Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Bakuman چرا نمیاد ؟؟ :| 3 روزی هست که پخش شده ولی فنساب SAge مرخصیه :|
shigurui
shigurui.jpg

سامورایی . 12 قسمت . انیمه شدیدا دارک . فقط یک بدی داره این که انیمشو ادامه ندادن و باید مانگا خوند واسه ادامش
فکر کنم هم سازندش همون سازنده ی اشتاینز;گیت هست .
کلا اگه انیمه کم اووردین و انیمه ی خونتون کم شده این رو ببینین .
+18 هستن ایشون :d

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب بنده پس از مدتها برگشتم ! :d
Naruto Shippuuden 299 ... اوف ...
یعنی با دیدن این قسمت از اینکه یک قسمت با کیفیت رو میدیدم خوشحال بودم اما از طرف دیگه افسوس خوردم!! ازین جهت که ماساشی چطور شخصیتی مثل Itachi رو حروم کرد!! بجز تو چند صحنه این شخصیت پر ابهت و پر قدرت باید جاش تو فیلر ها و خاطرات بد ساسکه باشه؟؟!! حتی Pain هم همینطور !! مشکلی که ماساشی داره اینه که نتونسته برای بعضی از شخصیتهاش که باید داستان شایسته تر و بیشتر پرداخت بشه زمینه بیشتری رو فراهم کنه و در عوض بعضی از شخصیتها ... حیف !!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
تا اینجایی که دیدم تک تک اپیزودا عالی بود . عـــــالی . واقعا لذت بردم.
باید قدر این انیمه های بسیار زیبا رو دونست . واقعا هر سال از این انیمه ها کم پیدا میشه اصلا نایابه .
قبل از قسمت 40 فوق العاده بود . از 40 تا 43 خارق العاده بود .
از قسمت 40 تا 43 یه استرسی درون من انداخت که واقعا داشتم سکته می کردم .
تو قسمت 43 دیگه بغضم گرفته بود . خیلی کم پیش می یاد تو انیمه ای بغضم بگیره . مثال نمیارم که انیمه ی دیگه ای اسپویل نشه :D
Opening و Ending ـهای فوق العاده ای داره ولی این آخری رو زیاد دوست ندارم .
شانس اووردم که تا قسمت 43 رو یهویی با هم دیدم وگرنه به خاطر قیمت های آخر که ریلیز شده قطعا سکته می کردم .
واقعا صدا گذاری و موسیقی عالی و خارق العاده ای داره . کم پیش می یاد که این همه ویژگی مثبت توی انیمه ها پیدا کنی .

فکر کنم الان برم سراغ Fate Zero ( خیلی وقته دانلودش کردم ولی هنوز که هنوزه ندیدمش :D )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
یعنی با دیدن این قسمت از اینکه یک قسمت با کیفیت رو میدیدم خوشحال بودم اما از طرف دیگه افسوس خوردم!! ازین جهت که ماساشی چطور شخصیتی مثل Itachi رو حروم کرد!! بجز تو چند صحنه این شخصیت پر ابهت و پر قدرت باید جاش تو فیلر ها و خاطرات بد ساسکه باشه؟؟!! حتی Pain هم همینطور !! مشکلی که ماساشی داره اینه که نتونسته برای بعضی از شخصیتهاش که باید داستان شایسته تر و بیشتر پرداخت بشه زمینه بیشتری رو فراهم کنه و در عوض بعضی از شخصیتها ... حیف !!

اینطور که داستان داره پیش میره،فردا بگن اسم انیمه به ایتاچی شیپودون تغییر کرده من تعجب نمیکنم :-" :d مثل اینکه قراره همینطور نقشش پر رنگ تر بشه! :d
گرچه من هنوز با زنده شدن ملت مشکل دارم :-" ترجیه میدادم به جای این مرده ها ، یک سری کاراکتر جدید خفن و درست حسابی در حد آکاتسوکی قدیم ببینم! :d نه یک سری دشمن که هیچ اختیاری از خودشون ندارن و مثلا زمان خودشون خیلی قوی بودن،ولی اینجا با 2 حرکت میرن اون دنیا دوباره ...
---
پین هم رسما سایبورگ شده بود :-" :d

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب من چند بار خواستم در مورد انیمه های پاییزی و زمستانی امسال نظرم رو بگم ولی هر بار به دلایلی نشد .
Psycho Pass :
فوق العاده - عالی - به جز چند ایراد میشه گفت یک انیمه کامل !!! بنظرم بهترین کار این دو فصل بدون شک و تردید !:d
+ واقعا موقعی که این انیمه رو میبینم بهش به چشم یک انیمه نگاه نمیکنم ! یکجورایی اتمسفر این انیمه من رو یاد Se7en میندازه این انیمه بنظرم تو خیلی از موارد ساختارشکنی کرده و موقعی که انتظار داریم صحنه های کلیشه ای ببینیم همیشه ما رو سورپرایز کرده !!
+ درجه Gore و خشونت عالی (فصل قبل که کلا بعضی از صحنه هاش Deadman Wonderworld را مثل آب خوردن میکرد تو جیبش(
+ شخصیت پردازی محشر و قابل لمس برای بیننده و دوبله گذاری که نیاز به تعریف نداره
+ موسیقی عالی + opening و ending عالی تر !
+ جلوه های بصری عالی
-------
- من قبلا تنها ایرادی که تو فصل قبل از انیمه میگرفتم عدم تطابق شخصیتی مثل Akane با جو و اتمسفر سنگین انیمه و سایر کاراکترها بود و به اصطلاح خیلی این شخصیت رو Naive میدونستم ولی الان یکجورایی ازین کاراکتر خوشم اومده که شاید دلیلش نشون دادن یک نوع پاکی و معصومیت بین این همه جرم و تاریکی هست. دیگه باید به این حرفهای قلنبه سلمبه از طرف من عادت کنید !!b-):d
- واقعا این انیمه خیلی پتانسیل داشت که یک انیمه On-going بشه و چون بحث Detective مطرح هست میشد خیلی داستان جانبی به انیمه بگونجونند که اتفاقا هم انیمه خیلی شخصیت پر پتانسیل داره که داستان بهشون پرداخت بشه !!

Psycho Pass Ep16 :
چقدر این قسمت عالی بود ! این Makishima حروم زاده خیلی Combat Skilled بودش ها !! :d بازم Akane اعصابم رو بهم ریخت ! خب تمومش کن اون لامصب رو ! )x نکته ی فوق العاده بدتر هم آخر قسمت بودش موقعی که رییس به Kagari ...:((

Zetsuen no Tempest_ The Civilization Blaster :
راسیتش نظرم خیلی در مورد این انیمه عوض شد و متاسفانه انیمه ازون شروع طوفانیش هر قسمت رفته رفته افت کرد و عملا فقط بعضی قسمتها داشت خوابم میبرد !! مکالمه های طولانی و فوق العاده Cheap !! فکر کنم تو کل انیمه فقط چند تا soundtrack شنیدم و همش آهنگهای تکراری
هر چند که طراحی کاراکترها عالی بود و انیمه از لحاظ گرافیکی هم در سطح بالایی قرار داشت و اتفاقا base داستان انیمه قوی بود ولی روایت داستان افتضاح به ضرر انیمه تموم شد !!!

خب نشد در مورد btooom! صحبت کنم ولی هر موقع شد حتما این کار رو انجام میدم.

فعلا میخوام فیلم The Place Promised In Our Early Days رو ببینم و بعدش هم در موردش یک صحبتی بکنم !:d
230px-Kumo_no_mukou.jpg

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خب دوستان خودتون رو منتظر یک نقد خفن برای
The Place Promised In Our Early Days بکنید که قرار هست عکس زیاد بگذارم لاش ! صفحه سنگین شد به من ربطی نداره !!
:-":d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

اتفاقا همین موضوع باعث شده که شخصیتایی مثل پین و ایتاچی انقدر تو دل طرفدارا جا کنن. مثل این میمونه که یه سیخ کباب داشته باشی هر ساعت فقط یه تیکه اش رو بخوری. اینطوری بیشتر از اون کباب لذت می بری ولی اگه یهو بخوریش لذتش سریع تموم میشه. کیشیموتو دقیقا از این سیاست استفاده کرده.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام خدمت همه دوستان :d
خب من الان میخواستم نقد اون انیمه ای که قبلا در موردش صحبت کرده بودم رو همین الان بزارم اینجا که کلا یک فکری به سرم خورد. چون گذاشتن متن زیاد به همراه تصاویر بالا زیاد مناسب نیست خواستم آغازگر یک حرکت بشم:d.
من میخوام فایل نقد رو به فرمت PDF بزارم و در واقع ازین به بعد اگر دوستان میخوان نقد و یا توضیحی مفصل در مورد اثری بدند اینجوری اون زحمت و تلاش قابل دانلود بوده و هر زمان قابل دسترسی هم باشه. کلا بنظرم این حرکت مزایای دیگه ای هم داره که جا داره یکبار امتحان بکنیم.
اگر دوستان نظرشون مثبت هست که استارت کار رو بزنیم !!
:d
البته نمیدونم کجا آپلودش کنم تا برای همه قابل دسترس باشه :-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
با سلام خدمت همه دوستان :d
خب من الان میخواستم نقد اون انیمه ای که قبلا در موردش صحبت کرده بودم رو همین الان بزارم اینجا که کلا یک فکری به سرم خورد. چون گذاشتن متن زیاد به همراه تصاویر بالا زیاد مناسب نیست خواستم آغازگر یک حرکت بشم:d.
من میخوام فایل نقد رو به فرمت PDF بزارم و در واقع ازین به بعد اگر دوستان میخوان نقد و یا توضیحی مفصل در مورد اثری بدند اینجوری اون زحمت و تلاش قابل دانلود بوده و هر زمان قابل دسترسی هم باشه. کلا بنظرم این حرکت مزایای دیگه ای هم داره که جا داره یکبار امتحان بکنیم.
اگر دوستان نظرشون مثبت هست که استارت کار رو بزنیم !!
:d
البته نمیدونم کجا آپلودش کنم تا برای همه قابل دسترس باشه :-"
توی اون یکی تاپیک اگه بذاری فکر کنم بهتر باشه.:d

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
یک توضیح در مورد سریال Fate/zero بهم میدید
داستانش تموم شدش؟می دونم یک سیزن دیگه هم داره،اون چطوری؟
مرسی

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
سلام
یک توضیح در مورد سریال Fate/zero بهم میدید
داستانش تموم شدش؟می دونم یک سیزن دیگه هم داره،اون چطوری؟
مرسی

دو سری داره، Fate/zero و Fate/Stay Night که F/SN سری اوله اما وقایع داستانیش بعد از F/Z اتفاق می افته. یعنی اگر شما F/SN رو دیده باشی، می دونی ته F/Z کی با کی روبرو میشه.

عده ی زیادی از دوستان میگن F/SN کیفیتش پایینه و بهتره اول F/Z رو ببینی تا داستان برات اسپویل نشه.
اما من فکر می کنم F/SN رو اگر اول نبینی، بعد از دیدن F/Z به سختی می تونی تحملش کنی، اما اگر F/SN رو ببینی شاید لذت هم ببری و اسپویل آن چنانی هم نداره.
کما این که یه زمانی F/SN رو به عنوان یه اکشن خوب توصیه می کردن.

خلاصه ی کلام:
نظر من: اول F/SN و بعد F/Z
نظر اکثریت: اول F/Z و بعد F/SN

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
دو سری داره، Fate/zero و Fate/Stay Night که F/SN سری اوله اما وقایع داستانیش بعد از F/Z اتفاق می افته. یعنی اگر شما F/SN رو دیده باشی، می دونی ته F/Z کی با کی روبرو میشه.

عده ی زیادی از دوستان میگن F/SN کیفیتش پایینه و بهتره اول F/Z رو ببینی تا داستان برات اسپویل نشه.
اما من فکر می کنم F/SN رو اگر اول نبینی، بعد از دیدن F/Z به سختی می تونی تحملش کنی، اما اگر F/SN رو ببینی شاید لذت هم ببری و اسپویل آن چنانی هم نداره.
کما این که یه زمانی F/SN رو به عنوان یه اکشن خوب توصیه می کردن.

خلاصه ی کلام:
نظر من: اول F/SN و بعد F/Z
نظر اکثریت: اول F/Z و بعد F/SN
نظر من : اول F/Z هیچوقت F/SN

من فکر میکنم اگر اول F/SN رو هم میدیدم با دید منفی میرفتم سراغ F/Z ، اینجوری شاید از F/Z هم لذت نمیبردم :d البته الان برعکسش برام اتفاق افتاده! توقع یک چیز در حد F/Z رو داشتم...حالا یکم پایین تر،اما به شدت ضدحال خوردم! :d
هرچی فکر میکنم حتی اگر جدای از F/Z هم در نظرش بگیرم،بازم درک نمیکنم F/SN چی داشته :-"

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

من فکر میکنم اگر اول F/SN رو هم میدیدم با دید منفی میرفتم سراغ F/Z ، اینجوری شاید از F/Z هم لذت نمیبردم :d البته الان برعکسش برام اتفاق افتاده! توقع یک چیز در حد F/Z رو داشتم...حالا یکم پایین تر،اما به شدت ضدحال خوردم! :d
هرچی فکر میکنم حتی اگر جدای از F/Z هم در نظرش بگیرم،بازم درک نمیکنم F/SN چی داشته :-"

شما همون کسی هستی که گفتی FMA رو نگاه نکنی چیزی از دست نمیدی و فقط Brotherhood رو ببینید:D. دقیقا اگر FMA رو نبینی هیچ لذتی از Brotherhood نمیبری. قطعا تو این مورد SN و Z هم صدق می کنه:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
شما همون کسی هستی که گفتی FMA رو نگاه نکنی چیزی از دست نمیدی و فقط Brotherhood رو ببینید:D. دقیقا اگر FMA رو نبینی هیچ لذتی از Brotherhood نمیبری. قطعا تو این مورد SN و Z هم صدق می کنه:D
گفتم هر کدوم داستان جدایی رو میگن دیگه! مگه غیر از این بود؟ :d کاراکترها یکی،اما 2 داستان متفاوت! :d
حالا توضیح بده من که FMA رو ندیدم،چجوری تا قبل از F/Z بهترین انیمه ی کوتاهم FMA:BH بوده؟ (در صورتی که هیچ اذتی نباید ازش میبردم؟ ) >:)

خودت هنوز F/Z رو ندیدی ؟ یا F/SN ؟ :d وقتی دیدی به حرفم پی خواهی برد! :d

---
گینتاما رو هم تا قسمت 252 دیدم...زیر 10 قسمت تا پخش هفتگی:((:((:((

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد

امیرحسین به عنوان کسی که کلا Fate Project رو به حد اعلا رسونده !!:d و هر کدوم از اون سری رو به همراه کلیه OVA هاش چند بار دیدم من هم نظرم با mat یکی است:d. من Fate Stay Night رو خیلی وقت پیش دیدم و فکر کنم خیلی وقت پیش هم یک توضیحی اینجا در موردش دادم ولی با شروع پروژه Fate Zero با وجود شاهکار بودن این انیمه در بسیاری از لحاظ حقیقتا کوفتم شد !! چون همه چیز برام اسپویل بود. در ضمن Fate Stay Night هم در زمانی که بعد از عرضه بازیش تو ژاپن رلیز شد غولی بود واسه خودش و از لحاظ Popularity تا الان هم تو یکی از ANN یا MAL تو رتبه 26# هستش . من نظرم در مورد Fate Zero شاید منصفانه نباشه اما در مورد F/SN میگم خیلی بی انصافی میکنی !:-" از لحاظ موسیقی Kenji Kawai در F/SN یکی از آثار جاودان خودش و حتی با جرئت میتونم بگم در دنیای انیمه رو به جا گذاشت و تو این زمینه من اون رو از FZ سرتر میدونم. طراحی کاراکترها و محیط هر دو سری رو نمیشه با وجود اختلاف 5 سال 6 ماه مقایسه کرد. F/SN به اندازه FZ جدی نیست و باز هم بحث کلیشه ای High School توش هست اما نقشی در روند انیمه ایفا نمیکنه. F/SN مثل FZ صحنه های خشنی هم داره و پر از مبارزات هست و خیلی مطلب دیگه ... بعد از F/SN اعضای Fate Ptoject Team برای FZ با وجود Backward که داشتند ولی دستشون خیلی باز تر بود چون مجبور نبودند ایده اولیه ای که 6 سال پیش سر F/SN مجبور بودند پیاده بکنند رو انجام بدند. FZ بیشتر بخاطر کارگردانی هالیوودی صحنه هاش اینقدر Amazing هست ولی پایان F/SN با آهنگ Kizuna اینقدر واسم به یادماندنی و دلنشین بود که :(( :d
نظر شخصی من : اول FZ بعد F/SN (هر چند که بعد از دیدن FZ یکم انتظارتون رو باید بیارید پایین چون باید تقریبا 6 سال برگردید عقب تر !!:|:d)

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:55 PM ارسال شده بود ----------

البته نقد نمیشه بهش گفت ولی همونطور که قولش رو داده بودم این شما و این هم :

نگاهی به انیمه
The Place Promised In Our Early Days

ts_web_theplace.jpg

فایل بصورت PDF هست و البته این کار فقط جنبه راه اندازی یک حرکت هست و اون رو به عنوان کار اول در نظر بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر