Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
دوستان هر قسمت فیت زیرو چند دیقس؟ یدونه دارم هر قسمتش 40 دیقس. یدونه دارم دنلد میکنم هر قسمتش 20 دیقس. تهش نفهمیدم چی شد!:D
اینی که من دارم هر قسمتش حدودا 25 دقیقس البته به غیر از قسمت اول که 40 دقیقس
تو IMDB هم ران تایمشو زده 25
www.imdb.com/title/tt2051178

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این پست تقریبآ مال یکسال پیشه از عید پارسال پخشش زو شروع کرد ولی نمیدونم تا اخر پخشش کرد یا نه :d:

بازم مثل همیشه پستارو همینجوری رد میکردم و اینو ندیده بودم :d

جالبش اینه که 91 قسمتش رو پخش کردن و دارن ادامه هم میدن :d

یعنی اگه انیمش صداگذاریش مثل دوبله ما بود امکان نداشت بهترین انیمه ورزشی خودم بدونمش XD

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
آقا مشکل حل شد! فهمیدم چه گندی زدم! :))
همش فکر میکردم این .idx و .sub دوتا زیرنویس جدان! مثل همون srt و $$a که قبلا استفاده میکردیم :|
آخرش به کمک محمدعلی و یکی دیگه لز بچه ها تازه دوزاریم افتاد چه گندی زدم! :| :))
اجرا شد! :D
فقط... حالا یک سوال:-" نمیدونید چرا چنین تصمیمی گرفتن؟ :-" کیفیت تصویریه زیرنویس فاجعست! :-" :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
امروز دوروبر ساعت 6 شبکه 2 داشت یه سینمایی از Detective Conan پخش میکرد!کسی دید؟:d

آره من دیدم :d فیلم 17 DC بود و قشنگ بود . من با اینکه خودم انیمه رو دنبال نمی کردم ولی خیلی فیلمش عالی بود .
چند پیش جایی دیدم برای فیلم 19 DC نزدیک به 3 میلیون طرفدار و بیننده جمع شده که در نوع خودش محشره :)
اینم لینک فیلم امروز : دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum
شیطون میگه برم 700 قسمت رو نگاه کنم :-s

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا D.Gray Man ارزش دنلد داره؟ ببینم؟

اگه دیدی خوشت نیومد به هیچ وجه نیا اینجا بگو -___-

بدجوری ازش خوشم میاد :d

لیستی از افتخاراتش برای من:

دومین انیمه محبوب من

مانگای شماره 1 (بهترین مانگاییه که واقعا خوندم)

دومین کاراکتر محبوبم تو کل انیمه ها شخصیت اصلی این انیمست ( Allen Walker )

بهترین گروه آدم بدا تو تمام انیمه ها و مانگاها رو داره آدم بدای این سری برا من بارها و بارها از آکاتسوکی بهترن (البته برا این مورد حتما باید مانگا رو بخونی)

بهترین قدرت برای شخصیت اصلی رو تو این انیمه دیدم

شخصیت اصلیش موهاش سفیده :d

شخصیت اصلیش یه آدم لوس و مسخره که میخواد همه چیز رو با حرف درست کنه نیست :d

کلا خیلی خوبه :d

حالا منتظر یه سری هستم که کارشون اینه که من بگم فلان چیز خیلی خوبه تا اونا بیان بگن " نه اصلا جالب نیست" و این حرفا ^_^

راستی اگه میخوای ببینیش بدون که حتما باید مانگاش هم بخونی چون 70 - 80 درصد لذت D.Gray-Man به اتفاقاتیه که بعد از انیمه و تو مانگا میوفته

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
میدونم که اینو خیلی زیاد تو تاپیک گفتم :d اما دوباره میگم :d
Shokugeki no Soma فوق العادست :lol:
هر هفته شنبه ها روزمون رو شاد میکنه :)
+
Ore Monogatari هم خیلی خوبه :) (ولی به شخصه shokugeki رو به شدت ترجیح میدم :d )
اون صحنه آخر اپپزود 6 :) :lol:
+
یه انیمه شبیه باراکامون یا your lie in april میخوام :(

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,783
نام
Masoud
+
+

تایید میشه ، بهترین انیمه فصله Shokugeki no Soma (البته بعد از گینتاما >:))

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

ببین ماکان، انیمه ی بسیار خوبی ـه و به اندازه ی کافی دارک هم هست...
اگه فقط میخوای انیمه رو نگا کنی...همین اول کاری بهت بگم که سر کاری..انیمه تو 103قسمت رو هوا رها میشه...یعنی دقیقاً تو اوج داستان و قدرت شخصیت ها، به طرز مسخره ای ول میشه.
وضعیت مانگا هم تا اونجا که میدونم (مانگاش رو نخودم) اوضاع جالبی نداره و وضعیت نابسامانی برای ادامه داره.

ماکان، تا الان چیا دیدی؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
همش فکر میکردم این .idx و .sub دوتا زیرنویس جدان! مثل همون srt و $$a که قبلا استفاده میکردیم :|
فقط... حالا یک سوال:-" نمیدونید چرا چنین تصمیمی گرفتن؟ :-" کیفیت تصویریه زیرنویس فاجعست! :-" :D
خو عزیزم نگا به حجمشون میکردی:d اون idx که کلا کاره ای نیست و فقط تایمینگ زیرنویس ها رو انجام میده و یجورایی به عنوان واسط عمل میکنه حجمشم خیلی کمه برعکس اون یکی
اینا یه خوبیایی دارن یه بدیایی
خوبیش اینه که روی هر چیزی بدون مشکل اجرا میشه! بدون مشکل عجق وجق نشون دادن کلمات و مربع مربع شدن و ... چون این زیرنویس اصلا متن نیست! بلکه عکسه! یعنی هر جمله در قالب یه عکس قرار داره و به همین خاطر کیفیتش تو آفسایده
بدیشم که خودت گفتی کیفیت کم و حجم زیاد
قابل تبدیل به srt هم نیست.
ببخشید آف تاپیک هم شد!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,420
نام
محمد
+
+

Shokugeki no Soma و Ore Monogatari که معرکن!:x
-----------------------------
بنظرمUsagi Dropو Anohana رو ببین.اتفاقاً خودمم دنبال یه انیمه مثل your lie in aprilام!خیلی عالی بود،پایان خیلی قشنگی هم داشت!:x ولی هنوز که چیزی پیدا نکردیم:-w
اگه تو چیزی پیدا کردی به ما هم بگو!:-";)
-------------------------------
بی زحمت یکی لینک D.Gray Man 720p رو بفرست، هر چی پیدا میکنم 480p است!:|
------------------------------
طرفدار های لوفی و ناروتو همه بریزن اینجا!>:)
http://forum.bazicenter.com/thread51992/page1042/#post3735769

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
بهترین انیمه ی فصل Arslanـه ، بعدشم Ore Monogatari ! :d بعدشم Baby Steps ! :d
اصلا ارسلان رو میبینم روحم شاد میشه قشنگ! :x چقدر خوبه این انیمه :(( از ایناست که همه جوره به سلیقه ی من میخوره! :((
فرشاد رو هم باید شکنجه کرد به خاطر خبر خوبی که داد! من چجوری صبر کنم آخه؟ :((
---
[MENTION=107577]sttiger[/MENTION]
آخه .$$a و .srt هم حجمی ندارن! :-" از رو اون نمیشد نتیجه گیری کرد:-"
ولی با این حال به نظرم به عنوان یک بیننده،تصمیم خوبی نیست:-" گرچه به خودشون مربوطه:-" (اونجا هم جدیدا این قوانین خیلی سخت گیرانه شده! من رسما جرات ندارم هیچگونه نظر مخالفی بدم:-" ، یکی از بچه ها رو به خاطر دانلود زیرنویس و تشکر نکردن بن کردن! =)) قوانین عجیب غریبه خداییش! :-" )

---
راستی فکر کنم [MENTION=16142]zack fair[/MENTION] چند صفحه پیش در مورد P-P و P-P EE پرسیده بود! :-"
اگر زیرنویس فارسی میخوای، همون اولی رو ببین! اگر نه! همون دومی رو بگیر:-" همون چندتا صحنه ی اضافه که شاد جمعا 4-5تا جمله باشه هر قسمتش:-" جالبه! در مورد دیدگاه های مختلف کاراکتراست! که توی چنین انیمه هایی ، یکی از نقاط قوت انیمه محسوب میشه:-" (مثلا توی DN چند کلمه ملت در مورد اینکه چه نظری در رابطه با مسائل دارن، اضافه بگن! خوب خوبه دیگه! :-" )
ولی یادش بخیر! P-P چقدر خوب بود:( از فیلمش خبری نشد؟ قرار بود بیاد! تاخیر خورد؟ یا اومد؟ اگر اومد تو دیوار بوده که هیچی از نظر ملت نزاشتید؟ :-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
امروز دوروبر ساعت 6 شبکه 2 داشت یه سینمایی از Detective Conan پخش میکرد!کسی دید؟:d
3 تا از فیلم های کونان رو دوبله کردن و n هزار بار هم هر کدوم رو نشون دادن:D

ارزش دارد. به شرط آن که بعداً بری مانگاش رو بخونی و بعدش بیای اینجا سرت رو بذاری رو شونه ی @NoctisSasuke و های های در آغوش هم گریه کنید:D
این انیمه زیرنویس سافت ساب انگلیسی، روسی، چینی، بلغارستانی و هیچ زبون دیگه ای نداره.
2-3 تا سایت دیگه هم به جز AW ترجمه اش رو انجام میدادن. فقط مساله این بود که تبدیل نسخه هاردساب به سافت ساب خودش 24 ساعت وقت می برد
بعد ملت 24 ثانیه ای اسمش رو عوض می کردن و به نام خودشون منتشر می کردن.

تصمیم گرفتن تا زمانی که سافت ساب انگلیسی هر قسمت نیومده، سافت ساب فارسی رو هم منتظر نکنن و با این فرمت تقریباً غیر قابل کپی زیرنویس رو بدن بیرون:D
بهترین انیمه ی فصل Arslanـه ، بعدشم Ore Monogatari ! :d بعدشم Baby Steps ! :d
اصلا ارسلان رو میبینم روحم شاد میشه قشنگ! :x چقدر خوبه این انیمه :(( از ایناست که همه جوره به سلیقه ی من میخوره! :((
فرشاد رو هم باید شکنجه کرد به خاطر خبر خوبی که داد! من چجوری صبر کنم آخه؟ :((
---
@sttiger
آخه .$$a و .srt هم حجمی ندارن! :-" از رو اون نمیشد نتیجه گیری کرد:-"
ولی با این حال به نظرم به عنوان یک بیننده،تصمیم خوبی نیست:-" گرچه به خودشون مربوطه:-" (اونجا هم جدیدا این قوانین خیلی سخت گیرانه شده! من رسما جرات ندارم هیچگونه نظر مخالفی بدم:-" ، یکی از بچه ها رو به خاطر دانلود زیرنویس و تشکر نکردن بن کردن! =)) قوانین عجیب غریبه خداییش! :-" )

ولی یادش بخیر! P-P چقدر خوب بود:( از فیلمش خبری نشد؟ قرار بود بیاد! تاخیر خورد؟ یا اومد؟ اگر اومد تو دیوار بوده که هیچی از نظر ملت نزاشتید؟ :-"

کی رو به خاطر تشکر نکردن بن کردن؟:-"

فیلمش هنوز نیومده که ببینیم و نظر بدیم:D

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من واقعا مشکل مانگاکاهای دی گری من و هانتر رو نمیفهمم.
خانمی که دی گری من رو میکشی، ارتریت روماتویید داری انگشتان تیر میکشنند هیچ درمان قطعی هم برای بیماریت نیست، همه اینا درست.مغزت که سالمه! 2 تا زیردست استخدام کن تو داستانو بنویس اونا مانگا رو بکشن.تموم شد رفت:|
هانتر گرامی هم شما کمرت درد میکنه مگه ازار داری بعد دو سال 4 تا چپتر دادی بعد رفتی به امان خدا؟ خو داستانو میدادس مدهاوس اونا درش میوردند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر