Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بدیه Full Metal Alchemist: Brotherhood اینه که بعد از دیدنش هیچ انیمه ای تا مدتی به دلت نمیشینه!همش با این مقایسه میکنی!:(:d

بهترین تیکه ـش هم اینجا هست که کلمه Yameteyo همزمان با آهنگ، از طرف این بانو هم گفته میشه! (یه تیکه دیگه هم بعدش هست، ولی این بهتره!
biggrin1.gif
)
این یک تیکشو کردم زنگ sms :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
@TCSCELL
این FMA جز Brotherhood سری دیگه ای هم داره دیگه؟ اون چطوره؟ برم سمتش یا حکم F/SN قدیمیه رو داره؟:biggrin1: اگه ارزش نداره یکی داستانش رو تعریف کنه سربسته:biggrin1:
یه انیمه دیگه هست با اسم Full Metal Alchemist :d که سال 2000-2001 پخشش شروع شده،توی این انیمه بعد از چند قسمت داستان رو کلا از مانگا جدا کردن و گویا پایانش و ... با مانگا/برادرهود فرق میکنه (brotherhood داستانش کامل شبیه مانگا میره جلو) دوستانی که دیدن میگن لازم نیست ببینیدش،هرچند اونقدرا بد نیست (شبیه F/SN قدیمی :| ) ولی میگن همین Brotherhood کافیه.
+
انقدر خوب تعریف میکنی ترغیب شدم برم دوباره انیمه رو ببینم :| :d
یه موردی که بهش اشاره کردی و واقعا هم توی انیمه عالی بود همون بخش های تاریک داستان بود،با وجود اینکه توی انیمه بخش های کمدی و .... هم زیاد هست ولی بعضی جاها آدمو نابود میکنه :crying1:
+
الان پیشنهاد میشه بری Gosick,Samurai champloo و Monster ببینی :d
+
یکی از بهترین صحنه های کل انیمه با حضور ماستنگ:
+
من بعد از FMA B,code geass,Anohana,Clannad,Gosick,Angel Beats,steins gate,samurai champloo و .... :| :d
sad-tom-hiddleston-gif.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
من بعد از FMA B,code geass,Anohana,Clannad,Gosick,Angel Beats,steins gate,samurai champloo و .... :| :d
CG که ندیدم و هیچی، Clannad هم که ... :|
بقیش رو تایید میکنم، البته Ano Hana رو من رسما ابر بهاری بودم :(( :(( :-" کلا اوضاعم خیلی وخیم بود:-"

---
[MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]

همین که الان میگی دینت به خاطر F/Z رو به آریا پس دادی یعنی مدال حق ماست >:) + همین که FMA رو به پیشنهاد بچه های اینجا دیدی هم هست دیگه :D فکر کنم یه بارم تو پروفایلت بهت پیشنهاد دادم:D ( البته میگفتی انیمه بالا 25 قسمت نمیبینی اون موقع :| :-" بعد از F/Z یا AOT بود:-" )

در کل اینکه مدال مال ماست >:) :-"
انشاالله مدال انیمه های بلند رو هم میگیریم به زودی >:)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
CG که ندیدم و هیچی، Clannad هم که ... :|
what the.......
code geass رو باید ببینی :|
best anime ever و از اینجور حرفا :| :d
+
clannad هم که خیلی خوب بود:-/
after story لعنتی رحم نمیکرد به آدم :crying1: :crying1: :crying1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
what the.......
code geass رو باید ببینی :|
best anime ever و از اینجور حرفا :| :d
+
clannad هم که خیلی خوب بود:-/
after story لعنتی رحم نمیکرد به آدم :crying1: :crying1: :crying1:
این CG داستان داره :-" نکته 1 : مکاست! نکته 2 : هیچ مورد امیرپسندی هنوز یافت نشده که من برم سراغش:-"
میدونم همه باهاش حال کردن و ... ولی تا اتفاق خاصی نیفته احتمالا نمیرم سراغش:-"

Clannad برای من واقعا meh بود! :| نمیدونم چرا :|
و اینم دقیقا میدونم جزو بهترین انیمه های ملت میباشد و ... اما هیچ جوره جذبم نکرد:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
Clannad باید حسش باشه تا بری سراغش:-" من خودم هم بین قسمت 10 و 11 فصل اولش حدود 9 ماه فاصله انداخته بودم:p ولی بعد از تموم کردنش تازه فهمیدم که چه انمیه ی قشنگی بوده:x

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
انیمه های بهار v3 8-| :d

این CG داستان داره :-" نکته 1 : مکاست! نکته 2 : هیچ مورد امیرپسندی هنوز یافت نشده که من برم سراغش:-"
میدونم همه باهاش حال کردن و ... ولی تا اتفاق خاصی نیفته احتمالا نمیرم سراغش:-"

Clannad برای من واقعا meh بود! :| نمیدونم چرا :|
و اینم دقیقا میدونم جزو بهترین انیمه های ملت میباشد و ... اما هیچ جوره جذبم نکرد:-"

1.من خودم از سبک مکا و کل ااین ربات ها زیاد خوشم نمیومد،ولی کد گیاس عالی بود به طرز که کلا نظرمو عوض کرد نسبت به مکا و ... (به خاطر کاراکتر ها و داستانش بود البته :d )
2.داستان عالی،کاراکتر های توپ،فن سرویس،دیگه چی میخوای مومن؟! :| :d

الله اکبر :| clannad که خیلی عالی بود چطور ازش خوشت نیومد؟ :( مخصوصا اینکه با آنوهانا اونقدر حال کردی :d

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دیشب داشتم همینجوری کنز رو چک میکردم دیدم Tokyo Ghoul S02E01 اومده بود و گذاشتم دان شد:D
بسی جالب شروع شد و داستان ک خوب پیش رفت.
فقط میمونه یه چیز اونم اینکه من اشتباه میکنم یا واقعن گرافیکش خیلی داغون شده؟!؟!؟!؟!/:)یعنی مانگا ک فروشش رو کرد دیگه انیمه ب فاک خواهد رفت؟!؟!؟!؟:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
clannad رو فقط برای این ساخته بودن ... که اشک بیننده رو در بیارن ... هیچوقت یادم نمیره ... داشتم پاش روانی میشدم ...

بعد انجل بیتز و انوهانا انیمه ای که واقعا اشک منو در اورد Tasogare Otome x Amnesia بود ... یعنی خرابم کرد ...

noragami رو دیدم واقعا جز گرافیک و موسیقی متن ... واقعا چیز خاصی نداشت به خصوص از نظر داستانی

الان دارم کینگدوم رو دوباره از اول میبینم ... قسمت 17 فصل دوم رسیدم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad

noragami رو دیدم واقعا جز گرافیک و موسیقی متن ... واقعا چیز خاصی نداشت به خصوص از نظر داستانی

یکی از بهترین انیمه های اگه اشتباه نکنم پاییز یا زمستون پارسال بود که دیدم :d

شخصیت پردازیش عالی بود کمدی انیمه خیلی خوب بود موسیقیش خیلی خوب بود گرافیکشم خفن بود داستانش عالی نبود اما خوب بود

چه انتظار دیگه ای ازش داشتی؟ :d

- - -ویرایش - - -

اینا چرا اینجوری شدن؟
سول ایتر واقعا پاینش بد بود هویاکو هم خیــــلی جا داشت واسه تموم شدن :|

Soul Eater رو باید مانگاش رو بخونی برا ادامه

به پایان اینجور انیمه ها حساس نشو چون میخوان مجبورت کنن بری مانگا بخونی >_<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
یکی از بهترین انیمه های اگه اشتباه نکنم پاییز یا زمستون پارسال بود که دیدم :d

شخصیت پردازیش عالی بود کمدی انیمه خیلی خوب بود موسیقیش خیلی خوب بود گرافیکشم خفن بود داستانش عالی نبود اما خوب بود

چه انتظار دیگه ای ازش داشتی؟

>_<

شخصیت پردازی هیوری و باقی شخصیت های جانبی عالی بود ... ولی یوتا و اون یکی واقعا رو اعصابم بود ... داستانشم هیچ پایه و اساسی نداشت ... برای اتفاقاتی که توش میفتاد من هیچ زیر بنایی نمیدیدم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر