Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
عجب فیلمی بشه این سایکو پس . تریلر خیلی خوبی بود خیلی اطلاعات داد:d
تریلر ناروتو هم خیلی خوب بود . من مانگا رو نخوندم ولی با این اوضاعی ک انیمه داره دیگه ازش نا امید شدم . The Last هم بیاد میشینم میبینم که دیگه همه چیز اسپویل بشه برام. فقط ی سوال همین فیلمی ک لینکشو دادی قراره 26 روز دیگه بیاد بلوریش یا فیلم The Last ؟

البوم D AZUR رو منم دیشب دانلود کردم . موافقم البوم خیلی خوبیه . مخصوصا GENESIS (اندینگ A/Z 2)

الانم دارم Owari no Seraph رو میبینم . 7 اپیزود دیدم ازش.. بد نیست ولی همُنطور ک دوستان گفتن خیلی کلیشه ایه مخصوصا گذشته ی کاراکتر ها:|

دراخرم بگم که . OVA دوم Angel Beats:x اومده . برید تو کارش. خودم دانلود کردم ولی هنوز فرصت نشده ببینم

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
عجب فیلمی بشه این سایکو پس . تریلر خیلی خوبی بود خیلی اطلاعات داد:d
تریلر ناروتو هم خیلی خوب بود . من مانگا رو نخوندم ولی با این اوضاعی ک انیمه داره دیگه ازش نا امید شدم . The Last هم بیاد میشینم میبینم که دیگه همه چیز اسپویل بشه برام. فقط ی سوال همین فیلمی ک لینکشو دادی قراره 26 روز دیگه بیاد بلوریش یا فیلم The Last ؟

البوم D AZUR رو منم دیشب دانلود کردم . موافقم البوم خیلی خوبیه . مخصوصا GENESIS (اندینگ A/Z 2)

الانم دارم Owari no Seraph رو میبینم . 7 اپیزود دیدم ازش.. بد نیست ولی همُنطور ک دوستان گفتن خیلی کلیشه ایه مخصوصا گذشته ی کاراکتر ها:|

دراخرم بگم که . OVA دوم Angel Beats:x اومده . برید تو کارش. خودم دانلود کردم ولی هنوز فرصت نشده ببینم

the last قراره 26 روز دیگه بیاد.این یکی 7 آگوست اکران میشه.این فیلم دوم حمله به غول هم گفتن مثل اینکه آخرش چند دقیقه اضافه داره که تو انیمه نبوده و لینک میزنه به فصل دوم(Attack on Titan: Wings of Liberty) که قراره 2016 بیاد.

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
آقایون خانوما چند تا انیمه آروم و لطیف مثل Mushi-shi سراغ دارید؟ :D کاراکتراشون هم دبیرستانی و جیغ و جیغو و صدا نازک نباشن :D tnx :x :D
لعنتیا مجبور بودن جهادی تایلندی نشان بزارن جا بانو میکاسا؟ :|

Mad Girl

کاربر سایت
Feb 3, 2014
7
پوستر فیلم حمله به غول قسمت اول

میکاسا خودش به این باحالی چه بازیگر زشتی براش گذاشتن
کلا فیلمایی که از رو انیمه ها میسازن افتضاح در میاد . مثل Another . انیمش محشر بود اما فیلمش افتضاح . فکر کنم حمله به غول هم فیلمش افتضاح بشه

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
آقایون خانوما چند تا انیمه آروم و لطیف مثل Mushi-shi سراغ دارید؟ :D کاراکتراشون هم دبیرستانی و جیغ و جیغو و صدا نازک نباشن :D tnx :x :D

لعنتیا مجبور بودن جهادی تایلندی نشان بزارن جا بانو میکاسا؟ :|

میخواستم بیام natsume yuujinchou رو پیشنهاد بدم ولی وقتی به نیمه دوم حرفت رسیدم پشیمون شدم :d این انیمه یه ذره تم دبیرستانی داره ولی نه اینکه کامل تم دبیرستانی باشه ولی خوب یه ذره داره ولی بشین ببین انیمه عالیه , شخصیت هاش هم عالیه شخصیت اصلی ناتسومه است که ممکنه یه ذره اوایل انیمه اعصابتو به هم بریزه ولی بعد مدتی عادت میکنی و درست میشه. ولی یه شخصیت داره مادارا ساما که از همون اول انیمه عالیه این شخصیت :d از اینا گذشته شخصیت های فرعی انیمه هم همشون شخصیت پردازی عالی دارن
انیمه در مورد پسری به نام ناتسومه است که در دوران کودکی میتونسته ارواح رو ببینه بعد مدتی یه کتاب از مادر بزرگش بهش ارث میرسه که تو این کتاب نام یه سری ارواح هست که بنا به دلایلی ارواحی که اسمشون تو کتاب هست میان پیش ناتسومه تا اسمشون رو پاک کنه.
کلا انیمه شاهکاریه مصخوصا موسیقی که به نظر من بهترین قسمت انیمه قشنگ بعضی جاها با روح روانت بازی میکنه , داستان انیمه هم حالت اپیزودیک داره.
تا الان چهار فصل ازش اومده که هر فصل 13 قسمته , یه دونه ova هم ازش منتشر شده

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
دوستان این Jin-Roh اصلا دید من به انیمه رو تغییر داد،داستان جدی،اتمسفر سرد و خشن،غیر قابل پیشبینی بودن،الکی وراجی نکردن و حرف های احساسی زدن(هنوز یاد امیا-دو ثانیه مکث-کیریتسوگو گفتن ایریسول میفتم حالم بهم میخوره).من اصلا خجالت میکشم الان که داشتم در مورد F/Z با بقیه کل کل میکردم :"> نمیدونم سیبر از همه قویتره:-j،خب باشه،به من چه...یا پادشاه واقعی اسکندره،خب باشه،به من چه اخه؟:D من اصلا به این گروه تعلق ندارم :D

احساس میکنم اینجا نقطه عطف انیمه دیدن من بود :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان این Jin-Roh اصلا دید من به انیمه رو تغییر داد،داستان جدی،اتمسفر سرد و خشن،غیر قابل پیشبینی بودن،الکی وراجی نکردن و حرف های احساسی زدن(هنوز یاد امیا-دو ثانیه مکث-کیریتسوگو گفتن ایریسول میفتم حالم بهم میخوره).من اصلا خجالت میکشم الان که داشتم در مورد F/Z با بقیه کل کل میکردم :"> نمیدونم سیبر از همه قویتره:-j،خب باشه،به من چه...یا پادشاه واقعی اسکندره،خب باشه،به من چه اخه؟:D من اصلا به این گروه تعلق ندارم :D

Mada Mada Dane

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
کسی از Claymore خوشش میاد ؟ فکر نکنم :D

Tokyo Ghoul و another و deadman wonderland , Psycho-Pass , Fate/Zero از این موارد هر کدام ارزش دیدن ندارند و رنگی فرمایید تا از لیست دانلود بتکونمشون :D

چند تا سریال هم با تم تاریک به بنده معرفی کنید :D

با تشکر

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کسی از Claymore خوشش میاد ؟ فکر نکنم :D

Tokyo Ghoul و another و deadman wonderland , Psycho-Pass , Fate/Zero از این موارد هر کدام ارزش دیدن ندارند و رنگی فرمایید تا از لیست دانلود بتکونمشون :D

چند تا سریال هم با تم تاریک به بنده معرفی کنید :D

با تشکر

deadman wonderland رو ندیدم، بقیه هم هرکدومشونو کسی بت گفت نبینی جا داره برگردی ببینی در حقش چ جفایی کردی:D
F/Z که برای خیلیا بهترین کاره کوتاهه
Psycho-Pass فصله اولش شاهکار بود و بهترین انیمه کوتاهه خودمه قبل از F/Z
another خیلی خیلی خوب
Tokyo Ghoul فصله اولش رو بشخصه دوست داشتم، ولی گویا ب مزاج طرفدارای مانگاش زیاد خوش نیومده بود:D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

داداش با همین دو جمله انیمه که هیچی، کلا ماهیت تمام fandom های دنیا رو زیر سوال بردی :d
ایرسویل هم به طور متوسط 1.33 ثانیه بین امیا و کیریتسوگو فاصله میده :-" :d
ولی Jin-Roh انصافا کار خفنیه.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

کاملا باهات موافقم :d از لحاط داستانی و شخصیت پردازی و حتی مبارزات فیت زیرو بدک نبود بقیشونم کلا تعطیلن فقط طراحی انیمش خیلی عالیه :d

اگه طراحی کار زیاد برات مهم نیست kaiji ببین کار خیلی خوبیه شخصی که ترجمش کرده بهم گفت فرار از زندان انیمه های همین کاره منم دیدم و ایمان آوردم که واقعا همین کاره !
نمیدونم اینارو دیدی یا نه اما همشون تقریبا خسته ان ;;)
Cowboy bebop - Shigurui - Monster -
Gungrave - Ergo proxy - +BLOOD
Gankutsuou - Sword of the Stranger - darken than bkack--rurouni kenshin : trust and betrayal
black lagoon - Phantom 〜Requiem for the Phantom - paprika - Texhnolyze - mouryou no hako - btoom - When They Cry: Higurashi (Higurashi no Naku Koroni -

از این کارای خسته :d خسته شدی برو یه چندتا شونن جوون پسند ببین یه چندتا کمدی ببین یکم بعد برگرد پیش خسته ها :d
وان پیسم فراموش نشه یکی از کاراییه که قبل مرگ باید انجام داد :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر