Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
خداییش اون رایدر بود؟ :| خیلی شبیه کستر بود که :( نا امید شدم، اسکند کجا و اون کجا :((
Fate/Zero > Fate/Stay Night UBW Confirmed
موافقم هیچکس مثله اسکندر نمیشه . ولی اینم خیلی با کلاس بود:d

:| راس میگی!:| حواسم نبود:| من چرا تا الان فکر میکردم همون کستر بود؟:D :|
ولی اونم خیلی خوب بود :">:-" خیلی سرعی حرکت میکرد:-":D
ولی هیشکی برازندگی بانو آرتوریا رو نداره:D
شاید بخاطره اینکه هردو خانومای با کمالاتی هستن:d
بنظر من ایشون برازندگی بیشتری نسبت ب بانو داره. البته من فقط مو میبینم از پیچش مو خبر ندارم. شایدم بانو برازنده تر باشه:d

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
DEAD NOTE رو تا قسمت 11 دیدم.داره قشنگو قشنگتر میشه لامصب:|
فقط یه مشکلی در زیرنویسهاش هست.حجم هر کدوم از قسمتهاش مال من 240 مگه.کسی زیرنویس پارسی کاملا هماهنگشو داره لطف کنه بده به ما.واسه خودم 3 ثانیه تاخیر داره " با نرم افزارم درست نشد :(

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
الان برا دفعه دوم و با دقت بیشتر :| این قسمت رو دیدم،هرچی بیشتر مبارزات اساسین رو نگاه میکنم علاقم بهش بیشتر میشه :d :
بعد از حمله اساسین به سیبر(3 ضربه همزمان)،سیبر گفت:
a servant who only uses sword skills to achieve what a noble phantasm would
الان یعنی اون حمله اساسینnoble phantasmـش نبود دیگه؟!
طبق اون جمله این یه جور تکنیک/فَن خاص هست که خیلی هم سخت و تقریبا غیر قابل باوره که اساسین/ساساکی کوجیرو بهش دست پیدا کرده ولی noble phantasmـش نیست......
این چندتا از دیالوگ های دیگه این قسمت در مورد همین بخش:
swallows are swift little things,to accomplish the feat one must strike repeatedly within a single breath,but that is beyond ordinary man's ability...
but unfortunately for you,i had nothing better to do.
mastery through endless repetition,the next thing i knew,i had accomplished it
......
-Assassin
+
at the instance three swords existed,as difficult as it is to believe,that was a dimensional-refraction phenomenon
-Saber
انقدر تمرین کرده تا به همچین مهارتی رسیده :| حالا اینکه چجوری با تمرین زیاد تونسته به شکست بعد ها و از اینجور چیزا :d برسه بماند...
در کل تا الان نظرم در مورد سرونت ها:
Assassin>>>>Archer>Caster>Saber>berserker>rider>lancer
البته مبارزه درست حسابی از رایدر و حتی کستر ندیدیم..........

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
این سرگذشت ادولف چقدر دردناک بود رسما دلم سوخت براش!!=(( اون از بچه گیش که یتیم بود اون از ازمایشاتی که بدنش رو رسما پورد کرده بود اینم از زنش که براش دنیاش بود اینطوری کرد؟؟؟
یه سوال زنش چرا همچین کاری کرد باهاش اینهمه تو دانشگاه عاشقش بود به تحصیل کرده بچه هم داشت رفت پی اون کارها:d بعدشم بچه اش رو هم ول کرد:|من که نفهمیدم!!!

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
شاید بخاطره اینکه هردو خانومای با کمالاتی هستن:d
بنظر من ایشون برازندگی بیشتری نسبت ب بانو داره. البته من فقط مو میبینم از پیچش مو خبر ندارم. شایدم بانو برازنده تر باشه:d
بله شما فکر میکنید ما به خاطر حواشی بانو ! (:D) دوسش داریم!:D اما در اصل ما از نجابت ! :D استایل!:D (چی با کت و شلوار باشه ، چی سوار موتور باشه ، چه با لباس اصلیش باشه خوشتیپ هست:D ) نوع تفکر دموکراسی ـی که داشت و هزاران هزار موارد دیگر دوستش داریم :x:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Fractale رو تموم کردم ... با ذهنیت یه انیمه متوسط رفتم سراغش چون دو و سه سال پیشم سعی کردم ببینمش ... چند دقیقه اولش جذبم نکرد ... اما واقعا سوپرایز شدم ... اصلا فکر نمیکردم همچین انیمه پخته و خوبی باشه ... فقط حیف ... همیچین داستانی ... همچین شخصیت پردازی ... پتانسیل +100 قسمت رو هم داشت ... حداقلش 50 قسمت ... اونطوری کارکتر ها و داستان هم بیشتر به دل ببننده مینشست ... اما فقط 11 قسمت ... ؟؟؟ این باعث شد انیمه خیلی سر سری بشه ... با اینکه بازم به شکل باور نکردنی پر احساس و تاثیر گذار بود ... فقط تو 11 قسمت ... موندم اگه اونطور که باید و شاید به این انیمه پرداخته میشد چه تاثیری میتونست روی بیننده بزاره ...

a-1 picture هم مثل اینکه نمیتونه انیمه بد بسازه ... هر چی ازشون تا حالا کار دیدم لذت بردم ... هنوز متعجبم چطور تو این دو سه سال این انیمه رو ندیدم

اندینگشم خیلی خوفناک بود ... دیوونه این سبکم ... خیلی به دل میشینه ...

امتیاز 9/10

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
به به! دوباره بازی ها و مسابقات جذاب برج خدا شروع شد :x
عالیه! :x :x مخصوصا با حضور راک! :x فقط جای kun خیلی خالیه:(( ( و البته بچه های گروه قدیم:(( )

اما خوب...من الان بسی هایپم برای چپترهای بعد:x

در مورد این بازی، اسمش من رو یاد کویدیچ و اون توپ طلاییش( هری پاتر) انداخت :D حالا ببینیم قوانین و قضیه ی بازی چجوریه :D

---
7چپترم بی خانمان خوندم...ولی فعلا نظر خاصی در مورد داستان ندادم
فقط طراحی کاراکترهاش رو حال نمیکنم:-" مخصوصا زن ها :| البته کاراکتر اصلی طراحیش خوبه :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوستان یه سوال فنی این انیمه Akame ga Kill اصلآ به مانگای خودش وفادار هست ؟ من اسپویلی که از اخرین چپتر این مانگا دیدم با وقایعی که الان تو انیمه اتفاق میفته زمین تا اسمون فرق میکنه اگه کسی در جریانه یه توضیحی بده لطفآ

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
دوستان یه سوال فنی این انیمه Akame ga Kill اصلآ به مانگای خودش وفادار هست ؟ من اسپویلی که از اخرین چپتر این مانگا دیدم با وقایعی که الان تو انیمه اتفاق میفته زمین تا اسمون فرق میکنه اگه کسی در جریانه یه توضیحی بده لطفآ
تا قسمت 19 انیمه با مانگا خوب پیش می رفت ولی بعده اون 180درجه با مانگا فرق کرده واسه خوده منم سواله که چرا این کار کردن؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یحتمل قراره مثل کلیمور و ... تموم بشه:-"
انیمه هم اگر اشتباه نکنم قرار بود 24 قسمتی باشه ،البته نمیدونم مانگا تموم شده یا نه:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
نمیدونم چرا ژاپونی ها علاقه ی شدیدی به تم دبیرستان دارن ! خداییش خیلی سخته داستان /Fate رو به دبیرستان ربط داد ! همینش خیلی رو اعصابه .
خدایش به چه منطقی Holy Grail War رو به های اسکول ربط دادن ؟ :| یک مشت بچه بشینن جنگ . نسخه 2012 خیلی بهتر بود (Fate Zero) .
این پسره هم خیلی رو اعصابه . من اگه یک سرونت گیرم بیاد بمیرمم دیگه دانشگاه نمیرم ! مگه مرض دارم ؟ اونم بدون محافظ وقتی که هیچ پخی هم نیستم و قدرتی ندارم .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
بدهید جواب، این سوال قبلی ما را، لطفا :)
نه و نه! :d
مانگا تموم شده،اما انیمه خیر! :d
البته یک نیمچه ادامه ای کیشیموتو براش در نظر داره، اما به هیچ وجه نباید بهش دل بست(اسپویل داره چیزی نمیگم! اما کلا دل نبندید! :d ) + گفته کلا چند ماه بیشتر طول نمیکشه!
البته از اولم گفته بود Mini Series هست...ولی خوب...کلا دل نبندید دیگه! :-"

احتمالا تا 6 ماه دیگه هم انیمه باید تموم شده باشه! :d اگر فیلم the Last زودتر پایان انیمه لینک های درست حسابیش اومد،اصلا نرید سراغش! گرچه همین الانشم سراغ خبرها و تریلرها و ... ـش نرید:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر