Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستانی که Highschool dxd و One punch man رو دیدن!
کسی هست بر اسم ost های اینا اشراف داشته باشه؟
تو dxd یه آهنگ هست که بعضی جاهای حساسش میزنه (توش ویولن داره)، کسی اسمشو میدونه؟
یکی هم تو One punch هست، صحنه ها مبارزه معمولا این اهنگ پخش میشه.
کسی اسم این دوتا آهنگ یا لینکشونو داره؟

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان یه انیمه بسکتبالی معروف هست، اسمش چیه؟:D خوبه؟ ببینم؟ یا اونی که بیسبالیه!

بسکتبالی اگه جدیده Koruko no Basket میشه اگه قدیمیه Slam dunk. هردوتاش هم خوبه و ارزش دیدن داره. بیسبالی هم فک کنم Diamond On Ace باشه که اونم میگن خوبه در سبک خودش.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
دوستان یه انیمه بسکتبالی معروف هست، اسمش چیه؟:D خوبه؟ ببینم؟ یا اونی که بیسبالیه!

اونارو نمیدونم چین دوستان میگن ولی hajime no ippo رو حتما ببین اگه ندیدی
haikyuu ام والیبالیه زیاد تعریفشو شنیدم

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد

Kuroko Basketball رو میگی؟ عالیه یه کار ورزشی پر هیجان با شخصیت های فوق العاده :d سه فصله هر فصل 25 قسمت

اون یکی هم کار بیسبالی فکر کنم منظورت Ace of Diamond عالیه شدیدا پیشنهاد میشه شخصیت های فوق العاده مبارزات عالی و هیجان انگیز :> 101% پیشنهاد میشه :d (انیمه مظلومیه :(:d) اینم فصل اولش 75 قسمته و از فصل دوم هم 39 قسمت اومده :d

یکی از خوبی هاش اینه توی غفلگیر کردن بیننده فوق العاده عمل میکنه چند قسمت فصل اول از بس خفن بود همه کف و خون قاطی کرده بودن :>

اگر از از این کارهای ورزشی خوشت اومد Slam Dunk که یه کار بستکبالی و The Prince of Tennis که مربوط میشه به تنیس رو هم ایمتحان بکن پشیمون نمیشی هر دو شاهکارن :>:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
بسکتبالی اگه جدیده Koruko no Basket میشه اگه قدیمیه Slam dunk. هردوتاش هم خوبه و ارزش دیدن داره. بیسبالی هم فک کنم Diamond On Ace باشه که اونم میگن خوبه در سبک خودش.

آره همین Koruko no Basket منظورم بود!:D برم تو کارش؟ خوبه؟

+++

کسی OST های One Punch Man رو داره؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

دوستان گفتنی ها رو گفتن فقط اینو اضافه کنم که بهترین انیمه ورزشی با موضوع بیسبال بدون شک انیمه major هستش که 6 فصله بقیه انیمه های که تم اصلیشون این ورزشه باید برن بوق بزنن ، متاسفانه فقط دو فصلش زیرنویس شده که البته تا اونجایی که میدونم شما مشکل زبان نداری

اگه major ندیدی حتما یه سر بزن بهش پشیمون نمیشی

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دوستان گفتنی ها رو گفتن فقط اینو اضافه کنم که بهترین انیمه ورزشی با موضوع بیسبال بدون شک انیمه major هستش که 6 فصله بقیه انیمه های که تم اصلیشون این ورزشه باید برن بوق بزنن ، متاسفانه فقط دو فصلش زیرنویس شده که البته تا اونجایی که میدونم شما مشکل زبان نداری

اگه major ندیدی حتما یه سر بزن بهش پشیمون نمیشی

بعد این همه تعریف که کردیم زدی Ace of Diamond رو با خاک یکسان کردی که :d major در اینکه یه کار فوق العادست شکی نیست ولی نه در این حد که Ace of Diamond و cross game تنها کارشون بوق زدن باشه :d

major خودش کم اشکال نداره درسته یه کار عالیه ولی... :d بزرگترین مشکلش شخصیت پردازیشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
شیخ اینا باید دی وی دی و بلوری بفروشن و تا وقتی ناروتو انقدر معروفه فیلر های مزخرفش هم خوب میفروشه ... الان هم به اسم ایتاچی میخوان فیلر بزنن که ملت بریزن بخرن دیگه.شاید هم میخوان یه سری رو جون به لب کنن که مانگا رو بخرن.کلا همش بحث پوله.
آخه کی میره بلوری ناروتو رو بخره؟:D

فکر نکنم بیشتر از 40-50 دونه دیسک در هر مرتبه انتشار بفروشه:D
متر و معیارش اینه که وان پیس بهترین انیمه و محبوب ترین انیمه ی من میباشد! :d
وقتی چنین وضعیه خوب یعنی FMA برام بهتر از وان پیس نیست دیگه! :d یعنی انقدر عجیبه؟ :d
طاق انیمه های شونن برای من وان پیسه! بحث سلیقه هم هست،همینه که داریم! :d

---
این داستان ایتاچی مگه قرار نبود اسپیشال باشه؟ الان قراره به عنوان قسمت های هفتگی پخشش کنند؟ :|
اگه این جوری باشه که فری تیل از همه اینا جلوتره.

مخصوصاً این که با آوردن لوسی-چان تحول عمیقی در مانگا نویسی ایجاد کرده;;)@-)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
بعد این همه تعریف که کردیم زدی Ace of Diamond رو با خاک یکسان کردی که :d major در اینکه یه کار فوق العادست شکی نیست ولی نه در این حد که Ace of Diamond تنها کارش بوق زدن باشه :d

major خودش کم اشکال نداره درسته یه کار عالیه ولی... :d بزرگترین مشکلش شخصیت پردازیشه

درسته یه ضعفایی داره که خب طبیعیه ، Ace of Diamond نقاط قوت و ضعف خودشو داره اما چیزی که باعث میشه major کار بهتری باشه دقیقا فاکتوریه که hajime no ippo و slam dunk دارن و اونم واقع گراییه و در مورد ایپوو و میجر وسیعم میشه بهش اضافه کرد تو ایپوو کاراکتر اصلی از صفر قراره بهترین تو جهان بشه و تو میجر از صفر قراره بره تو لیگ حرفه ای آمریکا بازی کنه از طرفی مثل پرنس تنیس و بسکتبال کروکو و ... کمتر تو فاز شوننن و تخیل کمتری دارن مثلا کروکو عملا بسکتبال نیست علمی تخیلیه :d یا همین پرنس تنیس اینا بیشتر شونن هستن تا ورزشی دقیقا مثل فوتبالیست ها بازم برای مثال تو کروکو بچه های دبیرستانی واسه خودشون ابرستاره nba هستن اما تو میجر چنین چیزی نداریم و هیچوقت احساس نمیکنی چیز غیرطبیعی و فرا انسانی داری میبینی .
البته اینا همش سلیقس من همه اینارو دیدم و همشونم دوس دارم اما شخصا با واقع گرایی بیشتر ارتباط برقرار میکنم البته کامی ساما وان پیسو بزار کنار اون بحثش کلا جداس ;;)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
درسته یه ضعفایی داره که خب طبیعیه ، Ace of Diamond نقاط قوت و ضعف خودشو داره اما چیزی که باعث میشه major کار بهتری باشه دقیقا فاکتوریه که hajime no ippo و slam dunk دارن و اونم واقع گراییه و در مورد ایپوو و میجر وسیعم میشه بهش اضافه کرد تو ایپوو کاراکتر اصلی از صفر قراره بهترین تو جهان بشه و تو میجر از صفر قراره بره تو لیگ حرفه ای آمریکا بازی کنه از طرفی مثل پرنس تنیس و بسکتبال کروکو و ... کمتر تو فاز شوننن و تخیل کمتری دارن مثلا کروکو عملا بسکتبال نیست علمی تخیلیه :d یا همین پرنس تنیس اینا بیشتر شونن هستن تا ورزشی دقیقا مثل فوتبالیست ها بازم برای مثال تو کروکو بچه های دبیرستانی واسه خودشون ابرستاره nba هستن اما تو میجر چنین چیزی نداریم و هیچوقت احساس نمیکنی چیز غیرطبیعی و فرا انسانی داری میبینی .
البته اینا همش سلیقس من همه اینارو دیدم و همشونم دوس دارم اما شخصا با واقع گرایی بیشتر ارتباط برقرار میکنم البته کامی ساما وان پیسو بزار کنار اون بحثش کلا جداس ;;)
حلا خوبه خودت توضیح دادی که از صفر شروع کردن ace of ....هم دقیقا همین روال رو داره پیش می بره اینطور هم نیست که یدفعه بیان همه چیزه درو کنن!همین ساوامورا ببین از فصل1 تا قسمت 39 فصل2 چقدر تغییر کرده یا اخرین مسابقه فصل 1 که انطوری.....
یه کار ورزشی که همه تون یادتون رفته و می تونم بگم تاپ10 این هاست baby steps که دو فصل اومده یکی از یکی شاهکار تر!!یه داستان عالی و جزئیات که از تنیس میده و چطوری تبدیل یه کاراکتر از صفر تا 100 رو نشون میده که.... اینم پیشنهاد میشه
این لیست انیمه های ورزشی که این چند سال دیدم و شدیدا به همه پیشنهاد میشه!!
Slam dunk : انیمه و مانگاش شاهکار یه کار ورزشی عالی و طنز عالی که داره همه رو تا قسمت اخر میخکوب میکنه و به همه پیشنهاد میشه! هر کسی که دنبال یه انیمه با کمدی بالا و ورزشی هست از دست نده اینو
Baby steps:اینم یه کار عالی دیگست تو سبک تنیس که هم جزئیات ورزش تنیس توضیح میده هم نحو پیشرفت گام به گام و منطقی کاراکتر رو به زیبای نشون و سختی های که میکشه و....
Ace of Diamond:هم که همه گفتن و منم بالا یه تیکه کوچیک توضیح دادم!!
haikyuu:هم با تم والیبال که این روز ها فصل دوم داره پخش میشه و برای ماهای که تو این چند سال تیم والیبالمون قوی شده و بدجور از دیدنش لذت می بریم دیدنش واسمون جذابتر هم میشه!!
Kuroko's Basketball:یه کار فوتبالیستایی از ورزش بسکتبال که هر کسی که دنبال هیجان می گرده رو کاملا راضی نگه میداره ولی اگه دنبال منطق و... باید بی خیالش بشید!!

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
حلا خوبه خودت توضیح دادی که از صفر شروع کردن ace of ....هم دقیقا همین روال رو داره پیش می بره اینطور هم نیست که یدفعه بیان همه چیزه درو کنن!همین ساوامورا ببین از فصل1 تا قسمت 39 فصل2 چقدر تغییر کرده یا اخرین مسابقه فصل 1 که انطوری.....
یه کار ورزشی که همه تون یادتون رفته و می تونم بگم تاپ10 این هاست baby steps که دو فصل اومده یکی از یکی شاهکار تر!!یه داستان عالی و جزئیات که از تنیس میده و چطوری تبدیل یه کاراکتر از صفر تا 100 رو نشون میده که.... اینم پیشنهاد میشه
Slam dunk : انیمه و مانگاش شاهکار یه کار ورزشی عالی و طنز عالی که داره همه رو تا قسمت اخر میخکوب میکنه و به همه پیشنهاد میشه! هر کسی که دنبال یه انیمه با کمدی بالا و ورزشی هست از دست نده اینو
Baby steps:اینم یه کار عالی دیگست تو سبک تنیس که هم جزئیات ورزش تنیس توضیح میده هم نحو پیشرفت گام به گام و منطقی کاراکتر رو به زیبای نشون و سختی های که میکشه و....
haikyuu:هم با تم والیبال که این روز ها فصل دوم داره پخش میشه و برای ماهای که تو این چند سال تیم والیبالمون قوی شده و بدجور از دیدنش لذت می بریم دیدنش واسمون جذابتر هم میشه!!
Kuroko's Basketball:یه کار فوتبالیستایی از ورزش بسکتبال که هر کسی که دنبال هیجان می گرده رو کاملا راضی نگه میداره ولی اگه دنبال منطق و... باید بی خیالش بشید!!

بیشتر بحث ابعاد داستان مد نظرم بود که هدف بزرگه یکی بهترین بوکسر و یکی بازی تو لیگ میجر آمریکا وگرنه همه کارای ورزشی از صفر شروع میشن

baby steps واقعا خوبه مانگاشو نسخه ترجمه نشدشو یه نگاه انداختم قشنگترم میشه اگه فصلای دیگشم بسازن

بقیه ام که خودت گفتی البته یه cross game هست که بیشتر درام رومنسه تا ورزشی ، eyeshield 21 هم هست کار خیلی خوبیه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جمعش کنین ببینم :d

Kuroko مزخرف ترین مسابقه پایانی تاریخ انیمه های ورزشی رو داشت :d من قبل فینال انیمه انقدر دوسش داشتم گرفتم مانگارو خوندم اما مانگا که به فینال رسید با اینکه انیمه رو هم نگاه میکردم دراپش کردم :| چون گفتم یه بار زجر کشیدم همچین مسابقه مزخرفی رو دیدم دیگه نمیخوام ببینم :|

همه این انیمه هایی هم که تو زمینه ورزشی نام بردین جلو Prince of Tennis برن خیار بخورن :d

برا من اتفاقا واقعی بودن یه انیمه یه نکته منفی به حساب میاد :d

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
561
کلا اسلم دانک عنوانیه که ادم چیزایی که از یک عنوان ورزشی انتظار داره میشه توش دید واقعا شاهکار هم مانگا هم انیمه. لامصب تو مسابقاتش واقعا عرق میریختی.انیمه ورزشی رو دست این من ندیدم مگه کسی میتونه رو دست استاد تاکهیکو اینوئه بلند شه (غیر از استاد بزرگوار کنتارو میورا):d
استاد تاکهیکو اینوئه گفته بود احتمال زیاد ادامه بده داستان اسلم دانک ولی باید صبر کرد تا روزی که مانگای REAL تموم شه و VAGABOND.
خیلی دوست دارم یه ریمیک عالی از اسلم دانک بسازن اب صدا پیشه های اصلی خودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر