D
ماجرا قبل از داستان بازی اتفاق می افتد داستان در مورد نوکتیز و سه دوستش میباشد و ما را آماده یک بازی مهیج میکند :D
این رو من همون اپیزود اول رو دیدم به صورت ناخودآگاه حدس زدم سازنده های Sword Art Online ساختن،حدسم هم درست بود،انیمیشن مبارزاتش کاملا تو همون حس و حال بود

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
آره تا آخرش دیدم،کلا همیشه تا آخر می بینم بعد نظر می دم :D
زیاد به سلیقه من توجه نکنید خیلی قاطی هست :D مثلا همین مانگای berserk به نظرم از نظر art فوق العاده هست ولی داستانش برام هیچ جذابیتی نداره :D
انصافا له شدم با این سلیقه ، مخصوصا اونجایی که گفتی از دو قسمت اول گینتاما نسبتا جذبش شدی :D چون گینتاما یه روند صعودی داره اولاش برای خیلی ها خسته کننده س و یه 100 قسمتی باید ببینن تا ارزشش رو درک کنن.البته همینجوری میره بالا و این سری جدیدش که فوق العاده بود چون داستان پیش روی اساسی کرد.
ولی در مورد Steins;gate خیلی بده ، شاید دوباره یه نگاهی بهش بندازی یه مقدار جالب تر به نظر بیاد.
خیلی ها رو دیدم با برسرک حال نکردن:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
من تا حالا نزدیک 70 تا انیمه ی اکشن دیدم ....

همون هیسوکا که شما گفتی درسته شخصیت خفنی بود و منم طرفدارش بودم, ولی اونم دقت کنی به مرور نقشش کمتر و کمتر شد و بلاخره نویسنده 2 آرک کاملا حذفش کرد از داستان ( آرک کیمورا و اون آرک مسخره ی رای گیری برای ریاست, کلا حظور نداشت ) که به نظرم اشتباه نویسنده بود این شخصیت و گروه فانتوم رو از داستان اصلی حذف کرد و به حاشیه برد

اون مجری هم سلیقه ای بود شما خوشت اومده ولی خیلی ها مثل من سرشون درد گرفت اونقدر مجری ور زد ... چون اومدیم انیمه میبینیم باید شخصیت ها صحبت کنن یا از طریق تصاویر خودمون قضایع رو بفهمیم ... رمان که نیس مجری اتفاقات رو توضیح بده ( مثل اینه داخل کمیک همش مجری حرف بزنه جای شخصیتا مسخره نیس ؟ )

بعد اصلا حالا میگیم مجری هم خوب بود ( که نبود ) ... کاش حداقل فقط اتفاقات مهم و نقطه ضعف هارو توضیح میداد یا فقط یه بار هر چی رو میگفت ... بدبختی اینجا بود هرچی رو 300 دفعه تکرار میکرد ! اونم اتفاقات خیلی ساده و غیر مهمی که خودمون هم میدونستیم

مثلا یارو داخل اتاق میشد مجری میگفت: "و در این ساعت فلانی داخل اتاق شد و" یا میگفت "همانطور که شاه با لذتی بی سابقه بازی میکرد" اونم در حالی که خودمون این اتفاقات رو داشتیم میدیدیم و میفهمیدیم ... دیگه نیازی نبود این مجری خان 20 بار تکرارشون کنه ... کور که نیستیم دیدیم یارو داخل اتاق شد ... یا دیدیم پادشاه لبخند میزنه و خوشحاله

بعد جالبه شخصیتا هم یه مسائل بی اهمیتیو توضیح میدادن که ادم خسته میشد, مثلا یه موجودی فقط یه قسمت اونم 2 دقیقه تو داستان میومد بعد 20 دقیقه راجب اینکه چطور موجودیه و چرا اومده توضیح میدادن

درباره ی پاور آپ ها هم بگم که من فرقی ندیدم بین پاور آپ تو هانتر و پاور آپ تو ناروتو یا دراگون بال و هر شونن دیگه ای ... مثلا گون موقع مبارزه با نفرپیتو از عصبانیت یه دفعه 10 سال بزرگتر شد و قدرتشم اندازه ی پادشاه کیموراها شد ( خب این منطقی بود الان که از عصبانیت 10 سال بزرگتر شی ؟! ) یا کیلوا که یه دفعه قدرت جدیدی به اسم سرعت خدا بدست آورد اصلا هم معلوم نبود چطور این قدرتو یاد گرفته یا فهمیده بود که داره

الان شما هرکدوم از پاور آپ هاش که به نظرتون منطقی بوده رو اسم ببر تا نمونش رو تو انیمه ی دیگه ای بهت معرفی کنم ( در حالی که اصلا همین که گون و کیلوا فقط 12 سالشون بود ولی مرد 30-40 ساله رو شکست میدادن خودش غیر منطقی بودن پاور آپ ها و کل داستانو نشون میده نیاز به مثال زدن نیس :) )

مثل اینکه بیشتر از خود انیمه از مجریه بدت اومده :sweatsmile:
آقا انیمه شو دوس نداشتید برید مانگاشو بخونید تا حداقل از دلتون درآد :smiley:

کوراپیکار رو که یادته؟ جلو گروه فانتوم ایستاد، به نظرت اون چه جوری قوی شد؟ اون روششو برای گون توضیح داده بود که فقط تو شرایط خاص و رو هدف خاصی همچین قدرتی پیدا میکنه، اون به خاطر نفرتی که از اون گروه داشت قسم خورده بود و از یه قانون خاصی استفاده کرده بود که درصورتی از این قدرت میتونه استفاده کنه که حریف جلوش فقط گروه فانتوم باشه
در غیر اینصورت می مرد اگه از این قدرتش رو کس دیگه ای استفاده میکرد

گوه هم همینطور، به خاطر نفرتی که از نفرپیتو داشت سر اون قضیه، تمام قدرتشو ( دق دلیشو بگم بهتره :smiley: ) سر نفرپیتو خالی کرد، در ازای سنش فکر کنم معامله کرد ( از عمرش کم شد سر اون حرکت )

کیلوا هم قبل از اینکه گون حرکت ستگ کاغذ قیچی رو یاد بگیره داشت روش کار میکرد، اولش از شوکر شروع کرد بعدش همینطور روش تمرین کرد به اون نتیجه رسید، یهو که اونجری نشد که بگیم واو چرا یهو همچین سرعتی پیدا کرد

اون سن رو هم دیگه الکیه نه اینکه لوفی و ناروتو خیلی بزرگ بودن و بقیه رو میزدن اونا هم همین وضعیت رو داشتن :smiley:

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
من تا حالا نزدیک 70 تا انیمه ی اکشن دیدم ....

اون مجری هم سلیقه ای بود شما خوشت اومده ولی خیلی ها مثل من سرشون درد گرفت اونقدر مجری ور زد ... چون اومدیم انیمه میبینیم باید شخصیت ها صحبت کنن یا از طریق تصاویر خودمون قضایع رو بفهمیم ... رمان که نیس مجری اتفاقات رو توضیح بده ( مثل اینه داخل کمیک همش مجری حرف بزنه جای شخصیتا مسخره نیس ؟ )
منظورت راویِ دیگه؟:D اگر به جای انتقاد کردن از راوی و شخصیت های داستان،به توضیحاتش گوش می دادی و خصوصیات و قابلیت های Nen رو متوجه می شدی، فرق power up های HxH و بقیه شونن ها رو می فهمیدی.:D
توصیه می کنم این متن رو بخونی.به نظرم خیلی خوب power up گون رو توضیح داده.

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بحث راجع به قدرت گرفتن شخصیتای مانگا های شونن شد اومدم یه نظری وِل بدم :D

تا الان خداییش فکر میکردین شخصیت اصلیای مانگاهای شونن قدرتشون رو از سختی و تلاش و کوشش بدست میاوردن؟ :D همشون قدرتاشونو یهویی کیلویی بدست میاوردن دیگه :D همشون اینجورین :D این شعار " با تلاش به همه چیز میرسی " هم بزرگترین دروغیه که تو همه مانگا ها و انیمه ها زده میشه چون خود شخصیت اصلی همه قدرتاشو یهویی میگیره و تلاشی نکرده براش :D حالا خوب خوبشون ناروتوئه که مثلا چندسال تمرین کرد آخرشم یه تکنیک یاد گرفت ولی هر قدرت سوپر خفنی که میدیدی پیدا میکرد یهویی بود :D یا مثلا دیگه از ساسکه که ناجور تر تو قدرت پیدا کردن نداریم :D کلا اینکه همشون اینجورین خسته نشین :D

کلا همین یهویی قدرت پیدا کردن تو وضعیتای ناجوره که هیجان رو میپاشونه تو در و دیوار :D

همینجا هم لازمه که بگم بی خود ترین و مسخره ترین و حال بهم ترین حالت و نوع قدرتای پیدا کردن شخصیت اصلی هم ایچیگو داره اگر کسی مخالف این نظر منه بگه یه اسپویلر بندازم اینجا قانع بشه :D اتفاقا دلیل اصلی من برا دراپ کردن مانگا بلیچ همینه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
^^^^
تا حد زیادی باز لوفی خوبه:p

ایچیگو هم قبول دارم نوع قدرت گرفتنش فوق العاده مسخرست!:-" ولی خدایی Coolهه قدرتاش:D برای من تا حالا هیچ حالتیش نبوده بگم چقدر زشت شده:-" به خاطر همین حالتشم کلا از قدرتاش خوشم میاد و گیر نمیدم بهش:-"
بدترین این موارد همون ساسکه ست! :|

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
به نظر من دوستان یکم نویسنده/سازنده رو هم درک کنن اگه نویسنده بخواد واقعا حس تلاش و ... شخصیتارو به بیننده/خواننده انتقال بده مجبوره کلی به تمرینا و کوشش و سختی و ... شون بپردازه که این واقعا واسه مخاطب خسته کننده میشه مثلا به شخصه قسمتایی از ناروتو که تمریناشو نشون میداد رد میکردم چون فوق خسته کننده بود ( حالا جدای از اینکه از خود ناروتو هم بدم میاد و اینجوری کل یه قسمت میشد ناروتو :-" ) .
تنها راهکاری که میشه استفاده کرد اینه که مثلا میگن طرف رفت 3 , 4 سال تمرین کرد شد این‌ ، ولی از این حالتم نمیشه زیاد استفاده کرد چون سر هر پاورآپ بخوان این کارو بکنن یهو شخصیتا بعد چندتا آرک از مثلا 15 سالگی میرسن به 30 , 40 سالگی به علاوه تا اون موقع شخصیت منفیا ( که معمولا بزرگترن که هم پرستیژ داشته باشن هم حس قدرت بیشترو به خوبی منتقل کنن ) همه میشن کهنسال :D که اونوقت انیمه از استانداردای انیمه شونن درمیاد .
درکل من تا یه حدی به نوسنده/سازنده حق میدم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
^^^^
تا حد زیادی باز لوفی خوبه:p

ایچیگو هم قبول دارم نوع قدرت گرفتنش فوق العاده مسخرست!:-" ولی خدایی Coolهه قدرتاش:D برای من تا حالا هیچ حالتیش نبوده بگم چقدر زشت شده:-" به خاطر همین حالتشم کلا از قدرتاش خوشم میاد و گیر نمیدم بهش:-"
بدترین این موارد همون ساسکه ست! :|

البته لوفی هم تقریبا مثل ناروتوئه روش قدرت گرفتنشا :D ولی خوبیش اینه که زرت و زورت قدرت قدرت جدید از فلان جاش در نمیاره ولی وقتی در میاره فک همه میوفته :D

حالا بزار از عزیز دلم Allen هم تعریف کنم که اونم بیچاره بدبخت شد تا پیشرفت کنه :D و تفاوتش با بقیه انیمه ها و مانگا ها اینه که واقعا نشون دادن که چه بلایی سرش میومد سر تمرینا و بدبختی و بیچارگیش رو نشون دادن :( بچم :((

منظورم مسخره بودن خود قدرته نیست :D اون که آره خیلی خفنن اما منظورم از مسخره بودن خود قدرت درواقع اینکه از کجا دزدین قدرته به صورت کلی

تو کل داستان از قسمت اول تا آخر از چپتر اول تا آخر یه گروه رو بگو که تو داستان اومده باشه حالا هرچی که هستن و ایچیگو قدرت اونارو پیدا نکرده باشه. در واقع اون مثالی که یادم نمیاد ولی یه همچین چیزی بود " بهترین روش مبارزه با آتش خود آتشه " رو دیگه دارن گند میزنن بهش :D

اول انیمه شینیگامی نشون داد ایچیگو شینیگامی شد. هالو نشون داد ایچیگو هالو شد. اسپادا نشون داد ایچیگو اسپادا شد. اون فول برینگ هارو نشون داد ایچیگو فول برینگ شد. کوئینشی نشون داد ایچیگو ظاهرا کوئینشی هم شده من دیگه مانگارو نخوندم اما یادم که گفتن مادرش کوئینشی بوده و فلان پس حتما قدرتاشم میگیره

دیگه خیلی مسخره شده. معمولا شخصیت اصلی انیمه ها در کنار قدرت خودشون یه حالت شیطانی طوری دارن که قدرت شخصیت منفیارو هم دارن مثلا همین ناروتو و فلان و غیره ولی نه اینکه دیگه هر گروه آدم بدی رو قدرتش رو داشته باشن :D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
بحث راجع به قدرت گرفتن شخصیتای مانگا های شونن شد اومدم یه نظری وِل بدم :D

تا الان خداییش فکر میکردین شخصیت اصلیای مانگاهای شونن قدرتشون رو از سختی و تلاش و کوشش بدست میاوردن؟ :D همشون قدرتاشونو یهویی کیلویی بدست میاوردن دیگه :D همشون اینجورین :D این شعار " با تلاش به همه چیز میرسی " هم بزرگترین دروغیه که تو همه مانگا ها و انیمه ها زده میشه چون خود شخصیت اصلی همه قدرتاشو یهویی میگیره و تلاشی نکرده براش :D حالا خوب خوبشون ناروتوئه که مثلا چندسال تمرین کرد آخرشم یه تکنیک یاد گرفت ولی هر قدرت سوپر خفنی که میدیدی پیدا میکرد یهویی بود :D یا مثلا دیگه از ساسکه که ناجور تر تو قدرت پیدا کردن نداریم :D کلا اینکه همشون اینجورین خسته نشین :D

کلا همین یهویی قدرت پیدا کردن تو وضعیتای ناجوره که هیجان رو میپاشونه تو در و دیوار :D

همینجا هم لازمه که بگم بی خود ترین و مسخره ترین و حال بهم ترین حالت و نوع قدرتای پیدا کردن شخصیت اصلی هم ایچیگو داره اگر کسی مخالف این نظر منه بگه یه اسپویلر بندازم اینجا قانع بشه :D اتفاقا دلیل اصلی من برا دراپ کردن مانگا بلیچ همینه :D
نانی!؟من کلا مخالفم :D
اولا فرشاد جان طیق گفته ی خودت مانگا رو دراپ کردی دیگه البته نمی دونم تا کدوم قسمت خوندی ولی تو مانگا بعدا معلوم میشه که ایچیگو یه چهار رگه بوده یعنی هم انسان هم شینیگامی و هم یه هالو و خوب انسان هم بود دیگه همین موضوع پتانسیل بالای ایچیگو تو قدرت گرفتن رو نشون می ده
دوما من فکر کنم مشکل اصلی شما با ارک اول و دوم هست (تا همون جایی که ایچیگو اخر با بیاکویا میجنگه)،اول قیل از وارد شدن ایچیگو به سول سوسایتی ایچیگو با اوراهورا تمرین می کنه که دوباره ریاتسو ی شینیگامیش رو بدست بیاره ،بعد هم که وارد سول سوسایتی میشه تو مبارزه با زاراکی زانگتسو قدرت کاملشو در دسترسش می زاره و اینکه زاراکی این هم همه ضخمی شد فقط بر می گرده به جنون خودش تو مبارزه و خون وگرنه مسلم بود که ایچیگو از زاراکی ضعیف تر بود اخر هم که به خاطر ماسک هالوش نجات پیدا می کنه ،تو مبارزه با رنجی هم که قدرت استفاده از ریاتسوش و شمشیرش رو یاد می گیره ،تو مبارزه با بیاکویا هم که قبلش سه روز تو اون پناهگاه(اسمشو یادم نمیاد)با یوروچی تمرین می کنه و در نهایت موفق به دستیابی به بانکای میشه ،سر مبارزه با بیاکویا هم کاملا ضعیف تر بودنش مشهود بود تنها چیزی که نجاتش داد حالت هالوش بود .
این تا اینجا کجاش غیر عادی بود ؟!به نظرم بلیچ یکی از بهترین پاور اپ ها رو داشت بین شونن ها :-??

• Like

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
HxH یکی از معقولانه ترین پاور اپ هارو تو بین مانگاهای شونن داشت!!اینطور نبود که طرف راه 100 روزه رو یک روزه بره یا یدفعه وسط مبارزه قدرت جدید کسب کنه!!!در مورد اون مبارزه اخر گون هم اون رسما همه زندگیش داد فقط واسه اون لحظه اخرش هم دید که یه بلایی سرش اومد که..... یا همین هیوسکا مبارزه اش با کاسترو که واسه لحظه به لحظه مبارزه هاش نقشه داشت و......
ولی تو بلیچ همه تو حالت خماری یا یک پا لب گور پاور اپ میشدن!اونم چند بار!!!
ناروتو هم که بره خودش رو با اون 3 سال تمرین اوسکول کنه:)) رسما قسمت به قسمت پاور اپ میشد!!!
لوفی هم که وضع به نسبت اینا خوبه ولی بازم اونم جای سوال داره!!!
و........
تو HxH رسما از 0 شروع می کنند و منطقی کاراکتر رشد میکنه اگه دنبال کرده باشید!!بازم تو ارک اخر کم میاوردن به نسبت این تمرین هاشون!!!!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
البته لوفی هم تقریبا مثل ناروتوئه روش قدرت گرفتنشا :D ولی خوبیش اینه که زرت و زورت قدرت قدرت جدید از فلان جاش در نمیاره ولی وقتی در میاره فک همه میوفته :D

حالا بزار از عزیز دلم Allen هم تعریف کنم که اونم بیچاره بدبخت شد تا پیشرفت کنه :D و تفاوتش با بقیه انیمه ها و مانگا ها اینه که واقعا نشون دادن که چه بلایی سرش میومد سر تمرینا و بدبختی و بیچارگیش رو نشون دادن :( بچم :((

منظورم مسخره بودن خود قدرته نیست :D اون که آره خیلی خفنن اما منظورم از مسخره بودن خود قدرت درواقع اینکه از کجا دزدین قدرته به صورت کلی

تو کل داستان از قسمت اول تا آخر از چپتر اول تا آخر یه گروه رو بگو که تو داستان اومده باشه حالا هرچی که هستن و ایچیگو قدرت اونارو پیدا نکرده باشه. در واقع اون مثالی که یادم نمیاد ولی یه همچین چیزی بود " بهترین روش مبارزه با آتش خود آتشه " رو دیگه دارن گند میزنن بهش :D

اول انیمه شینیگامی نشون داد ایچیگو شینیگامی شد. هالو نشون داد ایچیگو هالو شد. اسپادا نشون داد ایچیگو اسپادا شد. اون فول برینگ هارو نشون داد ایچیگو فول برینگ شد. کوئینشی نشون داد ایچیگو ظاهرا کوئینشی هم شده من دیگه مانگارو نخوندم اما یادم که گفتن مادرش کوئینشی بوده و فلان پس حتما قدرتاشم میگیره

دیگه خیلی مسخره شده. معمولا شخصیت اصلی انیمه ها در کنار قدرت خودشون یه حالت شیطانی طوری دارن که قدرت شخصیت منفیارو هم دارن مثلا همین ناروتو و فلان و غیره ولی نه اینکه دیگه هر گروه آدم بدی رو قدرتش رو داشته باشن :D
بخش اسپویلر رو که کاملا قبول دارم! :D اصلا هیچ بحثی سرش نیست!
یه خط بالاش رو گفتم شاید منظورتم همون باشه! که خوب...نبود! پس کاملا در این یک مورد حداقل با هم هم نظریم:D

لوفی معمولا یکهویی قدرت رو نمیکنه! تکنیک هایی هم که میزنه،یک سریشون از سر جوگیریه!:-" (یعنی یه چیزی میبینه،بعد میره تو حالت سوگه!!!!!!! بعد اسم اون رو میزاره روی تکنیکش! :D ) البته سر لوفی و زورو هم یه ترولی هست که فکر کنم همه دیده باشید:-" اما در کل لوفی رو میشه گفت خوبه! :D (فقط سر هاکی پادشاهی یکی دوباره قدرت نهانش رو یهویی آزاد کرد:-" )
حالا لوفی کنار، با گون و کیلوا مشکلی ندارم توی قدرت گرفتن! خوب توضیح دادن براشون! ناروتو هم بدک نیست اوضاعش! :D یه چیزی از قسمت اول حداقل بهمون گفتن درونش هست...ذره ذره میزد بیرون اون:-" (همین چیزه درونش و هاکی پادشاهی و این چیزاست که من با شخصیت اصلی جماعت به مشکل بر میخورم:| حتی اگر خاص نباشه...چرا باید شخصیت اصلی یکی از اینا باشه:(( یک بار یکی مثل زورو ساما باشه:(( )

---
دوستمون هم گفت حوصله سر بره تمرین دیدن...من شخصا عاشق اون قسمت هام :D الان بال بال میزنم چندتا فلش بک از زورو نشون بدن! :D

---
آها اینم بگم...انقدر به گرید آیلند گیر ندید:( خیلی اون آرک رو دوست داشتم:(( کاش کل هانتر اصلا اونجوری بود:-"

---
@mikelwar
بی خیال! :D این چیزایی که نوشتی رو اگر اینجوره که همه ی انیمه ها دیگه حداقل تا این موردش رو دارن! :D ولی باز این مورد که ایچیگو رو هوا آپگرید میشه رو اصلا تکذیب نمیکنه! :D
کاش فقط ایچیگو بود...هنوز سر 2 چپتر اخیر بلیچ اعصابم خورده! یعنی الان دیگه هیچی برام مهم نیست! فقط میخوام تموم شه بره:|

• Like

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
به نظر من دوستان یکم نویسنده/سازنده رو هم درک کنن اگه نویسنده بخواد واقعا حس تلاش و ... شخصیتارو به بیننده/خواننده انتقال بده مجبوره کلی به تمرینا و کوشش و سختی و ... شون بپردازه که این واقعا واسه مخاطب خسته کننده میشه مثلا به شخصه قسمتایی از ناروتو که تمریناشو نشون میداد رد میکردم چون فوق خسته کننده بود ( حالا جدای از اینکه از خود ناروتو هم بدم میاد و اینجوری کل یه قسمت میشد ناروتو :-" ) .
تنها راهکاری که میشه استفاده کرد اینه که مثلا میگن طرف رفت 3 , 4 سال تمرین کرد شد این‌ ، ولی از این حالتم نمیشه زیاد استفاده کرد چون سر هر پاورآپ بخوان این کارو بکنن یهو شخصیتا بعد چندتا آرک از مثلا 15 سالگی میرسن به 30 , 40 سالگی به علاوه تا اون موقع شخصیت منفیا ( که معمولا بزرگترن که هم پرستیژ داشته باشن هم حس قدرت بیشترو به خوبی منتقل کنن ) همه میشن کهنسال :D که اونوقت انیمه از استانداردای انیمه شونن درمیاد .
درکل من تا یه حدی به نوسنده/سازنده حق میدم.
هر موضوعی می تونه جذاب باشه،کاملا بستگی به نویسنده داره که چجوری اون موضوع رو پیاده کنه،چون تا الان انیمه شوننی ساخته نشده که مثلا موضوع تمرین رو خوب نشون بده دلیل نمیشه که به طور کلی خسته کننده باشه
البته مثلا همون انیمه هایی که به صورت کوتاه قسمت های تمرین رو نشون دادن به نظرم خسته کننده نبوده
درباره پاور آپ هم لااقل من تا حالا انیمه ای ندیدم که کاملا منطقی باشه،همشون به شیوه های مختلف قسمت های غیر منطقی زیادی دارن
نمی دونم کسی اینجا تا حالا این انیمه رو پیشنهاد داده یا نه،ولی Angel's Egg رو حتما نگاه کنید،راه چندانی برای توصیفش نیست وقتی نگاه کنید خودتون می فهمید
63181.jpg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
هانتر غیر منطقی ـه؟ بابا این هانتر انقدر یه جاهاییش منطقی میشه که آدم حالش به هم می خوره.
مقایسه هانتر با باقی شونن های متعارف مثل مقایسه شطرنج با کشتی کج ـه:D

در مورد راوی و نقش اون نمی دونم چرا خوش تون نیومده. به نظرم خیلی توی سبک روایت ماجرا تاثیر داشته.

آرک کیمرا چند تا نقطه چرخش خرکی داشت! در حد مو ریزون!:D
-------------------
در مورد پاور آپ های نقش اول و دیگر شخصیت ها هم کار Tower of God خیلی خوب بوده.
خیلی صریح توی داستان میگه بعض ها خوشگل و قوی و فلان و بیسارن. یهویی هم پاور آپ میشن. همینه که هست. ربطی هم به تلاش و اینا نداره:D
انقدر شبیه واقعیت ـه که آدم افسرده میشه:D

-------------------
واقعاً جا داره یادی از قسمت اخیر بلیچ بکنم. من که فن آن شخص وحشی نیستم و هر کاری هم بکنه برام مهم نیست.
برد و باختش هم برام مهم نیست. اما واقعاً کوبو داره چه کار می کنه؟ این چرندیات چیه هر هفته تحویل خلق میده؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این بانکای و قدرت ماورا الطبیعه ی زاراکی کنپاچی، خیلی نامفهوم بود.
حتی توقع دارم هفته دیگه، دوباره تمام زخم هاش خوب بشه و راست و ریست بشه و اون ترکیدگی رو جم کنه و بگه این هم از قدرت های بانکای زاراکیه

اصلاً هنوز نمیفهمم چی بود قدرتش.

این یکی هیتسوگایا رو هنوز دارم نگاه می کنم. وقتی سه تا بیلبیلکش تموم بشه، باید زرتش در میرفت، بعد یهو پاور آپ شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر