Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بعد از مدت ها اومدیم یه سر بزنیم ببینیم چه خبراس:d

خوشم میاد پرهام هنوز این عادتاش رو ترک نکرده. یعنی همیشه خدا، بری بعد از ده سال هم برگردی داره با یکی دعوا می کنه:))

دوستان هر کی حوصله داره، انیمه های خوبی که از اول تابستون به بعد اومده رو لیست کنه برام، یا تو پیغام خصوصی یا همین جا اگه معرفی هست که آریا کرده بفرسته بریم دانلود کنیم.

انیمه خونمون اومده پایی. پیشاپیش ممنون.:d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
داشتم صفحه های اول این جا رو میخوندم که به اسم Wolf's Rain برخوردم کسی دیده،نظرش چیه؟

این کا عالیه عالی. اگه ندیدی حتما ببین که خیلی خوبه. داستانش راجع به زمانیه که مردم فکر میکنن گرگ ها منقرض شدن ولی اونا با تغییر شکل دارن بین انسان ها زندگی میکنن. حالا گرگی به اسم کیبا میخواد که بهشت رو پیدا کنه چون تو افسانه ها اومده که فقط گرگ ها میتونن بهشتو پیدا کنن. حالا کیبا با سه گرگ دیگه میرن که بهشت رو پیدا کنن.
آهنگ سازیش هم کار یوکو کانو(yoko kano) که آهنگ ساز کارهای بزرگی مثل روح در قفس (gost in the shell) هم بوده. در کل از نظر من 10 از 10 حتما ببینش;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین

این نگاه،از اون نگاه های جوخه 11ـیه! >:) >:) عالی بود اینجا! >:)
البته میاتا کلا به درد جوخه 11 نمیخوره،اما با این حال،این نگاهش خیلی خوب بود! >:) بس حال کردیم! >:) دمشان گرم! >:)

دیدم این فصل یک کاری نداریم که وادارم کنه همون روز بشینم پای انیمه! و کلا میخکوب بشم! گفتم دیگه وقتشه هاجیمه رو شروع کنم که نمیشه! >:) :d (البته غیر از ادامه ها...بعضیاشون:-" )
در کل به به که انیمه طوفانی شروع شد! >:)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستان انیمه ای هست که توش به مبحث اعتیاد پرداخته باشه؟ اعتیاد به مواد مخدر رو منظورمه نه اعتیاد به کتابو و انیمه و گیم;)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Boku dake ga Inai Machi.....
10/10 آقا :d
سر هر اپیزود جدید کلی استرس و... میگیرم من :| :d
داستان مریض :| روند داستانی فوق العاده،کاراکتر ها و صداگزاری عالی و از همه مهمتر اینکه استفاده از revival رو بیش از حد نکردن و خیلی مناسبه مقدار استفاده ازش...
قبل از پخشش میدونستم که احتمالا یکی از بهترین انیمه های فصل هست ولی انتظار نداشتم اینقدر خوش ساخت باشه :d
آگه هنوز ندیدیش 100% شروع کنید ملت :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
آقا جون من تو مایه های Mushishi انیمه میشناسید معرفی کنید :((
حالا نه کاملا شبیه(خیلی متفاوت:-") و فقط همین تم جنگیری و این حرفا... سری ـه Natsume ، انیمه ی خیلی خوبیه! :d به طور کلی انیمه ی آروم و تصفیه کننده ی روحیه ی خوبیه،بعضی جاها یکم هیجانی هم میشه! اما مثل موشیشی تم خسته و غمناکی نداره:-"
میدونم من اینجا تکم،ولی با این بیشتر از موشیشی حال میکنم:-" (الان فرشاد که هیچ! دنیا رو سرم خراب میشن:-" )
اگر جذبش شدی و رفتی دنبال لینک ها اینو بگم که فصل دومش با Zuko شروع میشه اسمش...توی N نگرد:-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حالا نه کاملا شبیه(خیلی متفاوت:-") و فقط همین تم جنگیری و این حرفا... سری ـه Natsume ، انیمه ی خیلی خوبیه! :d به طور کلی انیمه ی آروم و تصفیه کننده ی روحیه ی خوبیه،بعضی جاها یکم هیجانی هم میشه! اما مثل موشیشی تم خسته و غمناکی نداره:-"میدونم من اینجا تکم،ولی با این بیشتر از موشیشی حال میکنم:-" (الان فرشاد که هیچ! دنیا رو سرم خراب میشن:-" )اگر جذبش شدی و رفتی دنبال لینک ها اینو بگم که فصل دومش با Zuko شروع میشه اسمش...توی N نگرد:-"
اتفاقا منم Natsume رو بیشتر دوست دارم :dتک؟ آره ولی تک بودن همیشه معنی خوبی نمیده :d

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,046
نام
Ali
سلام دوستان من از اواخر تابستون امسال از خواب غفلت برخاستم و به انيمه ديدن روي اوردم و تازه متوجه شدم چي رو از دست داده بودم :d
وان پاچ من ، فول متال الكميست ، دث نوت ، اتك آن تايتان ، جي تي او ، وان پيس تا فصل ١٠ ، هلسينگ ، توكيو غول ، پارانويا ايجنت رو ديدم
اساتيد چه انيمه هاي ديگه رو پيشنهاد ميكنند ؟
+با عضويت تو سايت انيمه ورلد مشكل دارم (ايميل فعال سازي نمياد و با وجود اينكه با كد كاربري وارد ميشم امكان دسترسي كامل به سايت ندارم)
دوستان چه سايت خارجي يا داخلي رو سراغ دارند براي دانلود؟ خيلي ممنون ميشم به صورت پ.خ يا همينجا اعلام كنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر