Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام دوستان . من می خوام ناروتو شیپودن و شروع کنم به دیدنش منتها سری اول ناروتو رو که مربوط به دوران کودکیشه ندیدم . می خواستم بدونم میشه بدون دیدن سری 1 شیپودن و شروع کنم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
سلام دوستان . من می خوام ناروتو شیپودن و شروع کنم به دیدنش منتها سری اول ناروتو رو که مربوط به دوران کودکیشه ندیدم . می خواستم بدونم میشه بدون دیدن سری 1 شیپودن و شروع کنم ؟
پیشنهاد اکید میگردد سری اول دیده شود! :d از نظر من اگر کسی سری دوم رو بخواد شروع کنه،مثل اینه که یک کتاب 400 صفحه ای رو برداشته و مثلا از صفحه ی 200 میخواد شروع کنه به خوندن :-"

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
با تشکر از آکیبا . پس واجب شد سری 1 و بگیرم .
من توی این تاپیک تازه واردم . نمی دونم قبلا راجع بهش بحث شده یانه . ولی خودم الان در حال تماشای hellsing هستم . به نظرم کار فوق العاده ایه . کاراکتر اصلیش بسیار مخلوق خفنیه !:d و بار دراماتیک داستان به شدت بالاست . بعد از دیدن قسمت 7 ش همون حسی بهم دست داد که بعد از دیدن اون اپیزود اسمشو نبر سیزن 3 گیم آو ترونز بهم دست داده بود . البته این انیمه به شدت خشن هستش و کشت و کشتار و تیکه پاره کردن و ... توش به وفور دیده میشه . منتهی ورای این چیزاش یه حسی داره که شدیدا منو جذب خودش کرده . یه جور مثل حس نجات از مردابه .
قبل hellsing هم مشغول Fate/Zero بودم که بشدت کار قوی بود منتهی پایانش یه مقدار نا امید کننده بود . ( به نظرم بهترین قسمتش مبارزه گیلگمش و اسکندر بود )

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Jojo - E22
حالا باز بچه های اینجا یه انیمه معرفی کنند،من به فلان دلیل بگم دوست ندارم ببینم:-" (البته عمرا Aku no Hana نمیبینم:-" )
بخش اول 1 دهم بخش دوم هم جالب نبود! اصلا در مقام مقایسه یه چیز افتضاحی بود از نظر من :-" آخه اونم شخصیت اصلی بود؟ :-"
بخش دوم،90%ـش رو به خاطر جوجو دوم داره! :d مخصوصا دوبله! :d ، دشمن ها هم به نظر من بسیار جالب ترن، کلا داستان خیلی جالب تره! :d
البته کاراکتر محبوب من هم که ... وامُ میباشد :-" دلایلشم که مشخصه :-" ولی حیف که باید ببازه:(( (البته این رو باید قسمت 21 میگفتم،الان که باختش 100%ـه، و عمرا هم با اون تکنیک نمیتونه بلای خاصی سر جوجو بیاره :d )
سزار هم...:(( البته وامُ بیشتر! :((:((
انیمه الان با طراحی و تغییر رنگ و اینا مشکلی ندارم! اپنینگشم هنوز یه حس عجیبی داره:-" جالبه! ولی عجیبه آهنگش :d کلا انیمه عجیب غریبیه! :d ولی دوست دارم اپنینگش رو! (البته 2بار بیشتر گوش ندادم :-" ) تنها مشکلی که باهاش دارم این ژست گرفتناشونه! :-" آخه با این هیکل های هرکول مانند،این ژست هایی که میگیرن گاهی اوقات چیه آخه:-&
بهترین قسمتشم که قسمت 22 میباشد مسلما برام :-" باز هم دلایلش مشخصه، و فکر هم نمیکنم توی چند قسمت باقی مونده اتفاقی بیفته که نظرم رو عوض کنه! :-"
انیمه هم هرچقدر این مردهاش هیکلی و زمخت میباشن،دخترهاش کاوایی ـن :-" مخصوصا لیزالیزا سنسه :-"
قبلا محمدعلی میگفت، اینا درسته هیکلاشون اینجوریه، ولی دل مهلبونی دارن(یه چیزی تو همین مایه ها گفت:-" ) الان پی میبرم به حرفش! :d با این هیکلشون احساساتی میشن و گریه میکنند و اینا :-"

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اینا مواد مذاب رو با آتیش اشتباه گرفتن :|
تو چرا اینقدر عقبی پس ؟ من دارم برای دفعه چهارم نگاه می کنمش ( البته تا قسمت 280 :| ) ;;)
------------------

دیده بودم. می خواستم چند وقت پیشا بیام پست بذارم یادم رفت. :D

نه نمیشه. از سری اول حداقل تا قسمت 140 باید ببینی وگرنه یهو بیای شیپودن رو ببینی اینطوری میشی :-o

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم

یکشنبه ها پخش میشه​

با تشکر
از دوشنبه تا الان هر روز به سایت های دانلود سر میزدم تا ببینم کی نسخه ی جدید میاد ، نگو یکشنبه ها بوده :d

راستی من چند قسمت از انیمه ی Fullmetal Alchemist Brotherhood را دانلود کردم و خوشم اومد برای همین تمام قسمت ها را دانلود کردم .
الان به یه مشکل اساسی برخورد کردم.
چون اولین سایتی که برای دانلود این انیمه پیدا کردم نسخه ی انگلیسیش را برای دانلود گذاشته بود ، بعد از یه مدت کم کم با صدای کاراکتر ها خو گرفتم .
اما نمیدونم چرا از قسمت 40 به بعد نسخه ی دوبله ی ژاپنی را گذاشته . با این زیرنویس فارسی نصفه نیمه هم که نصف داستان از دستت میره ( مثلا کاراکتر ها ده دقیقه صحبت میکنن اونوقت زیرنویس فقط مینویسه : " که اینطور " :d
از دیروز تا الان هر چی دنبال نسخه ی انگلیسی گشتم به بن بست خوردم . الان میخواستم بپرسم که جایی را سراغ دارید که فایل دوبله ی انگلیسی این انیمه را به صورت جداگونه برای دانلود گذاشته باشه ؟

یه سوال هم داشتم : فرق Fullmetal Alchemist با Fullmetal Alchemist Brothehood چیه ؟

hamidm

کاربر سایت
Feb 8, 2011
37
نام
حمید
با تشکر

یه سوال هم داشتم : فرق Fullmetal Alchemist با Fullmetal Alchemist Brothehood چیه ؟
تو سری اول چون مانگا تموم نشده بود از اواسط سری داستان تغییر میکنه و یه چیز دیگه میشهb-).ولی سری brotherhood دیگه وقت پایان مانگا تولید شده برای همین داستان اصلی براساس مانگائه.هر دو سری قشنگه ولی brotherhood کلا یه چیز دیگست.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
با تشکر از آکیبا . پس واجب شد سری 1 و بگیرم .
من توی این تاپیک تازه واردم . نمی دونم قبلا راجع بهش بحث شده یانه . ولی خودم الان در حال تماشای hellsing هستم . به نظرم کار فوق العاده ایه . کاراکتر اصلیش بسیار مخلوق خفنیه !:d و بار دراماتیک داستان به شدت بالاست . بعد از دیدن قسمت 7 ش همون حسی بهم دست داد که بعد از دیدن اون اپیزود اسمشو نبر سیزن 3 گیم آو ترونز بهم دست داده بود . البته این انیمه به شدت خشن هستش و کشت و کشتار و تیکه پاره کردن و ... توش به وفور دیده میشه . منتهی ورای این چیزاش یه حسی داره که شدیدا منو جذب خودش کرده . یه جور مثل حس نجات از مردابه .
قبل hellsing هم مشغول Fate/Zero بودم که بشدت کار قوی بود منتهی پایانش یه مقدار نا امید کننده بود . ( به نظرم بهترین قسمتش مبارزه گیلگمش و اسکندر بود )
Hellsing در برابر Hellsing Ultimate هیچه!>:) ولی راست میگی واقعا آلوکارد شخصیت خوب پرداخته شده و جذابی هست.(قدرتش هم قدرت مورد علاقه من تو انیمه هاست!)
F/Zهم کجای پایانش ناامید کننده بود؟ (البته من پایانشو قسمت 24 در نظر می گیرم:d قسمت 25 فقط برای ربط دادنش به F/SN بود!)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خوب Jojo هم تموم شد! :-"
اون صحنه ی آخر،یعنی انشاالله فصل دومی هم درکار هست؟ :-" یا منظورشون این بود بریم سراغ مانگا یا بازی؟ :|
---
در مورد پایان F/Z ! اتفاقا پایان خیلی عالیی داشت!:x یک عالمه هم سرش اینجا بحث شد و محمدعلی(Ooops) بسی شفاف سازی نمودن خیلی چیزا رو! :d
کلا به پایانش ایرادی وارد نیست! :d از نظر من که به هیچیش ایرادی وارد نیست:p
---
Gin no Saji هم که همه ی قسمت هاش عالیه:x
فکر کنم این فصل برام بهترین انیمه همین باشه!:bighug: حتی بهتر از شینگکی! :d
---
فکر کنم برم سراغ فصل سوم ناتسومه :-"

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
میشه گفت نسبت به قسمت های قبل خیلی بهتر بود و دیگر کمتر از کلمه '' خسته کننده '' میشه روش استفاده کرد .
من خودم رو یک لحظه جای Eren گذاشته بودم وقتی Levi تایچو از ارن سوال کرد , که '' می خوای چه کار بکنی ؟ '' من خودم خواستم تبدیل بشم تا افراد دیگری نمیرند ولی وقتی دیدم این طوری Female Kyojin رو گرفتن واقعا شکه شدم . ولی در هر دو صورت می تونست نقش مثبتی رو نسبت به این قضیه ایفا بکنه .
ببینیم طرف کیه حالا !

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
بچه ها انیمه NANA رو دیدید ؟ اگر ندیدید نصف عمرتون به فنا رفته .. بسیار بسیار دراماتیک و رومانسی به حدی که اشک تو چشاتون جم میشه :d

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
از نظر من سری اول خیلی قشنگ تر و جذاب تر از شیپودن هست
کلا بدون دیدین سری اول هم غیر ممکنه کوچکترین چیزی از شیپودن بفهی اینو تضمین میکنم:d

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
یه مدت بود میخواستم ازتون بپرسم Opening و Ending مورد علاقه تون توی انیمه ها چیه؟
جدا سوال سختیه؛ بعد چند روز هنوز هم با اطمینان نمی‌تونم به‌ش خواب بدم (البته به‌خاطر این هم هست که هنوز خیلی از Op و Endingـهای انیمه‌های معروف رو ندیدم).
به هر حال: از Openingـها که بگذریم، ولی بین تیتراژهای پایانی، «اوساگی دراپ» بیشتر از همه یادم مونده. هم ترانه‌ش خوبه، هم سادگی خاصی داره و هم دنیای کودکانه «رین» (دختربچه دوست‌داشتنی داستان) رو قشنگ به تصویر کشیده؛ ضمن اینکه ماجراهایی که به رین می‌گذره، توی اندینگ به‌شون اشاره می‌شه و این به زیبایی کار اضافه کرده.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Shingeki no Kyojin

خیلی دارن کشش میدن. این توی 25 قسمت به هیچ جا نمیرسه.

انیمیشنهای تایتان ـه بعضی جاها فوق العاده میشد !! من توی هیچ انیمه اینقدر جزییات توی دویدن و حرکت کلی بدن ندیده بودم. امیدوارم برای اطلاع داشتن از وجود تایتان هوشمند یه دلیل درست بیارن. مثل عدم تغذیه تایتانها نباشه :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
Hellsing در برابر Hellsing Ultimate هیچه!>:) ولی راست میگی واقعا آلوکارد شخصیت خوب پرداخته شده و جذابی هست.(قدرتش هم قدرت مورد علاقه من تو انیمه هاست!)
F/Zهم کجای پایانش ناامید کننده بود؟ (البته من پایانشو قسمت 24 در نظر می گیرم:d قسمت 25 فقط برای ربط دادنش به F/SN بود!)
گفتی hellsing ultimate دیشب تا ساعتای 5 صبح بیدار موندم و تمومش کردم . به نظرم شاهکاره . این آلوکارد خیلی خداست . پایانشم خیلی خوب بود .
راجع به پایان F/Z خودم بیشتر انتظار داشتم . احساس می کنم ریتم سریال توی دو قسمت آخر خیلی تند شد و یه خورده جزئیات فدای داستان شد . وگرنه در کل با پایانش خیلی مشکلی ندارم.
راستی اگه کسی از دوستان انیمه ای تو مایه های hellsing سراغ داره ، بهم معرفی کنه . با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر