Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
دقیقا مشکل اینه که من مطمئنم با دیدنش ضرر نمیکنم! :-"
قبلا هم گفتم،دلایلش کاملا فن بازی میباشد که نمیبینم :d مکا... :|
تو یه کاری کن برو ببین بعد بیا اینجا خودت رو بزن به اون راه بگو نه ندیدم=)) خلاصه بدچیزی رو داری ازدست میدی الا می تونی با بهترین کیقیت دانلودش کنی و 50 قسمت پاش بشینی و لذت ببری تو این دوران بی انیمه....

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
hunter x hunter 2011 e 122
این قسمت فوقالعاده بود ...موسیقی متن عالی بود ....
نترو تازه از سه دست استفاده کرده ....وای چه شود وقتی از دستایی بالای 80 استفاد کنه ...بدجور تو کف قسمتایی بعدم....
نترو که از همین الان هم معلومه که حریف مروئم نیست ، مروئم تا دست سوم اصلا از نن هم استفاده نکرد ، احتمالا اینم مثل مبارزه یوپی و ناکل و بقیه هانترها یه طرفه اس ;)
هر چی جلوتر میره بیشتر بیشتر از مروئم خوشم میاد ;;)

بیشتر از اینکه در مورد سایکو پس ظلم شده باشه ، در مورد هانتر شده ، چون تو انیم ورلد که اصلا هیشکی در موردش بحث نمیکنه (تازه از هر کی میپرسی میگه ندیدتش ) ، اینجا هم که بعضی وقت ها فقط یکی میاد دو کلمه مینویسه و میره :|:|:|

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اینجا غیر از کسایی که هفتگی Psycho-Pass رو میدیدیم ، دیگه کسی انیمه رو ندیده؟
در حقش به نظرم خیلی ظلم میشه:-s جزو انیمه های خیلی خوبیه که میشه به هرکسی پیشنهادش داد! مخصوصا اونایی که یک انیمه ی جدی میخوان!
به نظرم کسی که با DN حال کرده، حتما هم با این انیمه حال خواهد کرد! واقعا عالیه! :bighug: (از این به بعد هرکی اومد تو تاپیک این رو بهش پیشنهاد میدیم یکم بیشتر این انیمه دیده باشه! :d )
من اینو دارم می بینم و با اینکه له له یک کار پلیسی بودم اصلا منو نگرفت!فقط می بینم که ببینم چی میشه،یکم داستانش کلیشه ایی:d

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
نترو که از همین الان هم معلومه که حریف مروئم نیست ، مروئم تا دست سوم اصلا از نن هم استفاده نکرد ، احتمالا اینم مثل مبارزه یوپی و ناکل و بقیه هانترها یه طرفه اس ;)

بیشتر از اینکه در مورد سایکو پس ظلم شده باشه ، در مورد هانتر شده ، چون تو انیم ورلد که اصلا هیشکی در موردش بحث نمیکنه (تازه از هر کی میپرسی میگه ندیدتش ) ، اینجا هم که بعضی وقت ها فقط یکی میاد دو کلمه مینویسه و میره :|:|:|

بیا دیگه خودم زنده همینجا هستم دارم هانتر رو میبینم دیگه:dالان هم دارم قسمت آخر آرک گنی ریودان رو میبینم:d
راستی از اون کاراکتری که گفتی ازش خوشت میاد خبری نشد(اون سادیسمی رو نمیگم:d)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
بیا دیگه خودم زنده همینجا هستم دارم هانتر رو میبینم دیگه:dالان هم دارم قسمت آخر آرک گنی ریودان رو میبینم:d
راستی از اون کاراکتری که گفتی ازش خوشت میاد خبری نشد(اون سادیسمی رو نمیگم:d)

خیلی جلو رفتی ، روزی چند قسمت میبینی ؟ ;)
مروئم رو میگی ؟ تو آرک کیمرا میاد :d
جد هم مال فیلم دومه :d
اگه منظورت از سادیسمی هم کالوتو ئه ، که اونم تو آرک کیمراس ;;)

حالا از آرک یورکشین خوشت اومد یا نه ؟ ;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
تو یه کاری کن برو ببین بعد بیا اینجا خودت رو بزن به اون راه بگو نه ندیدم=)) خلاصه بدچیزی رو داری ازدست میدی الا می تونی با بهترین کیقیت دانلودش کنی و 50 قسمت پاش بشینی و لذت ببری تو این دوران بی انیمه....
این میتونه یکی از گزینه ها باشه! :-" ولی نمیشه :p مشکل با بقیه نیست که روم نشه بگم :d مشکل با وجود خودمه :|

AW رو زیاد نمیدونم ، ولی اینجا خیلی ها هانتر میبینند :d اون زمانی که من نت نداشتم،یه در میون پستا هانتر بود:-" انقدر ضدحال بود نمیتونستم اسپویلرها رو باز کنم که نگو! :-" (بعد که دیدم نشستم X صفحه اومدم عقب بحث ها رو بخونم :d )

البته حالا که بحث ظلم شدنه، جا داری از مظلوم ترین انیمه ی دنیا، Space Brothers یادی بکنیم :(
من اینو دارم می بینم و با اینکه له له یک کار پلیسی بودم اصلا منو نگرفت!فقط می بینم که ببینم چی میشه،یکم داستانش کلیشه ایی:d
نمیدونم چند قسمت دیدی،ولی 4-5 قسمت اول رو موافقم ، اما بعدش اصلا و ابدا موافق نیستم! :d مخصوصا وقتی... ولش کن :d نمیدونم چقدر دیدی تو اسپویلرم نمیشه گفت:-"

---
دوستان یک سری لینک یا حداقل اسم فن سابی که ازش انیمه های Soul Eater و Hajime no Ippo رو گرفتید نیازمندم! :d
هممم... GTO هم خیلی تعریف میکنید،خیلی وقته هم یه چیز طنزی که متلاشی کنه ندیدم! :d (البته Gin no Saji هست که طنزش فوق العادست...ولی... یه چیز طنز کامل:-" )

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
خیلی جلو رفتی ، روزی چند قسمت میبینی ؟ ;)
مروئم رو میگی ؟ تو آرک کیمرا میاد :d
جد هم مال فیلم دومه :d
اگه منظورت از سادیسمی هم کالوتو ئه ، که اونم تو آرک کیمراس ;;)

حالا از آرک یورکشین خوشت اومد یا نه ؟ ;)

از وقتی وان پیس رو دیدم به سریع دیدن انیمه ها عادت کردم:d
ولی خیلی منتظر این جد بودم که متاسفانه باید منتظر اومدن فیلم دوم باشیم.حالا فعلا باید برم سراغ آرک بعدی یعنی گرید آیلند.

آرک یورکشین هم آرک خیلی خوبی بود.قدرت های کوراپیکا و اعضای گنی ریودان هم خیلی جالب بود.فیلمش هم چیز خوبی بود.کرولو لوسیفر هم ابهت زیادی داشت ولی هنوز هیچ کسی به هیسوکا نمیرسه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
سلام به همگی!
من می خوام مانگا خوندنو شروع کنم ! :">
باید چی کار کنم؟؟!!:d
بشین Tower of God بخون :d
البته مانگا نیست و منهوا میباشد :-" رنگی هم میباشد :d
Tower Of God - خواندن تحت وب مانهوا کره اي فارسی برج خدا - دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld

احتمالا الان بچه ها میان و Berserk هم بهت پیشنهاد میدن :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
از وقتی وان پیس رو دیدم به سریع دیدن انیمه ها عادت کردم:d
ولی خیلی منتظر این جد بودم که متاسفانه باید منتظر اومدن فیلم دوم باشیم.حالا فعلا باید برم سراغ آرک بعدی یعنی گرید آیلند.

آرک یورکشین هم آرک خیلی خوبی بود.قدرت های کوراپیکا و اعضای گنی ریودان هم خیلی جالب بود.فیلمش هم چیز خوبی بود.کرولو لوسیفر هم ابهت زیادی داشت ولی هنوز هیچ کسی به هیسوکا نمیرسه:d

فقط حیف که آرک یورکشین نصفه تموم میشه :(
منم خودم از طرفدارای هیسوکام :x
سلام به همگی!
من می خوام مانگا خوندنو شروع کنم ! :">
باید چی کار کنم؟؟!!:d
باید یه مانگا بگیری و بخونی :d
مثل Vagabond و Claymore

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر