Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
انیمه ایه که همه دیدنش دیگه:-" بد هم گذاشت تو کف خداییش! :d
گرچه خودت میدونی من بی خیال مانگاش شدم:| اعصاب نزاشته بود :d
---
ای داد بیداد! یعنی باید برم بخونم؟ :( تعریف نکنید انقدر خوب:((
چند چپتره حالا ؟ :-"
....یافت شد :
http://manga.animworld.net/manga/vagabond
300 چپتر؟ :d بای بای درس! :d :bighug: :| (اگر مثل تاور من رو بگیره،واقعا همین بای بای میشه و به فنا میرم:| )
---
من یادمه برسرک رو شروع کردم مانگاش رو بخونم، 2-3 چپتر خوندم دیگه حسش نیمد:-" :d
البته فکر میکردم که انیمه آرک اول مانگا باشه که نبود،اون وسط قاط زدم...بعدشم دیگه حسش نیمد :d دیگه هم فکر نکنم حسش بیاد :d
---
عجب! :| (قدرت جناب راهب:| )
اون باخ هم که یه ضربه خورد ولی گویا باز قراره یه چیز دیگه رو کنه :|
راستی دوستان مانگاخون،حتی الامکان یه نگاهی به بالا ، سمت راست مانگاریدر بندازید! :d
وگاباند به نظر من اوایلش خوب بود من تا چپتر 270-260دیگه حسش نیومد ادامه بدم مکالمه و دیالوگ شخصیت هاش یک نواخت و خسته کننده میشه (گفت و گوهافلسفی و عرفانیه امابعدش تکرار مکرراته !) بازم بستگی داره سلیقت چطوریه !
ولی از من میشنوی پیشنهاد میدم برسرک را بخونی خداست این مانگا اوایلش دنیاش یه جوره بعد یه طور دیگه میشه هر چی هم میره جلو هم داستان جذاب تر میشه هم شخصیت های جدیدی اضافه میشن حال هوای مانگا هم مثه بازی های نقش افرینی هست دنیای بزگ سرزمین های مختلف دشمن های متنوع مخصوصا قسمت مبازراتش با هیولاهای مختلف که واقعادجذاب هست گرچه این چند چپتر اخیر نامنظم و با تاخیر های زیاد اومده نمیدونم قضیش چیه !

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اون نسخه ای که من دیدم، سـانســوری نداشت! :-/
یا شاید کلا انیمه رو ملوتر از مانگاش ساختن!؟ :-/

تو یه جمله توصیفش میکنم ...

اصلا تو انیمه اون وحشت و وحشی گری و خشونتی که تایتان ها واقعا به بار میارن... تو انیمه نمیتونی حس کنی ...

بعد از خوندن مانگا واقعا دیدم که اون چیزی که تو مانگا حس میکنی و بهت منتقل میشه ... قابل مقایسه با انیمه نیست ... ضمنا من اول انیمه رو دیدم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
تو یه جمله توصیفش میکنم ...

اصلا تو انیمه اون وحشت و وحشی گری و خشونتی که تایتان ها واقعا به بار میارن... تو انیمه نمیتونی حس کنی ...

بعد از خوندن مانگا واقعا دیدم که اون چیزی که تو مانگا حس میکنی و بهت منتقل میشه ... قابل مقایسه با انیمه نیست ... ضمنا من اول انیمه رو دیدم
من دقیقا برعکس این حس رو داشتم! :d
مثلا 5 دیقه ی آخر قسمت اول بود فکر کنم،خشکم زده بود:-"
کلا به نظرم انیمه ـش خیلی سرتر بود از مانگاش! :d و همیشه تحسین میکنم بچه های ساخت انیمه رو که چجوری از اون مانگا:| ، چنین انیمه ی خوفناکی ساختن! :d

احساس میکنم داری سر به سرم میزاری ؟؟؟
yahoo_4.gif
yahoo_24.gif
کاملا جدی میباشم! :d

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من دقیقا برعکس این حس رو داشتم! :d
کلا به نظرم انیمه ـش خیلی سرتر بود از مانگاش! :d و همیشه تحسین میکنم بچه های ساخت انیمه رو که چجوری از اون مانگا:| ، چنین انیمه ی خوفناکی ساختن! :d

احساس میکنم داری سر به سرم میزاری ؟؟؟ :d=))

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
وااااای! وا مصیبتا!! مادر بگرید!! عجب قسمتی بود!:D
فوق العاده بود:D همونطور که انتظار داشتم از اول تا آخرش جنگ بود ولی جنگاش اندازه جنگ با برسرکر حال نداد ولی نکات زیادی رو مشخص کرد:D
آرچر که گفت: "I am the bone of my sword" خر شدم رفتم گوگل کردم ببینم این جمله معروف کیه، یه خورده کند و کاو کردم ولی قبل اینکه اسپویل بشه، کشیدم بیرون!:D از بیخ گوشم گذشت:D
اسسین هم رفت بعد از بانو شد سرونت محبوب دل تو F/SN :x خیلی کاریزما داره لعنتی:D اینکه بازیچه دست کستر شده و مجبوره این کارا رو بکنه هم به بعد مثبت شخصیتیش اضافه میکنه:D امیدوارم بانو، این دفعه تو یه مبارزه جوانمردانه یه مرگ شرافتمندانه براش رقم بزنه:D بر خلاف اون بنده خدا لنسر که خب تقصیر آقا کریتسوگو بود :( :D
این خوابی که رین دید که آرچر توی همون میدون جنگی بود که آرتوریا رو همیشه توش نشون میدادن هم خیلی نکته مرموزیه! :-? این پسره آکیبا حواسش باشه اسپویل نکنه که اسپویلش میکنم!:| :D
میخواستم فردا ببینم و داشتم میخوابیدم ولی یهو عشق به بانو (!:D) منو از خواب بیدار کرد و نشستم نصفه شبی نگاه کردم و اصلا هم پشیمون نیستم!:D
برم بخوابم باز:D
همون 5 دقیقه ای که من هیج احساسی بهم دست نداده بود!!؟ :-/ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
همون 5 دقیقه ای که من هیج احساسی بهم دست نداده بود!!؟ :-/ :D
خدا رو شکر که توی این یه موردم ما با هم،هم نظر نیستیم:bighug:
---
همچنان جا داره از Akatsuki no Yona تعریف کنم! :d قسمت 6 هم همچنان خوب داره پیش میره انیمه:bighug:
به عنوان سورپرایز فصل انتخابش میکنم :d :-"
کم کم هم میرم سراغ قسمت 7 :d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
منم با مانگای شینگکی مشکل داشتم . بعد از انیمه رفتم سراغش تا حداقل ب ی جایی از داستان برسم ک صبر کردن برای فصل دوم انیمه راحتر بشه ولی وقتی سبک نقاشیشو دیدم ی چپتر هم کامل نخوندم:) هرچرند دله خوشی هم از انیمه‌ش ندارم . کلی سوال مطرح کرد ب هیچکدوم هم پاسخ نداد و تموم شد. ولی اگه از این مورد چشم‌پوشی کنیم . ی انیمه بدون نقص میشه. بنظرم.
_______
@Akiba
همچنان جا داره از Akatsuki no Yona تعریف کنم!
yahoo_4.gif
قسمت 6 هم همچنان خوب داره پیش میره انیمه
yahoo_6.gif

به عنوان سورپرایز فصل انتخابش میکنم
yahoo_4.gif
yahoo_65.gif

کم کم هم میرم سراغ قسمت 7
دقیقا. این شش قسمتش عالی بوده . ولی ب قول خودت "زیاد ب ادامش امیدی نیست":(حالا باز قسمت هفت هم ببین شاید من اشتباه میکنم

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Assassin :bighug:
سرونت محبوب من از الان به بعد :d
آرتوریا رو که زد نصف کرد :d آخرشم که با آرچر وارد مبارزه شد...........
آرچر هم خیلی سرونت خوبیه،حرفاش منو یاد کریتسوگو میندازه :d فقط اونکلمه Caladbolg رو که گفت رفتم گوگل سرچ کردم :| فکرکنم فهمیدم کی باشه :d
کستر هم خوب بود،از اون کستر F/Z که خیلی خیلی بهتر بود :| و وقتی ارچر میگه به اندازه کافی میتونه مانا جمع کنه که بسرکر رو بکشه یعنی خیلی قویه........
در کل این اپیزود خیلی عالی بود،مخصوصا اساسینش;;)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دیروز داشتم قسمت 7 انیمه Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de رو میدیدم یه صحنه بسیار جالب تو انیمه اتفاق افتاد که فکر نکنم تا حالا تو انیمه دیگه ای دیده باشم یکی ار کاراکتر های این انیمه حدود 3 و 4 دقیقه به صورت پشت سر هم و در حال داد زدن صحبت میکرد که صرف نظر از کاراکتر مقابلش که خشکش زده بود بیننده انیمه هم کف میکرد که ما هم جرءشون بودیم:d

در مورد خود انیمه هم واقعآ نسیت به قسمت های اول پیشرفت چشمگیری داشته بهتر شده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دیروز فصل دو میتسودوموئه رو تموم کردم ... مثل فصل اول بی نظیر بود. یه جورایی لقب ملکه انیمه های کمدی شایستشه، ولی به خاطر 8 قسمتی بودنش و محتوای کم بهش نمره کامل نمیدم ..

9/10

الانم حسابی خستم ... Toradora رو دیدم ... یه 14-15 ساعتی میشه از پای مونیتور جم نخوردم ... اولین بار بود یه انیمه رومنس منو اینطور میخکوب میکنه که تا اخرش رو به باره ببینم ... خیلی عالی بود ... پر از احساسات خوب و انرژی بخش ... یکی از معدود انیمه های رومنس و اسلایس اف لایفی بود به این شکل که هیچ حس بدی رو بهم نمیداد ...
اول که شروع کردم به دیدنش ذهنیت درستی دربارش نداشتم ... فکر میکنم یه انیمه طنز ... پر شوخی های فیزیکی و مسخره بازی مثل میتسودوموئه باشه ... اما اصلا اینطور نبود .. طنز چندانی هم نداشت و متمرکز بود روی رومنس و دارم داستان ...

چرا این شخصیت های اصلی اونم تو انیمه هایی که همش حرف از خوش بگذرونیم ... و از زندگی لذت ببرم ... همشون خشک و ضد حال و بی انرژین ... و اکثرا هیچ کار خاصی انجام نمیدن ...

فراز و نشیب داستان خیلی زیاد و با حال بود ... جالب ترین جنبش هم این بود که هر چی کارکتر های اصلی میخواستن از هم فاصله بگیرن یا قدمی برای اون یکی بردارن ... باعث میشدن عشق و علاقه طرف مقابل بیشتر بشه ... شکل گیری رابطه بین تایگا و ریوجی یکی از بهترین و ناب ترین هایی بوده که تا حالا دیدم ... یه رومنس بی نظیر رو رقم زد

... واقعا انیمه قابل احترامی بود برای من ... اون قسمت 19 رو هیچ وقت فراموش نمیکنم ... هیچوقت

این انیمه کلی از سوالا و تردید هام رو پاسخ داد...

نمیدونم اینکه زیاد انیمه هایی رو که دیدی تحسین کنی و بهشون نمره کامل بدی چه طور به نظر بیاد ... ولی کاریش نمیشه کرد

0zt8tewoh2f6loczvrhz.jpg

انیمه ای که انقدر تحسین ادم رو بر می انگیزه ... دلیلی نمیبنم نمره کامل ندم بش
4.gif
8.gif

اروم اروم وقتشه برگردم به زندگی عادیم ... باید اتاکو بودن رو فراموش کنم ..
39.gif
65.gif
44.gif
10.gif
... مگه میشه معنی اتاکو بودن رو درک و حس کنی و بتونی رهاش کنی ... ولی خب باید درصدش رو کم کنم .

با تشکر از میتسودوموئه و تورادورا ... الان واقعا احساس خوب همراه با ارامش دارم .

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
قسمت هفتم fate/stay night ubw رو دیدم و
43ef5or.png

خدا خودش به خیر گذروند، دو سه جا رسما فکر کردم کار آرچر و سیبر تمومه ، از اسسین هم خیلی خوشم اومد، تنها شمشیرش به کل هیکل اسسین fate/zero میارزه :D
مکالمه آرچر و شیرو هم تماما یاد آور fate/zero و آقامون امیا بود
EZ1Homc.png

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
با تمام خستگی و برگشت از داشنگاه بلافاصله نشستم نگاه کردم قسمت 7ـم رو:D! عجب قسمتی بود!:|:D جیگرم حال اومد:D
اقا خدایی تو این انیمه ، سرونت هارو قدرتمند تر از فیت زیرو ساختن!:D خیلی حال میده:D همونطور هم که گفتم به دلیل نوع تفکر مستر ها نسبت به فیت زیرو ، جنگ ها خر تو خر تر و باحالتر هست!:D
نفسم جایی که سیبر و اساسین شروع به جنگ کردن داشت بند میومد!:|:D چی اساسین باحاله!:D خلاصه این قسمت و قسمت 03 از بهترین ها بودن!:D
خدایی خیلی جنگ ها و قابلیت سرونت ها یه جورایی از فیت زیرو بهتره!:D اون اساسین فیت زیرو چی بود خدایی؟:| یا حتی کستر!:| اصلا دوبله کستر این انیمه به وضوح b*tch بودن شخصیت رو براحتی نشون میده:D
بانو سیبر هم که قسمت به قسمت جاشون رو در قلب ما محکم تر میکنند!:x:D ای جان چی پرید و از مسترش که زخمی بود رو در آغوش گرفت!:crying1: کی همچین سرونتی دیده تا بحال؟:(
خب تا اینجا هم سرونت ها نشون داده شدن جز رایدر!:| این کیه معلوم نیست!:D
فقط یه سوال اخرش اساسین به ارچر گفت که من تورو فرستادم تا کستر رو نابود کنی؟:-/ یعنی اساسین هم با این کارش نقشه داشته؟:-/

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
^^^^^
رایدرم نشون دادن دیگه همون خانومی ک تو مدرسه با شیرو درگیر شد:">:x
خداییش اون رایدر بود؟ :| خیلی شبیه کستر بود که :( نا امید شدم، اسکند کجا و اون کجا :((
Fate/Zero > Fate/Stay Night UBW Confirmed

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
^^^^^
رایدرم نشون دادن دیگه همون خانومی ک تو مدرسه با شیرو درگیر شد:">:x
:| راس میگی!:| حواسم نبود:| من چرا تا الان فکر میکردم همون کستر بود؟:D :|
ولی اونم خیلی خوب بود :">:-" خیلی سرعی حرکت میکرد:-":D
ولی هیشکی برازندگی بانو آرتوریا رو نداره:D