Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
من با مانگا حساب نکردن وان پیس و ناروتو بسیار موافقم:D... الآن امیر آکیبا میاد ما رو می خوره:D

جدای از اون به نظرم بد نیست کارهای خاصی مثل Bastard یا Trace رو امتحان کنی. البته اولی هنوز اول راهه و کلاً 17-18 قسمتش اومده. ولی دومی

یکی از بهترین چیزهایی ـه که تا حالا خوندم Trace بوده. شخصیت های اصلی سری اولش اینا بودن:
یه نوجوان زندانی، یه مرد میانسال افسرده، یه دختر پولدار بیش فعال
یه دزد بانک خسته، یه آدمکش احساساتی، یه مرد زخم خورده، یه دختر پنچر
یه پسر روانی! و کلی آدم خمود و ملنگ دیگه. بعد این رو بذار توی یه فضاسازی فانتزی و نوجوانانه که هم کمدی ـه و هم تراژدی!
-------------
فصل دومش ماجرای یه معتادـه!

فصل سوم هم که هیچی نمی تونم ازش بگم:D
داخل اسپویل فقط معرفی شخصیت هاست. چیزی از داستان لو نمیره.
--------------
در مورد وان پانچ من فکر کنم میشه اون رو مثل یه تشک نرم در نظر بگیری. نباید بهش فکر کنی باید ولو بشی و ازش لذت ببری:D
مثال بیخودی بود اما برای انیمه ی چتی مثل وان پانچ من فکر نمی کنم بشه دیدگاه بهتری پیدا کرد:D
--------------

@شماره 5:
همیشه با مولان مشکل داشتم. به نظرم مسخره بود. اما این کلیپ چشمم رو به دنیا باز کرد.:D
@مـانگا...چند هفته ای سرم خلوته....حتماً میرم روش کار میکنم

@وان پانچ من...Ok با همین فرمون ـی که دادی، میرم جلو :d

درسه امیر آکیبا سلیقه بی نهایت ضایعی داره

X2
:d

- - -ویرایش - - -

یه انیمه ای بود که دختره رنگی بود و بقیه جاها خاکستری و کلا جنگ بود و یه سری روباتا بودن تو جنگ که معلوم میشه توشون آدم هست، اون اسمش چی بود؟

انیمه قدیمی ـه، جدیده، مال فصل های پیشه...!؟

هر چی فک کردم، حتی تو درآپ شده هام هم چیزی خاطرم نیومد |:

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یا ایها الجماعت از الان خودتونو آماده کنید برای 2 دسامبر که تو این تاریخ گینتاما قراره وارد آرک Shogun Assassination بشه.\:d/\:d/^:)^.یه پوستر هم ازش اومده.
یه چند وقت پیش هم اعلام شده بود که مانگا My Hero Academia قراره انیمه بشه.امروز استدیو Bones یه تیزر پوستر منشر کرده تا بعدا که اعضای سازنده‌ش معلوم بشن.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اقا به نظر من میاد یا واقعا سری جدید گینتاما اینقدر قشنگ شده ؟ :d این هفت هشت قسمتی که دیدم یه ریز خندیدم. قشنگ احساس میکنم انیمه از همه نظر چند لول اپ شده !

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
بالاخره بعد از 300 ساعت MGSV :dوقت شد Tokyo Ghoul √A رو ببینیم.انتظار داشتم که حداقل در حد فصل اولش در بیاد که ضعیفتر ظاهر شد اما بازم خوب بود و پایانش اِی بدک در نیومد.
ارزش: 7/10
این یارو کی بود؟آخر سر هم معلوم نشد چی شد و کجا رفت " جزء زوایای پنهانه داستانه؟

آقا خبری از این حمله به غول نشد که دقیقا کی شروع میشه؟ |: یه خبری یه چیزی مثلا چند قسمته؟ |: مُردیم از خماری |: |: |: |: |:

به نظر منم فصل دوم توکیو گول ضعیف تر از فصل اولش بود

جالبه اکثرا میگن فصل 2 با اینکه فیلر بود بهتر بود ولی من مخالفم !

توی فصل 1 شخصیت پردازی ها بهتر بود, خبری از شخصیت هایی که از ناکجااباد یه دفعه سر و کله شون پیدا شه و بعد غیب شن نبود !!! ( مثل همونی که خود شما اشاره کردی و اون 2 خواهره )

بعد فضا و مبارزات انیمه هم یه حس سرد و بی روح خاصی رو به مخاطب منتقل میکرد که جالب و نیمه واقع گرایانه بود

ولی فصل 2 دیگه مبارزات انیمه زیادی تخیلی شد و سبک مبارزات شون هم مثل شونن هایی از قبیل ناروتو اینا شد ( اون نیمچه حس واقع گرایانه ای هم از بین رفت )

کلا فصل 2 خیلی بد بود یادمه موقع دیدن قسمت اولش جلوی مانیتور خوابم برد :|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
بالاخره بعد از 300 ساعت MGSV :dوقت شد Tokyo Ghoul √A رو ببینیم.انتظار داشتم که حداقل در حد فصل اولش در بیاد که ضعیفتر ظاهر شد اما بازم خوب بود و پایانش اِی بدک در نیومد.
ارزش: 7/10
این یارو کی بود؟آخر سر هم معلوم نشد چی شد و کجا رفت " جزء زوایای پنهانه داستانه؟

آقا خبری از این حمله به غول نشد که دقیقا کی شروع میشه؟ |: یه خبری یه چیزی مثلا چند قسمته؟ |: مُردیم از خماری |: |: |: |: |:
فصل دوم " توکیو غول" انیمه ی خوبیه اما توکیو غول خوبی نیست:D داستان از همون جایی شروع میشه که مانگا شروع میشه و بعضی از اتفاقات کلیدیش هم همونه.
اما چیزی که مانگای توکیو غول رو عالی کرده کلیاتش نیست بلکه جزئیاتش ـه که نه توی انیمه "تقریباً اورجینال" root A و نه توی فصل اول اقتباسی اون این جزئیات رو نمیشه دید.

در مورد اون آدم توی اسپویلر هم توی مانگا بیشتر بهش پرداخته میشه اما توی انیمه طرف گم و گور میشه.

در مجموع اگر از فصل اول توکیو غول خوشتون اومده و می خوایید ادامه داستان رو بدونید حتماً برید سراغ مانگا از قسمت 67.

اگر دنبال یک داستان مخوف و بزرگسال هستید (و نه بزرگسال نما) باید کلاً برید مانگا رو بخونید.
-------------------------------
هیچ خبری نیست. نزدیک ترین زمانی که شایعه شده (و احتمال چرت بودنش هم زیاده) بهار 2016 ـه.
=================
دو خبر رندوم:D

1- قراره فیلمی از last exile اکران بشه که اولش باعث شد خر کیف بشم اما انگار خلاصه قسمت های سری دوم انیمه اس....

2- مانگای piano mori به قسمت آخر رسید. برای بعضی ها خبر مهمیه و اکثر مردم اصلاً نمیدونن چی هست:D

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به به Noragami از همون شروعش تا پایان آرک بیشامون به بهترین شکل ممکن پیش رفت :d تا الان که بدون شک برای من بهترین انیمه فصل بوده

فقط کاشکی این وسط میزدن کازوما رو واقعا میکشتن :d

دم یاتو هم گرم خیلی Cool شده بود :d

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
به به Noragami از همون شروعش تا پایان آرک بیشامون به بهترین شکل ممکن پیش رفت :d تا الان که بدون شک برای من بهترین انیمه فصل بوده

فقط کاشکی این وسط میزدن کازوما رو واقعا میکشتن :d

دم یاتو هم گرم خیلی Cool شده بود :d

به نظر من شروع آرک خیلی بهتر از پایانش بود :(

کلا با این انیمه هایی که حاضر نیستن شخصیتای اصلی رو بکشن و هیچ اتفاق بدی نمیوفته حال نمیکنم 8-|
الان یعنی چی کازوما نمرد ؟؟ نه اینکه از شخصیتش بدم بیاد ولی بالاخره دیگه هندی نباشه هرچی شخصیت خوبه زنده بمونه:d تهشم که لوس بازی شد :|
ناامیدکننده ترین چیز برای من نرفتن یاتو به همون حالت خشنش بود کلا تو اون حالت از لحاظ cool بودن تو یه lvl دیگه ایه :x

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
کم کم یجورایی این شکست خوردن همه با یه ضربه ی سایتاما داره میره رو اعصابم !!!

و به نظرم داره جذابیت داستان رو کم میکنه

اخه بعضی شخصیت منفی ها مثل اون دختر هیولایی که همین قسمت اومد و موهاش شبیه برگ بود واقعا پتانسیل بالایی داشتن برای نبردی جذاب

یا اون تایتانه و برادر دانشمندش که قسمت اول اومدن

ولی همه ی اینا خیلی راحت با یه ضربه ی سایتاما از دور خارج شدن !

البته بیشتر از این مورد

اپیزودیک بودن داستان به نظرم باعث ضعف انیمه شده

نمیدونم کی دیگه قراره این انیمه یه داستان کلی و درست حسابی پیدا کنه و از این حالت اپیزودیک دربیاد ؟!

اما با وجود این 2 ایراد هنوزم وان پانچ من رو یکی از بهترین انیمه های این فصل میدونم که ارزش دیدن بالایی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر