Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
670
نام
امیرحسین
مانگای Claymore فردا تموم میشه انگار
کلیمور یکی از بهترین انیمه هایی هستش که تا حالا دیدم، بالانس فوق العاده بین داستان جذاب، شخصیتای خفن و اکشن عالی(البته فقط 8 قسمت اول رو دیدم و در اوج ولش کردم، چون بعدش فهمیدم کامل تموم نمیشه نمیخواستم آخر کار نا امیدم کنه:d)، به شخصه تا جایی که دیدم با انیمه ی برسرک در یه سطح میدونمش، در این حد:d از همین الان هم منتظرم و دعا میکنم که یه انیمه ی خیلی خوب و در خور این عنوان خفن به طور کامل بسازن، نه مثل قبلی که میره تو فیلر و نصفه کاره میمونه:|
ولی خب چندان هم امیدی به این مسئله نیست، در نهایت باید بریم مانگا رو بخونیم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
اگه کسی فهمید اون 5 دقیقه اخر Terra Formars چی گذشت و چی شد به من بگه من رسما هچی نفهمید 90درصد صفحه رسما سیاه بود یا قاطی بود و......:|)x
خب می دونید نصفه محبوبیت انیمه بخاطر این صحنه هاست ومیاید سا...سور می کنید از اول انیمه رو نمی ساختینش واقعا راحتر بود!!!!)x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
عجب قسمت خفنی بود:x چقدر ازاین بلامی بدم میومد خیلی باحال لوفی زدش. این وایت بییر و بلک بییر هم خیلی خطرناک بنظر میرسند.
این نیکو چرا اینقدر شخصیتیش خشک هست؟
امیدوارم بهتر بشه.

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام دوستان تازگیا به انیمه علاقه مند شدم تنها انیمه ی که دیدم Naruto بوده یه چند تا انیمه تو هم.ون حالو حوا معرفی میکنین؟

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سلام دوستان تازگیا به انیمه علاقه مند شدم تنها انیمه ی که دیدم Naruto بوده یه چند تا انیمه تو هم.ون حالو حوا معرفی میکنین؟

برترین و سلطان انیمه ها One Piece رو حتما ببین که شاهکاریه واسه خودش
بعدش انیمه های قشنگ زیادن ولی اینا الان یادم هستن:
D.Gray man
Hunter x Hunter(این یکی تازه تموم شده و حرف نداره)
kingdom
magi
sword art online
log horizon
Beelzebub
no game no life
natsume yuujincho
vampire knight
Blood lad
ao no exorcist
btooom
fairy tail
gin no saji
guilty Crown
Gurren Lagann
Hajime no ippo

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
این چی بود اینقدر ازش تعریف میکردین ؟!!!
از نظر داستانی تعطیل بود کلاً .
تا حالا تو هیچ انیمه ای اینقدر تناقض ندیده بودم .
اولش که میگن نیروهای انگلیسی اینقدر قوی هستن که همه رو مثل خوشه درو میکنن و دلیل برتریشون هم نایتومئا هست که ژاپنی ها نتونستن در مقابلشون مقاومت کنن .
بعدش یه دفعه از چپ و راست گورن و نایتومئا و ... سرازیر میشه سمت نیروهای سیاه . اونم بعنوان هدیه !
2 تا شخصیت هم داره که به شدت ، یعنی شدیداً به شدت ! :D ازشون متنفر شدم در طول انیمه .
اولیش سوزاکو بود با یه ایدئولوژی مسخره و بی منطق و دومیش هم اون دختر عینکیه که عاشق یوفمیا شده بود ، فکر کنم اسمش نانا بود .
فعلاً همینا تا فصل دومش رو هم ببینم :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام
اولش که میگن نیروهای انگلیسی اینقدر قوی هستن که همه رو مثل خوشه درو میکنن و دلیل برتریشون هم نایتومئا هست که ژاپنی ها نتونستن در مقابلشون مقاومت کنن .
بعدش یه دفعه از چپ و راست گورن و نایتومئا و ... سرازیر میشه سمت نیروهای سیاه . اونم بعنوان هدیه !
2 تا شخصیت هم داره که به شدت ، یعنی شدیداً به شدت ! :D ازشون متنفر شدم در طول انیمه .
اولیش سوزاکو بود با یه ایدئولوژی مسخره و بی منطق و دومیش هم اون دختر عینکیه که عاشق یوفمیا شده بود ، فکر کنم اسمش نانا بود .
Still better than Kill la Kill ;)) :D
شما میتونی مشکلاتت رو سریعا با نزدیک ترین دیوار یا صفحه مانیتور در دسترس در میون بذاری:D مطمئنم با آغوش باز درد دلت رو گوش میکنن!:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شما میتونی مشکلاتت رو سریعا با نزدیک ترین دیوار یا صفحه مانیتور در دسترس در میون بذاری
:biggrin1:
مطمئنم با آغوش باز درد دلت رو گوش میکنن!
تو بیا با دلیل بگو دارم اشتباه میکنم .
ایراداتی که گفتم بدجوری تو چشم میزدن .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام
(من برداشت خودم رو از داستان و اتفاقات داخل انیمه میگم ) :
به جز lelouch گروه های دیگه ای هم بودن که میخواستن داخل ژاپن ضد بریتانیا بجنگن ولی در حال آماده سازی بودن و هیچکدومشون حرکت خاصی رو شروع نکرده بودن و تا قبل ظاهر شدن zero امیدشون بیشتر به ژنرال Tohdo بود،تنها ژنرالی که موفق شده بود 1 بار بریتانیا رو شکست بده.
بزرگترین و مهمترین گروه ضد بریتانیا کیوتو بود که با استفاده از یه سری مهندس/دانشمند (مثل rakashta که گورن رو ساخته بود و دانشمند موفقی هم بوده ظاهرا)،کمک بقیه کشور ها مثل هند و چین و نفوذی که داشتن تونسته بودن سلاح ها و ابزار لازم برای مبارزه با بریتانیا رو اماده کنن(اینا هم اول داشتن برای اون سرباز ها و ژنرال های ژاپنی سلاح ها رو اماده میکردن که بعد للوش و گروهش ظاهر شدن).
مشکلی که بین مردم وجود داشت این بود که همه میترسیدن از بریتانیا،رهبر و گروه درست حسابی هم نبود که با بریتانیا بجنگه،بعد یهو للوش اومد و با فکر استراتژیک :| و مخصوصا geassـی که داشت شبیه یه معجزه ظاهر شد،از یه گروه مقاومت کوچیک و با دزدیدن knightmare های بریتانیا شروع کرد و بعد کم کم بین مردم محبوب شد، کیوتو و بقیه گروه ها هم دیدن که با zero شانس پس گرفتن ژاپن رو دارن و هرچقدر تونستن به zero و شوالیه هاش کمک کردن.............
میدونم در کل کلی سوال بدون جواب باقی میمونه و خیلی چیزها غیر طبیعی هست ولی اینجور چیزا توی 97% داستان های مختلف هست :d نمیشه به اون صورت ایراد بهشون گرفت.......
+
البته خودم هم ژاپنی می بینم، ولی بگو نایتمر نه نایتومئا!
yahoo_2.gif
من از نام گذاریشون خیلی خوشم اومد! :d
Knight Mare=Nightmare
Knight=Britannia :| :d

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
من فعلاً سیزن اول Code Geass رو دیدم و به نظرم فوق العاده بوده! :D داستان جالب، کاراکترهای عالی که خیلی خوب روشون کار شده و شاید 70،80% کاراکترهای منفی رو هم در حد کاراکترهای مثبت دوست دارم و این طوری نیست که کاملاً سیاه و سفید باشن، طراحی خیلی خوب، موسیقی های زیبا، جنگولک بازی های ژاپنی در حد معقول و کم اغراق (:D) و نبردهای مهیج و ...
=========
@ پرهام: نایتومئا؟! :| :D :| البته خودم هم ژاپنی می بینم، ولی بگو نایتمر نه نایتومئا! :(

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام

تو بیا با دلیل بگو دارم اشتباه میکنم .
ایراداتی که گفتم بدجوری تو چشم میزدن .
اومدم توضیح بدم که خب دوستان زحمتش رو کشیدن:D
ولی خب در مورد اون دو تا شخصیتی که باهاشون حال نمیکنی، حالا شاید ایدئولوژی سوزاکو تو سیزن 2 بیشتر برات قابل درک بشه، شاید هم برعکس ایدئولوژیش برات مسخره تر جلوه کنه و اون دختر عینکیه که گفتی خوشم نمیاد، خب اون دیگه سلیقه است:D

پ.ن: هیچ وقت فکر نمیکردم تو زندگیم یه روزی مجبور بشم از یه انیمه دفاع کنم!! 8-| :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
خوب امروز یکی از بهترین روز ها بود برام با دیدن این انیمه .
کیفیت کار بسیــــــــــــــــــــــــــار بالاست .
حیف که اوپنینگ نداشت فعلا ! :d

پیشنهاد میشه با سر برید توش و ببینید !

امیر آکیبا کجاست !؟ :-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
(من برداشت خودم رو از داستان و اتفاقات داخل انیمه میگم ) :
به جز lelouch گروه های دیگه ای هم بودن که میخواستن داخل ژاپن ضد بریتانیا بجنگن ولی در حال آماده سازی بودن و هیچکدومشون حرکت خاصی رو شروع نکرده بودن و تا قبل ظاهر شدن zero امیدشون بیشتر به ژنرال Tohdo بود،تنها ژنرالی که موفق شده بود 1 بار بریتانیا رو شکست بده.
بزرگترین و مهمترین گروه ضد بریتانیا کیوتو بود که با استفاده از یه سری مهندس/دانشمند (مثل rakashta که گورن رو ساخته بود و دانشمند موفقی هم بوده ظاهرا)،کمک بقیه کشور ها مثل هند و چین و نفوذی که داشتن تونسته بودن سلاح ها و ابزار لازم برای مبارزه با بریتانیا رو اماده کنن(اینا هم اول داشتن برای اون سرباز ها و ژنرال های ژاپنی سلاح ها رو اماده میکردن که بعد للوش و گروهش ظاهر شدن).
مشکلی که بین مردم وجود داشت این بود که همه میترسیدن از بریتانیا،رهبر و گروه درست حسابی هم نبود که با بریتانیا بجنگه،بعد یهو للوش اومد و با فکر استراتژیک :| و مخصوصا geassـی که داشت شبیه یه معجزه ظاهر شد،از یه گروه مقاومت کوچیک و با دزدیدن knightmare های بریتانیا شروع کرد و بعد کم کم بین مردم محبوب شد، کیوتو و بقیه گروه ها هم دیدن که با zero شانس پس گرفتن ژاپن رو دارن و هرچقدر تونستن به zero و شوالیه هاش کمک کردن.............
میدونم در کل کلی سوال بدون جواب باقی میمونه و خیلی چیزها غیر طبیعی هست ولی اینجور چیزا توی 97% داستان های مختلف هست :d نمیشه به اون صورت ایراد بهشون گرفت.......
+

من از نام گذاریشون خیلی خوشم اومد! :d
Knight Mare=Nightmare
Knight=Britannia :| :d
میدونستم الان یکی میاد و میگه اینا چندتا گروه جدا از هم بودن و رهبر واحد نداشتن و دلیل موفقیت زیرو این بود که منابع رو متمرکز کرد .
ولی ...
بازم برمیگرده به ضعف داستانی و نداشتن عمق کافی که اولش بریتانیا رو در حد خدا میبره بالا و بعدشم با سر میکوبش زمین .
کلاً اون چیزی که انتظار داشتم نبود . حالا ممکنه فصل دو رو هم که دیدم ، نظرم درباره کل انیمه متفاوت از نظر الانم باشه ولی فعلاً همینا که گفتم :D
من فعلاً سیزن اول Code Geass رو دیدم و به نظرم فوق العاده بوده!
داستان جالب، کاراکترهای عالی که خیلی خوب روشون کار شده و شاید 70،80% کاراکترهای منفی رو هم در حد کاراکترهای مثبت دوست دارم و این طوری نیست که کاملاً سیاه و سفید باشن، طراحی خیلی خوب، موسیقی های زیبا، جنگولک بازی های ژاپنی در حد معقول و کم اغراق (
) و نبردهای مهیج و ...
قبول دارم اینا رو . بخوای تک تک حساب کنی همه چیز انیمه در سطح بالایی قرار داره ولی وقتی با هم جمع میشن ترکیبشون چنگی به دل نمیزنه .
پرهام: نایتومئا؟!
:|
:|
البته خودم هم ژاپنی می بینم، ولی بگو نایتمر نه نایتومئا!
:(
ایراد بنی اسرائیلی نگیر :D
پ.ن: هیچ وقت فکر نمیکردم تو زندگیم یه روزی مجبور بشم از یه انیمه دفاع کنم!!
8-|
یادمه یه زمانی مسخرمون هم میکردی =)) :D
-----
ماشالا انیمشم چقدر پر طرفداره . اینم مثل Death Note شده . فکر کنم تو این تاپیک من اولین نفری بودم که بعد از دیدن انیمه اومدم و کلی انتقاد کردم ازش و اولشم کلی مخالفت کردن باهام ولی بعدش یواش یواش یخ بچه ها باز شد و اقلاً بیشتر انتقاداتم رو وارد دونستن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر