Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
واقعا نامردیه در حقش!! پرت و پلا. به غیر از دو قسمت آخر، از BH سرتره به نظر من.

یعنی واقعا، من تنها موجود روی زمین هستم که فکر می کنم FMA بهتر از FMA:BH هست ؟؟ :D

دقیق که یادم نیست ولی فکر کنم اونجایی که
رفته بودن به یه شهری و با دار و دسته ی گرید روبرو شدن

فکر می کنم ممد آئورلیتوی مرحوم هم اگر انیمه بین بود از FMA بیشتر خوشش می اومد;;)
جدای از شوخی، اتفاقاً پایان FMA خیلی جالب بود. من توی پایان FMA به چیزی که دوست داشتم رسیدم. اما آخر BH اونی نبود که می خواستم!
اما سر ماجرای زن اول هوهنهایم رسماً ROFL شده بودم.
فکر کنم از اونجایی که رفتن توی جزیره و اون پیرزن ـه (زن اول هوهنهایم!) رو دیدن، رفت توی فیلر

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
BH رو دیشب قسمت اول رو دوباره دیدم. در تمام صحنه ها اینطوری بودم:-o گرافیک به حد باور نکردنی افزایش پیدا کرده. دورنماها کیفیت خارق العاده ای دارن و گرافیک تکنیکی هم اصلا باور نکردنیه. طراحی کاراکترها با اینکه تغییر نکرده ولی کاملا احساس تازگی توشون موج می زنه. شاید بگین به خاطر اینکه 6 سال بین سری اول و دوم فاصله اس اینطوریه ولی این اختلاف معرکه اس.

کلا هایپ شدیم سرش :D عجب OP خفنی هم داشت. لذت بردیم:D در کل کاریه که حرفای زیادی واسه گفتن داره. حالا باید ببینیم چه طوری میشه تا تهش :D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
اگه با اون حال کردی با این بیشتر حال میکنی
ولی من از پایان قسمت اول خوشم اومد جالب بود، نبود ؟:d
از اون پایانای بی سر و ته بود :|، این همه وقت گذاشتم آخرشم معلوم نشد چی به چیه! :| :d

Pandora Hearts قرار نیست براش سری دومی بسازن؟
کسی نمیدونه؟ :-/

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
K قسمت سوم :

انیمه خیلی خوبی نشون میده تا حالا که جذاب بوده و همچنین طراحی گرافیکیش شاید نواوری که نشون میده تو تو بیشتر دقایق انیمه زیاد تاثیر گذار نباشه ولی جلب توجه میکنه

Zetsuen no Tempest قسمت سوم :

انیمه فعلآ روند خوبی داره نه خیلی تند و نه خسته کننده توی این قسمت بیشتر به مبارزه و دادن اطلاعات گذشت و زیاد پیشرفت داستانی رو حس نمیکنین:d

---------- نوشته در 04:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:03 PM ارسال شده بود ----------

در مورد PSYCHO-PASS قسمت دوم هم یادم رفت بگم :

انیمه کاراکتر های خوبی داره محیط جالبی داره ولی تو این دوقسمت یه جورایی ادم دوست داره انیمه هیجان بیشتری داشته باشه نمیدونم شایدم فقط من اینجوری هم ولی توقع دارم تو قسمت های بعد مبارزات و هیجان بیشتری رو ببینم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
....:|

74723237896083231612.jpg

R.I.P The Third Hokage

bonheur.gif

گارا بعد این مصیبت:
68931383660975885840.jpg

154fs232528.gif

:d

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
از اون پایانای بی سر و ته بود :|، این همه وقت گذاشتم آخرشم معلوم نشد چی به چیه! :| :d
همینش جالب بود دیگه! یکی کاملا درست شد و اونیکی هم در ناکجا آباد بسر برد :d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
تا جایی که یادم میاد بعد از پایان عجیب و غریب نسخه اول FMA سازنده ها یه فیلم سینمایی تحت نام Conqueror of Shamballa هم دادن بیرون که یجورایی ادامه داستان کارکترها رو نشون میداد و تکلیف همه چیز و کامل مشخص می کرد! اگر سری اول رو کامل دیدید اون رو هم حتما ببینید:d ... البته به شخصه به نظرم حتی این فیلم هم نتونست کمکی به سر هم بندی شدن سرسریه نیمه دوم داستان بکنه!!:d (بلکه بدترش هم میکنه!:p)...

Fullmetal_Alchemist_the_Movie_-_Conqueror_of_Shamballa.jpg

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
آقا توی اپیزود آخر وان پیس، To the Future! The Path Towards the Sun!، یک آهنگ پیانو خالی میزاره، خیلی خیلی قشنگ بود. میخوام بدونم آهنگ کاملش رو کسی میدونه چیه؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
قسمت اول Bakuman S3 رو دیدم..خیلی خوب شروع کرد، هر چند که اولش کلاً فراموش کرده بودم که آخر فصل قبل چی بودش..ولی انیمه به نصفه رسید همه چیز ـش رو یادم امد.

Bakuman S3 سوپراز واقعاً عالی ای برام داشت. صدای "کیمیکو" چان رو تو OP انیمه شنیدم. واقعاً توپ بودش. بعد از آلبوم آخرشون (プラスとマイナスのしくみ) بند nano.RIPE مَنوُ پاک ناامید کرده بود...ولی دوباره بهشون امیدوار شدم.

تو قسمت اول Magi چیز باحالی شنیدم!
دقیقه ی 15:45 صدای صحبت های دو تا زن ایرانی میاد، چیزهایی مثل: مثل بازیگرای ژانپی بازی میکنند، و یا "نه بابا"، رو میشه راحت شنید

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
^^
وقتی داشتم Magi رو میدیدم اصلا متوجه این نشده بودم. عجب دقتی!!!
خیلی هم روون صحبت میکردن. خیلی خوشم اومد.
-----------------------------
این هفته چند تا انییمه شروع کردم , یکی از یکی قشنگ تر!!
Hunter x Hunter :
شاهکاره!! آرت بسار زیبایی داره. شخصیت پرداز هم خیلی خوب بوده.... داستان جالبی داره.
فعلا 12 قسمت ازش دیدم.
Cowboy Bebop:
10 قسمت دیدم. با شخصیت اول بسار حال میکنم. حیف که گرافیکش قدیمیه وگرنه همه چی تمومه!!
Black Lagoon:
2 قسمت دیدم. انیمه خشنی به نظر میرسه. ازش خوشم اومد.
Blood+:
یه مدت دراپش کرده بودم . اما دوباره شروع کردم. بگیر نگیر داره... بعضی جاهاش حوصلم سر میره.
Dragon Crisis:
بچه گونه میزنه... تا 3 قسمت اگه جذبم نکرد دراپش میکنم.
Gintama هم دارم سعی میکنم خیلی سریع به پخش هفتگی برسونم.
خداییش شاهکاره ها!!! بعضی از داستاناش چرت میشه ولی همیشه بیننده رو خوب جذب میکنه.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
احساس من در هنگام دیدن "K":

"یه شیر پاک خورده ای اون موسیقی متن لعنتی رو خفه کنه"

===========================================

اخوی های فضا هم که هر روز بهتر از دیروز...
بار الها این مو-چان رو از ما نگیر

پ.ن: هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه... اما این مورد انصافاً ترش نیست :D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
انیمه k قسمت 4 :

کلآ انیمه خوبیه داستان خوبی داره شخصیت های جالب و نو اوری هایی که قبلآ بهش اشاره شد به اضافه بار طنزی که تو هر قسمت سعی میکنه انیمه رو روی تعادل نگه داره قسمت چهارم هم مثل هفته های قبل کشش داشت و جالب بود

Zetsuen no Tempest قسمت 4 :

خیلی قسمت هیجان انگیز و اینکه بگیم پیشرفت داستانی توش مشاهده میشد نبود و بیشتر به کاراکتر ها پرداخت در کل زیاد قسمت جالبی نبود

PSYCHO-PASS قسمت 3 :

قسمت بهتری بود نسبت به هفته قبل ولی هنوزم با انتظاراتی که از این انیمه داشتم خیلی فاصله داره امیدوارم روند رو به رشدش رو تو هفته های اینده ببینیم
بین انیمه های این فصل شروع کردم به دیدن انیمه های فصل قبل که وقت نکرده بودم ببینم

یکی از اون کار ها Area No Kishi بود که فقط میتونم بگم مگه اخه مرض دارید انیمه ای که نمیخواین تا اخر بسازید رو تا وسط ماجرا پخش میکنید بعد بیخیالش میشید اونم انیمه ای که پتانسیل سیزن بندی رو نداره و هیچ امیدی هم به ساخت مجددش نیست

یکی دیگه از کارهایی که دیدم Hyouka بود که در موردش میتونم بگم :

انیمه بدی نبود ولی در بین هم ژانر ها و هم سبک های خودش حرف چندانی واسه گفتن نداشت یه انیمه کاملآ معمولی که بعضی از داستان هاش جالب بود و بعضی هاش واقعآ خسته کننده

یکی از مشکلات بزرگ این انیمه نداشتن یه داستان کلی و هدفی برای روند داستان و رسیدن به اون بود

و اینکه بالاخره دانلود 30 گیگ هیتمن ریبورن بالاخره تموم شد میتونم دوباره ریبورن رو از امروز شروع کنم تا یه جاهایی دیده بودم ولی به خاطر اینکه زیرنویسش ناقصی زیاد داست رهاش کرده بود ولی الان وضعیت بهتره دوباره میشه ادامش داد:d

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
یکی دیگه از کارهایی که دیدم Hyouka بود که در موردش میتونم بگم :

انیمه بدی نبود ولی در بین هم ژانر ها و هم سبک های خودش حرف چندانی واسه گفتن نداشت یه انیمه کاملآ معمولی که بعضی از داستان هاش جالب بود و بعضی هاش واقعآ خسته کننده

یکی از مشکلات بزرگ این انیمه نداشتن یه داستان کلی و هدفی برای روند داستان و رسیدن به اون بود
منم در حال حاضر دارم اینو میبینم، هنوز تموم نشده ولی برای من یکی از بهترین انیمه هایی هست که تا حالا دیدم :d
Houtarou یکی از بهترین شخصیت هاییه که تو انیم دیدم :d
Openingها و Endingهاشم جزو بهترین هاس، واقعا نمیدونم مشکلش از نظر تو چیه! :d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم در حال حاضر دارم اینو میبینم، هنوز تموم نشده ولی برای من یکی از بهترین انیمه هایی هست که تا حالا دیدم :d
Houtarou یکی از بهترین شخصیت هاییه که تو انیم دیدم :d
Openingها و Endingهاشم جزو بهترین هاس، واقعا نمیدونم مشکلش از نظر تو چیه! :d

من نگفتم انیمه بدی هستش یا باهاش مشکلی دارم :d

من گفتم یه انیمه معمولی هستش دلایلم رو هم تو همون پست بالا تو اسپویل گفتم به هر حال هر کسی نظر خودش رو داره به طور مثال من انیمه ای مثل Gosick رو خیلی بیشتر از Hyouka میپسندم

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من نگفتم انیمه بدی هستش یا باهاش مشکلی دارم :d

من گفتم یه انیمه معمولی هستش دلایلم رو هم تو همون پست بالا تو اسپویل گفتم به هر حال هر کسی نظر خودش رو داره به طور مثال من انیمه ای مثل Gosick رو خیلی بیشتر از Hyouka میپسندم
Gosick که رتبه اول رو داره برای من :d
از نظر داستانی قبول دارم به پای امثالِ (البته اگه مثالی براش باشه :d) Death Note نمیرسه، نه تنها این، حتی Gosick هم نمیرسه، ولی حال و هوای انیمش خیلی باحاله :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر