Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سلام خیلی وقته انیمه ندیدم. دنبال انیمه جدیدم که شخصیت Femaleش tsundere باشه :d اصلا از اینایی که میوفتن دنبال پسرا خوشم نمیاد تو این مایه ها معرفی کنید. 2014/15 باشه چه بهتر :d

میگفنم چرا آریا و بقیه اسکرین شات راحت میگذفتن... :-P ...
نمیدونستم F5 همچین کاربردی داره.... :-P ....
معتاد شدم رفت.... ;-) ...
من از همین تریبون اعلام کنم ، کسی که من رو تا همچین لولی من رو توی انیمه/مانگا فرو برد همین فرشاد بود.... ;-)
تخریب شخصیت...
خوب من که چیز های عادی میبینم... :-P ....
چه نوع تخریبی میخوایی بکنی ؟! >:) ....

پیام خصوصیتو چک کن بعد انقدر مطمعن حرف بزن :d

- - -ویرایش - - -

سلام خیلی وقته انیمه ندیدم. دنبال انیمه جدیدم که شخصیت Femaleش tsundere باشه :d اصلا از اینایی که میوفتن دنبال پسرا خوشم نمیاد تو این مایه ها معرفی کنید. 2014/15 باشه چه بهتر :d

به به

به این میگن سلیقه :d ایول

کلا انیمه بدون Tsundere نمیشه XD

تقریبا همه انیمه های کمدی School از این کاراکترا دارن

wow ... این kingdom عجب چیزیه ... انیمه ش رو که دیدم با اینکه از لحاظ گرافیک و متحرک سازی داغونه ... ولی انقدر تحت تاثیر قرار گرفتم و فکرم بهش مشغول شد سریع یه بار دیگه از اول تا اخرش دیدم ... امروز دیگه وسوسه شدم رفتم سراغ مانگاش ... wow ... اصلا تصورش رو هم نمیکردم که نویسنده اش دیگه کاربلد باشه ...
فنگ شن جی یکی از معدود مانگا هایی که نیمه اولش به خاطر نبرد های نفس گیر و داستان حماسی به طور وحشتناکی حس هیجان عجیب و فشار مهیبی بهم میداد ... ولی این چپتر های 260 به بعد گینگدوم رو که دارم میخونم 3-4 برابر بیشتر از فنگ شن جی، دارم اون هیجان و فشار رو حس میکنم ... خیلی فوق العاده است به طرز باور نکردی خوب بلده هیجان بده و شرایط فوق حماسی خلق کنه ... با اینکه دیگه دارم مانگا رو میخونم ولی نمیتونم برای فصل بعد انیمه هم صبر کنم دیگه ...

خوب بود ولی اونجور که انتظار داشتم نبود:دی
طراحی های انیمه تلوزیونیش به نظرم بهتر بود تا این:دی یه چند تا عکس از سری قدیمی FMA دیدم، به نظر طراحی ال و اد بیشتر شبیه نسخه قدیمی بود تا جدید. آقامون ماستنگ هم اصلا اون ابهت سری تلوزیونی رو نداشت! حتی یه بار هم نشون نداد از قدرت هاش استفاده کنه:|
داستانش هم به نظرم یه کم پلات هول داشت:دی مثلا ادوارد و ال وقتی در مورد نحوه درست شدن Philosopher's Stone میفهمن، کلا تا خرخره درگیر داستان اصلی اینمه هستن و داخل انیمه هم جایی نشون نمیده اینا مدتی مثلا جایی رفته باشن و این ماموریت رو انجام داده باشن!:-/
یا آخرش وقتی اون دختره برادرش رو نجات داد، بعدا گفتن این تبدیل انسان انجام نداده. اگه انجام نداده پس چرا یکی از پاهاش رفت و دست برادرش برنگشت!:-/ اگه انجام داده و اینا اشتباها فکر کردن انجام نداده، پس اون نتیجه ای که توی سری تلوزیونی بهش رسیدن که این تبدیل انسان هیچ وقت عملی نمیشه و اونا یه چیز دیگه رو برگردوندن نه مادر/بچه اشون چی!؟ :-/ (راستی حالا که صحبتش شد، معلوم نشد ادوارد و ال چیو برگردوندن!؟:-/ )
در کل برای یه تجدید دیدار با این یونیورس بد نبود:دی یعنی خوب بود:دی هنوز هیچی نشده دلم تنگ شد برا انیمه:(

