Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
One Piece ep 1-578:
بالاخره آرک آدم ماهی ها تموم شد و سفر به دنیای جدید شروع شده....
من از اون لحظه ای که جیمبی به لوفی خون داد خیلی خوشم اومد. آهنگ ملایم و زیبایی هم پخش میکرد!!
لوفی هم که کلا همش واسه این و اون شاخ و شونه میکشه!! خیلی باحال با بیگ مام (یکی از یونکای ها) صحبت کرد!! زد طرف رو نیست و نابود کرد!!:d
دوستان یه سوال!! این کلاه حصیری لوفی در اصل مال راجر بوده؟
داشتم حساب کتاب میکردم !! تا 500 قسمت انیمه کلاه حصیری ها نصف راه گرند لاین رو اومدن!! یعنی 500 قسمت دیگه هم برای دنیای جدید پخش میکنن!! فکر این اینکه وان پیس قراره پخشش کلا 20 سال به بالا زمان بگیره مغزم رو دود میکنه!! طرف با بچش میشینه وان پیس نگاه میکنه با هم بحث میکنن!:)) خیلی باحاله.....

فعلا انیمه رو نگه میدارم تا داستان بره جلوتر!! دلم نمیاد به پخش هفتگی برسونمش و همش منتظر بمونم:d
FREE!
این اولین انیمه ی سبک ورزشی هست که شروع کردم به دیدن. تا حالا 2 قسمت دیدم!! یک داستان معمولی داره!! گرافیکش خیلی خوبه....
فقط اسماشون من رو کشته!!:d

Fairy Tail 2014
فقط 1 قسمت دیدم. ولی از اونجایی که مانگاش رو خوندم میتونم بگم این سیزش قشنگ تر از سیزن قبل خواهد بود!! اپنینگ قشنگی داشت!!
ولی خداییش هنوز حس تنفرم نسبت به چند تا از شخصیتاش از بین نرفته!! فیری تیل انیمه ی قشنگی میشد اگه اینا توش نبودن...
ناتسو و لوسی!! واقعا نمیتونم حس تنفرم رو کنترل کنم!! (ناتسو بازم کمتر !! ولی لوسی دیگه ....)
به هر کی این این انیمه رو دادم تو قسمتای اول به خاطر همین دو تا دراپش کردن!!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
One Piece ep 1-578:
بالاخره آرک آدم ماهی ها تموم شد و سفر به دنیای جدید شروع شده....
من از اون لحظه ای که جیمبی به لوفی خون داد خیلی خوشم اومد. آهنگ ملایم و زیبایی هم پخش میکرد!!
لوفی هم که کلا همش واسه این و اون شاخ و شونه میکشه!! خیلی باحال با بیگ مام (یکی از یونکای ها) صحبت کرد!! زد طرف رو نیست و نابود کرد!!:d
دوستان یه سوال!! این کلاه حصیری لوفی در اصل مال راجر بوده؟
داشتم حساب کتاب میکردم !! تا 500 قسمت انیمه کلاه حصیری ها نصف راه گرند لاین رو اومدن!! یعنی 500 قسمت دیگه هم برای دنیای جدید پخش میکنن!! فکر این اینکه وان پیس قراره پخشش کلا 20 سال به بالا زمان بگیره مغزم رو دود میکنه!! طرف با بچش میشینه وان پیس نگاه میکنه با هم بحث میکنن!:)) خیلی باحاله.....

فعلا انیمه رو نگه میدارم تا داستان بره جلوتر!! دلم نمیاد به پخش هفتگی برسونمش و همش منتظر بمونم:d
FREE!
این اولین انیمه ی سبک ورزشی هست که شروع کردم به دیدن. تا حالا 2 قسمت دیدم!! یک داستان معمولی داره!! گرافیکش خیلی خوبه....
فقط اسماشون من رو کشته!!:d

Fairy Tail 2014
فقط 1 قسمت دیدم. ولی از اونجایی که مانگاش رو خوندم میتونم بگم این سیزش قشنگ تر از سیزن قبل خواهد بود!! اپنینگ قشنگی داشت!!
ولی خداییش هنوز حس تنفرم نسبت به چند تا از شخصیتاش از بین نرفته!! فیری تیل انیمه ی قشنگی میشد اگه اینا توش نبودن...
ناتسو و لوسی!! واقعا نمیتونم حس تنفرم رو کنترل کنم!! (ناتسو بازم کمتر !! ولی لوسی دیگه ....)
به هر کی این این انیمه رو دادم تو قسمتای اول به خاطر همین دو تا دراپش کردن!!

بشین هفتگی ببین! >:) >:) >:)

اون صحنه ای که گفتی،صحنه ی قشنگی بود! اما قولی که جینبی داد ضدحال بود:-" در همین راستا،ما امیدواریم جینبی دار فانی رو وداع بگه(:| :( ) تا یه ناکامای باحال تر به گروه اضافه بشه! :-"

---
FT رو من با خود ناتسو و لوسی مشکلی ندارم زیاد:-" (البته خو روند داستان و مبارزات ناتسو رو اعصابه:-" ) ، بیشترین مشکلم یه سری از کاراکترها بودن که انتظار یه طراحی مخوفی ازشون داشتم! که بعد...:| خیلی جیگیلی و جوون و ... بودن! اصلا دپرس و همچنین متنفر شدم ازشون:-"

---

خوی این کاراکتری که وارد شد،با اینکه چیز خاصی نگفت،ولی مشخص شد که توانایی جایگیری توی لیست شخصیت های محبوب TOGـم رو داره! :-" از استایلش کلا مشخص بود:-"
و همینطور میتونه جای مرحوم رفلخو ( :( ) رو به خوبی پر کنه! :x

---
و امروز بالاخره فهمیدم مشکل من با Bakabt چه بوده که هرچی میزاشتم برای دانلود،اصلا استارت هم نمیزد! :-" از ورژن 3.3.2 uTorrent پشتیبانی نمیکنه! :| باید بریم پیش به سوی ورژن های قدیمی تر و بعدش هم Kimi to Boku ! :x (دنبال انیمه ی طنز میگردید؟ یه انیمه ی مدرسه ای طنز پسرونه،بدون ایچی بازی و این چیزا :d ، خیلی هم باحاله! :-" البته طنز توالتی(به قول دوستان) نیست! :d )

آها این واژه ی طنز توالتی ریشه ـش از کجاست؟ :-" ثانیه ی اول اپنینگ GTO آیا؟ =))

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار

اون صحنه ای که گفتی،صحنه ی قشنگی بود! اما قولی که جینبی داد ضدحال بود:-" در همین راستا،ما امیدواریم جینبی دار فانی رو وداع بگه(:| :( ) تا یه ناکامای باحال تر به گروه اضافه بشه! :-"

---
FT رو من با خود ناتسو و لوسی مشکلی ندارم زیاد:-" (البته خو روند داستان و مبارزات ناتسو رو اعصابه:-" ) ، بیشترین مشکلم یه سری از کاراکترها بودن که انتظار یه طراحی مخوفی ازشون داشتم! که بعد...:| خیلی جیگیلی و جوون و ... بودن! اصلا دپرس و همچنین متنفر شدم ازشون:-"

---

خوی این کاراکتری که وارد شد،با اینکه چیز خاصی نگفت،ولی مشخص شد که توانایی جایگیری توی لیست شخصیت های محبوب TOGـم رو داره! :-" از استایلش کلا مشخص بود:-"

---
و امروز بالاخره فهمیدم مشکل من با Bakabt چه بوده که هرچی میزاشتم برای دانلود،اصلا استارت هم نمیزد! :-" از ورژن 3.3.2 uTorrent پشتیبانی نمیکنه! :| باید بریم پیش به سوی ورژن های قدیمی تر و بعدش هم Kimi to Boku ! :x (دنبال انیمه ی طنز میگردید؟ یه انیمه ی مدرسه ای طنز پسرونه،بدون ایچی بازی و این چیزا :d ، خیلی هم باحاله! :-" البته طنز توالتی(به قول دوستان) نیست! :d )

اره شخصیت جالبی داره ...خیلی تجملاتی و شاهانه رفتار میکنه ولی تو قوی بودنش شکی نیست برای همین خوشم میاد ازش...
ولی مازینو یه چیز دیگه است ...رفلخو هم بره صابونشو واکس بزنه :D

gto =))
خوب شد با این حرف یادم اومد ....برم ادامه مانگا رو دانلود کنم ...

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
و امروز بالاخره فهمیدم مشکل من با Bakabt چه بوده که هرچی میزاشتم برای دانلود،اصلا استارت هم نمیزد! :-" از ورژن 3.3.2 uTorrent پشتیبانی نمیکنه!

داداش دمت گرم ، منم نمیتونستم دانلود کنم ...
راستی شنیدم از Bakabt زیاد دانلود کنی بنت میکنن ، من الان 15 گیگ دانلود کردم ، چقدر دیگه جا دارم ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
راستی شنیدم از Bakabt زیاد دانلود کنی بنت میکنن ، من الان 15 گیگ دانلود کردم ، چقدر دیگه جا دارم ؟
الکیه(ب سبک بابا پنجعلی:D)...
ویرایش:با توجه ب پست پایین بنظر واقعی میاد!

آخرین ویرایش:

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي

بستگی به آپلودت داره!! در اصل واسشون نسبت آپلود به دانلود مهمه!! که همون ratio هستش!!
ratio بالای 1 که عالیه!! تا 0.5 هم راضی هستن!! زیر 0.5 یه ذره بده!! در اوایل دیگه اونجا بهت محل نمیزارن....
دیگه خیلی ratio پایین باشه(یعنی خیلی دانلود کنی ولی اصلا آپلود نکنی) بن میشی

---

---

---

منم از خدا خواسته تا تو گفتی برسونم هفتگی شروع کردم 2 قسمت دیدم.:d

FT:
من هم به خاطر جنگای ناتسو ازش بدم میاد.(همون قضیه ی نعره کشی و پیروزیه)

-------------------------------
تو Bakabt من کلا دیگه نمیتونم از utorrent استفاده کنم. چون یه بار از یه کامپیوتر دیگه وصل شدم bakabt دید یه نفر دیگه داره استفاده میکنه بستش!! دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم .

آخرین ویرایش:

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299
بستگی به آپلودت داره!! در اصل واسشون نسبت آپلود به دانلود مهمه!! که همون ratio هستش!!
ratio بالای 1 که عالیه!! تا 0.5 هم راضی هستن!! زیر 0.5 یه ذره بده!! در اوایل دیگه اونجا بهت محل نمیزارن....
دیگه خیلی ratio پایین باشه(یعنی خیلی دانلود کنی ولی اصلا آپلود نکنی) بن میشی

منم از خدا خواسته تا تو گفتی برسونم هفتگی شروع کردم 2 قسمت دیدم.:d

FT:
من هم به خاطر جنگای ناتسو ازش بدم میاد.(همون قضیه ی نعره کشی و پیروزیه)

-------------------------------
تو Bakabt من کلا دیگه نمیتونم از utorrent استفاده کنم. چون یه بار از یه کامپیوتر دیگه وصل شدم bakabt دید یه نفر دیگه داره استفاده میکنه بستش!! دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم .

فیری تیل انیمه قشنگی هست اوایلش جالب نیست اما بعد درست میشه من که بدم نمیاد از انیمش.

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
فیری تیل انیمه قشنگی هست اوایلش جالب نیست اما بعد درست میشه من که بدم نمیاد از انیمش.

تا چه قسمتی ....من تا 125 دیدم ...دیگه ندیدم ...
چون همه چیزا اینده از به صورت کاملا واضحه(به قول دوستمون نعره شکست واضحه)مشخص بوده و هست...

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان من شینگکی و الفن داید رو دیدم ! :d انیمه چی الان دانلود کنم؟ ( زیرنویس فارسی هم داشته باشه) :d + انیمه 700-800 - 200 قسمتی نگید که وقتشو ندارم :d

Fate/Zero خوبه؟ چند قسمتی هست؟ :d

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
دوستان من شینگکی و الفن داید رو دیدم ! :d انیمه چی الان دانلود کنم؟ ( زیرنویس فارسی هم داشته باشه) :d + انیمه 700-800 - 200 قسمتی نگید که وقتشو ندارم :d

دست روی خوب انیمه ای گذاشتی!! بدون شک یکی از شاهکار های دنیای انیمه هست!! 25 قسمته!!(در اصل تو 2 فصل پخش شد. یکی 13 قسمت و دیگری 12 قسمت)
اگه با سبک الفن لاید حال کردی(منظورم خون و خونریزی هست) بشین Deadman wonderland رو ببین!! یا Hellsing
تو کارهای خوب (کوتاه):
Death Note
Code Geass
Fullmetal Alchemist
Fullmetal Alchemist(brotherhood)
psycho - pass
steins gate
......
خیلی های دیگه هست!!

ghost.shadow

کاربر سایت
Oct 24, 2012
299

اول انیمه Fate Stay Night رو ببین بعد Fate zero به هم مربوط هستند. اگر خواستی ببینی به این ترتیبی که گفتم ببین. Mirai Niki هم خیلی اینمه قشنگی هست فکر می کنم پشیمون نمیشی اگر ببینیش.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Fairy Tail
مشکل همتون اینه که این انیمه رو خیلی جدی گرفتین .
فری تیل از هر نظر که حساب کنید از امثال ناروتو و وان پیس ساده تر و سر راست تره .
انیمه ایه که اگر به عنوان زنگ تفریح و استراحت بین دیدن انیمه های سنگین نگاه کنید بهش ف خیلی هم بهتون حال میده و خوشتون میاد ازش .
از اونجایی که من وان پیس رو خیلی دیر شروع کردم ( انیمه تقریباً قسمت 400 بود که من شروع کردم ) و بکش هم نگاه میکردم که سریع برسم به هفتگی ، برای استراحت بین وان پیس میفرتم سراغ فیری تیل .
انیمه سر راستی بود و فکرم رو درگیر داستان و اتفاقات بعدی نمیکرد .
برای همینم خیلی خوشم اومد ازش .
خلاصه اینکه فکر کنم یکم نگاهتون رو عوض کنید ، نظرتون کاملاً برگرده .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
اول انیمه Fate Stay Night رو ببین بعد Fate zero به هم مربوط هستند. اگر خواستی ببینی به این ترتیبی که گفتم ببین. Mirai Niki هم خیلی اینمه قشنگی هست فکر می کنم پشیمون نمیشی اگر ببینیش.
من به عنوان یه فن سرسخت F/Z ، پیشنهاد میکنم F/SN رو کلا نبینند که ذره ای ربط به هم ندارن! :-"
فوقش اگر احساس کردن F/Z کامل نیست! (که عمرا چنین اتفاقی نمیفته:-") برن سراغ Visual Novelـش! :d

به نظرم لذت بردن از F/Z به نحو احسن، و پیش بینی هایی که آدم میکنه برای پایانش،خیلی لذت بخش تر از اینه که بشینه F/SN رو ببینه:-"

البته نظر هرکسی محترمه! :d ندیدن F/SN پیشنهاد من بود! :d ، من خودمم بخوام F/Z رو به کسی پیشنهاد کنم،اصلا اسمی از F/SN حداقل تا قبل از تموم کردن دیدنش براش نمیارم! :-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Z-fan
  • Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر