Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
شخصیت پردازی هیوری و باقی شخصیت های جانبی عالی بود ... ولی یوتا و اون یکی واقعا رو اعصابم بود ... داستانشم هیچ پایه و اساسی نداشت ... برای اتفاقاتی که توش میفتاد من هیچ زیر بنایی نمیدیدم ...

انگار انیمه رو خیلی جدی و سنگین گرفتی :d جو انیمه اصلا جدی و هیولا نیست که دنبال همچین چیزایی میگردی یه جو مسخره داره XD

کلا ایده این انیمه از همون اولین دیالوگ هاش معلومه

یوتا اگه منظورت یاتو هست که عاشقشم :d کلا عشق است یاتو و Daikoku تنها کسی که نمیتونستم تحملش کنم یوکینه بود :| خیلی رو مخ بود هرچی هم انیمه میرفت جلوتر رو مخ تر میشد >_<

یکی از بهترین صحنه های کل انیمه با حضور ماستنگ:

:crying1:
عالی بود اینجا:(
من اوایل انیمه که بودم این عکس رو توی 9gag دیدم فکر کردم آخر انیمه اس و ضدحال عجیبی خوردم ولی به قسمت 10 که رسیدم و دیدم خیالم راحت شد:دی تو این 9gag یه 2-3 بار دیگه عکس از FMA: B گذاشته بودن که نزدیک بود اسپویل کنه که به خیر گذشت:دی :|
@TCSCELL

سینا، حالا بشین فیلم Fullmetal Alchemist - The Sacred Star of Milos رو ببین...شاهکاره D:
نظر چند خطی که اون موقعه بعد از دیدنش دادم.
حتما میبینم:دی
این با اون OVA ها فرق میکنه؟:-/
آخه اون نسخه ای که من دارم همراهش 3 تا OVA هم بود:
The Blind Alchemist
Simple People
Tales of the Master

هر کدوم هم 12-13 دقیقه بیشتر نیستن یعنی از یه قسمت انیمه هم کوتاه ترن! ارزش دیدن دارن؟:-/ میترسم بد باشه تجربه خود انیمه رو خراب کنه!:دی

اینی که تو گفتی فیلمه؟ بالای 1 ساعته؟:دی
انشاالله مدال انیمه های بلند رو هم میگیریم به زودی >:)
هه! به همین خیال باش:دی
سلام

همه ؟!
نطر منو درموردش نخوندی مگه ؟
:دی
نظر تو که اصلا مهم نیست! :دی ضمن اینکه بعد دیدن فصل دو یه کم مثبت تر شد! :-/ :دی
کلا CG شاهکاره :| :دی
@TCSCELL
حالا که رتبه یک MAL رو دیدی برو رتبه دومش Steins;Gate رو هم ببین تا رستگار بشی:d
اتفاقا دارم و 7-8 قسمت هم دیدم:دی احتمالا برم تو کارش در ادامه:دی

سلام
نظر تو که اصلا مهم نیست!
:biggrin1:
ضمن اینکه بعد دیدن فصل دو یه کم مثبت تر شد!
:-/
کلا CG شاهکاره
:|
مثبت تر شد با اینکه حال کرده باشم خیلی فرق میکنه :دی
-----
زدی تو کار انیمه هایی که وقتی من پیشنهادشون کردم بهت به 2 دلیل مسخره ردشون کردی .
1 . صورتکا
2 . تعداد قسمتهای بالای 20 و خورده ای .
و جالب اینجاست که همشون هم کیفورت کردن .
برو خجالت بکش :دی

سلام

مثبت تر شد با اینکه حال کرده باشم خیلی فرق میکنه :دی
-----
زدی تو کار انیمه هایی که وقتی من پیشنهادشون کردم بهت به 2 دلیل مسخره ردشون کردی .
1 . صورتکا
2 . تعداد قسمتهای بالای 20 و خورده ای .
و جالب اینجاست که همشون هم کیفورت کردن .
برو خجالت بکش :دی
خو پس همون نظرت مهم نیست!:دی :دی

حالا انگار چندتا دیدم که میگی همشون!:دی کلا یدونه انیمه دیدم که اینجوری صورتاشون عوض میشه و خوشم اومده و دو تا انیمه بالای 25 قسمت!:دی

سلام
حالا انگار چندتا دیدم که میگی همشون!
کلا یدونه انیمه دیدم که اینجوری صورتاشون عوض میشه و خوشم اومده و دو تا انیمه بالای 25 قسمت!
آخه اینجور که بوش میاد میخوای Steins رو هم شروع کنی :دی

The Blind Alchemist
Simple People
Tales of the Master

هر کدوم هم 12-13 دقیقه بیشتر نیستن یعنی از یه قسمت انیمه هم کوتاه ترن! ارزش دیدن دارن؟:-/ میترسم بد باشه تجربه خود انیمه رو خراب کنه!:دی

اونی که خلیل گفت فیلمه بالای یه ساعته خیلی هم قشنگه.اون سه تا OVA هم داستان های فرعی هستن که در نوع خودشون جالب هستن و کوتاه هم هستن.یه OVA دیگه هم داشت به اسم Yet Another Man's Battlefield که درباره روی ماستانگ بود اونم بگیر ببین!

سلام

آخه اینجور که بوش میاد میخوای Steins رو هم شروع کنی :دی
اول اینکه من SG رو خیلی وقته شروع کردم:دی تا قسمت 7-8 دیدم دیگه ادامه ندادم:دی
دوم، SG هم زیر 25 قسمته و از این صورتا هم نداره:-/ هرچند دیگه برام مهم نیست داشته باشه:دی :دی :| ولی خب نداشت:دی
میگی نظرش مهم نیست داری تک تک پیشنهاداش رو به ترتیب میبینی...tsundere ایا؟:d
کدوم تک تک پیشنهاداش!؟ :-j
پیشنهاد این به من Kill la Kill بود! :-j پنج دقیقه دیدم Shift+Delete شد:دی

اول اینکه من SG رو خیلی وقته شروع کردم:دی تا قسمت 7-8 دیدم دیگه ادامه ندادم:دی
دوم، SG هم زیر 25 قسمته و از این صورتا هم نداره:-/ هرچند دیگه برام مهم نیست داشته باشه:دی :دی :| ولی خب نداشت:دی

کدوم تک تک پیشنهاداش!؟ :-j
پیشنهاد این به من Kill la Kill بود! :-j پنج دقیقه دیدم Shift+Delete شد:دی

نظر شخصی خیلی مهم و محترمه ... ولی KILL LA KILL کم انیمه ای نیست که همچین :-j براش بزارید ...

انیمه های بهار v3 8-| :d

1.من خودم از سبک مکا و کل ااین ربات ها زیاد خوشم نمیومد،ولی کد گیاس عالی بود به طرز که کلا نظرمو عوض کرد نسبت به مکا و ... (به خاطر کاراکتر ها و داستانش بود البته :d )
2.داستان عالی،کاراکتر های توپ،فن سرویس،دیگه چی میخوای مومن؟! :| :d

الله اکبر :| clannad که خیلی عالی بود چطور ازش خوشت نیومد؟ :( مخصوصا اینکه با آنوهانا اونقدر حال کردی :d
2.داستان meh ...کاراکترها به شدت meh !!! ...فن سرویس اگر منظور همونیه که بحثش بود:-" من کلا با این مورد مشکل دارم :دی البته تو انیمه های طنز خوبه:دی ولی به طور کلی...:| ( البته Clannad چیز خاصی نداشت از این نظر مشکلی نداشتم :دی )
آنو هانای من رو با اون کپی پیست کاراکترها قاطی نکنید:((
آها یکی از مشکلاتم با Clannad همین کپی هم بودن کاراکترها( و تغییر رنگ مو:-" ) بود:دی

سلام

همه ؟!
نطر منو درموردش نخوندی مگه ؟
:دی
منظورم اکثریت بود :-" :دی
--- [MENTION=91311]lich-king[/MENTION]
به نظرت سینا کی میره سراغ گینتاما ؟ >:)

حتما میبینم:دی
The Blind Alchemist
Simple People
Tales of the Master

اگه درست یادم باشه اون OVA ها چیز خاصی نیست..ندیدی ـشون هم ندیدی (:
بیشتر جنبه ی طنز داشتن.

اره...یه فیلم سینمایی کامل هستش...تقریباً 2ساعته

+++++++++++++++++++

54958d1420810750-rurouni_kenshin_the_legend_ends_film_poster.jpg

اولین نسخه از فیلم Rurouni Kenshin: The Legend Ends دو هفته زودتر، امروز به صورت Web-DL امده....

Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014) 720p WEB-DL yuv420p8 ACC-Mabors
مثل سری قبل، این نسخه هم فعلاً زیرنویس هاردساب چینی داره....

Attachments

• 005x4Y8Zgw1eo2dkqbp0vj30zk0eu43b.jpg
    005x4Y8Zgw1eo2dkqbp0vj30zk0eu43b.jpg
    183.1 KB · مشاهده: 10
  • Rurouni_Kenshin_The_Legend_Ends_film_poster.jpg
    Rurouni_Kenshin_The_Legend_Ends_film_poster.jpg
    64.9 KB · مشاهده: 75
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION] و [MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]
فکر کنم با این وضعی که پیش میره،سال دیگه همین موقع وان پیس و دراگون بال و بلیچ رو هم دیده داره از پارودی های گینتاما تعریف میکنه!:))

این فصل هر چی انیمه امید داشتم متوسط رو به بالا بودن , به انیمه های این فصل خیلی امید داشتم ولی همشون از دم ناامیدم کردن بهترین انیمه فعلا Shinmai Maou no Keiyakusha بوده که خود این انیمه هم انچنان عالی نبوده :d
البته فعلا چهار تا انیمه مونده که خیلی بهشون امید دارم ولی با این وضع میترسم اونا هم وضعیتشون بشه مثل بقیه:| :d تا 2 ساعت دیگه هم Death Parade و Ansatsu Kyoushitsu میاد ببینیم اینا چیکار میکنن :d

این فصل هر چی انیمه امید داشتم متوسط رو به بالا بودن , به انیمه های این فصل خیلی امید داشتم ولی همشون از دم ناامیدم کردن بهترین انیمه فعلا Shinmai Maou no Keiyakusha بوده که خود این انیمه هم انچنان عالی نبوده :d
البته فعلا چهار تا انیمه مونده که خیلی بهشون امید دارم ولی با این وضع میترسم اونا هم وضعیتشون بشه مثل بقیه:| :d تا 2 ساعت دیگه هم Death Parade و Ansatsu Kyoushitsu میاد ببینیم اینا چیکار میکنن :d

این فصل که هنوز مشخص نکردم چی میخوام ببینم (امتحانا داغونم کردن نمیتونم تصمیم بگیرم >_< )

اما Ansatsu Kyoushitsu رو حتما میگیرم فک کنم خوب باشه شخصیت koro sensei خیلی خوبه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or