Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
منظورا از هاجیمه Hajime No Ippo هستش؟ اگه اونه که سریع برو تو کارش. اصلا هم لازم نیست از اول ببینیش. از New Challenger هم ببینی کلی خوشت میاد.
آره منظورم همینه :D نه سعی میکنم از اولش ببینم :D مشکلی با گرافیک و ... که ندارم، پس هرچی بیشتر باشه بهتره! :D مشکلم فقط سر دانلودشه:(
اینمیحتمل به خاطر این ندیدم که خیلی وقت نیست با ورزشی ها آشتی کردم:-" ( یک ساله همش:-" )

---
[MENTION=19301]emperor 69[/MENTION]
WT واقعا قسمت اولش فاجعه بود! یعنی قشنگ خوابم گرفته بود:-" حتی رو اعصاب هم نبود که حداقل 20دیقه بد و بیراه بهش بگم یکم هیجان ایجاد بشه :)) برای همین فرصت دوباره بهش دادن یکم سخته:-" ولی اینطور که میگی، کاراکتر امیرپسند داره گویا...هننوز سرچش نکردم البته:-"
---
بعد از ناهار برم سراغ Big Hero 6 ببینم اوضاع از چه قراره:-"

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
آره منظورم همینه :D نه سعی میکنم از اولش ببینم :D مشکلی با گرافیک و ... که ندارم، پس هرچی بیشتر باشه بهتره! :D مشکلم فقط سر دانلودشه:(
اینمیحتمل به خاطر این ندیدم که خیلی وقت نیست با ورزشی ها آشتی کردم:-" ( یک ساله همش:-" )

---
@emperor 69
WT واقعا قسمت اولش فاجعه بود! یعنی قشنگ خوابم گرفته بود:-" حتی رو اعصاب هم نبود که حداقل 20دیقه بد و بیراه بهش بگم یکم هیجان ایجاد بشه :)) برای همین فرصت دوباره بهش دادن یکم سخته:-" ولی اینطور که میگی، کاراکتر امیرپسند داره گویا...هننوز سرچش نکردم البته:-"
---
بعد از ناهار برم سراغ Big Hero 6 ببینم اوضاع از چه قراره:-"

یه فسمت بالا دانلود کن به صورت تریلر مانند ببین چی بوذه چی شذه اگه خوشت اومد که ادامه بده از اول ولی اگه کنجکاوت نکرد کلآ با انیمه مشکل داری بدردت نمیخوره ادامه نده ولی من هرجوری حساب کردم نمیشه از خیرش گذشت از لحاظ داستانی فضای کار پتانسیل بالایی داره برای منم به شخصه چند قسمت اولش بدجور رو اعصاب بود ولی الان که افتاده رو خط اصلی داستان کاملآجذاب دنبال میشه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اوه اوه من نبودم چه بحثی سر وانپیس شد به هر حال دوستان گفتنی ها را گفتن و مثل همیشه وان پیس سربلند بیرون اومد :d
...
یه نکته ای که داشت این قسمت میشه حدس زد کسایی که در حکم قاضی هستند یه زمانی خودشون انسان بودن و به قول خودشون الان یک سری عروسک خیمه شب بازی هستند که عواطف و احساسات ازشون گرفته شده !

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,434
نام
مسلم
کلا بحث کردن با طرفدارای وان پیس خیلی انرژی از آدم میگیره و آخرش هیچکدوم از طرفین کوتاه نمیان:d
---------------------------------
نچ! مخالفم! :d همینایی که گفتی،خیلیاش فرق میکنه! مثلا اینایی که گفتی،اصلا اینجوری نیست که توی همه ی آرک ها شبیه هم باشه! :d
اینکه میگی به دلیلی نمیتونند از تمام قدرتشون استفاده کنند،کجا اتفاق افتاده مثلا ؟ :d توی مبارزات زورو، مثلا توی آراباستا کل قدرتش رو استفاده نکرده؟ یا واتر7 ؟ یا فیشمن؟ یا پانک هازارد؟ یا فلان و بیسار؟ :-" یا مثلا سانجی کجاها این مشکل رو داشته؟ :d بعضی جاها مشکل داشتن،بعضی جاها هم نه! :d
مثلا سانجی یه بار پاش صدمه دیده، یه بار کمرش صدمه دیده، یه چند بار به خاطر اینکه نمیتونه با خانم بجنگنه کتک خورد، یه بار به خاطر اینکه مجبور لوفی رو از ته دریا نجات بده حریفش که مرددریایی بود نسبت بهش برتری داشت ، یه بار مجبور بود از نامی محافظت کنه و ...:d

این دوباره بحث طولانی شدن مبارزات شد! :d این بحث فکر کنم دو سال پیش هم اتفاق افتاد! گفتن مبارزات وان پیس خیلی طولانیه :-" طولانی ترین مبارزه ی لوفی توی انیس لابی بود! که نصف مبارزه ی ساکورا با یکی از اعضای آکاتسوکی بود! :-"
ایمپل داون و مارینفورد ، همون آرک هایی هستن که کمترین حس وان پیسی رو دارن! :p و هیچوقت به همون دلایلی هم که قبلا گفتم نمیتونند برام بهترین وان پیسی بشن! :d توی همین مارینفورد هم لوفی رو فرستادن خط مقدم،ولی هیچ غلطی نکرد! چندان هم امید ملت نبود و همه تعجب میکردن! فقط برای باز کردن قفل ایس بود که همه بهش امیدوار شدن! که اونم قبلش مارکو رفت خیلی شیک مشت خورد شوت شد پایین :-" به طور کلی هم که لوفی اونجا فقط له شد! یعنی مشخص شد که از نظر قدرت اصلا در حد هیچکدوم از اسم و رسم دارهای داستان نیست و هنوز راه زیاده! :d
)
اوه اوه، حرف از شیپودن نزن که توی کش اومدن با وان پیس رقابت میکنه:-"
بحث اینکه تونست کاری بکنه یا نه نیست، بحث سر اینه که تا قبل از اینکه لوفی پیداش بشه نیروی دریایی و دزدهای دریایی هیچکدوم امیدی به نجات ایس نداشتن (حتی با وجود اینکه ریش سفید که مثلا قوی ترین فرد جهان بود هم اونجا بود) ولی بعد که لوفی اومد یهو همه متحول شدن و دشمن های خونی بی دلیل با همدیگه همکاری کردن (ریش سفید و کروکودایل) و شیچیبوکای ها و نیروی دریایی احساس خطر کردن و حتی ریش سفید هم امیدوار شد که الان مثلا میشه ایس رو نجات داد:-" تا منظورت از له شدن چی باشه:d چون تا جایی من دیدم لوفی با اون همه زخم و سم و ... حتی وقتی که دیگه امیدی به زنده موندنش هم نبود، دوباره پا میشد و مثل همیشه شروع میکرد به دویدن و داد زدن :-" باور کن اگه بعد مرگ ایس یه آمپول دیگه بهش زده بودن دوباره پا میشد و مبارزه رو ادامه میداد (یعنی سوپرمن هم بود تا حالا از رو رفته بود:d )
(اینایی هم که میگن الان لوفی بعد از 2 سال غولی شده برای خودش و راحت باید بزنه یونکو بیاره پایین انقدر زورم میگیره:-" چون جوکه! با توجه به دنیای وان پیس،چنین اتفاقاتی بخواد انقدر سریع بره جلو، از نظر من گند میزنه به توازن قدرت دنیا:-" و اصلا منطقی نیست که داستان با اون سرعت بره جلو! :d )

توازن قدرت توی وان پیس یه چیز الکیه، وگرنه لوفی چطور تونست همون اول کاری یکی از شیچیبوکای ها رو شکست بده ولی بعدا مقابل بقیه شون هیچ کاری ازش برنمیومد؟:-" میوه های شیطانی و اینکه هر کسی بخورشون نمیتونه شنا کنه هم فقط یه بهونه برای اینه که توی دنیایی که 90 درصدش آبه، نویسنده بتونه با استفاده از این نقطه ضعف برای کلاه حصیری ها موقعیت های بغرنج درست کنه:-" الان مثلا چطور نامی و اوسوپ که هیچ میوه ی شیطانی ای نخوردن قدرت های مشابه دارن؟ (نامی میتونه آب و هوا رو کنترل کنه و اوسوپ هم یه تیر میندازه و یه درخت از توی زمین در میاد، درست مثل قدرت هوکاگه ی اول). بعدش هم استفاده از کلمه ی توازن قدرت برای شخصیت هایی که اکثرا نامیرا هستن، بی معنیه:-" (وجدانا بزرگترین جنگ تاریخ فقط دو تا کشته داشت؟:|) هر چقدر هم که طرف از خودش قدرت های سوگه نشون بده، وقتی قرار نیست اتفاق خاصی بیافته، مثل بازی بچه ها میمونه:-"
اتفاقاتی که توی هر آرک میفته شاید کمترین تاثیر رو توی آرک بعدی داشته باشه! (شایدم نداشته باشه! مثلا کجا عکس سانجی رو تحویل دادن برای پوستر تحت تعقیب؟ کجا نتیجه ـش رو دیدیم؟ :-" برو فقط بشمار تعداد قسمت رو:-" )

دقیقا منم همین سوال رو داشتم:d این قضیه ی پوستر های تحت تعقیب، ریش سفید، ریش سیاه، ایس، شیچیبوکای ها، پدربزرگ لوفی، دراگون و خیلی چیزای دیگه که میگی تا قبل از قسمت 385 که لوفی همه ی خدمه اش رو جمع نکرده بود و داستان اصلی شروع نشده بود، جزو نکات فرعی و بین آرکی به حساب میومدن و فقط توی همون چهار تا آرکی که به قول خودت کمتر وان پیسی بودن
(شابوندی پارک، لیلی آمازون، ایمپل داون و مارینفورد) در مرکز توجه قرار گرفتن:d
خیلی از اتفاقاتی که توی وان پیس میفته،مربوط به آرک نهاییه! :d قرار نیست مثلا رفتن فلان جزیره متحد شدن، از همونجا همراه همیشگی باشن! :d اصلا نمیشه،چون مسیر لوفی رو به جلو هست! نه یک جای ساکن که مثل بازی های استراتژیک نوبتی، به هر طرف نقشه حرکت کنند و متحدها رو با خودشون اینطرف و اونطرف ببرن همیشه! (فرض کن از آراباستا یه کشور رو سوار کنند،ببرن درسروزا! :-"
خب چرا اینطوریه؟ :-" نمیتونه داستان رو طوری جلو ببره که آدم احساس کنه داره یه جهان واحد رو میبینه نه یه سری جزیره ی جدا از هم که اتفاقات و شخصیت های هر کدوم از جدا بقیه اس؟:-" دنیای وان پیس برخلاف گستردگیش یکپارچه نیست و آرک ها از همدیگه و از داستان اصلی جدا هستن، درست مثل آرک های فیلر:-"
روبین هم دو آرکه که اودا به بخش فن سرویس اضافه کردتش! :|
مثلا گفتی طرف میخواد عضو کلاه حصیری ها بشه،فلش بک میخوره فلان قسمت و ... توی آرک و ... ! روبین آراباستا کلاه حصیری شد! آرک بعدیش هیچ خبری نبود! واتر7 هم خبری نبود، تا اواسط انیس لابی! :d اینم یک مثال نقض! >:) فلش بکش هم 1 قسمت بیشتر نبود:-" (نهایتا 2تا:-" ) یا همین آرک فقط شانس بیاری بارت کلاه حصیری نشه! کاراکتری که فقط با 4 پنل فلش بک، کلا 1 دقیقه فلش بک انیمه، جماعتی دارن خودشون رو براش میکشن! و کاراکتری که همین الانش جزو محبوب ترین کاراکترها و شاید حتی کلاه حصیری ها:-" شده! :)) :d
روبین که تا قبل از واتر 7 جزو هیچ جایی نبود و توی انیس لابی همه ی سر و ته ی شخصیت پردازیش رو نشون دادن و بعدش هم دوباره ول شد:-" نمیشد این همه اطلاعات رو کم کم و توی طول داستان به بیننده بدن که همیشه حس کنجکاویش تامین بشه؟:-" پ.ن: در مور آرکی که ندیدم نظر نمیدم:>
یا همین آرک فعلی! نصف خدمه نیستن! لاو اصلا جزو خدمه نیست و نمیشه و فلش بک خورده! همون خدمه ای هم که هستن همشون مبارزه نداشتن! خیلی از مبارزات اصلا ربطی به کلاه حصیری ها ندارن! مسیح موعود هم که اصلا لوفی نیست! :d
آرک قبلی هم باز نصف اعضا اصلا مبارزه نداشتن! آرک قبلش بعد از 2 سال بود مثلا خواستن یه چشمه هایی ازشون نشون بدن! (که اونم بعد از 100 و خورده ای قسمت بی کلاه حصیری بیا و نشون ندن :| ) چند آرک قبل که هیچ! ای داد توی شابوندی هم که این روندی که میگی نبود! باز قبلشم فقط 3تا مبارزه تک نفره بود+جزو معدود مبارزات گروهی وان پیس! :x و ...! :d
پ.ن: در مور آرکی که ندیدم نظر نمیدم:>
مشکل اینجاس که بعد از آرک مارینفورد داستان به جای اینکه رو به جلو بره دوباره عقبگرد کرد، به همون روال اوایل برگشت:-"
همینطور که حسن هم گفت،مطمئنا اگر وان پیس تکراری شده بود! داستانش پیش نمیرفت! الان 700 قسمت ادامه نداشت :-" خیلی شیک هم اون وسط ها یه بلایی سر مانگاش یا حتی انیمه ـش میومد! :-"
الان بیا این آرک رو بگو ببینم، چقدر منتظر کاراکتری مثل بارت،کاوندیش،سابو،بیگ مام، آدمیرال جدید،خدایگان اسوپ، گذشته ی این مدلی کاراکترها! یک سال نبود بخشی از کلاه حصیری ها توی داستان ،یا حتی کاراکترهایی مثل سای و بیبی5 بودی؟ :d
تو که باکومان رو دیدی دیگه چرا؟ :d تا وقتی که مانگای وان پیس فروش کنه همچنان ادامه خواهد داشت، حتی اگه 20 سال دیگه هم بگذره و داستان به هیچ جا نرسه، طرفدارایی که از بچگی با وان پیس بزرگ شدن به همین راحتی بی خیالش نمیشن و همچنان منتظر اینن که یه اتفاق خاصی بیافته:-" تازه برای نوجوان ها هم خیلی جذابیت داره پس معلومه که فروش میره:d مساله اینه که اگه قرار بود پرفروش بودن نشونه ی خوب بودن باشه، الان پراید باید بهترین ماشین ایران میبود;;)
بالاخره 90% وان پیس مگه این مدلی نیست؟ پس چرا هیچکدوم اینا قابل پیشبینی نبود؟ :d این در مورد تمام آرک های قبل صدق میکنه! فقط به خاطر اینکه رد شده الان اینجوری بهش نگاه میکنی که آره همیشه اینجوری بوده! :d که نبوده :-" (میخوای بازم آرک ها رو بریم عقب تر! :-"
)
من از همون اول از داستان کلی (نه از این شاخه به اون شاخه پریدنش) و اینکه شخصیت پردازی جالبی که داشت خوشم اومده بود (که اونم فقط به خاطر این بود که توی 30 قسمت قشنگ به 3 نفر از خدمه اش پرداخته شده بود و برای هر کدوم 70 قسمت کش نمیومد). همونجا هم گفتم که از هاوک آی خوشم اومده ولی احساس میکنم که حالا حالا ها وارد داستان نمیشه :-" (البته اون موقع حدس هم نمیزدم که برای دوباره دیدنش باید 400 و خورده ای قسمت صبر کنم:| ) اگه میدونستم قراره هر چی جلوتر میره تکراری تر و کش دار تر بشه اصلا ادامه اش نمیدادم:-"
اینم مدرکش:
http://forum.bazicenter.com/thread1740/page439/#post3004497

---
در مورد گینتاما من هنوزم روی نظر خودم هستم! طرف وقتی نفهمه خیلی از قسمت ها یعنی چی، چرا باید بره ببینه؟ :d یک سری از بهترین قسمت ها رو که میشه فهمید رو هم ، بزاره در کنار اون بخش های کاملا اختصاصی ژاپنی و نفهمه و به بقیه ی طنزهای خود گینتاما بپردازه فقط؟ :-"
تازه یه عالمه هم بحث آب بندی به انیمه هست توی گینتاما که تا ناروتو و وان پیس و بلیچ رو با آب بندی های اختصاصی خودشون نبینند،عمرا نمیفهمن این حرکات برای چیه:-"
ولی خوب گفتم، هرکی میتونه یه پیشنهادی بده :-" تو بیا بگو 10 تا انیمه دیدی،آماده ای برای گینتاما! من میگم اول تو انیمه ها غرق شو،مخصوصا اینا که اشاره هاشون خیلی زیاده، بعد برو گینتاما ببین >:) :d
حتی منم که انیمه های زیادی قبلش دیدم،خیلی شوخی هاش رو شاید نفهمیده باشم :d
خب این یکی دیگه سلیقه اس و جای بحث نداره :-" ولی من هنوزم میگم که گینتاما حقش نیست که به خاطر اینکه ممکنه بعضی از جوک هاش قابل فهم نباشن، تا مدت طولانی ای (و شاید برای همیشه) دیدنش به تاخیر بیافته:-"
حالا خوبه خود حسن هم همیشه میاد یه سری انیمه ی خوب کمتر دیده شده معرفی میکنه! :D
منم خودم در کنار وان پیس:-" اگر سبک خاصی رو بخوان انیمه های دیگه ای معرفی میکنم :-"
یا اصلا همین اخوی ها، انقدر گفتیم ببینید ، چند نفر دیدن اینجا واقعا :( ، یا مانگای مرد تک مشتی تبلیغ کردیم ، چند نفر خوندن؟ :-" چیزتی کمتر هایپ شده رو هرچی میگیم کسی گوش نمیده و دقیقا چون هایپ نشدن اصلا نمیبینید:-" فقط این وسطا اسمای شناخته شده رو میبینید فکر میکنید که فقط بحث همیناست:-" بچه هایی هم که معمولا توی PM یا پروفایل انیمه میخوان، تو سبکای مختلف انیمه های مختلفی معرفی میکنم هشون و به وان پیس و F/Z ختم نمیشه جان خودم:-"
ما قدردان شما و حسن جان هم هستیم که هر چیزی قشنگی رو دیدن معرفی میکنین:x
روم به دیوار منم هنوز اخوی ها رو ندیدم:p البته دوست دارم ببینم ولی وقت نمیکنم و اینم در کنار 300 تا انیمه ای هستش که یا نصفه نیمه دیدم و یا قراره ببینم:d

در مورد بخش اول که در مورد صحبت های امیر بود هم دوست داشتم در موردش بحث کنم که به دلیل اینکه دیگه مثل قبلنا جوون نیستم و وفت و حوصله کافی ندارم و کلآ تعصب خاصی هم رو وان پیس ندارم فقط یه اشاره کوچیک میکنم:d

وان پیس ارک هایی مثل ایمپل دان و لی لی امازون و مارینفورد و شابودی و .... هم داشت که هیچکدوم از این اتفاق هایی که شما مثال زدی توش نمیفته
چه جالب، دقیقا همین چهار تا آرک رو امیر توی پستش که نقل قول کردم به دلیل وان پیسی نبودن تکفیر کرده:d درسته این 4 تا آرک یه پیشرفت خیلی ناگهانی ای داشتن ولی بعدش به جای اینکه این پیشرفت ادامه پیدا کنه دوباره به همون روال قبل تکراری و همیشگیش برگشت:-" من خودم از جایی که هانکوک توی داستان اومد علاقه ام چند برابر شد (Power of Fan Serv*ice;;) ) و بعد از اینکه بیرون رفت دوباره علاقه ام فروکش کرد، خدا داند که چند صد قسمت دیگه باید بگذره تا دوباره دیده بشه:-" فقط هانکوک هم نیست، حتی اسموکر هم فقط گهگداری گذری پیداش میشه و مثل بقیه ی شخصیت های جالب وان پیس برای روز مبادا تو آب نمک گذاشته شده و به جاشون مدام گکو موریاح و یه مشت مسخره ی دیگه رو نشون میدن:|
در مورد کاراکتر ها هم کدوم انیمه شونن بلندی مثل وان پیس نیست بر اساس رفاقت و نیرو گرفتن اینجور چیزا جلو نمیره ؟ از مثال زدن هانتر جدآ خود داری فرمایید :d)
این قدرت ناکاما کلا خودش معضلی شده:d ناکاما داشتن هم مثل دید زدن لباس زیر و دوست دختر داشتن جزو عقده های ملت ژاپنه:d
در مورد نقل قول خودم :

حتمآ مقایسه شد که همچین پستی فرستادم در مورد اینکه وان پیس انیمه خیلی خوبی هم نه خیلی ولی انیمه خوبی:d و حتمآ لیاقتش رو داشته که تا ابنجا پیش اومده
اینکه وان پیس تا اینجا اومده به خاطر انیمه اش نبوده، به خاطر محبوبیت مانگاشه:-" Toei Animation هم وقتی میبینه که هر چی بسازه طرفدارا با کله میخرنش، حتی به خودش زحمت نمیده که به کیفیت مانگا برسونش و هنوز که هنوزه موقع دیدنش آدم احساس میکنه که یه انیمه ی قرن بیستمی رو داره میبینه:-"
در مورد اب بندی هم یا باید به انیمه اب بست یا فیلر داد بیرون اگه فیلر باشه به سرنوشت بلیچ و ناروتو دچار میشه که فحش و دری وری تعدادی زیادی از غلاقه مندان و دوستان و اشنایان و کسبه و .... به همراه داره ولی اگه مثل وان پیس اب ببندی حداقل با توهین های گاه بی گاه ختم به خیر میشه یه راه دیگه هم داره که انیمه رو 6 ماه تا یه سال متوقف کنن بعد دوباره پخش کنن اگه راه دیگه ای سراغ دارید قطعآ دوستان ژاپنی ازش استقبال میکنن
هیچ کدوم:d همونطوری که گفتین میتونن یه مدت پخششو قطع کنن تا مانگا حسابی جلو بره:d حتما اجبارشون که نکردن که هر هفته پخشش کنن، حتی وقتی که مانگا متوقف شده:-" حتی اگه فیلر هم داشت بازم بهتر از این بود خود داستان انیمه رو کش بدن:-" اونایی که هفتگی میبینن که دیگه عادت کردن ولی برای یکی که تازه میخواد شروع کنه، اگه به جای آب بندی فیلر داشت، خیلی راحت از روی فیلر ها رد میشد و بدون مشکل ادامه ی داستان رو میدید:>
اینکه چرا اینقدر اصرار دارن که به هر طریقی انیمه ادامه پیدا کنه، برای اینه که وان پیس و ناروتو دیگه تبدیل به یه برند شدن و مطمئنا دی وی دی هاشون فروش میره:-" برای همینم سازنده ها حتی وقتی مانگای ناروتو تموم شده هم بازم فیلر میسازن و کشش میدن که چند تا دی وی دی بیشتر بفروشن:-"

در مورد این انیمه های بلند که میگید مشه جندتاشون رو معرفی کنید من برم ببینم همونجوری که تو پست قبل گفتم بدجور تو کف انیمه درست حسابی بلندم :d
الان هر چی که من بگم تو مطمئنا بیشترش رو دیدی و از من باتجربه تری:d ولی وجدانا به دل خودت رجوع کن و ببین وان پیس واقعا بهترین انیمه ی بلندیه که تاریخ به خودش دیده؟:-"
در مورد معرفی انیمه های کوتاه هم که امیر گفت یادش بخیر سال های قبل با چه ذوق و شوقی میومدم از انیمه ای که دیدم تعریف میکردم اواتار و امضا میذاشتم حداقل دو نفر ادم انیمه رو ببینه بیاد در موردش صحبت کنیم انگار نه انگار اونوقت 2 سال بعد همون انیمه چنان بورس میشد با صف میلیونی که نگو ولی چه فایده اونموقع دیگه نه یادم میومد چی دیدم نه حال و حوصله ای برای صحبت مونده بود :d
خب ملت تازه فرصت کردن انیمه هایی رو که گفتی رو تماشا کنن:d اینکه ناراحتی نداره:d من خودم هر چیزی رو که بهم معرفی کنن رو که بلافاصله نمیرم ببینم، میذارمش توی لیستم تا بعد که حس و وقتش پیدا بشه:d
یه پیشنهاد ویژه هم برای امیر : برو World Trigger رو ببین تو یکی ضرر نمیکنی برو عکس جین رو از این انیمه سرچ کن کاراکتر محبوبی برات خواهد بود:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سانجی کم خون بود،جلوی زن مبارزه نکرد، و هزارتا چیز دیگه! اما بازم با تمام توانش زد طرف رو نفله کرد! :d مبارزه با جابورا خبری از مصدومیت بود؟ درسته قبلش با کالفیا نجنگیده بود،ولی بعدش خیلی شیک زد له کرد جابورا رو آخ هم نگفت! با بون چان هم همینطور! وقتی کلک بون چان رو فهمید راحت زدش! تنها جایی که مصدومیت جلوش رو گرفت همین پانک هازارد بود!

کله گنده ها ناامید نشده بودن! خودت قدرت وایت بیرد رو دیدی که میتونست چیکار بکنه،ولی برداشتن کلاه حصیری رو انداختن تو دل دشمن :-" تازه اونم ننداختن! وقتی اوز جلوی دیوار رو گرفت،لوفی که جا مونده بود با کمک جیمبی پرید وسط! :-" کروکودایل هم اونجا کاری ضد وایت بیرد از دستش بر نمیومد! لوفی همون اول کار جلوش رو گرفت،از اونطرف هم کروکو دشمن خونیه وایت بیرد نبود! به عنوان سکوی پرتاب میخواست ازش استفاده کنه! اما رو به روش،نیروی دریایی همه دشمن بودن! پس منطق میگه به جای اینکه این وسط با دو طرف همزمان بخوای بجنگی،بهتره یک طرف رو داشته باشی و با دشمنت بجنگی :d
توازن قدرت هم درسته! منکر امدادهای غیبی که به لوفی شد برای زدن بعضی کاراکترها نمیشم! اما همین کروکودایل رو که زد، 3 بار باهاش جنگید! دوبارش رو قشنگ له شد! :d توی مارینفورد هم همین بود،نه اسموکر رو میتونست بزنه،نه میهاوک،نه هیچکس دیگه ای رو! کلا هم غیر از 4تا سرباز نخودی کسی رو نزد و با هر کله گنده ای که درگیر شد،راحت ترکید! من به این میگم له شدن :d وجدانا بزرگترین جنگی که ما دیدیم!( و نه تاریخ! :-")2تا کشته داشت! ولی توی خیلی از همین کارای دیگه بزرگ ترین جنگ تاریخ! 1کشته بیشتر نداشت! :-" تازه اثر مرگ این 2 نفر،مخصوصا اون کله گندهه! توی داستان خیلی بیشتر از همون 1دونه بود:-"
الان مثال زدی نامی و اسوپ قدرتشون شبیه همه! ولی کجاشون شبیه هم بود؟ :d حداقل میگفتی نامی و انل یه چیزی! :-" که تازه قدرت و دور برد و هزار چیز دیگه ی اینا رو مقایسه کنی،همین الانم در حد این حرفا نیست نامی! :-" ) اسوپ هم اتفاقا از نظر من بهترین مبارزات رو داره! توی مبارزاتش از نقطه ضعف طرف استفاده میکنه! آراباستا،واتر7،تریلر بارک! و ... !
اون فاجعه بودن مبارزات فیشمن و کلا اون آرک رو هر وان پیس فنی هم قبول داره! فقط یه دمویی بود برای تغییرات توی قدرت کاراکترها! که هیچ استفاده ای از قدرتشون نکردن تقریبا! چون دشمن ها اصلا در حد این حرفا نبودن! :d

من نمیدونم تو چطوری میبینی که احساس میکنی یه جهان واحد رو نمیبینی:-" شاید تو نوک بینیت رو میبینی مثلا تو داستان وان پیس :p میگم که خیلی ها اثراتشون بعدا مشخص میشه! :d
تو دراگون رو قسمت 50 میبینی، قسمت 270 میفهمی رهبر انقلابی هاست! ایمپل داون زیر دستاش رو میشناسی، 500 از هدف هاش یه چیزایی میگه! و این رویه ادامه داره تا احتمالا آرک آخر! :d
پوستر سانجی رو مثال زدم، توی ویسکی پیک نقاشی سانجی کشیده میشه! توی واتر7 به خاطر کارایی که کرده پوسترش رو میزنند، قبل از شابوندی قضیه ـش روشن میشه!
بون چان توی راه آراباستا دوستشون میشه،توی آراباستا جلوشون می ایسته،بعد از آراباستا فداکاری میکنه ، توی ایمپل داون بر میگرده و باز فداکاری میکنه، و حالا رئیس اوکاماهای ایمپل داون شده! کروکودایل هم همچین چیزی! (روبین هم ویسکی پیک میاد و بعد از آراباستا که میشه 3 آرک بعد تقریبا! ناکاما میشه) (طبق پیشبینی ها اسوپداموس هم ، احتمال خیلی زیاد ،حدود 90% انل بازم برمیگرده! آها اصلا همین پیشبینی های اسوپ داموس! یکی دیگه از نشانه های انسجام دنیا! :d )
ایس،بلک بیرد،Xدریک،لاو،هاچان و خیلی کاراکترهای دیگه که بخوام نام ببرم سر به فلک میکشه:-" توی همین دنیا میان،و باز هم وارد داستان میشن! دنیا منسجمه! چون خطی پیش میرن و هی بر نمیگردن مثلا سر گرند لاین نفسی چاق کنند و ایندفعه به جای غرب،برن شرق یا هر مسیر دیگه و دوباره برگشت و دوباره ادامه و ... یعنی داستان منسجم نیست؟ :d من یک سؤال دارم،الان یعنی تو انتظار داری لوفی اینا با متحدهایی که پیدا کردن برن با دنیا بجنگن؟ 70تا کشور در مقابل 4-5 کشور؟ اصلا لوفی چرا باید بجنگه! هنوز حقیقت پشت ماجرا رو نفهمیدن! هنوز بخش های تاریخ گمشده ی دنیا رو پیدا نکردن! و هدف لوفی الان اصلا دنیا نیست! فقط وان پیسه! ولی با حضور دوستاش! :d تازه گروه هم بسته نشده! لوفی قسمت 3-4 گفته بود من اول از همه موزیسین میخوام،8ـمین ناکاماش بروک بود! همونجا هم گفت 10تا ناکاما میخوام، فعلا 8تا پیدا کرده :p پس با این حساب چرتکه ـت رو صفر کن،چون داستان اصلی شروع نشده:-"
در مورد خطی بودن سفرشون! قسمتای اول،یا نهایتا وقتی به گرند لاین رسیدن(قسمتای 60 ) مسیر سفر نشون داده شده بود! مخالفتت رو باید اون موقع اعلام میکردی که چرا خطی میرن ! چرا مثل ناروتو و بلیچ و بقیه بر نمیگردن خونشون :-"

دقیقا من که باکومن دیدم همینا رو میگم دیگه! :d خودت داری میگی، طرفدار داره! وان پیس با همین روند فعلیش الان 17 ساله ترکونده! طرفدارا همین رو میخوان! :d مانگایی که راحت میشه تو نت خوند رو میرن انقدر میخرن چون طرفداره! چون ماشین نیست که یک چیز واجب باشه! و بخوان با اتوبوس برن وقتشون گرفته بشه:p (مثل بازی نیست که در صورت کپی خوری از بعضی چیزا مثل مولتی محروم بشن...20 تا برگه، هر موقع بخوای توی نت پیدا میشه! احتمالا خیلی هم راحت تر از اینکه بری مانگا رو از توی قفسه در بیاری،چپتر و صفحه ی مورد نظر رو در بیاری و ...! )+ بازار تک بعدی ما که حق انتخاب ماشین رو نداریم، با اون بازار مانگاهای ژاپن مقایسه میکنی؟ :d
فروششون به خاطر طرفداره! الان که فروش رو میبری زیر سؤال،میتونم بپرسم چرا هانتر دو سال پیش که هیچ چپتری، حتی یکدونه هم نیمده بوده ازش، دقیقا چرا انقدر فروش داشت؟ :-" کله پاچه ی خر؟ :d
باکومن هم نشون داد دیگه! مانگا برای طرفداراست! هدف مانگاکاها اینه که طرفدارا رو جذب کنند! :d
یک مثال دیگه تو دنیای واقعی، بلیچ هم یک زمانی خیلی طرفدار داشت! جزو TOP3 بود! الان کجاست؟ ادامه پیدا میکنه چون طرفدار داره،ولی کجاست؟
ناروتو یادمه دوم بود،بعدش کوروکو اومد،شینگکی اومد،ازش رد کردن! اما وان پیس باز هم اول شد:-" درسته اختلاف با شینگکی خیلی کم بود:-" :-" ولی بازم اول بود! :d

و گفتی به شخصیت ها غیر از اسوپ پرداخت نمیشه و به همون فلش بکی که داشتن خلاصه شده! :d این تقدیم به تو! :bighug:
A Man Called Zoro Tribute - [FoxTamerMGO] 2500+ Subs Special
فقط 30 قسمت اوله این؟ >:)
بفرما،اخوی ها رو هنوز ندیدی:( چند سال پیش شروع شده و ما گفتیم بشینید ببینید، 99 قسمت ازش گذشت، تموم شد! ولی هنوز این رو ندیدید:((
---
یک سری چیزای دیگه که تو جواب حسن بود! :-"
اولا اینکه من نگفتم شابوندی نیست! 3تا آرک بعدش رو گفتم،آرک های محبوبم نیستن و کمترین حس وان پیسی رو داشتن!(حالا باز آمازون لیلی یکم بیشتر دوتا بعدیش وان پیسی بود) شابوندی برای خودم سومین آرک محبوبه! :x و منتظرم خیلی از کاراکترهای این آرک رو زودتر ببینم>:) آب نمک هم نیست:-" قرار نیست با دنیای وسیع وان پیس،همه ی کاراکترها با هم بیان! :-" خدایی دنیایی که برای وان پیس خلق شده،اصلا بقیه ی شونن های این سبکی نزدیکش هم نمیشن! :d (تازه روی نقشه بخوایم دنیای وان پیس رو بکشیم، باید یک نقشه ی 3 بعدی رسم کنیم:-" )

در مورد این بحث انیمه ها،اتفاقا با محمدعلی چند وقت پیش بحث میکردم،میگفتم خوب چرا انیمه وان پیس،که پرفروش ترین مانگای Xسال اخیره، در حد اسمش نیست! بالاخره فروش و ... هست که! که گفت انیمه های بلند اصلا فروش DVDـشون خوب نیست :d

اونی که میخواد تازه ببینه،وقتی 200 قسمت جلوشه،انیمه چندان براش کند نیست:-" اتفاقا باید به هفتگی ها بپردازی توی این مقوله :p
اون بلیچ هم تبدیل شده بود به برندها! :-" سلام ما رو به بچه های ساختش برسون،بگو ما به همون فیلر هم راضییم! فقط بلیچ بدین:((
البته یه راه سومی برای وان پیس هست برعکس بقیه ی انیمه و مانگاها! که نمیدونم چرا استفاده نمیکنند ازش! :|نه فیلره،نه نیاز به قطع هست! :| صفحه ی اول مانگاها رو میتونند انیمه کنند!
مثلا داستان ایس بعد از آراباستا ، CP9 و انل بعد از ماجرای آرک هاشون! نقشه ی نجات کروکودایل از ایمپل داون!داستان کاریبو که به داستان یکی از سوپرنوواها ختم شد!
تنها صفحه اول هایی که پوشش دادن، مربوط به ماجرای کلاه حصیری ها توی این 2 سال بود! :(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
اساتید نظرتون در مورد FullMetal Alchemist 2003 چیه؟! :D من نشستم یه قسمتش رو دیدم و خوشم اومد. البته از نظر داستانی که کپی برابر اصل قسمت مشابه در Brotherhood بود، ولی اون طور که توی ویکی مربوط به انیمه دیدم، در ادامه خیلی تغییر میکنه و نصف کاراکترهای منفی حال و هوای متفاوتی دارن و حتی دشمن اصلی هم یه مدل دیگه ای هست و پایان هم فرق میکنه. از نظر گرافیک و طراحی هم خیلی ازش خوشم اومد و یه حس و حال نرمی داره که من رو یاد انیمیشن های دهه 90 میندازه. صداگذاری ها هم خیلی خوب بود و شاید همون صداگذارهای Brotherhood بودن یا حداقل صداشون به شدت شبیه بود. (حسش نیست سرچ کنم ببینم همونا هستن یا نه! :D)
کلاً میدونم Brotherhood بیشتر تحویل گرفته شده، ولی سری 2003 هم برای تماشا مناسبه یا دنبالش نرم؟! :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اساتید نظرتون در مورد FullMetal Alchemist 2003 چیه؟!
:biggrin1:
نظر کارشناسی ما اینه که بشین Nurarihyon ببین به جاش :D
2 فصل و در مجموع 50 قسمت .
هم اینمه خوبیه و هم یه چیز جدید دیدی .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
اساتید نظرتون در مورد FullMetal Alchemist 2003 چیه؟! :D من نشستم یه قسمتش رو دیدم و خوشم اومد. البته از نظر داستانی که کپی برابر اصل قسمت مشابه در Brotherhood بود، ولی اون طور که توی ویکی مربوط به انیمه دیدم، در ادامه خیلی تغییر میکنه و نصف کاراکترهای منفی حال و هوای متفاوتی دارن و حتی دشمن اصلی هم یه مدل دیگه ای هست و پایان هم فرق میکنه. از نظر گرافیک و طراحی هم خیلی ازش خوشم اومد و یه حس و حال نرمی داره که من رو یاد انیمیشن های دهه 90 میندازه. صداگذاری ها هم خیلی خوب بود و شاید همون صداگذارهای Brotherhood بودن یا حداقل صداشون به شدت شبیه بود. (حسش نیست سرچ کنم ببینم همونا هستن یا نه! :D)
کلاً میدونم Brotherhood بیشتر تحویل گرفته شده، ولی سری 2003 هم برای تماشا مناسبه یا دنبالش نرم؟! :D
برادرهود ماجرا رو بزرگ و فلسفی و به قول خودمون انیمه ای کرد کم کم، اما FMA کلا رئال تره که در نتیجه دارک تر شده داستان و به جای فلسفی شدن، بیشتر تم مذهبی پیدا می کنه. شخصیت اون ۷ تا دشمن توی FMA خیلی خیلی جذاب تر از FMA:B هست به نظر من، به خاطر همین چند بعدی بودن و کلا واقعی بودن کل فضای داستان.
ضمن اینکه چند قسمت اول که داستان مشابهی دارن رو بهتر و کامل تر از FMA:B نشون میده. هر دو تا انیمه جز بهترینان ولی من FMA رو یکم بیشتر دوست دارم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
برادرهود ماجرا رو بزرگ و فلسفی و به قول خودمون انیمه ای کرد کم کم، اما FMA کلا رئال تره که در نتیجه دارک تر شده داستان و به جای فلسفی شدن، بیشتر تم مذهبی پیدا می کنه. شخصیت اون ۷ تا دشمن توی FMA خیلی خیلی جذاب تر از FMA:B هست به نظر من، به خاطر همین چند بعدی بودن و کلا واقعی بودن کل فضای داستان.
ضمن اینکه چند قسمت اول که داستان مشابهی دارن رو بهتر و کامل تر از FMA:B نشون میده. هر دو تا انیمه جز بهترینان ولی من FMA رو یکم بیشتر دوست دارم.

بــــح، محمدعلی دونو :d
خداوکیلی این رسمشه!؟
آخرین پستی که اینجا داری، مال سه ماه پیشه ):

- - -ویرایش - - -

راستی حرف از انیمیشن شد....من این سه ژاپنی ها رو دیدم...چیز دیگه ای خاطرم نیست

Space Pirate Captain Harlock
Tekken Blood Vengeance
Final Fantasy VII: Advent Children سال ها پیش

به غیر از این doraemon جدیده و اون Resident Evil قدیمیه، چیز بدردبخوری هست که بشه دید؟!

این پستم، گم شد وسط بحث هاتون.... D:
کسی نظری نداره!؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,434
نام
مسلم
سانجی کم خون بود،جلوی زن مبارزه نکرد، و هزارتا چیز دیگه! اما بازم با تمام توانش زد طرف رو نفله کرد! :d مبارزه با جابورا خبری از مصدومیت بود؟ درسته قبلش با کالفیا نجنگیده بود،ولی بعدش خیلی شیک زد له کرد جابورا رو آخ هم نگفت! با بون چان هم همینطور! وقتی کلک بون چان رو فهمید راحت زدش! تنها جایی که مصدومیت جلوش رو گرفت همین پانک هازارد بود!

کله گنده ها ناامید نشده بودن! خودت قدرت وایت بیرد رو دیدی که میتونست چیکار بکنه،ولی برداشتن کلاه حصیری رو انداختن تو دل دشمن :-" تازه اونم ننداختن! وقتی اوز جلوی دیوار رو گرفت،لوفی که جا مونده بود با کمک جیمبی پرید وسط! :-" کروکودایل هم اونجا کاری ضد وایت بیرد از دستش بر نمیومد! لوفی همون اول کار جلوش رو گرفت،از اونطرف هم کروکو دشمن خونیه وایت بیرد نبود! به عنوان سکوی پرتاب میخواست ازش استفاده کنه! اما رو به روش،نیروی دریایی همه دشمن بودن! پس منطق میگه به جای اینکه این وسط با دو طرف همزمان بخوای بجنگی،بهتره یک طرف رو داشته باشی و با دشمنت بجنگی :d
توازن قدرت هم درسته! منکر امدادهای غیبی که به لوفی شد برای زدن بعضی کاراکترها نمیشم! اما همین کروکودایل رو که زد، 3 بار باهاش جنگید! دوبارش رو قشنگ له شد! :d توی مارینفورد هم همین بود،نه اسموکر رو میتونست بزنه،نه میهاوک،نه هیچکس دیگه ای رو! کلا هم غیر از 4تا سرباز نخودی کسی رو نزد و با هر کله گنده ای که درگیر شد،راحت ترکید! من به این میگم له شدن :d وجدانا بزرگترین جنگی که ما دیدیم!( و نه تاریخ! :-")2تا کشته داشت! ولی توی خیلی از همین کارای دیگه بزرگ ترین جنگ تاریخ! 1کشته بیشتر نداشت! :-" تازه اثر مرگ این 2 نفر،مخصوصا اون کله گندهه! توی داستان خیلی بیشتر از همون 1دونه بود:-"
الان مثال زدی نامی و اسوپ قدرتشون شبیه همه! ولی کجاشون شبیه هم بود؟ :d حداقل میگفتی نامی و انل یه چیزی! :-" که تازه قدرت و دور برد و هزار چیز دیگه ی اینا رو مقایسه کنی،همین الانم در حد این حرفا نیست نامی! :-" ) اسوپ هم اتفاقا از نظر من بهترین مبارزات رو داره! توی مبارزاتش از نقطه ضعف طرف استفاده میکنه! آراباستا،واتر7،تریلر بارک! و ... !
اون فاجعه بودن مبارزات فیشمن و کلا اون آرک رو هر وان پیس فنی هم قبول داره! فقط یه دمویی بود برای تغییرات توی قدرت کاراکترها! که هیچ استفاده ای از قدرتشون نکردن تقریبا! چون دشمن ها اصلا در حد این حرفا نبودن! :d

من نمیدونم تو چطوری میبینی که احساس میکنی یه جهان واحد رو نمیبینی:-" شاید تو نوک بینیت رو میبینی مثلا تو داستان وان پیس :p میگم که خیلی ها اثراتشون بعدا مشخص میشه! :d
تو دراگون رو قسمت 50 میبینی، قسمت 270 میفهمی رهبر انقلابی هاست! ایمپل داون زیر دستاش رو میشناسی، 500 از هدف هاش یه چیزایی میگه! و این رویه ادامه داره تا احتمالا آرک آخر! :d
پوستر سانجی رو مثال زدم، توی ویسکی پیک نقاشی سانجی کشیده میشه! توی واتر7 به خاطر کارایی که کرده پوسترش رو میزنند، قبل از شابوندی قضیه ـش روشن میشه!
بون چان توی راه آراباستا دوستشون میشه،توی آراباستا جلوشون می ایسته،بعد از آراباستا فداکاری میکنه ، توی ایمپل داون بر میگرده و باز فداکاری میکنه، و حالا رئیس اوکاماهای ایمپل داون شده! کروکودایل هم همچین چیزی! (روبین هم ویسکی پیک میاد و بعد از آراباستا که میشه 3 آرک بعد تقریبا! ناکاما میشه) (طبق پیشبینی ها اسوپداموس هم ، احتمال خیلی زیاد ،حدود 90% انل بازم برمیگرده! آها اصلا همین پیشبینی های اسوپ داموس! یکی دیگه از نشانه های انسجام دنیا! :d )
ایس،بلک بیرد،Xدریک،لاو،هاچان و خیلی کاراکترهای دیگه که بخوام نام ببرم سر به فلک میکشه:-" توی همین دنیا میان،و باز هم وارد داستان میشن! دنیا منسجمه! چون خطی پیش میرن و هی بر نمیگردن مثلا سر گرند لاین نفسی چاق کنند و ایندفعه به جای غرب،برن شرق یا هر مسیر دیگه و دوباره برگشت و دوباره ادامه و ... یعنی داستان منسجم نیست؟ :d من یک سؤال دارم،الان یعنی تو انتظار داری لوفی اینا با متحدهایی که پیدا کردن برن با دنیا بجنگن؟ 70تا کشور در مقابل 4-5 کشور؟ اصلا لوفی چرا باید بجنگه! هنوز حقیقت پشت ماجرا رو نفهمیدن! هنوز بخش های تاریخ گمشده ی دنیا رو پیدا نکردن! و هدف لوفی الان اصلا دنیا نیست! فقط وان پیسه! ولی با حضور دوستاش! :d تازه گروه هم بسته نشده! لوفی قسمت 3-4 گفته بود من اول از همه موزیسین میخوام،8ـمین ناکاماش بروک بود! همونجا هم گفت 10تا ناکاما میخوام، فعلا 8تا پیدا کرده :p پس با این حساب چرتکه ـت رو صفر کن،چون داستان اصلی شروع نشده:-"
در مورد خطی بودن سفرشون! قسمتای اول،یا نهایتا وقتی به گرند لاین رسیدن(قسمتای 60 ) مسیر سفر نشون داده شده بود! مخالفتت رو باید اون موقع اعلام میکردی که چرا خطی میرن ! چرا مثل ناروتو و بلیچ و بقیه بر نمیگردن خونشون :-"

دقیقا من که باکومن دیدم همینا رو میگم دیگه! :d خودت داری میگی، طرفدار داره! وان پیس با همین روند فعلیش الان 17 ساله ترکونده! طرفدارا همین رو میخوان! :d مانگایی که راحت میشه تو نت خوند رو میرن انقدر میخرن چون طرفداره! چون ماشین نیست که یک چیز واجب باشه! و بخوان با اتوبوس برن وقتشون گرفته بشه:p (مثل بازی نیست که در صورت کپی خوری از بعضی چیزا مثل مولتی محروم بشن...20 تا برگه، هر موقع بخوای توی نت پیدا میشه! احتمالا خیلی هم راحت تر از اینکه بری مانگا رو از توی قفسه در بیاری،چپتر و صفحه ی مورد نظر رو در بیاری و ...! )+ بازار تک بعدی ما که حق انتخاب ماشین رو نداریم، با اون بازار مانگاهای ژاپن مقایسه میکنی؟ :d
فروششون به خاطر طرفداره! الان که فروش رو میبری زیر سؤال،میتونم بپرسم چرا هانتر دو سال پیش که هیچ چپتری، حتی یکدونه هم نیمده بوده ازش، دقیقا چرا انقدر فروش داشت؟ :-" کله پاچه ی خر؟ :d
باکومن هم نشون داد دیگه! مانگا برای طرفداراست! هدف مانگاکاها اینه که طرفدارا رو جذب کنند! :d
یک مثال دیگه تو دنیای واقعی، بلیچ هم یک زمانی خیلی طرفدار داشت! جزو TOP3 بود! الان کجاست؟ ادامه پیدا میکنه چون طرفدار داره،ولی کجاست؟
ناروتو یادمه دوم بود،بعدش کوروکو اومد،شینگکی اومد،ازش رد کردن! اما وان پیس باز هم اول شد:-" درسته اختلاف با شینگکی خیلی کم بود:-" :-" ولی بازم اول بود! :d

و گفتی به شخصیت ها غیر از اسوپ پرداخت نمیشه و به همون فلش بکی که داشتن خلاصه شده! :d این تقدیم به تو! :bighug:
A Man Called Zoro Tribute - [FoxTamerMGO] 2500+ Subs Special
فقط 30 قسمت اوله این؟ >:)
بفرما،اخوی ها رو هنوز ندیدی:( چند سال پیش شروع شده و ما گفتیم بشینید ببینید، 99 قسمت ازش گذشت، تموم شد! ولی هنوز این رو ندیدید:((
---
یک سری چیزای دیگه که تو جواب حسن بود! :-"
اولا اینکه من نگفتم شابوندی نیست! 3تا آرک بعدش رو گفتم،آرک های محبوبم نیستن و کمترین حس وان پیسی رو داشتن!(حالا باز آمازون لیلی یکم بیشتر دوتا بعدیش وان پیسی بود) شابوندی برای خودم سومین آرک محبوبه! :x و منتظرم خیلی از کاراکترهای این آرک رو زودتر ببینم>:) آب نمک هم نیست:-" قرار نیست با دنیای وسیع وان پیس،همه ی کاراکترها با هم بیان! :-" خدایی دنیایی که برای وان پیس خلق شده،اصلا بقیه ی شونن های این سبکی نزدیکش هم نمیشن! :d (تازه روی نقشه بخوایم دنیای وان پیس رو بکشیم، باید یک نقشه ی 3 بعدی رسم کنیم:-" )

در مورد این بحث انیمه ها،اتفاقا با محمدعلی چند وقت پیش بحث میکردم،میگفتم خوب چرا انیمه وان پیس،که پرفروش ترین مانگای Xسال اخیره، در حد اسمش نیست! بالاخره فروش و ... هست که! که گفت انیمه های بلند اصلا فروش DVDـشون خوب نیست :d

اونی که میخواد تازه ببینه،وقتی 200 قسمت جلوشه،انیمه چندان براش کند نیست:-" اتفاقا باید به هفتگی ها بپردازی توی این مقوله :p
اون بلیچ هم تبدیل شده بود به برندها! :-" سلام ما رو به بچه های ساختش برسون،بگو ما به همون فیلر هم راضییم! فقط بلیچ بدین:((
البته یه راه سومی برای وان پیس هست برعکس بقیه ی انیمه و مانگاها! که نمیدونم چرا استفاده نمیکنند ازش! :|نه فیلره،نه نیاز به قطع هست! :| صفحه ی اول مانگاها رو میتونند انیمه کنند!
مثلا داستان ایس بعد از آراباستا ، CP9 و انل بعد از ماجرای آرک هاشون! نقشه ی نجات کروکودایل از ایمپل داون!داستان کاریبو که به داستان یکی از سوپرنوواها ختم شد!
تنها صفحه اول هایی که پوشش دادن، مربوط به ماجرای کلاه حصیری ها توی این 2 سال بود! :(
امیر اصلا بیا و بی خیال این بحث بی فایده بشیم و الکی هم سر خودمون رو درد نیاریم، اینجوری نه من متقاعد میشم و نه تو:d منم این چیزا خیلی وقت بود که تو دلم مونده بود و میخواستم مطرحشون کنم منتهی حوصله و وقت نوشتنشون رو نداشتم:-" الان هم موشکافی وان پیس برای تویی که طرفدارشی ممکنه لذت بخش باشه ولی برای من یادآور خاطرات زجر آوره و فقط اعصاب خوردی داره:p
اصلا بزار هر کی هر چی سلیقه اشه ببینه، به من چه که کی با چی حال میکنه:>

پ.ن: یه کلمه من گفتم سرعت پیشرفت داستان کنده، ببین بحث رو به کجا کشوندیا:))

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بــــح، محمدعلی دونو :d
خداوکیلی این رسمشه!؟
آخرین پستی که اینجا داری، مال سه ماه پیشه ):

- - -ویرایش - - -

کسی نظری نداره!؟
چاکر خلیل ساما :D سعادت پست دادن تو اینجا رو نداشتم دیگه ...
واسه انیمه ی 3D هم به جز اونا که گفتی، AppleSeed قدیمیه هم هست که خوبه. Asura هم ترکیبیه گرافیکش ولی کلا خوبه. البته هیچی Advent Children نمیشه انصافا.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام

نظر کارشناسی ما اینه که بشین Nurarihyon ببین به جاش :biggrin1:
2 فصل و در مجموع 50 قسمت .
هم اینمه خوبیه و هم یه چیز جدید دیدی .
نمیدونم چرا اسمش رو دیدم فکر کردم از این انیمه های عشقی شاعرانه هست! :D ولی عکس هاش جالب به نظر میرسه.
خیلی انیمه روی هم جمع شده که ندیدم. :|

بَه بَه! :D واجب شد حتماً ببینمش! از FMA: B خیلی خوشم اومد، ولی بعید نیست از این یکی حتی بیشتر هم لذت ببرم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کسی نظری نداره!؟
همین AppleSeed که محمدعلی گفت رو من فقط یادم میاد:-"
منتها چون دو قرن پیش دیدمش(زمان مرحوم گلوری:( ) یادم نبود انیمه ی خوبی بوده یا نه:-"
آها راستی اینم هست...ولی همینطور که مشخصه ... نظرات ضد و نقیضه :-" :

به این نکته هم توجه کن که ناشر بازی SE هست:-"

واسه انیمه ی 3D هم به جز اونا که گفتی، AppleSeed قدیمیه هم هست که خوبه. Asura هم ترکیبیه گرافیکش ولی کلا خوبه. البته هیچی Advent Children نمیشه انصافا.
محمدعلی:bighug:
AC عالیه! :x نهایت هیجان! :x من که تا حالا اسم FF هم نشنیده بودم،عاشق کاراکترهاش شدم:-" (وینسنت:bighug: )

راستی این AS یه انیمه ی فصلی هم داشت یکی دو سال پیش! اون چطور بود؟ :-"
نمیدونم چرا اسمش رو دیدم فکر کردم از این انیمه های عشقی شاعرانه هست! :D ولی عکس هاش جالب به نظر میرسه.
خیلی انیمه روی هم جمع شده که ندیدم. :|

بَه بَه! :D واجب شد حتماً ببینمش! از FMA: B خیلی خوشم اومد، ولی بعید نیست از این یکی حتی بیشتر هم لذت ببرم.
Chihayafuru ببین...شاعرانه:-" :d ورزشی! :d
یه انیمه ای بود به نام P-P ... :| هنوز ندیدی،نه؟ :|

آها Death Parade و Shigatsu wa Kimi no Uso هم ببین! :D فقط به خاطر قسمت 15ـش هم که شده بشین ببین شیگاتسو رو:-"

---
@ce7en44
به وان پیس گیر نده این مشکلات پیش نیاد>:) من کلا مجبور بشم،همینطور که دیدی،پست های طوماری میدم برای چیزای محبوبم:-" :d
ولی باز هم سرعت وان پیس،نسبت به دنیاش به نظرم خوبه:-"

بحثم همینطور که توی پست قبلیت هم گفته بودی واقعا به نتیجه نمیرسه! ولش کنیم :d

---
راستی توی لیست خلیل Tekken هم بود،اینم گرفتم و باید ببینم! فقط مشکلی که هست اینه که توی اون یکی هارده و منم حوصله ندارم بیارمش:| :( (به علت وسعت زیاد!:| )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

ببین باید جریمه بشی :d
تا زمانی که تعداد صفحات تاپیک رو حالت استاندارد، سه رقمی بشه، باید تو هر صفحه یه پست بلند بزنی :d

یه نگاهی به Appleseed کردم، سه تا فیلم ازش بود...ترتیب ـشون به همون صورت زمان پخششونه دیگه!؟
داستان رو هوا ول نمیشه که؟!
یه خط در موردش میگی.

Asura
این فک کنم فیلم محبوب پرهام باشه!....من با 3D Anime مشکل دارم، فک نکنم بتونم نگاش کنم ):

Advent Children
واقعاً خفن بودش..همون موقعه ها که امده بود، زبون ژاپنی دیدم، زیرنویس هم نداشت (: ... دقیقاً هیچی از صحبت هاشون حالیم نمیشد...ولی اینقدر قشنگ بودش که دو بار نگاش کردم D:

Final_Fantasy_VII_Advent_Children_poster.jpg

مبارزه ـی اینجاش (عکس بالا) حرف نداشت (":

@Akiba
راستی توی لیست خلیل Tekken هم بود،اینم گرفتم و باید ببینم! فقط مشکلی که هست اینه که توی اون یکی هارده و منم حوصله ندارم بیارمش:| :( (به علت وسعت زیاد!:| )

مگه ندیدیش!؟!؟
اخه یادم میاد در مورد دوبلش خودت گفته بود که صداها با لب خونی یه طوری ـه و به هم نمیخوره....منم تو جواب بهت گفتم که اولش این حس رو داری، بعدش عادت میکنی...خودت بودی :| یا من توهم زدم!؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نمیدونم چرا اسمش رو دیدم فکر کردم از این انیمه های عشقی شاعرانه هست!
:biggrin1:
پادشاه ارواح و اجنه و شیاطین و " عشقی شاعرانه " !!! :| :D
این فک کنم فیلم محبوب پرهام باشه!....
چقدرم محبوب :D
من که این همه پوست کلفتم تا کلی بعد دیدن Asura افسرده بودم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر