Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
دیروز یادم رفت در مورد تاور بگم! :d
آخ آخ...اگر بام دیرتر میرسید چه میشد:(
کُن هر کلمه ای که میگفت،مثل پتکی بر سر راشل فرود میومد! :d اونم که کُری بیخود میخوند و بس ضایع شد:)) (قیافش =)) )
ولی میدونم متاسفانه حرف های راشل بیشتر تو گوش بام میره نسبت به کُن :| یعنی همچنان همون ستاره خواهد موند...( @m.a.t : خدایی گفت آشغال کثیف؟ سان/سور نکردید چیزی رو؟ :-" :-" حقش خیلی بدتر از ایناست :| :d )
اونجا هم که کُن گفت : "یا اگر دلت میخواد میتونی تا حد مرگ کتک بخوری " ، همش با خودم میگفتم کاش این اتفاق بیفته! >:) :((

ییهوآ هم چقدر آتیشش پیشرفت کرده:-" یعنی با قوی تر شدنش،طراحیشم بس خفن تر شده>:) :d خوشمان آمد!>:) :d

نگاه تو رو خدا! :d دلمون خوش بود مسابقه تموم شده،یه قسمت میتونیم با خیال راحت تا هفته ی بعد صبر کنیم! :d که اینجوری تمومش کردن:|
شیطونه میگه حالا که مسابقه نیست برم مانگاش رو بخونما ...ولی میدونم اگر برم،بقیشم میخونم:| :d

مسابقه هم خیلی حال داد! >:) این سی ثانیه زدن نفلمون کردن نامردا! :d

بعد از قرن ها نشستم "آنچه در قسمت بعد خواهید دید" رو دیدم که شاید سر نخی بده... ولی ضایع شدم:)) هیچی نگفت:| :d
یکهویی فلش بک 2 قسمت نشه بمونیم تو خماری بازم...:-" :d

کمی (خیلی کم) توی ترجمه تلطیف شده بود.
البته ترجمه، 95% مفهوم رو می رسوند. اگر فکر می کنی بیشتر از این نیاز داره، می تونی توی ذهنت همون رو مجسم کنی:D

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
وای بر تو که Watamote ندیدی :d

بی شک یکی از بهترین کاراییه که پخش شده

البته کارای دیگه هم هستن که اوتاکو دختر دارن ولی فکر کنم این بهترینشون باشه
اهان! این؟:d
اینو دوستان دیگه هم سفارش مخصوص داشتند من دو قسمت دیگه داستان جالب بود ولی نمیدونم چرا این کاراکتر دختره رو میدیدم یاد بدبختیام میوفتادم:d.اصلا طراحیش یه جوریه@یه حس ناشناخته بم میده:d
چند روز پیش میخواستم چند قسمت دیگه ازش ببینم اسمش یادم نبود هی سرچ میدادم creepy blue haired anime girl هیچی پیدا نمیشد:d
نمیدونم چرا تو ذهنم بود موهاش ابیه!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
در مورد موارد بالا تو نظر خودت رو داری منم نظر خودم و زورو فن بودنت هم حالا هرچی که ما بگیم و نشونه بیاریم شما میگی نه اینجوری نیست کاریش نمیشه کرد فن بودن یعنی همین فقط در همین حد فن بمون کولر بشی اینجا هممون یخ میزنیم :d

در مورد دوفی هم نه بالاتر نمیبینم حالا چون دو تا ضربه از لاو خورده دلیل میشه در اوج نباشه اینجوری حساب کنی لاو خیلی خفن تر از دوفی که از اول این ارک توسط فوجیتارو و دوفی ابکش شده ولی بازم همچین ضربه ای به دوفی میزنه تازه دستشم قطع شده بود :d

در مورد خود جنگ هم راستش دور اطراف خیلی شلوغه هر لحظه احتمال دخالت یه نفر هست همش نگران اینم که این دو تا اخرشم به صورت کامل نتونن حساب کتاب کنن ولی خود جنگ رو در حد راب لوچی یکم ضعیف تر میدونم در مورد توانایی های جدید هم حتمآ لوفی و زورو قابلیت های جدیدی خواهد داشت که ندیدیمشون مخصوصآ چشم زورو بدجور به فکر انداختتم از یعد دوسال که چشم باز خواهد شد و اگه باز بشه چشمی شبیه میهاوک خواهد داشت یا نه ولی اوج پیش بینیم توی این ارک از شروع مسابقه بود که گفتم میوه ایس به سابو میرسه در حالی که خیلی ها حتی سابو رو زنده هم به حساب نمیاوردن

کلا کاراکتر اصلی ها بالانس رو به هم میزنند :| برای همین کاراکتر اصلیا رو دوست ندارم:-" :( حق کاراکار دوم هایی که استحقاق بیشتری برای اول بودن رو دارن میخورن :-" :d توی این شونن ها یکدونه استثنا هست! اونم ادوارد الریک میباشد:d :-"
ولی زورو با اینکه فن بازیه،ولی فن بازی نیست>:) شاخه این بشر! >:) مادرزادی شاخ به دنیا اومده:-" :d

لاو واقعا ترکونده با این اوضاع! :d ولی خوب ضربه ی آخرشم نتونست کار دوفلا رو تموم کنه! :d اما اون ضربه میتونه کاری کنه که دوفلا قدرت یه مبارزه ی سنگین دیگه رو نداشته باشه! :d (اونجا به سبک دنیای گیم قشنگ توضیح دادم نظریه ـم رو =)) )

آره توانایی جدید که حتما دارند! یعنی بعد از دو سال باید داشته باشن! :d ولی رو اعصابه که لوفی تا حالا هیچی رو نکرده،با اینکه بهش نیاز داشته :| :-" فقط امیدوارم یه چندتا فن خفن اینجا رو کنه! و چندتا صحنه ی ماندگار (مثل اولین باری که دنده 2 زد! :x :x :x با اون آهنگ خفن! :x :x :x ) رقم بزنه! :d البته جان مادرشون یکم رو کیفیت انیمیشن ها کار کنند! به خدا حیف چنین آرکیه که با این کیفیت درب و داغون،حرومش میکنند:( البته تجربه نشون داده قسمت های حساس رو بهتر درست میکنند،ولی خوب...تا یک چیز خوب که ماندگار بشه فاصله زیاده :d (تو AMVـها ، با هزارتا افکت باید کیفیت انیمه رو خفن جلوه بدن:)) :d )

امیدوارم چشم زورو هیچ چیزی نداشته باشه! صرفا یک کور شدن عادی باشه:-" بس ایده ی خزی هست این قضیه :| با اینکه کاراکترهای محبوبم اکثرا یک چشم هستند! اما از قدرت های چشمی بیزارم :| (نمونش کل اوچیها جماعت! :d ) مثل داته ماسامونه ، واقعا کور باشه من کاملا راضیم! :d

---

@AsaraymA
این نویسنده های لایت ناول گویا کارشون همینه!میشینند یه موضوع جالب پیدا می کنند دو سه جلد با هدف میرن جلو بعد کم میارن یه 10 جلد آب بندی می کنند تا تموم بشه:|.
ولی با این حال بازم میشینم میبینم.اصلا من توی هیچ انیمه ای تا حالا اوتاکوی مونث ندیده بودم!نمیدونستم همچین موجودی اصلا وجود خارجی میتونه داشته باشه:d
===========
راستی این فیلم دراگون بالز جدید کی میاد پس؟دلم لک زده واسه یه جنگ به سبک دراگون بالز!البته منظورم فریاد و انفجار و مایکل بی بازی نیست:dمنظورم اون ویژگی خاص مبارزه هست که نمیدونم اسمشو چی بذارم باید توضیح بدم!
تو تمام انیمه های معروفی که به قولی اومدن جا پای دراگون بالز گذاشتن (مثل وان پیس و ...)یه نکته مشترک وجود داره.اینکه یه گروه ادم بد داریم و یه گروه ادم خوب.حالا جنگای اینا چطوریه؟به این صورت که اینا تک به تک با هم رو برو میشن.مثل x از خوبا با x از بدا و y از خوبا با y از بد ها و همینطور تا برسیم به جنگ کاراکتر اصلی خوب و کاراکتر اصلی بد و اونم تو چنتا چپتر تمومه.
حالا دراگون بالز چطوره؟به این صورت هست که شما یک لشکر خوب داریم و یه لشکر بد!ضعیف ترین خوب ها میادکل لشکر بدا رو له و لورده می کنه میرسه به اون یه نفر بد اصلی و خودش له میشه!بعدش کل لشکر خوب به غیر از کاراکتر اصلی میریزن سر همون یه ادم بده و همشون له میشن:d.بعدش میرسیم به جنگ اصلی
اینجا هم به این صورت هست که کاراکتر خوب اصلی میزنه بد اصلی رو له میکنه بعد آدم بده میگه من داشتم تمرین میکنم الان قدرت اصلیم رو رو میکنم!بعد کاراکتر خوب له میشه و این بار کاراکتر خوب میاد میگه منم داشتم الکی میزدمت الان خر میشم !خلاصه این روند حدود یک آرک ادامه داره تا یکی آخرش کم میاره:d
واقعا برام سواله اینا چطور میخوان فریزا رو بیارن جلوی گوکو که هیچ بگیم جلوی وجیتا بذارن!فریزا تو داستان اصلی اونم تو حالت سایبرگ اومد جلوی ترانکس تو حالت Super Sayajin 2تو 1 ثانیه به 600 قسمت مساوی تقسیم شد!:dالان چطور میخواد جلوی حالت 3 گوکو بایسته؟بعد این فیلم و فیلم قبلی زیر نظر مستقیم مانگاکا بودند و ادامه هم هستند و توی فیلم قبلی گوکو یه جورایی God شد!اصلا این فیلم به کنار تو همون خط داستانی اصلی دراگون بالز گوکو و وجیتا جلوی یه جونوری به اسم kid buu رو گرفتند!
البته من این همه فلسفه میبافم آخرش فریزا میاد یه داد میزنه قدرتش میشه دو برابر گوکو:d
یه چیز دیگه که دوست دارم بازگشت گوجیتا هست.خیلی کاراکتر جالبیه.اصلا میتونند در یک فن سرویس بسیار خفن گوجیتا و گوتنکس رو با هم فیوز کنند!اینجوری طرفدارای دراگون بالز کف و خون قاطی می کنند.والا من حاضر میشم بخاطرش بلیط بخرم پاشم برم آکیهابارا بلو ری فیلمو بخرم :d
===========
@Akiba
آقا اینقدر الکی دلتو صابون نزن واسه دوفی:d
خودتم میدونی قراره به طرز دهشتناکی توسط لوفی له بشه!عزیز من ناروتو که نیست که لوفی بیاد بش بگه نکن این کارا رو زشته دوفی هم بگه چشم غلط کردم من آدم خوبی میشم:d
لول! توصیف مبارزات دراگون بالی عالی بود=))

بلی متاسفانه میدونم :( ولی نمیخوام! :| مثل ناروتو هم تاک نو جوتسویی نمیخوام تموم بشه:-" دوفلا هم امیدوارم هیچوقت ابراز پشیمونی نکنه! اگر قراره له بشه و یا حتی بمیره! (شانس نداریم که اودا میزنه اینم میکشه:| ) میخوام تا آخرین نفسش شرور باشه! >:) بدون ذره ای پشیمونی از قتل و کشتارهایی که انجام داده! :d در صورت زنده موندن هم،بعدها رو داستان های صفحه ی اول،نیاد در جبران کارهای خبیثانه ای که انجام داده،با ملت دست دوستی بده:-"

ولی ترجیح میدم یه غول بیابونی مثل کایدو یا بیگ مام بیاد دوفلا رو بزنه تا یکی از این جوونا :d یا توی همین شلوغیی که حسن هم بهش اشاره کرد،دوفلا بار و بندیلش رو جمع کنه و در ره! البته نه از ترس کلاه حصیری ها:| از ترس همین غول هایی که گفتم :d

اصلا دوفلا رو ول کنیم! این آرک رو دوفلا هم بزنه لوفی رو کاملا به فنا بده،لاو هم به درک واصل بشه(من هنوز سر نظرسنجی ازش کینه دارم:-" ) ، ولی بارت نیاد توی گروه انگار هیچ کاری نکردن! :((
من بارت میخوام!!!! :(( :((

---

[MENTION=547]m.a.t[/MENTION]
خیالت راحت! ما چیزی که سزاوارش هست رو تصور میکنیم! حتی اگر توی داستان بهش نگن! :-"

---

در مورد اوتاکو جماعت، تا حدی رین(درست گفتم اسمش رو؟) توی چونیبیو هم میشه گفت هستا :-" البته بیشتر همون چونیبیوـه تا اوتاکو...ولی خوب...یک رابطه ی عمیقی بین این 2قشر برقراره :d
آخی...یاد دوران چونیبیویی بخیر...کاش اون موقع هم وان پیس میدیدم یکم سانتوریو حواله ی ملت میکردیم، تو دلمون نمیموند:-" :d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
Cross Ange Tenshi to Ryuu no Rondo خوبه؟ میگن انگار کلایمور داره تو زمان آینده اتفاق میفته. ها؟ :d

مانگا d.gray.man نصفه کاره ول میشه؟ هر کی یک چیزی میگه . نخونم؟ خیلی خوبه آخه بدجوری انیمش دلمو برد :d
تو ذهنم هی آلن والکر رو با ادوارد الریک مقایسه میکنم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اهان! این؟:d
اینو دوستان دیگه هم سفارش مخصوص داشتند من دو قسمت دیگه داستان جالب بود ولی نمیدونم چرا این کاراکتر دختره رو میدیدم یاد بدبختیام میوفتادم:d.اصلا طراحیش یه جوریه@یه حس ناشناخته بم میده:d
چند روز پیش میخواستم چند قسمت دیگه ازش ببینم اسمش یادم نبود هی سرچ میدادم creepy blue haired anime girl هیچی پیدا نمیشد:d
نمیدونم چرا تو ذهنم بود موهاش ابیه!!!

خجالت بکش آدم کسی رو از رو ظاهر قضاوت میکنه؟؟؟ :d

این بشر عالیه یکی از بهترین کاراکترای حلق شدست قیافشم دقیقا به چیزی که هست میخوره بشین ببین یعنی قیافه اوتاکو و Anti Social جماعت اینجوریه نه یه دختر گوگولی و کاوایی :d

دقیقا هم باید یاد بدبختیات بیوفتی چون خود بیچارش یه چیز هم راجع به زندگیش نیست که خوشحال کننده باشه

- - -ویرایش - - -

Cross Ange Tenshi to Ryuu no Rondo خوبه؟ میگن انگار کلایمور داره تو زمان آینده اتفاق میفته. ها؟ :d

مانگا d.gray.man نصفه کاره ول میشه؟ هر کی یک چیزی میگه . نخونم؟ خیلی خوبه آخه بدجوری انیمش دلمو برد :d
تو ذهنم هی آلن والکر رو با ادوارد الریک مقایسه میکنم :d

مانگا D.G-M ول که نشده اما ول شده :d

داستانش که خیلی طولانیه ولی تو کاریت نباشه چه ول شده باشه چه نشده باشه حتما بخون اگه انیمه رو بخوام درصد بدم به خفن بودنش در مقایسه با مانگا به انیمه 10 میدم به مانگا 90 چون تازه تو مانگاست که کاراکترای خفن میان داستان جلو میره (اون حرکت مادر بگرید از اپیزود 90 به اینور معلوم میشه جریانش) و . . .

این مانگاکا از همون اول رو به موت بوده و خیلیییی مریضیای خفنی داره و از همون اوایل هر چند وقتی یه بار در حد وحشتناک مریض میشده و مجبور بوده مانگا رو نده برا یه مدت

این کار از سال 2004 تا 2009 به صورت هفتگی تو جامپ پخش میشده و از 2009 تا الان هم ماهانه شده بود ولی با این جال ببین 218 چپتر بیشتر نداده :| یعنی این بشر همش مریض بوده بعد چند وقتیه ( حدود 5 سال ) که اوضاعش از همیشه خراب تر شده و در این حد که یه چپتر اومد چپتر بعدیش 1-2-3 سال بعد اومد و دوباره 2-3 ساله خبری نیست :|

از این 1-2-3 سال ها شرمندم چون واقعا از دستم در رفته چندساله منتظر چپتراشم

ظاهرا Jump SQ جایی که کار پابلیش کردن ماهانه مانگا رو داشت هم D.G-M رو از لیست کاراش پاک کرده و باید دنبال یه جای جدید برا پابلیش باشه (این خبر منبعش مطمعن نبود اما خیلیا میگفتن)

بازم با این جال چند وقت پیش (دیگه از دستم در رفته 1 یا 2 سال پیش) یه کار OneShot داد بیرون که بگه هنوز زندم ولی بازم ازش خبری نشده :(

بازم اینارو گفتم ولی به نظر حتما بشین ببین چون مانگاش بهترین کاریه که تاحالا خوندم بدون شک همیشه No.1م میمونه. کار مانگاکاش ( کاتسورا سان) هم خفنه یعنی لذت میبری از طراحیای مانگا یه سری جاهای مانگا هست از جزئیات زیاد کف و خون قاطی میکنی :d یعنی میشه همون صفحه رو کند گذاشت جای یکی از فریم های انیمه در این حد :d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خوب امروز نشستم چندین قسمتی که داشتم و ندیده بودم رو دیدم(12-17) بسی فاز داد! >:) :d
و فکر کنم الان هم تموم شده و نمیدونم کی میتونم ادامش رو ببینم:(

اول بگم که ای کاش اژدهای آبی،همون اژدهای آبی قبلی بود :-" کاراکتر امیرپسندی بود >:) البته اینم خوبه ماسکش رو بر نمیداره،زیادم حرف نمیزنه! حداقل میشه چنین چیزی تصورش کرد:-" :d

مورد بعدی پادشاه جدیده! و داستان خوب انیمه! اینکه میبینی پادشاه جدید بهتر از قبلیه! و یک شخصیت بد و سیاه نیست! و نمیتونی تصمیم بگیری که یونا تاج و تخت رو پس بگیره یا نه! :-" (گرچه کم کم یه جورایی داره مردم و کشور رو میشناسه و درک میکنه! )

فرمانده ی قبیله ی زمین هم باز امیرپسند بود >:) واقعا قراره جلوی یکی مثل هاک بایسته در آینده؟ :( نوموخوام! :((

و اینکه،اگر کسی انیمه رو میبینه بیاد بگه تموم شده؟ اگر بگیم 18 هم برای پیوستن اژدهای سبز باشه! 2 قسمت هم برای اژدهای زرد، توی 4 قسمت باقی مونده آیا داستان تموم میشه؟ یا ادامه در مانگا؟ یا فصل دوم؟ :-"
انتظار داشتم یه مدتی مثل جومونگ(کلا از اول انیمه حس جومونگی بهم دست میداد:-" ) خارج از قصر به کشور کمک کنند،تقریبا همین کاری که دزدای دریایی دارن انجام میدن! اما خوب،با دیدن این گروه دیگه فکر نمیکنم این اتفاق بیفته! :d (شایدم بیفته...نمیدونم توهمه یا همون قسمت های اول یونا جلوی یک گروه خارجی رو گرفت؟ :-" که اگر اینجوری باشه، توی 4 قسمت قاعدتا نباید بسته بشه)
به هر حال،به نظرم حیفه یکهویی تموم بشه! پتانسیل طولانی تر شدن رو داره! :d

کلا این رسم چند فصله شدن هم خوبی های خودش رو داره،هم بدی هایی داره! :d خوبیش اینه امیدواری به ادامه خیلی بیشتر شده! بدیش اینه که انیمه ها کامل نمیان :| یکهو باید چندین سال صبر کنیم برای بقیش:| (یکی چیهایافورو برسونه! :(( ) اما خوب... باز نکته مثبتش اینه که بالاخره ساخته میشن! نه یکهو یک مانگای طولانی بشه و ... هیچی ازش نیاد! :|
یک نکته منفیش هم در مورد این انیمه هاییه که مثل F/Z سر کار میزارن! آقا چه وضعشه یک فصل فاصله میدید خو:(( قبلا یه F/Z بود،الان یه عالمه انیمه اینجوری داره میاد! :| اذیتمون نکنید :( (حداقل قبل از F/Z من چیزی ندیده بودم:-" )

بالا حرف از چیهایافورو شد، پیشبینی یا خبری برای تاریخ اومدن فصل سوم نیست؟ :d
No Game , No Life چی؟ :d
و خود Log Horizon ؟ الان تا کتاب چند پیش رفته؟ چندتا کتاب دیگه فعلا منتشر شده؟ :-"
و اگر انیمه های این تیپی دیگه ای هم هست که میدونید من دیدم هم بگید اوضاعشون رو:-" :d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
خوب امروز نشستم چندین قسمتی که داشتم و ندیده بودم رو دیدم(12-17) بسی فاز داد! >:) :d
و فکر کنم الان هم تموم شده و نمیدونم کی میتونم ادامش رو ببینم:(

اول بگم که ای کاش اژدهای آبی،همون اژدهای آبی قبلی بود :-" کاراکتر امیرپسندی بود >:) البته اینم خوبه ماسکش رو بر نمیداره،زیادم حرف نمیزنه! حداقل میشه چنین چیزی تصورش کرد:-" :d

مورد بعدی پادشاه جدیده! و داستان خوب انیمه! اینکه میبینی پادشاه جدید بهتر از قبلیه! و یک شخصیت بد و سیاه نیست! و نمیتونی تصمیم بگیری که یونا تاج و تخت رو پس بگیره یا نه! :-" (گرچه کم کم یه جورایی داره مردم و کشور رو میشناسه و درک میکنه! )

فرمانده ی قبیله ی زمین هم باز امیرپسند بود >:) واقعا قراره جلوی یکی مثل هاک بایسته در آینده؟ :( نوموخوام! :((

و اینکه،اگر کسی انیمه رو میبینه بیاد بگه تموم شده؟ اگر بگیم 18 هم برای پیوستن اژدهای سبز باشه! 2 قسمت هم برای اژدهای زرد، توی 4 قسمت باقی مونده آیا داستان تموم میشه؟ یا ادامه در مانگا؟ یا فصل دوم؟ :-"
انتظار داشتم یه مدتی مثل جومونگ(کلا از اول انیمه حس جومونگی بهم دست میداد:-" ) خارج از قصر به کشور کمک کنند،تقریبا همین کاری که دزدای دریایی دارن انجام میدن! اما خوب،با دیدن این گروه دیگه فکر نمیکنم این اتفاق بیفته! :d (شایدم بیفته...نمیدونم توهمه یا همون قسمت های اول یونا جلوی یک گروه خارجی رو گرفت؟ :-" که اگر اینجوری باشه، توی 4 قسمت قاعدتا نباید بسته بشه)
به هر حال،به نظرم حیفه یکهویی تموم بشه! پتانسیل طولانی تر شدن رو داره! :d

کلا این رسم چند فصله شدن هم خوبی های خودش رو داره،هم بدی هایی داره! :d خوبیش اینه امیدواری به ادامه خیلی بیشتر شده! بدیش اینه که انیمه ها کامل نمیان :| یکهو باید چندین سال صبر کنیم برای بقیش:| (یکی چیهایافورو برسونه! :(( ) اما خوب... باز نکته مثبتش اینه که بالاخره ساخته میشن! نه یکهو یک مانگای طولانی بشه و ... هیچی ازش نیاد! :|
یک نکته منفیش هم در مورد این انیمه هاییه که مثل F/Z سر کار میزارن! آقا چه وضعشه یک فصل فاصله میدید خو:(( قبلا یه F/Z بود،الان یه عالمه انیمه اینجوری داره میاد! :| اذیتمون نکنید :( (حداقل قبل از F/Z من چیزی ندیده بودم:-" )

بالا حرف از چیهایافورو شد، پیشبینی یا خبری برای تاریخ اومدن فصل سوم نیست؟ :d
No Game , No Life چی؟ :d
و خود Log Horizon ؟ الان تا کتاب چند پیش رفته؟ چندتا کتاب دیگه فعلا منتشر شده؟ :-"
و اگر انیمه های این تیپی دیگه ای هم هست که میدونید من دیدم هم بگید اوضاعشون رو:-" :d
کلا این تا قسمت اخر فقط معرفی اژدها هاست و تموم میخ:d و بقیش میمونه واسه فصل بعد 100%!!!!!!

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
قسمت اول کاملا جذبم کرد.کار بسیار قشنگیه.فقط اون چیزی میترسیدم داره پیش میاد.ایچی کار یه نموره بالاست یکم کمترش کنند بهتر میشه:d
9638a205902f9ddc9e6471cbf1ecccdb9c1d5791.jpg

هر قسمت دو سه لحظه اینطوری داشته باشه طنز کار تامین میشه.
راستی صداگذار پدره کیه؟صداش خیلی آشناست؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قسمت اول کاملا جذبم کرد.کار بسیار قشنگیه.فقط اون چیزی میترسیدم داره پیش میاد.ایچی کار یه نموره بالاست یکم کمترش کنند بهتر میشه:d
9638a205902f9ddc9e6471cbf1ecccdb9c1d5791.jpg

هر قسمت دو سه لحظه اینطوری داشته باشه طنز کار تامین میشه.
راستی صداگذار پدره کیه؟صداش خیلی آشناست؟

تازه اینی که نشون داد خوبشه تو مانگا یه صحنه هایی داره که اصلا وضعشون خیلی خرابه :d

ولی با اینحال بازم خیلی خوب بود

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کسایی که قسمت اول owari no Seraph رو ندیدن یا حتی تو برنامه دیدنشون نیست بهتره خودشونو بکشن ^_^

فکر کنم از این انیمه های مادر بگریدی مثل خود شینگکی بشه که تا خیلی وقت همه راجع بهش حرف بزنن و خیلیا رو انیمه بین کنه

آریا گفته بودش که همون استودیویی که Shingeki رو ساخته اینم داره میسازه و نکته جالبشم برام شباهت بسیار زیاد این دوتا انیمست

صحنه هایی هم توش داره که اگه من یه روز بخوام انیمه درست کنم و بخوام احساسات ملت رو نابود کنم تو انیمه میزارم

خیلی خوبه :| چی دیگه بگم؟ :|

ماشالله Time Skip :d

2 تا 4 سال رفت جلو

همرم کشت :| خیلی بد بود :| انیمش بد خوبه

چقدر بد میکا مرد >.< یعنی این صحنه ها خیلی خفن بودن:

راستش چند وقت پیش با آریا بحث میکردم که من چقدر دست قطع شدن دارم امسال تو انیمه ها میبینم :d یعنی هرکی رو میخوان یه کاری کنن که بدتر از مرگ باشه یه دستش رو قطع میکنن همشونم شخصیت مثبتان

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نمیدونم چرا فکر میکردم کوروکو یه فصل دیگه هم باید داشته باشه همش جا نمیشه تو یه فصل :d اما ظاهرا میشه

دیگه کلا رفت تو آرک فلش بک ^_^ خیلی خوبه این آرکه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من دیشب فصل اول Yahari Ore no Seishun blah blah رو کامل دیدم و بعدش سریع فصل دوم رو هم دیدم.....
اول اینکه خیلی ممنون [MENTION=68802]NoctisSasuke[/MENTION] :d برای معرفی این انیمه :d

عالی بود عاقا :d فوق العاده بود استاد هاچیمن :d یوکینو و کلا بقیه کاراکتر ها هم همه خوب بودن :)
دوم انیکه فصل دوم رو شروع کردم :| با اینکه فعلا 1 اپیزود پخش شده و ... ولی خوشم نیومد :| درسته طراحی ها و کلا گرافیک :d بهتر شده ولی اون سادگی فصل اول رو بیشتر دوست داشتم :| شاید چون تازه فصل 1 رو تموم کردم اینجوری احساس میکنم.....
و اینکه فن ساب هاش :| از commie گرفتم،خیلی لوس و خشک ترجمه شده :| اصلا به دل ننشست :| از FFF هم گرفتم،بعضی جاها از commie بهتره ولی جاهای دیگه تو دیواره :|
اون فصل یکی که گرفتم عالی بود فقط خیلی بی در و پیکره اسم گروه فن ساب و ... نداره :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کسایی که قسمت اول owari no Seraph رو ندیدن یا حتی تو برنامه دیدنشون نیست بهتره خودشونو بکشن ^_^

فکر کنم از این انیمه های مادر بگریدی مثل خود شینگکی بشه که تا خیلی وقت همه راجع بهش حرف بزنن و خیلیا رو انیمه بین کنه

آریا گفته بودش که همون استودیویی که Shingeki رو ساخته اینم داره میسازه و نکته جالبشم برام شباهت بسیار زیاد این دوتا انیمست

صحنه هایی هم توش داره که اگه من یه روز بخوام انیمه درست کنم و بخوام احساسات ملت رو نابود کنم تو انیمه میزارم

خیلی خوبه :| چی دیگه بگم؟ :|

ماشالله Time Skip :d

2 تا 4 سال رفت جلو

همرم کشت :| خیلی بد بود :| انیمش بد خوبه

چقدر بد میکا مرد >.< یعنی این صحنه ها خیلی خفن بودن:

راستش چند وقت پیش با آریا بحث میکردم که من چقدر دست قطع شدن دارم امسال تو انیمه ها میبینم :d یعنی هرکی رو میخوان یه کاری کنن که بدتر از مرگ باشه یه دستش رو قطع میکنن همشونم شخصیت مثبتان
رفتم برای دیدنش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر