Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
مگه شما اپنینگ ها رو هم میبینین:p
------------------------------------------------
Gin no Saji رو فعلا دارم میبینیم دوفصلشو خوبه خوشم اومد ولی اونقدر خنده دار نیس.:D
خنده دار ترینی که دیدم یه انیمه بود درباره یه دختره قد بلند ویه پسره قد کوتاه که در ادامه از هم خوششون میاد یادم نیس اسمش چی بود..:p
اسمش Lovely★Complex ـه:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
تکلیف نظرسنجی چی شد ؟
همونی که آکیبا تو پروفایل من نوشته رو میخواین ؟
-----
پ.ن : خلیل نمیشه خودت بذاریش ؟ :D
هنوز نزدی!!؟ :-j

اگه کاری که گفته بودم رو کرده بودین، الان 1 هفته بود نظرسنجی زده شده بود!:)

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
الان که نگاه میکنم میبینم واقعا انیمه سنین خیلی کم داشتیم . آخرین انیمه سنینی که دیدم برمیگرده به 2006 - Welcome to nhk
یعنی باقی انیمه هایی که تگ سنین خوردن فقط بخاطر خون و خونریزی بوده نه مسائل بزرگسالانه .
امثال Welcome to nhk و Samurai Champloo که سنین واقعی هستن و مسائلی از زندگی بزرگسالان رو نشون میدن واقعا انگشت شمارن
دلمون واسه یه انیمه سنین تنگ شده مردیم بس که فقط مانگای سنین خوندیم :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام

دیروز یادم رفت اصلاً .
اگر الان 3 4 نفر از بچه ها بیان و تأیید قطعی بدن ، میذارمش .
من از خیلی ها تک تک رفتم پرسیدم:-" تاپیکم که نظر قطعی دادن! بزن! آخریشه :d

Gin no saji خیلی درام خوبی بود.
فقط این تموم شد الان؟؟:|
یا فصل 3ـی هم داره؟:-/
ادامه داره! :-"
الان که نگاه میکنم میبینم واقعا انیمه سنین خیلی کم داشتیم . آخرین انیمه سنینی که دیدم برمیگرده به 2006 - Welcome to nhk
یعنی باقی انیمه هایی که تگ سنین خوردن فقط بخاطر خون و خونریزی بوده نه مسائل بزرگسالانه .
امثال Welcome to nhk و Samurai Champloo که سنین واقعی هستن و مسائلی از زندگی بزرگسالان رو نشون میدن واقعا انگشت شمارن
دلمون واسه یه انیمه سنین تنگ شده مردیم بس که فقط مانگای سنین خوندیم :(
Rainbow دیدی؟ :x

با این Welcome to the NHK هم اصلا حال نکردم:-" شاید به قول آریا باید توی حال و هواش باشم! :|

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
من عاشق اپنینگم یکی از دلایلی که انیمه می بینم اوپنینگ و اهنگ هاشه که من بهتر از توکیو غول و بلیچ تو اینا پیدا نکردم :d
من به Owari no Seraph - X.U رای دادم :x

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
@fifa 12 شما میتونی یه سر بزنی به این سایت https://www.livechart.me با تمام جزییات تاریخ پخش انیمه ها رو زده.از فصل تابستون نزدیکترین انیمه Gangstaِ که 10 روز دیگه پخش میشه.برای بچه هایی هم که میخوان فول ورژن آهنگ های بالا رو دان کنن برن اینجا http://hikarinoakariost.info/upcoming-music-anime-spring-primavera-2015/ البته این سایتو قبلا معرفی کرده بودم.برا تصویری بیشتر آهنگها هم میتونین یه سر هم به این یکی سایت http://www.achanime.net بزنین.خودمم هم به ارسلان و گینتاما Kekkai Sensen و Owari no Seraph با Ore Monogatari رای دادم.بقیه هم رو ندیدم نمیتونم در موردشون نظر بدم.ز الان هم هایپو برای اندینگ ها شروع کنیم.از اینجا میتونید ویدیو کلیپ آهنگ آخر ONS رو دان کنید.

آخرین ویرایش:

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
89
سلام

من خیلی راحت بهترین OP فصلم رو انتخاب کردم. Ore Monotogari رو خیلی زیاد دوست داشتم.

بجز اون، به Baby Steps هم رای دادم چون فضای آهنــگش بعد از گذشت اینهمه مدت همچنان جذاب مونده.

پ ن : و هر چقدر خواستم تعصبی به Gintama رای بدم دیدم نمیشه. تصاویر عالی بود ولی خود آهنگ رو دوست نداشتم. :d

(البته ED ـش عالی بود.)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
کسایی ک با op ارسلان حال کردند . پشینهاد میشه اهنگ Collide . از همون بند هم گوش بدن
.
خودمم به
Arslan Senki
F/SN UBW
Kekkai Sensen
_____
ویرایش:
Ao Haru Ride هم تموم شد:x پیش خودم گفتم دیگه قسمت 13(OAD) تکلیفمونُ روشن میکنن ک خب نکردن . خوده فوتابا هم گفت منتظر باشین . با توجه ب تصاویری هم ک اخرش نشون داد(مو نارنجیه). احتمالا باقی ماجرا میره برای فصل بعد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر