Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من Fate Stay Night رو خیلی وقت پیش دیدم و فکر کنم خیلی وقت پیش هم یک توضیحی اینجا در موردش دادم ولی با شروع پروژه Fate Zero با وجود شاهکار بودن این انیمه در بسیاری از لحاظ حقیقتا کوفتم شد !! چون همه چیز برام اسپویل بود.
خوب این که میشه برخلاف نظر محمدعلی :d :-" محمدعلی میگه اول F/SN بعد F/Z ! :d
در مورد بقیه ـش ، به نظر من اتفاقا پایانش به شدت داغون بود! :d یعنی اون 20 و خورده ای قسمت قبل رو هم بخوام بی خیالش بشم،هیچ جوره از اون پایان نمیتونم چشم پوشی کنم:-" آخه چی بود اون؟ :((
یعنی کوتومینه با اون همه ابهت و همچنین آرچر با اون 40 تا ضربه ای که به آرتور زد ، یکهویی خیلی زیبا با قدرت ناگهان فعال شده ی شیرو و با یک ضربه، با خاک سیاه میشینند؟ اصلا قابل درکه ؟ :d کسی که تا 2 روز قبلش هیچی از جادو نمیدونست بیاد کوتومینه رو شکست بده؟ :d
توی کل انیمه هم که شیرو مهدکودک دخترونه درست کرده بود:-" از ایلیا بگیر تا اون معلمشون! (چقدر ضدحال خوردم وقتی دیدم ساکورای زجر کشیده ی F/Z اینجا خیلی شاد و شنگول به شغل شریف آشپزی روی اورده و با اینکه جادوگره جزو ارباب ها نیست! )
این قضیه ی مهدکودک دخترونه توی Ore Shura و Boku Ha Tomodachi Ga Sukunai هم داشتیم... انیمه های بیشتری هستن اما اینا رو من یادمه فعلا :d
در مورد آهنگ ها هم مخالفم...یعنی من شخصا با آهنگ های F/Z خیلی بیشتر حال کردم، توی F/SN هم حقیقتا یک آهنگ بیشتر احساس نمیکردیم:-" حالا یا فقط اون آهنگ همیشه توی ذهنم میمونده، یا واقعا همون یکی بیشتر نبوده :-" برعکس توی F/Z بسیار آهنگ های قشنگ و حماسیی داشت... اصلا عشق میکردم باهاشون:x
در مورد طراحی و اینا هم موافقم که نباید مقایسه کرد! چون ته نامردیه این حرکت! :d
F/Z به نظر من یک انیمه ی همه چی تموم بود که نمیتونم ازش هیچ نکته ی منفیی بگیرم! کاراکترها،دیدگاه هاشون،بحث هاشون:x
اما توی F/SN چی داشتیم؟ نه کاراکترهای درست درمونی داشتیم(مخصوصا شخصیت اصلی که سوهان روح بود! :d ) نه ذره ای از اون بحث ها خبری بود... نه هیچ چیز دیگه ای! یعنی بعد از دیدن F/Z به نظرم هیچ نکته ی مثبتی توی F/SN وجود نداره که کسی بره سراغش! برعکسش هم که اسپویله و ضدحال! :d

شاید بهترین گزینه پیشنهاد محمدعلی (Ooops) باشه که میگه انیمه ی F/Z رو ببینیم و بعد از اون بریم سراغ Visual Novel F/SN ! :d
---
حالا از F/SN بگزریم! کسی در مورد نویسنده ی Fate/Apocrypha اطلاعاتی داره ؟ جلد اول هم منتشر شده، نظرها در موردش چطور بوده؟
توی ویکی که گشت زدم و کاراکترهاش رو دیدم حداقل از نظر اسم که به نظر خفن میومدن! (سیبر قرمز8-| )
امیدوارم داستان جالبی داشته باشه! و چند سال دیگه انیمه ـش بیاد و از دیدنش لذت ببریم! :d

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خوب این که میشه برخلاف نظر محمدعلی
:d:-"
محمدعلی میگه اول F/SN بعد F/Z !
WTF ! راست میگی #-o:-" حالا که اینجوری شد من با اکثریت موافقم :d (وقتی که از صبح ساعت 7 پا بشی بری دانشگاه تا الان مشغول پروژه ای باشی که استاد پروژه کاری خودش رو به عنوان پروژه آخرین درس دوره کارشناسیت غالب کنه همین میشه که جملات رو ورچپه بخونی !!!:d )

در مورد Fate/Apocrypha وقتی دیدم بحث دنیاهای موازی و نمیدونم 14 Servant و مسابقات رفت و برگشتی گویا مطرح هست دنبالش نرفتم ! من اینجور کارها رو تا وقتی یک Manga یا انیمه درست و حسابی ازش نیاد اصلا شروع نمیکنم. تا اونجایی هم که اطلاع داشتم پروژشون گویا بعد از پیوستن Gen Urobuchi کنسل شده بود !!
آخه Jack the Ripper افسانه ای رو به عنوان یک دختر لاغر 45kg سامون شده ببینیم من این رو کجای دلم بزارم !!!!!!
page104_1.jpg

توی ویکی که گشت زدم و کاراکترهاش رو دیدم حداقل از نظر اسم که به نظر خفن میومدن! (سیبر قرمز
yahoo_29.gif
)
امیدوارم داستان جالبی داشته باشه! و چند سال دیگه انیمه ـش بیاد و از دیدنش لذت ببریم!

راستی یادم اومد که بگم چند روز پیش یک OVA به اسم Carnival Phantasm_ HibiChika - Special همینجوری دانلود کردم که کلا این سری ova به مناسبت 10 سالگرد تاسیس moon type استودیو سازنده FATE ها + Tsukihime و ... هست که توش میان کاراکتر های این سری ها رو مسخره میکنند آخرش Saber قرمز اومد و اشاره شد که افراد رتبه بالا استودیو با ساخت انیمه Fate/Apocrypha گویا مخالفت کردند و والسلام !

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,109
نام
محمد علی
فکر می کنم اگر برید بقیه ی مسیر های Fate رو توی ویکی بخونید، بهتر می تونید در این مورد این که F/SN بهترین مسیر ممکن برای انیمه شدن بوده، با من هم عقیده بشید:d

هزار و یک دلیل برای دیدن F/SN قبل از F/Z هست. من به چند موردش اشاره می کنم :D

1- در محل ساخت انیمه، همه می دونستن که برای F/SN دیده ها آخر F/Z مشخص خواهد بود.
2- بی اهمیت ترین قسمت F/Z، این بود که چه طور قراره تموم بشه! واقعاً هر قسمت به صورت خودکفا، بدون اتصال به قبل و بعد، زیبا بود.
3- بدترین قسمت F/Z هم همون آخرش بود.
4- وقتی با دیدن F/SN می دونی سرنوشت شخصیت های اصلی F/Z چی میشه، به جای این که از اتفاقاتی که براشون می افته، لذت ببری، از سیر تحول شخصیتی شون لذت می بری
5- رفرنس های زیادی در F/Z به F/SN داده میشه! (در واقع برعکسه! :D) وقتی در سری اول نقش اصلی کنار رودخونه میره، سرونتش براش یه چیزایی میگه، دیدن تعریفات سری اول در Z حد اعلای لذت از داستانه!
6- اگر اول F/Z رو ببینید، دیدن F/SN ناممکن میشه!
7- اگر با دوشواری F/SN رو بعد از F/SN تحمل کنید، هیچ کدوم از نکات داستان رو نمی تونید متوجه بشید.
8- ببینید که من F/SN رو قبل از F/Z دیدم و هیچ دوشواری نداشتم! :D

============
خبر جنبی: مانگاکای "اخوی ها" قراره توی انیمه ی "اخوی ها" گویندگی یک شخصیت فرعی (خیلی فرعی) رو برعهده داشته باشه!
کلاً این صدا پیشگان "اخوی ها" برای خودشون داستان شدن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
در راستای پست علی ...
ucpt3xn3o2vnug0kz3c3.jpg

آره گینتاما از نظر طنز عالیه! :d ولی باید قبلش انیمه های زیادی دیده باشه یا اطلاعاتی حداقل از یک سری چیزا داشته باشه هرکی میخواد ببینتش! :d وگرنه خیلی از قسمت ها رو در حالت " :-/ " خواهد بود! :d

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
بین این فرجه ها فقط وقت کردم 2 سری انیمه دان کنم و ببینم . یکی عالی و به یاد ماندنی و یکی نه چندان جالب.!!!! عجب شانس گندی دارما.....
Steins;Gate
این انیمه عالی بود. با شخصیت ها شدیدا حال می کردم. داستان بسار جالبی هم داشت. فقط من با موزیک متنش زیاد حال نمی کردم. خیلی میتونست بهتر از این حرفا باشه. تو کل انیمه شاید 2 تا موزیک متن قشنگ بیشتر نداشت. و این واقعا یه مشکل بزرگ هست که یه همچین شاهکاری آهنگ به یاد ماندنی نداره!!!!!!
مثلا میتونست زمان مرگ کوریسو یه آهنگ ؛غمگین و احساسی پخش کنه حال کنیم...
هرچند من با رنگ آمیزیش مشکل داشتم(اوایلش). بعدش برام یک نواخت شد و عادت کردم.
ولی به خاطر داستان و شخصیت پردازی خوب این انیمه رو شاهکار می دونم. نمره 5/5
Mirai Niki
اوایل این انیمه برام جذاب بود. اما رفته رفته شخصیتا برام یک نواخت شدن و دیگه اصلا جالب نبود. تا جایی که 8 قسمت آخر به زور دیدم....
داستان خوب شروع شد . ولی رفته رفته افت کرد. آخرش که دیگه خر تو خر شده بود.
چند تا تیکه کاملا مزخرف داشت که هنوز هضم نشده ....
آمانو دست و پا چلفتی بچه چطور شد که تبدیل به یه آدم کش و انسان به اصطلاح باهوش شد؟؟؟؟؟ یک جا بود که تازه فهمیده بود شهردار دارنده خاطراته با یک استیلی وارد شد که من :-o=)) بودم.

باید بگم واسه من یک انیمه ی متوسط رو به ضعیف بود.
2/5

P.S

در مورد Steins;Gate چطور؟تعریف این رو هم زیاد شنیدم
حتما این انیمه رو ببین. یک شاهکاره. این رو حتی رتبه هاش توی سایتای بزرگی مثل MAL و A-P و .... میتونن ثابت کنن. اکثر جاها رتبه 2و 3 داره.
داستانش هم در مورد ساخت ماشین زمان و .... هست که بسیار زیبا است

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مرسی از تمام دوستان که نظرشون رو گفتن
من هم سعی می کنم نظر اکثریت رو گوش کنم و هر دو رو ببینم:d

یک سوال دیگه:توی این انیمه ها داستانشون تموم میشه؟یعنی احتیاجی نیست دیگه مانگاهاشون رو بخونم تا بفهمم داستان چی میشه؟
چون واقعا وقت مانگا خوندنو ندارم این روزا،اگر میشه انیمه هایی معرفی کنید که داستانشون تموم شده باشه وهمین طور انیمه کیفیت خوبی داشته باشه
مرسی

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
مرسی از تمام دوستان که نظرشون رو گفتن
من هم سعی می کنم نظر اکثریت رو گوش کنم و هر دو رو ببینم:d

یک سوال دیگه:توی این انیمه ها داستانشون تموم میشه؟یعنی احتیاجی نیست دیگه مانگاهاشون رو بخونم تا بفهمم داستان چی میشه؟
چون واقعا وقت مانگا خوندنو ندارم این روزا،اگر میشه انیمه هایی معرفی کنید که داستانشون تموم شده باشه وهمین طور انیمه کیفیت خوبی داشته باشه
مرسی
خب سبک مورد علاقه و کارهایی که تو اون سبکها دیدی رو نام ببر دوستان راهنمایی کنند .
---------
من خودم خیلی وقت بود بطور اتفاقی دو قسمت از Tsukihime رو که میشه گفت خواهر سری Fate Stay Night هستش رو دانلود کرده بودم الان دیدم و خیلی خوشم اومد !
یک کار 12 قسمتی از moon-type استودیو هستش که تو ژانر Horror / Vampire هست و مثل بقیه کارهای moon-type از لحاظ موسیقی متن و opening و ending تضمین شدس . از لحاظ طراحی شخصیتها هم ok هست فقط یکم شخصیت اول یعنی shiki بهم نساختش البته از لحاظ داستانی کاملا fit شدس ولی به استایل مورد علاقه من نمیخوره. تا الان داستان و روند داستان پردازیش راضی کننده بودش و ان شاءالله هم تا آخر باقی بمونه

Poyopoyo_Kansatsu_Nikki_Serie_de_TV-394250412-large.jpg

---------------
Sword art online
واقعا از سطح انتظارم خیلی بالاتر بود. اصلا انتظار چنین کاری رو نداشتم . یکم باید بیشتر ببینم تا سطح واقعی انیمه دستم بیاد. rate هاش که خیلی بالا بودش و الان میفهمم بی جهت نبودش ! دوستان نباید این کار رو از دست بدید !!

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
ELfen Lied :
عجب انیمه ی خونینی بود. یاد Deadman Wonderland افتادم. عمش خون و سر و گردن و دست و پا.....
از موزیک متنش خیلی خوشم اومد. آهنگ Op واقعا شاهکار بود.
داستان متوسط داشت.
شخصیت ها هم تقریبا خوب بودن ولی بعضی جاها ضعف نشون داد.
کلا بهش 3/5 میدم.یه انیمه ی متوسط بود.
Z.N. Tempest:
این انیمه واقعا عالیه!! رسیدم به پخش هفتگی.
ولی جدیدا نقل قول هاش رو اعصاب میره.

ویرایش:
مهدی اگر اشتباه نکنم منظورت نظر من در مورد این انیمه باشه باید بگم خب هر کسی یک سری توقعاتی داره که شاید توقع اون فرد بیجا باشه . شاید من توقعم از انیمه خیلی بالا بودش و نظری که دادم شاید در واقعیت اشتباه هستش ولی به هر حال من همیشه گفتم هر کسی خودش باید انیمه رو ببینه و قضاوت کنه و اگر هر کسی قراره بر مبنای صحبت دوستان اصلا کاری رو نبینه داره اشتباه میکنه . من خودم هنوز منتظر رلیز هفتگی Zn Tempest هستم و از فصل قبل فقط Zn Tempest و Psycho Pass و چند کار دیگه رو میدیدم و هنوز میبینم و خودم خیلی دوست دارم انیمه موفق بشه چون پتانسیل بالایی داره
yahoo_4.gif
نه. اصلا .....
فکر کنم منظورم رو اشتباه فهمیدی!!(یا اشتباه رسوندم):d
منظورم نقل قول های هملت و .... تو انیمه بوده. بعضی از جاها بی مورد یه نقل قول میزارن تو انیمه...

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
مرسی

بیشتر انیمه های تعداد قسمت پایین ، آخر انیمه داستانشون تموم نمیشه و به مانگا احتیاج دارن (البته خودشون الکی آخرش رو تموم میکنن)

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
Z.N. Tempest:
این انیمه واقعا عالیه!! رسیدم به پخش هفتگی.
ولی جدیدا نقل قول هاش رو اعصاب میره.
مهدی اگر اشتباه نکنم منظورت نظر من در مورد این انیمه باشه باید بگم خب هر کسی یک سری توقعاتی داره که شاید توقع اون فرد بیجا باشه . شاید من توقعم از انیمه خیلی بالا بودش و نظری که دادم شاید در واقعیت اشتباه هستش ولی به هر حال من همیشه گفتم هر کسی خودش باید انیمه رو ببینه و قضاوت کنه و اگر هر کسی قراره بر مبنای صحبت دوستان اصلا کاری رو نبینه داره اشتباه میکنه . من خودم هنوز منتظر رلیز هفتگی Zn Tempest هستم و از فصل قبل فقط Zn Tempest و Psycho Pass و چند کار دیگه رو میدیدم و هنوز میبینم و خودم خیلی دوست دارم انیمه موفق بشه چون پتانسیل بالایی داره :d

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب بعد از دیدن آرک اول Sword Art Online تنها چیزی که میتونم بگم این هست : شاهکار - فوق العاده لذت بخش !!!
درست هست که سنی ازم گذشته و انتظار میره بیام بیشتر در مورد انیمه هایی با تمهای جدی و تاریک مثل Psycho Pass صحبت کنم اما اگر کمی خسته هستید و میخواهید Refresh بشید و ازون مهمتر مثل من طرفدار بازیهای JRPG هستید پس ...
Screw that !! :d​
5fe886f3daa6485efecf1ea6dc5207931343265548_full.jpg

انیمه برای این ساخته شده که با دیدنش لذت ببریم و از این حس و حال یکنواختی در بیایم !:d
حقیقتا تنها عاملی که باعث شده بود تو چند پست قبلیم بگم Psycho Pass بهترین کار این چند وقته هستش این بود که SAO رو ندیده بودم !! اونهایی که انیمه رو ندیدند گول سادگی و بچگانه بودن این عکس رو نخورند !
+ ایده ساخت انیمه فوق العاده مبتکرانه هستش و حقیقتا در همه زوایا و جاها بهش پرداخته شده !
+ داستان عالی
+ شخصیت پردازی خوب ( اگر سن و سال شخصیتهای اصلی یکم بالاتر بود اونوقت میگفتم بی نقص ولی خب 16 - 17 سال هم خیلی کم نیست هر چند طیف وسیعی از طرفداران انیمه تو این رنج هستش و باید باهاش کنار بیایم)
+ آهنگهای معرکه + OPENING و ENDING خوب
+ طراحی هنری عالی + محیطهایی که فقط باید تو بهترین بازی های JRPG ببینیم به همراه اون حس و حال
اگر هنوز با دیدن کارهای Romance اون حس غرور کاذب این چیزها از من گذشته بهتون دست نمیده ! حتما این کار رو توصیه میکنم !

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
300ـمین قسمت ناروتو شیپودون مبارک! :d
میزوکاگه و مبارزش کلا LOL ! :-" یک سری سرباز خل و چل با یک میزوکاگه ی خل و چل در حال مبارزه بودن! :d یک احساسی بهم میگه این بشر وقتی زنده بوده یک چیزی تو مایه های شیکامارو بوده و به زور میجنگیده :d
ولی خدا رو شکر که این 3تا کاگه همون اول کار نفله نشدن! اعصابم بهم ریخته بود که 3تا کاگه توی 5 ثانیه داشتن مهر میشدن! #:-s

---
این چیهایافورو چرا همچینه ؟ وقتی اندینگ شروع میشه یکهو 4تا شاخ روی سرم سبز میشه که یعنی انقدر زود گذشت این 25 دقیقه ؟ واقعا تعجب میکنم! :d خیلی لذت بخشه! :x
---
Psycho-Pass هم که عالیه! :d به به! :d
امیدوارم بعد از تموم شدنش( :(( ) در آینده فیلمی،اسپیشالی چیزی ازش ببینیم:x (من از الان برای تموم شدنش عذا گرفتم! :(( )

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
مثل اینکه پا قدم من نحس بودش :-s از موقعی که برگشتم تاپیک داره همش خاک میخوره !:d
من Monster رو شروع کردم . گویا کار خیلی سنگین و خفنی هستش ! 74 قسمت داره و حالا حالا ها مثل اینکه باید ببینیمش . دوستانی که این کار رو دیدند انیمه هر قسمت اینجوری هستش ؟ یعنی انیمه افت نمیکنه ؟! Opening و Ending خدایی هم داره !!:x

Psycho Pass ep 17 :
درست هست بیشتر انیمه به صحبت خلاصه شد اما باز هم سورپرایز شدم ازینکه آخر انیمه با اون چیزی که ابتدای قسمت اول انتظارش رو داشتیم فرق داره !! خلاصه دمشون گرم !! دلم خنک شد خوب Makishima زد ترتیب اون chief رو داد !:d

Zn Tempest ep 18 :
تو کل قسمت همش اینجوری بودم : (:| اصلا نمیدونم چرا به این انیمه امید الکی دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر