Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
چرا انقدر از انیمه ی هفتگی میترسید یا کلا حمایت نمیکنید؟ :-"
به نظر من بسیار هم دیدن هفتگی انیمه ها حال میدهد! :d
---
پوستر انیمه های بهاری رو یکی میشه زحمتش رو بکشه؟ :d از رو تکدانه عکس فعلا تصمیم بگیریم،تا ببینیم بعد با معرفی دوستان( :-" :-" :-" ) چی میشه! :d

این انیمه والیبالی هم که حسن میگه،من جدیدن توی J-Star باهاش آشنا شدم :d یکم بچه نیستن؟:-" فکر کنم راهنمایی باشن :d
کاراکتر اصلی هم که زمان بچگی ایچیگو میباشد:p چند قسمت ببینید،اگر جالب بود ما هم میایم:d

81555484196613591437.jpg

Little Witch Academia

از اونجایی که عاشق Kill la Kill شدم، گفتم برم بقیه کار های استودیو Trigger رو ببینم که به Little Witch Academia برخوردم. یه انیمه کوتاه 20 دقیقه ای که هرچی ازش بگم کم گفتم! :دی فضای LWA کاملا با KLK فرق داره و کلا یه چیز دیگه ست. داستان در مورد یه دختر به نام "آکو" هست که میره تو یه آکادمی جادوگری که ما یه داستان (کوتاه) از زندگیش تو این آکادمی رو می بینیم. انیمه به شدت خوشحال و رنگارنگ و Heartwarming ـه با اون استایل خاص گرافیکی Trigger و چند تا شخصیت به شدت دوست داشتنی :دی خیلی کوتاهه و کلا تو 20 دقیقه هم نمیشه داستان خاصی تو این سبک تعریف کرد اما دیدنش شدیدا پیشنهاد میشه. انقدر خوبه که خودم چند بار همین 20 دقیقه رو دیدم و خسته نشدم! :دی عاشق ایشون هم شدم! :دی :

84221258196606538909.jpg

:دی

واقعا حیفه هر فصل تعداد زیادی انیمه مزخرف ساخته میشه اما یه انیمه دوست داشتنی مثل LWA فقط باید 20 دقیقه باشه. Trigger برای دنباله LWA (که بازم قراره یه انیمه 20 دقیقه ای باشه) یه کمپین کیک استارتر برگزار کرده بود که در عرض 5 ساعت به هدفش رسید و Fund شد. اگه شماره دوم موفق بشه احتمال داره یه فیلم بلند یا یه سری تلویزیونی بر اساسش ساخته بشه که امیدوارم مورد دوم اتفاق بیفته و یه سری تلویزیونی خفن و زیبا از Little Witch Academia ببینیم! :دی

سلام...
من اومدم،این چندوقته نت درست درمون نداشتم نشستم hellsing ultimate و AoTitan[تا قسمت ۲۰] رو دیدم…این شخصیت الوکارد و سرنوشتش منو نابود کرد...کلا الآن تم من ruined‍ه...آخرشم توپ بود...این حمله ب غولا هم تراژدی گریه اوری...قصد نداشتم ببینمش ولی خب شد یه توفیق اجباری دیگه...

دوستان این great teacher onizuka انیمه اش قشنگ هست؟ چون این سریالش رو من دارم نگاه میکنم(با بازی akira) خوشم اومده ازش:d
من خودم ندیدم،ولی بسی تعریفش رو شنیدم! :d ==> ببین:-"
---
به به! به به! عجب چپتری بود! :d
زورو VS پیکا ! >:) همچین بزنیم نفلش کنیم،نفسش در نیادا>:)
کینمون هم که ...:))
اسوپ هم دمش گرم! در رفت:))
...:( ...:-s ... بانو روبین:(( ، البته دور از ذهن نبود به خاطر قدرتش خیلی راحت اینجوری بشه...ولی بازم...:((
و این فن آرت هم جگرم رو کباب کرد! :((

چقدر بانو مظلومه...:((
الان هم که همه روبین رو فراموش کردن،آیا اسوپ برای این کوتوله ها حاضره برگرده با شوگر بجنگه؟ یا دوستش،سوگه کینگ رو صدا میزنه بیاد کمک؟ :-" ورژن بعد از 2سال سوگه کینگ هم دیدن داره! >:)
ولی 1% فرض کنید،کلاه حصیری ها دست از پا درازتر از این آرک برن...روبین...:(( البته عمرا اینجوری نمیشه! ولی خوب...:((
این گلادیوس هم خیلی دوستش میدارم! :d حیف که گزینه برای ناکامای بعدی زیاده و این عمرا احتمالش هم نیست:-" وگرنه اینم دوست میداشتم :-" :d قدرت خفنی هم داشت! >:)
بیبی5 هم بسی لول داشت! :))
کلا این چپتر عالی بود! :d
فقط بارت نداشت! :-" (آخرشم ناکاما نمیشه و افسردگی میگیریم:| )

آخرین ویرایش:
دوستان این great teacher onizuka انیمه اش قشنگ هست؟ چون این سریالش رو من دارم نگاه میکنم(با بازی akira) خوشم اومده ازش:d

به خودت این لطف رو بکن و حتما ببین:d یک شاهکاره...
ادامش رو هم خواستی میتونی از مانگا بخونی!!

دیروز FMA: Brotherhood رو تموم کردم.
همون طور که در وسطای انیمه اومدم گفتم بدون شک شاهکاره . نمره 10 و حتی بیشتر. هرچیزی که از یک انیمه میخواستم داشت.
تنها چیزی که رو مخ من بود وینری بود!!:d( کلا من با دخترا مشکل دارم)
پایان هم خیلی عالی بود!!:-"
واقعا رتبه 1 حقشه!!

به خودت این لطف رو بکن و حتما ببین:d یک شاهکاره...
ادامش رو هم خواستی میتونی از مانگا بخونی!!

دیروز FMA: Brotherhood رو تموم کردم.
همون طور که در وسطای انیمه اومدم گفتم بدون شک شاهکاره . نمره 10 و حتی بیشتر. هرچیزی که از یک انیمه میخواستم داشت.
تنها چیزی که رو مخ من بود وینری بود!!:d( کلا من با دخترا مشکل دارم)
پایان هم خیلی عالی بود!!:-"
واقعا رتبه 1 حقشه!!
بنده خدا وینری جزو معدود دخترهاییه که روی اعصاب نیست و بسیار دوست داشتنی میباشد! :x
بزارش کنار دخترهای بلیچ یا ساکورا و بقیه ی دخترهای ناروتو(غیر از هیناتا و یکم هم تماری:-" ) یا غول آخر وان پیش(نامی:-" ) ، میبینی بس دختر دوست داشتنییه! :d
اما خوب بلی، FMA:B واقعا شاهکاره! :((

---
راستی این رو یادم رفت!
موافقم. انیمه ها رو به صورت هفتگی جمع می کنیم و یهو میبینیم :دی:-"
:| :| :|

^^ اصن یکی از مشخصات انیمه شونن وجود یک عدد بیشوجو می باشه که کارش زدن گاه و بیگاه شخصیت (های) اصلی می باشه و غیر از اون فرد مورد نظر معمولا توانایی زدن هیچ کس دیگه ای رو نداره :d

81555484196613591437.jpg

Little Witch Academia

از اونجایی که عاشق Kill la Kill شدم، گفتم برم بقیه کار های استودیو Trigger رو ببینم که به Little Witch Academia برخوردم. یه انیمه کوتاه 20 دقیقه ای که هرچی ازش بگم کم گفتم! :دی فضای LWA کاملا با KLK فرق داره و کلا یه چیز دیگه ست. داستان در مورد یه دختر به نام "آکو" هست که میره تو یه آکادمی جادوگری که ما یه داستان (کوتاه) از زندگیش تو این آکادمی رو می بینیم. انیمه به شدت خوشحال و رنگارنگ و Heartwarming ـه با اون استایل خاص گرافیکی Trigger و چند تا شخصیت به شدت دوست داشتنی :دی خیلی کوتاهه و کلا تو 20 دقیقه هم نمیشه داستان خاصی تو این سبک تعریف کرد اما دیدنش شدیدا پیشنهاد میشه. انقدر خوبه که خودم چند بار همین 20 دقیقه رو دیدم و خسته نشدم! :دی عاشق ایشون هم شدم! :دی :

84221258196606538909.jpg

:دی

واقعا حیفه هر فصل تعداد زیادی انیمه مزخرف ساخته میشه اما یه انیمه دوست داشتنی مثل LWA فقط باید 20 دقیقه باشه. Trigger برای دنباله LWA (که بازم قراره یه انیمه 20 دقیقه ای باشه) یه کمپین کیک استارتر برگزار کرده بود که در عرض 5 ساعت به هدفش رسید و Fund شد. اگه شماره دوم موفق بشه احتمال داره یه فیلم بلند یا یه سری تلویزیونی بر اساسش ساخته بشه که امیدوارم مورد دوم اتفاق بیفته و یه سری تلویزیونی خفن و زیبا از Little Witch Academia ببینیم! :دی
دولت ژاپن تو سال 2011 یه پروژه ای شروع کرد و به 4 استودیو پول داد تا به انیماتورهای جوانشون فرصت ساخت یه OVA تک قسمتی (20 دقیقه ای) رو بدن و تجربه کسب کنن. تو سال 2012 اعلام شد که این پروژه از این به بعد هر سال اجرا میشه با اسم Anime Mirrai که هر سال پول ساخت یه اپیسود رو به یه استودیو میدن تا انیماتورهاشون تجربه کسب کنن. Little Witch Academia یکی از 4 پروژه ی سال 2013 هست که همونطور که گفتی از استودیو Trigger . از نظر گرافیکی انصافاً شاهکاره. یعنی تو این 20 دقیقه تک تک جزئیات رو با وسواس خیلی زیادی اجرا کردن. جوری که به نظر من همه ی قسمتای Kill La Kill تا الان به اندازه ی این یه قسمت انیمیشن خوب نداشتن! از نظر رنگ بندی و اینا هم فوق العاده ست. نوع استایلش جوریه که برخلاف انیمیشن های سه بعدی غربی (مثلا Frozen) حالت پلاستیکی نداره و برخلاف انیمه ها (مثلا همین KLK) هم حالت نقاشی نداره. یه چیزی بین این دو تاست!
اون دنباله هم که پولش از طریق Kickstarter تامین شد، قراره یه OVA تک قسمتی باشه دوباره ولی اینبار بیشتر از 20 دقیقه. احتمالا یه چیزی حدود 35 دقیقه.

بقیه کارای پروژه های Anime Mirrai :
سال 2011 :
Oji-san no Lamp از استودیو Telecom
Kizuna Ichigeki از استودیو Ascension

Tansu Warashi از استودیو Productio I.G

Bannou Yasai Ninninman از استودیو P.A Works

سال 2012 :
Wasurenagumo از استودیو Productio I.G
Buta از استودیو Telecom
Puka Puka Juju از استودیو Answer
Shiranpuri از استودیو Shirogumi

سال 2013 :
Death Billiards از استودیو Madhouse
Little Witch Academia از استودیو Trigger

Arve Rezzle از استودیو Zexcs
Ryo از استودیو Gonzo

واسه سال 2014 هم 4 تا کار مشخص شده و قراره بزودی بیان. از بالایی ها اونایی که بُلد کردم رو حتما ببینین. به خصوص اون چهارتایی که آندرلاین کردمشون. خیلی خوبن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or