Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
این فصل که هنوز مشخص نکردم چی میخوام ببینم (امتحانا داغونم کردن نمیتونم تصمیم بگیرم >_< )

اما Ansatsu Kyoushitsu رو حتما میگیرم فک کنم خوب باشه شخصیت koro sensei خیلی خوبه :d

چیزی هم نبینی چیز زیادی از دست ندادی :d
به انیمه که خیلی امید دارم ولی نمیدونم چرا حس میکنم اینم مثل بقیه ناامیدم میکنه:|:d

چیزی هم نبینی چیز زیادی از دست ندادی :d
به انیمه که خیلی امید دارم ولی نمیدونم چرا حس میکنم اینم مثل بقیه ناامیدم میکنه:|:d

البته این فصل 4 تا انیمه خوب داره :d ولی بقیشون زیاد جالب به نظر نمیان

به نظرم اینا رو باید دید:

Ansatsu Kyoushitsu

Durarara!!x2 Shou عشقه این یکی

Kuroko no Basket 3 فقط به خاطر مسابقه سوپر خفنی که قراره این فصل پخش کنه :d وگرنه بازم میگم مانگاش مزخرف بود مسابقه آخر

Aldnoah.Zero 2

تریلر دوم Psycho Pass the Movie:
https://www.you tube.com/watch?v=Fn9DEPD7Rko
:|
نمیدونم چی بگم،با اون چیزی که فکر میکردم خیلی خیلی متفاوته :| این تریلر که از اول تا آخرش فقط اکشن (تانک،ربات،assault rifle،drone و ... بود :| )
تنها نکته مثبتش این بود یه تیکه از اهنگ اندینگش رو پخش کردن که از ling tosite sigure هست:bighug:
+ @Akiba
.داستان meh ...کاراکترها به شدت meh !!! ...فن سرویس اگر منظور همونیه که بحثش بود:-" من کلا با این مورد مشکل دارم :biggrin1: البته تو انیمه های طنز خوبه:biggrin1: ولی به طور کلی...:| ( البته Clannad چیز خاصی نداشت از این نظر مشکلی نداشتم :biggrin1: )
آنو هانای من رو با اون کپی پیست کاراکترها قاطی نکنید:((
آها یکی از مشکلاتم با Clannad همین کپی هم بودن کاراکترها( و تغییر رنگ مو:-" ) بود:biggrin1:
داستان و کاراکتر های meh؟! :crying1:
کپی پیست کاراکتر ها؟! :crying1:
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم :(
فقط از پرهام خواهش میکنم بنت کنه :| :d
(هرچند پرهام خودش از code geass زیاد خوشش نیومده بود :d )
+
از انیمه های این فصل Death Parade به نظرم خیلی جالبه،بقیه رو هم تا 2-3 قسمت پخش نشه به شخصه نمیتونم نظر بدم.

کونیچیوا...
:bighug:

امروز رفته بودم سایت اصلی هاریل ساب...
رفتم تو قسمت About Us-اشون از روی بیکاری....

قوانینشون توی حلقم...
یا دل خیلی پری داشتن یا خواستن Sense of Humor-اشون رو نشون بدن یا نمیدونم ولی خیلی باحال بود...
=))

اینم عکس قانوناشون که گرفتم ببینید :

zekvrmgisb33k3k7rq65.png
[/URL][/IMG]

کونیچیوا...

امروز رفته بودم سایت اصلی هاریل ساب...
رفتم تو قسمت About Us-اشون از روی بیکاری....

قوانینشون توی حلقم...
یا دل خیلی پری داشتن یا خواستن Sense of Humor-اشون رو نشون بدن یا نمیدونم ولی خیلی باحال بود...
=))

اینم عکس قانوناشون که گرفتم ببینید :

zekvrmgisb33k3k7rq65.png
[/URL][/IMG]

آره این خیلی وقته اینجوریه خیلی باحالن XD

هی حس میکنم یه جاش رو عوض کردم :d

قانون 15 رو میگم هی حس میکنم آخرش نوشته بود Seriously F U (البته کامل نوشته بود بازم درست یادم نمیاد)

بالاخره دیدم عشقم رو...

اپنینگش ته خنده بود...
اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم...
مخصوصا اون آخرش :
OraOraOra رو خیلی بد میگفتن.... :d

ولی عشق هست جوتارو هنوز تیکه هاش رو میندازه...

تو کامنت های هاریبل ساب یکی پرسیده بود JoJo چطور انیمه ای هست ؟!
یکی میشه توضیح بده...

جواب بچه هارو =)) :

you cant describe it with words

fabulous men screaming and beating the crap out of each other

Manly men being manly.

Manly/Homoerotic Men making poses at eachother until one of them wins through superior posing. and ora ora ora.

آخرین ویرایش:
بحث در مورد FMA:BH بود و من دیر رسیدم:دی

یه بار قدیما توی AW گفتم FMA طاق انیمه های شونن ـه. مورد تعدی گروهی قرار گرفتم:>

هنوزم همین فکرُ می کنم. شوننی بهتر از FMA نداریم. البته اگر پایان BH مثل پایان سری اول می شد، شاید خوشحال تر میشد....

کلاً کارهای ابر استاد قرن، حضرت آراکاوا-سنسه رو میشه به دو دسته شاهکار و ابر شاهکار تقسیم کرد.:دی
-------------------------

در مورد انیمه های زمستون، Ansatsu Kyoushitsu که حتی اگر فقط پنل های مانگا رو رنگی کنن و پشت سر هم نشون بدن، جزو بهترین های فصل میشه.
واقعاً باید خیلی زحمت بکشن تا انیمه ی بدی بشه.

چند ثانیه از Yurikuma و Absolute Duo دیدم. -> دراپ!

Tales of Zestiria رو ادامه میدم.

باقی شون رو هنوز ندیدم.

برگردم به ادامه ی انیمه های تابستون برسم:دی

سلام

آخه چطور میشه چیزی که خودم خوشم نیومده رو به تو پیشنهاد بدم ؟!!!
نمیدونم! شاید به خاطر همون دلایلی که تو تاپیک فوتبال واسه گیر دادن به چلسی میاری!؟ :-/ :دی
البته اگر پایان BH مثل پایان سری اول می شد، شاید خوشحال تر میشد....
اون پایان رو تو اسپویلر تعریف میکنی؟:دی

سلام
نمیدونم! شاید به خاطر همون دلایلی که تو تاپیک فوتبال واسه گیر دادن به چلسی میاری!؟
:-/
:biggrin1:
یعنی مردم آزاری ؟ :دی
نه . اینجا قرار بر این بوده که به دامت بندازیم . با چیزی که خودم دوسش نداشتم ریسک نمیکنم :دی

Death Parade ep1 عالی بود. داستان متفاوت وقشنگی داشت.موسیقی و op هم خیلی خوب بود. اگه بقیه قسمت ها هم بخوان اینجوری باشن یعنی Madhouse بازم یک شاهکار دیگه بهمون تحویل داده.

هرکی ندیده ببینه.

Assassination Classroom هم مشاهده شد (دیشب دیدم اما تا الان تنبلیم اومد بیام بگم :d )

خیلی خوب بود یعنی خیــــــــــــــــــلی از همین الان این انیمه با Durarara رقیب بهترین انیمه فصلن XD

عجب گرافیک و نقاشیای قشنگی داره خیلی لذت بخشه خداروشکر صدای Koro sensei رو هم از OVA تا الان تغییر دادن (چند وقت پیش یه OVA ازش داده بودن) حتی گرافیک هم از OVA بهتر شده (خیلی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or