Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
تو اسپویلر چیز خاصی نیست،در مورد حال و هوای انیمه،برای احتیاط:
خب از انیمه های زمستان که تازه حالا پخش شدند(و تازه شروع شدند) این از همه بهتر بود،باید ببینیم در ادمه چطور پیش میره،امیدوارم که چیز خوبی از آب در بیاد چون پتانسیلش رو داره،تم قرون وسطایی داره و در مورد جادوگر ها(زن) و جنگ بین انگلیس و فرانسه و شخصیت اول هم یه جادوگر جوانه که از اسم انیمه معلومه وضعیتش :دی

آخرین ویرایش:
Sh!t just got real :دی
چقدر خوب داره پیش میره:دی خوبیش اینه هنوز 14 اپیزود دیگه مونده:دی
از این هوهنهایم هم بسی خوشمون اومد:دی به نظر خیلی Bad a*s میاد و هنوز چیزی رو نکرده:دی
این خواهر آرمسترانگ هم بانوی متشخصیه:دی از همون اول ازش خوشم اومد:دی

آخرین ویرایش:
کونیچیوا... :bighug:

بسی حالیدم قهوه ای مون کرد Studio Pierrot چون انیمه قشنگ و سر راست ادامه ی فصل قبلی بود... :|
حداقل توی قسمت اول که دقیقا ادامه ی قسمت 12 فصل پیشش بود... :d
فکر کنم Sequel واقعی هست مگر اینکه توی روند جلوتر بشینن چیز های دیگه رو عوض کنن و از مانگا نباشه ولی فعلا ادامه مستقیم در نظر میگیریم.... :-"

خوب ...
خوب ....
خوب ......
چیزی ندارم بگم ادامه ی فصل قبلش هست و تغییر خاصی هم نیست توی انیمه ...
فقط اپنینگ پسرفت داشته نسبت به اپنینگ اولی هم توی موزیکش و هم توی تصویرش :-"
ولی خوب من منتظر کانکی مو سفید بودم که خوب همین برای من یکی بسه...
بازم میگم کار سوپر خوبی نمیشه ولی باحاله و از اون انیمه هایی هست که به دل میشینه جوش...
راستی بگم که سانسور نداشت حداقل یا جوری کردن که من ندیدم :-"

یادم رفت بگم ....
اندینگ خیلی خوببببب بود ...
موزیکش رو میگم البته :-"

آخرین ویرایش:
عجب چیزیه این Fullmetal Alchemist Brotherhood! :دی از یه طرف ژاپنی ترین انیمه ای هست که میشه طراحی کرد. اینجا دیگه در کنار کِش اومدن دهن و دراز شدن زبون و ...، بعضی وقت ها مدل طراحی و فیزیک بدن هم تغییر میکنه و کلاً میزنه توی یه ابعاد دیگه! =)) اون کاراکتر Armstrong که دیگه نهایت کار هست و از اون شکل لوزی مانندی که کنار کله ـش میاد تا اصرار زیاد روی نمایش بدنش، یه پدیده عجیبی ازش ساخته! :دی از طرف دیگه بعضی جاهای انیمه به شدت تاریک و تلخ هست و آدم افسردگی میگیره و صحنه های خشن هم کم نداره.
با اینکه یکی دو قسمت اول خیلی اعصابم خورد بود از اون بخش های ژاپنی پسند، ولی کم کم عادت کردم و الآن که 6 قسمت دیدم، دیگه زیاد مشکلی ندارم. :دی داستان و کاراکترها هم خیلی جالب هستن و طراحی ها و انیمیشن ها هم عالی. اپنینگ و اندینگ هم بسیار زیبا هستن و مخصوصاً اپنینگش از اونایی هست که هر دفعه باید کامل ببینم! بهترین تیکه ـش هم اینجا هست که کلمه Yameteyo همزمان با آهنگ، از طرف این بانو هم گفته میشه! (یه تیکه دیگه هم بعدش هست، ولی این بهتره! :دی)
با تشکر از سینا بابت پیشنهاد انیمه! :| :دی

این چی بود آخه؟!
3572.gif
دل آدم از سنگ هم باشه ذوب میشه.
3572.gif
3572.gif
3572.gif

سلام
عجب چیزیه این Fullmetal Alchemist Brotherhood! :دی از یه طرف ژاپنی ترین انیمه ای هست که میشه طراحی کرد. اینجا دیگه در کنار کِش اومدن دهن و دراز شدن زبون و ...، بعضی وقت ها مدل طراحی و فیزیک بدن هم تغییر میکنه و کلاً میزنه توی یه ابعاد دیگه! =)) اون کاراکتر Armstrong که دیگه نهایت کار هست و از اون شکل لوزی مانندی که کنار کله ـش میاد تا اصرار زیاد روی نمایش بدنش، یه پدیده عجیبی ازش ساخته! :دی از طرف دیگه بعضی جاهای انیمه به شدت تاریک و تلخ هست و آدم افسردگی میگیره و صحنه های خشن هم کم نداره.
با اینکه یکی دو قسمت اول خیلی اعصابم خورد بود از اون بخش های ژاپنی پسند، ولی کم کم عادت کردم و الآن که 6 قسمت دیدم، دیگه زیاد مشکلی ندارم. :دی داستان و کاراکترها هم خیلی جالب هستن و طراحی ها و انیمیشن ها هم عالی. اپنینگ و اندینگ هم بسیار زیبا هستن و مخصوصاً اپنینگش از اونایی هست که هر دفعه باید کامل ببینم! بهترین تیکه ـش هم اینجا هست که کلمه Yameteyo همزمان با آهنگ، از طرف این بانو هم گفته میشه! (یه تیکه دیگه هم بعدش هست، ولی این بهتره! :دی)

این چی بود آخه؟!
3572.gif
دل آدم از سنگ هم باشه ذوب میشه.
3572.gif
3572.gif
3572.gif

تو و سینا کارتون تمامه دیگه .
باید Mission Compelet رو بهمون بدن .
:دی

Sh!t just got real :دی
چقدر خوب داره پیش میره:دی خوبیش اینه هنوز 14 اپیزود دیگه مونده:دی
از این هوهنهایم هم بسی خوشمون اومد:دی به نظر خیلی Bad a*s میاد و هنوز چیزی رو نکرده:دی
این خواهر آرمسترانگ هم بانوی متشخصیه:دی از همون اول ازش خوشم اومد:دی
عجیبه ها.از این قسمتا تعریف کردی از آخر قسمت 22 هیچی نگفتی:d
اون لحظه ای که گریه کردن وینری با اندینگ انیمه قاطی میشه دلم کباب شد!یکی از بهترین قسمت های انیمه بود

سلام

تو و سینا کارتون تمامه دیگه .
باید Mission Compelet رو بهمون بدن .
:دی
قصد داریم یه کلاس آموزشی برای "انیمه جویان" تازه کار راه بندازیم و مراحل آشنا شدن و غرق شدن در انیمه رو آموزش بدیم! :| :دی
البته هنوز انیمه های 600،700 قسمتی مونده که فکر نکنم حالا حالاها به اون افتخار دست پیدا کنیم! :دی

آریا حلالت نمیکنم :| دو قرنه من و علی دانته میگیم ببین همش میپیچونی:((
فعبا جدال افتخار ما رو همینطور که پرهام گفت بدید تا اصلا تو پست اول ثبتش کنیم >:)

نوشته شده توسط Akiba;3587468=TCSCELL:
اینا رو برو به آریا هم بگو که تو برنامش گذاشتیم و هنوز نرفته سراغش :|
آریا @Dinosaur با من:دی ماه دیگه همین موقع داره نگاه میکنه:دی
;;)
10 روز هم نشد!;;) :دی
خواهش میشه جیگر! :x :دی :|
این+Code Geass؛ فکر کنم دینم رو بابت F/Z بهت ادا کردم دیگه! :| :| :دی
اون لحظه ای که گریه کردن وینری با اندینگ انیمه قاطی میشه دلم کباب شد!یکی از بهترین قسمت های انیمه بود
آره اون قسمت هم خیلی خوب بود، اشکم درومد! :(
آریا حلالت نمیکنم :| دو قرنه من و علی دانته میگیم ببین همش میپیچونی:((
فعبا جدال افتخار ما رو همینطور که پرهام گفت بدید تا اصلا تو پست اول ثبتش کنیم >:)
خب دیگه!;;) :دی
من بهش معرفی کردم مدالش رو شماها میخواین!؟ :دی
=============
فکر نمیکردم مردن یکی مثل انوی بتونه اینقدر تاثیرگذار دربیاد!!:crying1:
روی ماستانگ هم خیلی خوبه :x بسیار شخصیت جالب و دوست داشتنی هست:دی امیدوارم اتفاق بدی نیافته در ادامه!:|
امشب باید تمومش کنم!:|

جا داره اشاره کنم شخصیت مورد علاقم توی FMA B بدون شک Mustang بود..........
تا اخر ندیدید باز نکنید بهتره.......
سوزوندن لاست،به خاک نشوندن اِنوی و از همه مهمتر اون دیالوگ معروف:
It's raining

اصلا همه شخصیت ها عالی بودن :d نمیشه بهترین انتخاب کرد ولی ماستنگ خیلی خوب بود :d

+
پ.ن:پرچم Gosick بالاست:biggrin1:\m/
اتفاقا الان داشتم OP + ED هاش رو باز نگاه میکردم،عالی هستن،جزء بهترین ها :d
کاراکتر های خیلی جالب و دوست داشتنی هم داشت:bighug:
ویکتوریکا،kuji،آوریل،chief inspector،اون شعده بازه و .... همه خوب بودن :d

+
من امروز روی مود خوبیم همه چی خوب به نظرم میرسه :| :d

کلا ED دوم انیمه واقعا خوب بود و با لحظات خیلی خوبی ترکیب شده بود
آخر این اپیزود هم که ادوارد به جسم آلفونس میگه "یه روز میام و برمیگردونمت" و توی اون لحظات اندینگ باهاش ترکیب میشه هم خیلی خوب بود

من بعد تموم شدن Full Metal Alchemist: Brotherhood:

sad-tom-hiddleston-gif.gif

فوق العاده بود. یعنی اصلا مرگ نداشت! فکر کنم از قسمت 46 تا 64 رو امروز پشت سر هم دیدم:دی
داستان، شخصیت های دوست داشتنی، اکشن درست حسابی، به قول دوستان فن سرویس (!:دی)، همه چی عالی بود. موزیک متنش هم که حرف نداشت! اوایل یه قطعاتی پخش میشد که خیلی برام آشنا بود و همش احساس میکردم یه جایی قبلا شنیدم ولی آخرش نفهمیدم کجا! :( OP و EN اولش و OPـه چهارمش اینقدر خوب بودن که همش رو گوش میکردم، حتی با اینکه قسمت ها رو پشت سر هم میدیدم. حالا آخرش یه رتبه بندی از OPو ENهاش میکنم:دی
من همش تا آخرین قسمت انیمه فکر میکردم اینا آخرش موفق نشن و یه مشکلی پیش بیاد این وسط. هر چند انتظار چیزی بیشتر از "از دست دادن قدرت کیمیاگری" ادوارد رو داشتم ولی همین هم خوب بود:دی
شخصیت هاش واقعا عالی بودن، از همه نظر. از خود برادرها بگیر بیا پایین، ماستانگ، هاوک آی، اسکار، وینری، لین مخصوصا بعد از یکی شدنش با گرید، اون دختره می نمیدونم چیچی با اون پانداش ( :دی )، حتی این کایمراهایی که به گروهشون اومدن هم عالی بودن همه، جوری که اصلا دوست نداشتی بمیرن:دی بانو آرمسترانگ هم که دیگه حرفی نذاشت این وسط:x بخوام یه تاپ 5 بگم از بهترین کاراکترهای انیمه، به جز دو تا برادرا:
ماستانگ
لین
هاوک آی
بانو آرمسترانگ
اسکار
* تنها دلیلی که لین پایین تر از ماستانگ قرار گرفته اینه که دیرتر از اون وارد انیمه شد و قبل از یکی شدنش با گرید چندان خوب نبود:دی

بین هفت تا گناه که هم که بدون شک بهترینشون گرید بود:دی بعدش انوی و برادلی و پراید. سه تای دیگه چندان چنگی به دل نمیزدن. هرچند صحنه کباب شدن لاست توسط ماستانگ نقطه عطفی بود تو انیمه:دی

خیلی خوشم اومد که سازنده هاش جسارت داشتن هر کسی رو بکشن! انیمه هم برخلاف ظاهرش واقعا جدی و بعضی مواقع تاریک بود. از همون قسمت 4 شوک روحی وارد کرد و در ادامه سه چهار تا مرگ غم انگیز داشت. سر مردن "فو" قشنگ بغض کردم:( گریه کردن وینری خیلی خوب بود:( اون قسمتی که ماستانگ تو اون دخمه ها دنبال انوی بود قشنگ 99% مطمئن بودم ماستانگ یه بلایی اشتباها سر هاوک آی میاره که یه لحظه قلبم اومد تو دهنم:دی مردن انوی هم بر خلاف انتظار بسیار تاثیرگذار بود. به نظرم تاثیرگذارترین مرگ داخل انیمه بود. حتی از مردن هیوز هم برام تاثیرگذارتر بود

تاپ 5 OP و ENهام هم به ترتیب اینه:
OP1
OP4
EN1
OP2
EN2
EN4
OP3
OP5
EN5
EN3 :| افتضاح!:|
اگه الان بخوام رده بندی بهترین انیمه هایی که دیدم رو بگم میشه F/Z بعدش FMA: B و بعدش Code Geas :دی هر چند اختلافشون کمه کلا:دی

دو تا سوال:دی این OVAهاش در چه مورده؟:-/ ارزش داره نگاه کنم یا کیفیتشون پایین تر از خود انیمه است؟:-/
این FMA جز Brotherhood سری دیگه ای هم داره دیگه؟ اون چطوره؟ برم سمتش یا حکم F/SN قدیمیه رو داره؟:دی اگه ارزش نداره یکی داستانش رو تعریف کنه سربسته:دی

در پایان هم این انیمه رو خیلی ها اینجا و به صورت خصوصی معرفی کرده بودن ولی تا جایی که حافظه من یاری میکنه و به عقب میرم، یادم میاد اولین بار اسمش رو از شهاب شنیدم!! از همینجا بهش میگم دمت گرم مَرد!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or