حالا چند تا سوال در مورد خود FMA: B
قضیه مانگاهاش چجوریه؟ الان تموم شده؟:-/ پایان مانگاش کدومه!؟ پایان FMA یا FMA: B!؟ :-/
اگه تموم نشده، مشخص شده بعد از اینکه این دو تا برادر آخر FMA: B از هم جدا میشن چه اتفاقایی میافته؟ یا داستان FMA رو ادامه میده و دنیای موازی و اینا!؟ :-/

راستی یه سوال دیگه! شِنون ـه شونِن ـه چیه!؟:دی چجور سبکیه؟:دی یعنی به کدوم جنبه از FMA: B برمیگرده؟:دی

سلام
قضیه مانگاهاش چجوریه؟
داره یه بوهایی میاد . مانگای چندمت خواهد بود ؟
:دی
-----
پ.ن : در مورد شونن هم بیشتر به مانگاهای اکشن گفته میشه . برو به http://fa.wikipedia.org/wiki/مانگا و صفحه رو بخون . کلاً بدردت میخوره .

آخرین ویرایش:
@ فرشاد

خوبه ؟! :|

مورد لطف و بخشش من واقع شدی

اینجا کسی تاحالا از برنامه های مختلف Manga Downloader استفاده کرده؟ من دارم Manga Crawler رو استفاده میکنم خیلی باحاله نمیدونم چرا زود تر با همچین معجزه ای آشنا نشده بودم زرت و زورت برات هر مانگایی از بهترین سایتای خوندن مانگا دانلود میکنه حتی زحمت فولدر بندی هم بهت نمیده

Kuroko no Basket 3 و Durarara X2 هم مشاهده شد :d خیر سرم میگفتم این فصل نمیخوام زیاد ببینم (یا دست کم تا بعد از امتحانام)

من موندم این سازنده های کوروکو میتونن یه Opening بد بسازن؟ تاحالا هرچی ازشون دیدم معرکه بودن اینم مثل قبلیا معرکه بود

Ending هم نمیدونستم همچین چیزایی هم نشون میدن از شدت کاواییت سکته کردم XD

آکاشی هم زیاد داشتیم :d و اینکه یکی از بهترین مسابقه های مانگا رو تو این فصل بهمون نشون میده ^_^

کلا همه عکسام غیر از یکیش بقیشون از Opening و Endingئخ XD

Kneel before Emperor

شما میشه به منم بسکت یاد بدی؟ :d

باید مدل موهاشو اینجوری کنه :d

به به هیچی نمیگم مسابقش رسید خودش نشون میده چیکارست :d

کاوایییییییی

ستاد علاقه مند سازی دیگران به آکاشی :d

شارینگان

Durarara هم مثل همیشه عالی بود

با یه چیزش که خیلی حال میکنم نحوه روایت واقعا خاص و جالب داستانه که یه اتفاق رو از چندین جهت و از دید چندین نفر نشون میده خیلی جالبه و اینکه به به اوپنینگ و اندینگ بعضی از کاراکترای جدید رو نشون داد که مادر بگرید :d

به به به ایزایا سان :d بهترین کاراکتر 3:

یکی به من بگه آیا عجیبه که علاقه مند به همچین دختری بشیم؟ :d

نکته: صدای ایزایا و آکاشی یه نفره :d

دورارارا با این اندینگ هم مطمعنا کاری میکنه که بقیه اسکی برن. تو اندینگ فصل یک که حالتی که کاراکترا رو نشون میداد انقدر معروف شد که تو نت اون حالت رو برا تمام انیمه ها درست کردن مخصوصا Zerochan که من زیاد میرم توش پر شده بود از این سبک عکس (باید پیدا کنم بزارم اما دیده باشین میدونین چیه همونی که کاراکترا از بالا تا پاییت هی دست و پای همدیگه رو گرفتن و از هم آویزونن). تو این اندینگ هم تو همون مایه ها درست کرده

آیا اشتباه (عجیب) است که به دختری علاقه من شویم که سر (کله) ندارد؟ :d

- - -ویرایش - - -

پیدا کردم

کلا تو نت بزنین Durarara ending meme براتون یه لیست میاره از همه انیمه ها هم داره

این نسخه اصلیشه که تو اندینگ فصل یک بود

اینا هم نمونه هایی از کپیشونه (تقریبا میشه گفت ملت برا همه انیمه ها درست کردن)

______

اسمشم جالبه: Trust me

خوب بود ولی اونجور که انتظار داشتم نبود:دی
طراحی های انیمه تلوزیونیش به نظرم بهتر بود تا این:دی یه چند تا عکس از سری قدیمی FMA دیدم، به نظر طراحی ال و اد بیشتر شبیه نسخه قدیمی بود تا جدید. آقامون ماستنگ هم اصلا اون ابهت سری تلوزیونی رو نداشت! حتی یه بار هم نشون نداد از قدرت هاش استفاده کنه:|
داستانش هم به نظرم یه کم پلات هول داشت:دی مثلا ادوارد و ال وقتی در مورد نحوه درست شدن Philosopher's Stone میفهمن، کلا تا خرخره درگیر داستان اصلی اینمه هستن و داخل انیمه هم جایی نشون نمیده اینا مدتی مثلا جایی رفته باشن و این ماموریت رو انجام داده باشن!:-/
یا آخرش وقتی اون دختره برادرش رو نجات داد، بعدا گفتن این تبدیل انسان انجام نداده. اگه انجام نداده پس چرا یکی از پاهاش رفت و دست برادرش برنگشت!:-/ اگه انجام داده و اینا اشتباها فکر کردن انجام نداده، پس اون نتیجه ای که توی سری تلوزیونی بهش رسیدن که این تبدیل انسان هیچ وقت عملی نمیشه و اونا یه چیز دیگه رو برگردوندن نه مادر/بچه اشون چی!؟ :-/ (راستی حالا که صحبتش شد، معلوم نشد ادوارد و ال چیو برگردوندن!؟:-/ )
در کل برای یه تجدید دیدار با این یونیورس بد نبود:دی یعنی خوب بود:دی هنوز هیچی نشده دلم تنگ شد برا انیمه:(

حالا چند تا سوال در مورد خود FMA: B
قضیه مانگاهاش چجوریه؟ الان تموم شده؟:-/ پایان مانگاش کدومه!؟ پایان FMA یا FMA: B!؟ :-/
اگه تموم نشده، مشخص شده بعد از اینکه این دو تا برادر آخر FMA: B از هم جدا میشن چه اتفاقایی میافته؟ یا داستان FMA رو ادامه میده و دنیای موازی و اینا!؟ :-/

راستی یه سوال دیگه! شِنون ـه شونِن ـه چیه!؟:دی چجور سبکیه؟:دی یعنی به کدوم جنبه از FMA: B برمیگرده؟:دی
پایان مانگا همون پایان brotherhood هستش

من الان 3 قسمت monster رو دیدم نتونستم ارتباط برقرار کنم در ادامه چیزی تغییر میکنه؟:-/

والا منم تا قسمت 63 دیدم یه چند ماهی هست نرفتم طرفش (دراپش نکردم ، حتماً تا تش میبینم)
چیز جذابی نداشت برا منم ، خیلی معمولی ، دلیل محبوب بودنش رو هم نمیدونم چیه ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or