Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
به نظر من یه احتمال خیلی کمی وجود داره که اون ها هم متوجه شده باشن،چون دیگه همشون zero رو کامل میشناختن و وقتی سوزاکو تو لباس زیرو ظاهر شد و همه تو حالت wtf :d بودن کالن هم سریع گفت آره اون زیرو هست و بقیه چیزی نگفتن :| :d و بعدا بالاخره سوال میپرسن که این زیرو جدیده از کجا در اومد و ... ؟ :d ولی خوب همه اینا مربوط میشه به تخیلات من و به احتمال زیاد درست نیستن :d
در مورد پایانش هم به نظرم مرگ للوش بهترین پایان ممکن بود،عالی بود واقعا پایانش،ولی سوالی که ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا وقتی نانالی دست للوش رو لمس کرد خاطرات للوش رو تونست ببینه.......
آقا تو فقط به این سوال جواب بده که اگه لولوش نامیرا شده بود، چطوری تونست از گیاس استفاده کنه رو بقیه؟ در این صورت باید گیاسش رو از دست میداد:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
آقا تو فقط به این سوال جواب بده که اگه لولوش نامیرا شده بود، چطوری تونست از گیاس استفاده کنه رو بقیه؟ در این صورت باید گیاسش رو از دست میداد:d

نمیدونم :d
من خودم مرگ للوش رو قبول کردم چون هم epic بود هم انیمه رو کامل میکرد یجورایی :d
فقط او نسوال ذهنمو به خودش مشغول کرده :| :d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان دستم به دامنتون یه انیمه توپ تو مایه های shigurui معرفی کنید . از همون تیم سازنده هم باشه چه بهتر . مانگا هم باشه مهم نیست . فقط یه چیز تو اون مایه ها باشه .
پ.ن : فقط نگید ندیدید که Shame on you:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
حالا چون سینا F/Z دیده فقط نظرسنجی باید در مورد این انیمه Overrated (:D) باشه؟ :D

ما نظرسنجی در مورد One Piece میخوایم :D
من رو تو این موقعیا قرار نده! :| :| :|
فعلا F/Z رو بچسبیم:x بعدا به وان پیسم میرسیم! :D مهم اینه استارتش زده شد:D

:|
یعنی کسی که Kill la Kill به دیگران معرفی میکنه همچین حرفی بزنه خیلی زور داره:D

همینه که هست!:D
تازه این که سرونت هاست، دو تا نظرسنجی بعدی در مورد مسترها و Holy Markهاست! :)) :D
بیا برو باو! :D
بعد از ارباب ها، دو سه تا نظرسنجی ناروتویی داریم! :| حرفم نباشه!!! :|
تموم شدن ناروتو از مهم ترین وقایع دنیای انیمه ست! :((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سلام

آقا نبین Code Geass رو .
نهایتش میشی مثل من .
فصل 1 اینقدر عذابت میده که کل انیمه رو زیر سوأل میبری به خاطرش :D
چیز مالی هم نیست :D

سنپای :bighug:

بالاخره یه نفر پیدا شد در مورد این انیمه با من هم نظر باشه ...

الان میتونم در ارامش بمیرم :p

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
می گم انیمه های این فصل چرا اینقدر دختر توش داره؟؟؟و یا تو بعضی هاشون 1 پسر با چنتا دختر تو یه انیمه هست!!چی داره به سره این انیمه ها میاد؟؟؟:dمن الا این فصل موندم چی دانلود کنم بببینم!؟رسما وضع انیمه ها داره خرابتر میشه!

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دوستان" اگه یه چندتا انیمه قشنگ ژاپنی هم بصورت سریالی و هم فیلمی بهمون معرفی کنید ممنون میشیم.از دیدن Sword Art Online واقعا لذت بردم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
همینطور که بالا گفتم دنبال این مورد بودم که یافت ننمودمش!
اگر درست یادم باشه محمدعلی گفت رین با استادش ویور ...
میزنند جام رو توی خط HF کلا میترکونند دیگه جنگ جام مقدس نداریم
حالا یا من منظور رو بد گرفتم،یا حافظم یاری نمیکنه،یا همین مورده! خود محمدعلی باید بیاد شفاف سازی کنه
راستی این وسط یه پایانی نداریم که توش شیرو به درک واصل بشه؟ ترجیحا تحقیر آمیز؟
لرد اِل ملوئی هم بلی...عزیز دلم ویور!
محمدعلی!!! اگر این پست رو میخونی...توی HF هستش دیگه ویور؟ نباشه من میکشم خودم رو تو پوسترش نیست آخه
والا من نمی دونم چجوری میخوان فیلم HF رو بسازن، ولی کلا نه، ویور توی خود HF نقشی نداره. توی epilogue پایان اصلی HF گفته میشه که چند سال بعد از تموم شدن جنگ پنجم، لرد ال ملوی دوم یا همون ویور ولوت به همراه رئیس با نفوذ ترین خانواده ی جادوگری یعنی توساکا رین، با وجود مخالفت هایی که از طرف انجمن جادوگری میشه و درگیری هایی که به وجود میاد، جام اصلی رو نابود می کنن. یعنی جنگ پنجم آخرین جنگه.
در مورد استاد و اینا هم نمی دونم قبلا چی گفتم!! ولی ویور بعد از قضایای F/Z در واقع توی مدرسه با استفاده از جادوهای لرد ال ملوی اول (کینث آرچیبالد(ارباب لنسر توی F/Z)) دو تا کار مهم میکنه. یکی اینکه خانواده ی آرچیبالد که تا مرز فروپاشی پیش میره رو نجات میده و لقب لرد ال ملوی دوم رو میگیره، یکی هم اینکه تبدیل میشه به یکی از خفن ترین استادهای مدرسه ی جادوگری، با وجود سن کمی که داشته. رین هم اون مدرسه رفته بوده و شاگرد ویور هم بوده. یعنی ویور، استاد رین بوده منتهی نه اینکه همه ی جادوهاش رو از ویور یاد گرفته باشه. رین از یه خانواده ی مهمه و جادوهاشون اکثرا مال خانواده ی خودشونه.

می گم انیمه های این فصل چرا اینقدر دختر توش داره؟؟؟و یا تو بعضی هاشون 1 پسر با چنتا دختر تو یه انیمه هست!!چی داره به سره این انیمه ها میاد؟؟؟من الا این فصل موندم چی دانلود کنم بببینم!؟رسما وضع انیمه ها داره خرابتر میشه!
من فکر می کردم حداقل طرفداری CG با دختر و فن سرویس و این چیزا مشکلی نداشته باشن!
در ضمن این فصل تا اینجا یکی از بهترین فصلای چند سال اخیر بوده.
دوستان" اگه یه چندتا انیمه قشنگ ژاپنی هم بصورت سریالی و هم فیلمی بهمون معرفی کنید ممنون میشیم.از دیدن Sword Art Online واقعا لذت بردم
سریال : Attack on Titan
فیلم : Sword of Stranger

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
دوباره بحث سرونت ها شد اینو بگم که
بین سرونت ها هیچ سرونتی مثل بانو آرتوریا نبود که بتونه روی آب راه بره!:x :D >:)در صورتی که رایدر ( مو و ریش قرمز :D!) با ارابه ـش میرفت رو هوا! اما بانو آنچنان قلبش پاک و معصوم بود که عین پر ققنوس روی آب شناور بود!:D
حالا باز برین به رایدر رای بدین! :D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
دوباره بحث سرونت ها شد اینو بگم که
بین سرونت ها هیچ سرونتی مثل بانو آرتوریا نبود که بتونه روی آب راه بره!:x :D >:)در صورتی که رایدر ( مو و ریش قرمز :D!) با ارابه ـش میرفت رو هوا! اما بانو آنچنان قلبش پاک و معصوم بود که عین پر ققنوس روی آب شناور بود!:D
حالا باز برین به رایدر رای بدین! :D
آقا اسکندر خود ققنوس بود که پرواز می کرد، بله ;;) :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کاراکتری که برای اسکندر خلق کردن جالب و جذابه ولی به خاطر اینکه از خود اسکندر مقدونی خوشم نمیاد ، بهم نچسبید کاراکترش .
یعنی اگر همچین شخصیتی رو میدادن به سیبر با کله بهش رأی میدادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر