Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
به طور کاملا اتفاقی یه نقد از کارهای این فصل خوندم و The Daily Lives of High School Boys جلبم کرد. 4 قسمتش اومده و به نظرم باحال بود. یه comedy/slice of life سادست ولی یه جورایی دلنشین بود :D
ورژن کاملِ ED قسمت اولش رو کسی سراغ نداره؟ (قابل توجه ویژه ی آقا خلیل :D)

امیر اشکان، فعلاً نسخه ی TV Size های دوتا ED ـش هست...
Ohisama Amesaki Annainin mp3 скачать бесплатно и без регистрации на Muzofon.com Качай бесплатно любую музыку в формате mp3 и слушай онлайн.
Bungaku Shoujo ENA mp3 скачать бесплатно и без регистрации на Muzofon.com Качай бесплатно любую музыку в формате mp3 и слушай онлайн.
برای Full Size ـش باید یخورده دیگه صبر کنی تا روی نت بیاد. چون ندیدمشون

P.S
تو این سایت، لینک مدیافایر OP و ED اولش هست...دانلودش نکردم
Danshi Koukousei no Nichijou OST Dowload | Animeost.info

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
ببین ایرج جان یه تعداد انیمه هستن که باید ببینی.باید!Bleach , Naruto , Onepiece و Death Note این 4 تا مهمتریناشونه(One Piece ندیدی مهم نیست!:d(سوژه دعوا))بعدش یه تعدادی انیمه دیگه میمونن که دیدنشون خیلی حال میده. ولی مهم اون شونن هایی هست که گفتم.برو تو این سایت زیر یه پروفایل بساز انیمه هایی که دیدی رو لیست کن خیلی حال میده.من خودم خیلی از این سایته خوشم میاد. آمار تعداد قسمتا، بیوگرافی انیمه ها و ..... توش هست واقعا عالیه!Anime Recommendations, Reviews, Manga and More! | Anime-Planet
هر 4 تای اینا رو دیدم !
میرم این سایتی که دادی ببینم چیه !

منم نظرم اینه بهترین انیمه On-Going در حال حاصر وان پیس هست و بس!

بعد از ساعاتی !!!

عجب سایت باهالی بود!
یه چند ساعتی وقتم رو گرفت !

این شد نتیجه : (البته من تا حالا مانگا نخوندم! شاید شروع کنم!)

انیمه هایی که من تا حالا دیدم! (کلیک کنید!)

یه نیگاهی بندازید ببینید من چیا رو دیدم !
غیر از اینا پیشنهاد بدید :x

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

بعد از ساعاتی !!!

عجب سایت باهالی بود!
یه چند ساعتی وقتم رو گرفت !
این شد نتیجه : (البته من تا حالا مانگا نخوندم! شاید شروع کنم!)
انیمه هایی که من تا حالا دیدم! (کلیک کنید!)
یه نیگاهی بندازید ببینید من چیا رو دیدم !
غیر از اینا پیشنهاد بدید :x

میتونیا از چیزایی که دیدی یه امضا درست کنی. به شخصیت هایی که دوست داری Like/dislike بدی و ...... هزار تا چیزه دیگه....
top dislike ها رو دیدی؟:dدقیقا همون چیزی بود که فکر می کردم.
لیستم رو خیلی وقته اپدیت نکردم.امشب باید برم درستش کنم!

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
امروز می خواستم وان پیس رو شروع کنم. 2 قسمت اولش رو دیدم گذاشتمش کنار. گرافیک که فاجعه بود(البته انتظاری هم نباید داشت واسه 11 سال پیشه). تمش هم بچه گونه میزد. زیاد ازش خوشم نیومد...

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
امروز می خواستم وان پیس رو شروع کنم. 2 قسمت اولش رو دیدم گذاشتمش کنار. گرافیک که فاجعه بود(البته انتظاری هم نباید داشت واسه 11 سال پیشه). تمش هم بچه گونه میزد. زیاد ازش خوشم نیومد...
منم دقیقا وقتی میخواسم این انیمه رو شروع کنم همین حسو حال واسم پیش اومده بود!

3 بار فکر کنم استارت زدم ولی کنار گذاشتمش !

بعد تصمیم کبری گرفتم اوایلش رو تحمل کنم، بعد از 15-20 قسمت گرافیک واست عادی میشه و با داستان باهالش کنار میای!
تا 140-150 قسمت اول گرافیکش ضعیفه! از اینجا به بعد گرافیکش خیلی خوب میشه!
الان هم که بعد 500 و اندی قسمت گرافیکش عالی هست!(البته بعد از 230-240 فکر کنم گرافیکش عالی میشه!)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان ، میخوام بزنم تو کار ِ چن تا Animation ( این بهتره بگم یا کارتون ؟ :D ) ـه Mature ـه غربی :D یعنی داستانشون خوب باشه . چیزی سراغ ندارن ؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Bleach E22

تازه تازه داره قشنگ میشه الان دارن میرن دنبال اوون دختره ( اسمش همش یادم میره :d ) ببینیم اوون نره غوله رو که زدن با ایچیگو میادش یا نه ؟ :d

در کل 8/10

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
این Another هم کار جالبی ِ... عجیب من رو یاد Higurashi میندازه. شاید بعد از این برم چند قسمت آخر اون رو بالاخره ببینم. کسایی که Higurashi رو کامل دیدن بیان نظر بدن...

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
باز هم بلیچ :d

Bleach E28

نمی دونم چی بگم همه یه هوی :d قوی شدن :d ببینیم می تونن این روکیو ( بالاخره درست گفتمش :d ) رو نجات میدن یا نه ؟ :d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
باز هم بلیچ :d

Bleach E28

نمی دونم چی بگم همه یه هوی :d قوی شدن :d ببینیم می تونن این روکیو ( بالاخره درست گفتمش :d ) رو نجات میدن یا نه ؟ :d

روکیا دلبندم :D روکیا , کوچیکی روکیا
بابا چقدر دیر به دیر میبینی ! :D من سریع تموم کردم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این رو یه جایی دیدم جالب بود.

در مورد بلیچ و آرک جدید گفتن:
Well there is proof that Kubo sensei planned to involve aizen in this arc. But after he realized that he cant keep this arc ongoing any longer, since it was much less popular then the previous arcs, he decidet to change tsukishimas abilities and not let him be aizen.

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
اول سلام خوشحالم درجمع بروبكس انيمه اي هستم.خوب من 2 ساله پيش چندتا انيمه رو نقد كردم كه فعلامثكه نميتونم تاپيك بزنم ولي حتما ميزنم٠من با انيمه بزرگ شدم همه نوع سبكم ديدم الان بجز وان پيس و بليچ و فريتيل دارم گينتاما ميبينم البته از ماهواره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر