Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یعنی روز به روز بیشتر داره حالم از این قرمزا بهم میخوره :| بعد از اینکه میکوتو مرد دیگه اینا هیجی ندارن و فقط یه مشت آدم رو اعصابن :|

عوضش اونور سبزا خیلی باحال تر از همن XDD

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
قبل از اینکه برم قسمت Sakurako-san 6 رو ببینم با توجه به موج منفی که دوستان داده بودن ناراحت بودم که نکنه به این انیمه گند بخوره. ولی نه خداروشکر .این قسمت هم خوب بود بنظرم
نکات مثبت این قسمت بنظرم دیاگولهای که بین ایسوزاکی سنسی و کوگامی ردو بدل شد و حرفای ساکوراکو سان درمورد جواهر , نامه و اینکه باید گذشته رو فراموش کرد و ... بودش. رابطه ی کوگامی با دوستاش هم واقعا مثال زدنی بود. دختره بخاطره ی حرف مسخره کلا ریخت بهم اول به دوستش پشت کرد بعدشم نسبت به شریکش سرد شد اخرشم که دیدیم با دوست پسره اون یکی ریخته روهم واقعا باریکلا.:|
حالا حتما که نباید توی یه قسمت اتفاق خاصی بیوفته یا معجزه ی رخ بده که بگیم اون قسمت خوبه . بنظرم همین جزئیاتن که ی قسمتو قشنگ میکنن
-----
این Itazura na Kiss چطوره؟ ارزش دیدن داره ایا؟

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
قبل از اینکه برم قسمت Sakurako-san 6 رو ببینم با توجه به موج منفی که دوستان داده بودن ناراحت بودم که نکنه به این انیمه گند بخوره. ولی نه خداروشکر .این قسمت هم خوب بود بنظرم
نکات مثبت این قسمت بنظرم دیاگولهای که بین ایسوزاکی سنسی و کوگامی ردو بدل شد و حرفای ساکوراکو سان درمورد جواهر , نامه و اینکه باید گذشته رو فراموش کرد و ... بودش. رابطه ی کوگامی با دوستاش هم واقعا مثال زدنی بود. دختره بخاطره ی حرف مسخره کلا ریخت بهم اول به دوستش پشت کرد بعدشم نسبت به شریکش سرد شد اخرشم که دیدیم با دوست پسره اون یکی ریخته روهم واقعا باریکلا.:|
حالا حتما که نباید توی یه قسمت اتفاق خاصی بیوفته یا معجزه ی رخ بده که بگیم اون قسمت خوبه . بنظرم همین جزئیاتن که ی قسمتو قشنگ میکنن
-----
این Itazura na Kiss چطوره؟ ارزش دیدن داره ایا؟

من هنوزم سر حرفم هستم و میگم این قسمت بد بود ! :d مسأله اینه که من وقتی دارم یه انیمه/سریال/فیلم سبک Mystery میبینم انتظاراتم هم بنا به المان های این سبک و قسمت های قبلی همون انیمه/سریال/فیلم هست این قسمت انیمه دقیقا مثل این بود که سازنده بخواد یه استراحتی به انیمه بده و یکم از المان های Mystery اش کم کنه و یه قسمت سَبُک از این نظر رو نشون بده ( که من امیدوارم همینجور باشه و این قسمت فقط برای جدا کردن نیمه ی اول انیمه از نیمه ی دومش باشه و دوباره از قسمت بعد انیمه به حالت عادی خودش برگرده )

اگر این انیمه سبکه دیگه ای مثل Slice of Life داشت قطعا این قسمت رو میشد یه قسمت خوب در نظر گرفت اما وقتی سبک انیمه و ایده هایی که از قسمت های قبلی داری رو با این قسمت مقایسه میکنی اونوقته که احساس میکنی این قسمت ضعیف بوده ( حداقل برای من که اینجوریه :( )

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
3 روز دیگه مونده به ریلیز اولین فیلم از سری Digimon Adventure Tri :x

من موندم با این گندی که توی 02 زدن چه جوری می خوان داستان رو پیش ببرن، توی اندینگ اش که همه به سلامتی Digivice دار شدن یه DigiEgg هم اومد بقلشون و آخرشم آینده کارکتر های اصلی رو در کنار Digimon هاشون نشون دادن
کلا این 02 رو نمی ساختن خیلی بهتر بود

Davis,Yolei,Cody,Ken رسما کتلت شدن رفتن، D3 اه Ken به طور کامل سالم مونده اما به نظر مال Cody نابود شده، 4 تا لکه سیاه روی زمین هست که به نظر Digimon های Delete شدن این 4 نفر هستن که در مبارزه با Alphamon شکست خوردن، ، با توجه به حضور TK و Kari توی نسخه اول این دوتا بلایی سرشون نیومده و کارکتر های اضافه شده در 02 کتلت شدن رفتن، با توجه به عکس آخر نسخه اول که توی قاب عکس روی میز Tai بود تقریبا تایید شدست که داستان عمدتا حول همون کارکتر های نسخه اول بگذره و از کارکتر های نسخه دوم در بخش اصلی داستان خبری نیست
Gennai هم حضورش تایید شدست از روی همون عکس، توی Mechanorimon اه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
چقد خوشحال گشتیدم هم اکنون :((
یکی از کاراکترهای محبوبم،بالاخره تو یه بازیه درست و حسابیه وان پیس تایید شد حضورش:x :x :x
اگر قبلا نسبت به بازی ناامید بودم ،الان بی صبرانه منتظرشم! :d امیدوارم توی PW4 هم ببینیمش! :( :x (اگر خود PW4 رو ببینیم البته:| )

شوگان فرانکی نمیدونم قسمت چند رونمایی شده،ولی احتمالا تا 550 بوده! :-" دریک هم این لباسش(و البته سایزش!) توی داستان های صفحه ی اول مانگا بوده! که تقریبا هیچکدوم این داستان ها انیمه نمیشن متاسفانه! :| اسپویل حساب نیست:p

واااااای X.Drake :((

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
19845051486815031315.jpg

Meiko Mochidzuki
Meikumon

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
هی وای من! :-o

این صفحه ی آخر یعنی همونیه که من فکر میکنم؟؟؟
این ماموت ـه کایدوهه یعنی؟ :-o یعنی برای یه بار حدس من میتونه درست در بیاد؟ :x

این عکسشون :

حالا دلایلم :-"
1.واضح ترینش این شنل یا هرچی که کایدو داره! دقیقا چنین چیزی رو روی فیل میتونیم ببینیم!
2.کایدو خودش و علامت گروهش دوتا شاخ داره! البته فیل شاخ نداره! ولی میشه گفت اینا همون عاج فیل هستن:-"
3.اشاره کردن به جنگجویی از وانو! تیپ و قیافه ی کایدو هم خیلی شرقی(وانو...ژاپن)ـی میخوره! :d خالکوبیش مثل این یاکوزاها! یا کمربندش و ...! قیافشم میخوره:-" (البته قیافش بیشتر از ژاپن من رو یاد بدمن ـه انیمیشن مولان میندازه! چینی و ... :-" )
4.خود کایدو هیکلش زیادی عظیمه! این فیله هم گویا خیلی غوله! :-" میتونه نشونه ای ازشون باشه...البته دریک هم داشتیم که بنده خدا عادیه هیکلش! ولی الان تو حالت زوان غولی شده برای خودش:|

به طور کلی غولیه دیگه! :-"
فقط یه مشکلی هست! اگر این کایدو باشه،پس اون جک کیه؟ و چرا مینک ها به جای نفرت از کایدو،میگن جک؟ که میدونیم کایدو نیست(به خاطر فک ـش! ) یعنی ما اینجا علاوه بر کایدو یه وحشیه دیگه به نام جک داشتیم؟ :|
البته توی این آرک همه چیز داشتیم و الان هیچی نداریم! :))
احساس میکنم بعد از اینکه فلش بک رو به طور کامل شنیدیم،و اونطرفم گروه لاو به کاراشون رسیدن،از این جزیره میریم و اتفاق خاصی توی خود زو شاید نیفته! :-" مگر اینکه یه بدمنی پیدا بشه! که فعلا گویا جزیره به طور کامل در امن و امان میباشد! :))
البته به این معنی نیست زود از اینجا میریم! اصل داستان فلش بکه که باید ببینیم اون نیمه ی گروه این وسط چه غلطی کردن! که چندین ماه این جنگاشون توی مانگا طول میکشه:-"

آها همینطورم که حدس زدید،این 2تا پادشاه احتمالا یکیشون گربه و اون یکی(که الان دارن میرن پشش) سگ میباشن! :d نوعش رو دیگه نمیدونم...شاید ادامه ی اسمشون به ژاپنی نوعشون رو هم مشخص کنه:-"

جبهه گیریه اکثر سوپرنوواها هم مشخص شده! تا ببینیم کی قراره باهاشون درگیر بشیم:(

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
درود دوستان انیمه tokyo ghoul چند فصله؟ تموم شده ؟ مانگاش با انیمه فرق داره؟
انیمه وانپیس تا 718 یا 717 دیدم بخوام مانگا بخونم از چند باید شروع کنم؟ یه چند تا انیمه که تموم شده انیمشون و مانگا ام تموم شده معرفی کنید ممنون میشم ترجیحا فضا دارک باشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
درود دوستان انیمه tokyo ghoul چند فصله؟ تموم شده ؟ مانگاش با انیمه فرق داره؟
انیمه وانپیس تا 718 یا 717 دیدم بخوام مانگا بخونم از چند باید شروع کنم؟ یه چند تا انیمه که تموم شده انیمشون و مانگا ام تموم شده معرفی کنید ممنون میشم ترجیحا فضا دارک باشه

انیمه دو فصل 12 قسمتی ـه. فصل اول تا قسمت 67 مانگا رو به صورت خیلی سریع پوشش میده اما فصل دوم کاملاً با مانگا فرق داره، هرچند مضمون هر دو یکی ـه.
مانگاش هم تموم شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر