Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
حرف بلوری شد و انیمه های توکیو غول و جوجو گفتم یک پستی من هم بدم :d
کسی نسخه بلوری انکد شده از اینا داره برام پ.خ کنه؟ :d

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
تو این یک ساعت اخیر یه حسی بهم گفت برم راجب برسرک یه سرچی بکنم خبر چیز جدید پیدا میکنم یا نه. که یه چیز خیلی مهم و جالبی به چشمم خورد

یه بنده خدایی تو سایت reddit گفته که رفته بوده پنل استودیو I.G نمایشگاه anime expo که همین دیروز تموم شده. یکی میاد راجبه برسرک ازشون میپرسه اونها هم جواب میدن که : سری برسرک ساخته خواهد شد ولی نه ارک golden age بلکه ادامه آن.

اینم لینکش

میدونم نباید به این تکیه کرد ولی ایا این همان خبر خوشیست که با منتشر شدن جلد 38 اعلام میشود؟؟؟!!!

(متنش رو پاک کردن :(( )

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
قسمت اول Shimoneta به جرات یکی از داغون ترین و در عین حال خنده دار ترین چیزایی بود که تا حالا دیدم :)) هرکی ندیده یه دستی برسونه :d
ظاهرا Prison school تنها انیمه ای نیست که این فصل باید تنها نگاش کرد :d
---------------------------
Ushio to Tora هم نمیدونم چرا شخصیت اصلیش منو یاد Ippo مینداخت :d. به هر صورت با اونم خیلی صفا کردم :bighug:
---------------------------
Ranpo Kitan - Game of Laplace جالب به نظر میاد... یاد اوایل Psycho-Pass انداخت منو این قسمت اولش...
--------------------------
Charlotte به خودی خود یه جورایی متوسط بود (شاید به خاطر اینکه قسمت اولشه :d)، ولی من همش حس می کردم این یه جور parody برای کد گیاس باشه :d. هم قیافه شخصیت اصلیش، هم حرکاتش و هم اون لبخندش (:d) خیلی بیشتر از این به لولوش شبیه بود که تصادفی باشه.
-------------------------
Chaos Dragon هم قسمت اولش زیاد بد نبود، ببینیم چی میشه فعلا...
-------------------------
Gangsta واقعا خوب بود :d برام جالب بود که تو این قسمت اول به جای معرفی شخصیتا و دنیا و اینا بیشتر روی داستان تمرکز کردن. با همین فرمون برن جلو بسی عالی میشه!
------------------------
Durarara و Working!!! هم که با ادامه دادن روند فصلای قبل، بر شعف و شادی ما افزودند! :bighug:

آخرین ویرایش:

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
دوستان من واسه فصل دوم و پنج اپیزود اسپشل Black Lagoon ساب فارسی پیدا نکردم
یکی از دوستان لطف میکنه به بهم برسونه ؟
حلالش علی یارش :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
نهههههههههههههههههههههههههههههههه

واقعیه !!!!!!!!!!!!!!

D.Gray-Man واقعیه داستانش :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

خودش کاتسورا تو Instagramش گفت

برادر درست متوجه نشدم از چه نظر داستانش واقعی است ؟ :D
فقط توضیحات و صفحه 934 بده نمیدونم چه رازیه هیچوقت این صفحه 933 برای من باز نمیشه :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
از دوستان کسی می تونه لینک دنلود فصل اول و دوم workingرو بهم بده که با زیرنویس هاش هم هماهنگ باشه،مرسی
کلا چه مصیبتی این قضیه زیرنویس های انیمه ها:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
قسمت اول Live-Action سریال Death Note یکی دو روز پیش امد...دیگه صبر نکردم برای زیرنویس ENGـش مستقیم نگاش کردم.

attachment.php

از اون روزی که بازیگرهاش رو معرفی کردن و چند روز بعدش که اولین PVـش امد واقعاً ناامید شدم، اصلاً انتخاب های خوبی نبودن...بر خلاف دو سری فیلم ـش که از بازیگرهای معروف استفاده کردن...اینجا یه مُشت "گومی نینگن" انتخاب کردن.
شخصیت اصلی یاگامی لایت رو یه آدم بدبخت، ترسو، سست عنصر، احساساتی در اورده بودن که حال آدم از دیدن ریختش بهم میخورد
L هم یه آدم کپک ـی بیخود بودش که اصلاً هیچ جذابیتی نداشت.
میسا-چان هم یه بجای اینکه از یه بازیگر خوب استفاده کنن، رفتن بین دخترهایی که عشق معروفیت دارن و هی زرت و فرت photobook بیرون میدن، گشتن یه داغون ـش رو پیدا کردن.
بابای یاگامی لایت، آقای Matsushige Yutaka.....پنجاه دو ساله....هر وقت هر چی ازش دیدم، همیشه خدا همین بودش، هیچ انعطافی تو بازی هاش نداره

attachment.php

بگذریم...انتظارش میرفت که داستان رو تغییر بدن و حال و هوای شخصیت های main کمی عوض بشه، از این بابت اصلاً جای تعجبی نبودش چون نویسنده ی داستان Izumi Yoshihiro بودش...که کلاً تو باقالی هاس، حتی با اون سریال nankyoku tairikuـش که اون همه فن داره...هیچ با داستان ـش حال نکردم.
فقط امیدم به کارگردانش آقای Inomata Ryuuichi بودش که تو این چند سال اخیر، خوب داره کار میکنه.

تو crunchyroll خوندم که ریت ببندهاش برای قسمت اول 16.9% بودش!!! و خیلی ها تو کامنت هایی که خونده بودم، به معنای واقعی کف کرده بودن
واقعاً جای تعجب داره..بنظرم اصلاً سریال جذابی نبودش...یک ساعت دیدن ـش واقعاً اعصاب خُرد کن بود، عمراً ادامش بدم.

Attachments

• Deathnote_main.jpg
    Deathnote_main.jpg
    177.8 KB · مشاهده: 210
  • 407px-Deathnote_chart.jpg
    407px-Deathnote_chart.jpg
    75.2 KB · مشاهده: 187

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
سلام دوستان این Tokyo Ghoul فقط همین 12 قسمته؟
طرفای آخرش چقدر خوب از اون مدل تکراری و قهرمان پروری جدا شد و آخر کار با یه Allegory زیبا به سقوط به شکل Paradise Lost و میوه ممنوعه تموم کرد همه چیو.

Last edited by a moderator:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام دوستان این Tokyo Ghoul فقط همین 12 قسمته؟
طرفای آخرش چقدر خوب از اون مدل تکراری و قهرمان پروری جدا شد و آخر کار با یه Allegory زیبا به سقوط به شکل Paradise Lost و میوه ممنوعه تموم کرد همه چیو.

انیمه فصل دومی داره به نام Tokyo Ghoul: Root A

این انیمه از مانگایی به همین نام اقتباس شده که اگر با مانگا خوندن مشکلی نداری، قویاً توصیه می کنم بری مانگا رو بخونی.

فصل اول که دیدی نیمی از مانگا رو پوشش میده (البته با کلی جرح و تعدیل). اما فصل دوم خط داستانیش با مانگا فرق داره. هرچند شخصیت ها و نقاط مهم داستان همونه.

مانگا فصل دومی به نام Tokyo Ghoul:Re هم داره که ماجراش چند سال بعد از فصل اول مانگاست و شخصیت هاش جدیده.

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
دوستان من واسه فصل دوم و پنج اپیزود اسپشل Black Lagoon ساب فارسی پیدا نکردم
یکی از دوستان لطف میکنه به بهم برسونه ؟
حلالش علی یارش :d

رفقا دستم به دامنتون :d

خدایی انیمه خوبیه ، 3-4 قسمت اول که چیزی نداشت رو اعصاب بود اما بعدش داستان جاافتاد دلم نمیاد با ساب انگلیسی ببینم :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
رفقا دستم به دامنتون :d

خدایی انیمه خوبیه ، 3-4 قسمت اول که چیزی نداشت رو اعصاب بود اما بعدش داستان جاافتاد دلم نمیاد با ساب انگلیسی ببینم :d

تو فروم "دنیای انیمه" که همش هست....به هر حال این زیرنویس هایی که خواستی

+++++++++++++++++

آقانون داداشام.....لیست دانلود امشب ـم کاملاً خالیه خالیه....هیچ چیزی تو لیست ندارم که دانلود بشه.
یه چیزی بگید بزارم که امشب ـم حروم نشه

Attachments

• Black Lagoon The Second Barrage.zip
    118.8 KB · مشاهده: 4
  • Black Lagoon (OVA) - Roberta's Blood Trail.zip
    79.7 KB · مشاهده: 3

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
تو فروم "دنیای انیمه" که همش هست....به هر حال این زیرنویس هایی که خواستی

+++++++++++++++++

آقانون داداشام.....لیست دانلود امشب ـم کاملاً خالیه خالیه....هیچ چیزی تو لیست ندارم که دانلود بشه.

درود !

خلیل دونو نمیدونم شاید این انیمه هارو دیده باشی ولی چون کلا زیاد معروف نیستن گفتم شاید ندیده باشی و ببینی !!
لیست دانلودتم پر میشه سنپای !!

Aoi Bungaku
main-qimg-71913a62aebd610c5be4df873ed527b7

که انیمه ای هست 12 قسمته که هر چند قسمت یک داستان رو روایت میکنه و از کتاب ها و چیز های معروف کلاسیک ژاپنی هست و دست Mad House در کاره که فوق العاده هست...
:d

Kuuchuu Buranko
In_the_Pool_cover.jpg

این که فوق العاده باحاله سنپای در مورد یک روانپزشک هست که با بعضی از بیمارهاش که زندگیشون چطوره و اینا...
اینم بگم که داستانک داستانک هست یطورایی 11 قسمت انیمه !!
;)

[h=1]Infinite Ryvius[/h]
200px-Ryvius.jpg

سنپای اینم یدونه از اون انیمه هایی با تم فضایی که مال سال 1999 هست که 26 قسمته هست یطورایی میتونه ژن های اوانگلیون رو داشته باشه ولی کمدی تر...
خوبیش اینه که طراحیش کلاسیک و قشنگه و به شدت پیشنهاد میشه !!

:-"

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا

xtfexavf6bwih5mw509t.jpg

Tenshi no Tamago
Angel's Egg
محصول سال 1985

یه فیلم 70 دقیقه‌ایه... دانلود کن و هر وقت حوصله داشتی حتماً ببینش، راست کار خودته! :d
کلاً تو فیلم شاید در سطح 4 دقیقه هم دیالوگ رد و بدل نشه و خیلی خیلی روند Slowیی داره (موشی‌شی رو ضربدر 10 کن) ولی محصول نهایی یه چیزیه عجیب غریبی از آب در اومده... تو لیست بهترین فلیمهایی هست که دیدم و درکل شدید پیشنهاد میشه. (مخصوصاً به تو :d)

790zmez7vrrx1pw2g2uk.jpg

w2t5x50g0ifb3wjar8lh.jpg

mtxy826f60n1p36i5phi.jpg

t55fh7bztqx487xqjpt7.jpg

xdwngtzi9q4ypci7ieal.jpg

apl3c968111bpe7zuojs.jpg

4tykdl6gqy1n8odxwsow.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر