Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
واقعا مادارا خیلی قویه تو این چند قسمت نشون داد چقدر قویه خوش حال شدم کابوتو به خودش اومد داشتم فکر میکردم کی توان مقابله با مادارا رو داره دریافتم :d

[video=aparat;eulpn]http://www.aparat.com/v/eulpn[/video]

این هفته وان پیس نداریم :دی
-------------------------
یه کم حرف انیمیشنی!

وقتی جوون بودم یه انیمیشنی میداد در مورد آرتور و میزگرد و یه سری بچه های تیم راگبی یا همچین چیزایی.
طبق معمول اکثر انیمیشن ها یا قسمت آخرش توی TV پخش نشد یا اگر هم پخش شده، من ندیدم.

خلاصه این که رفتم و 3 قسمت آخرشُ گرفتم. اما کاش نمی گرفتم و توی خیالم باقی می موند که این انیمیشن قسمت آخری داشته که من ندیدم.

می خواستم سراغ انیمیشن اژدهاسواران (Dragon flyz) هم برم اما دیگه جرات ندارم:دی

یه کم حرف انیمیشنی!

وقتی جوون بودم یه انیمیشنی میداد در مورد آرتور و میزگرد و یه سری بچه های تیم راگبی یا همچین چیزایی.
طبق معمول اکثر انیمیشن ها یا قسمت آخرش توی TV پخش نشد یا اگر هم پخش شده، من ندیدم.

خلاصه این که رفتم و 3 قسمت آخرشُ گرفتم. اما کاش نمی گرفتم و توی خیالم باقی می موند که این انیمیشن قسمت آخری داشته که من ندیدم.

اتفاقا منم دقیقا به همین صورت پیدا کردم انیمیشنشو! از رو خاطرات کودکی :d
ولی دانلودش نکردم گذاشتم همون خاطرات حفظ بشه :d چون از قبل تجربه خراب شدن خاطرات رو با Bayblade داشتم:(

:(( :(( :((
آخه چرا!!!!!!! :(( کاراکتر محبوبم به فنا رفت...:((
این قسمت شکوند منو رسما! :( چقدر حس بد و غمگینانه ای داشت این قسمت:((
من حالیم نی! هاچیکن باید یه کاری کنه:(( اصلا ناروتو بیاد توی انیمه همه چی رو درست کنه:| نباید این اتفاقات بیفته:(

---
محمدعلی دستت درد نکنه! :d از لیست، 3تاش رو گذاشتم برای دانلود و 2تاش دانلود شده! نمیدونم چرا این ساحره ی کوچیک با اینکه سر لیست بود ولی دانلود نشد!!!
از Bakabt هم گرفته بودم،برای همین بیشتر تعجب کردم!
فعلا برم Death Billiards و بعد هم Oji-San no Lamp ببینم! :d

راستی اینا با GG هماهنگن دیگه؟ معروف ترین سابی که تو Nyaa دیدم،همین GG بود :d

اطلاعات در مورد این پروژه هم عالی بود :bighug: دم دولت ژاپن گرم! :d
---
ویرایش:
خوب،اون 2تا رو هم دیدم! :d خیلی خوب بودن! یه انیمه تک قسمتی با یه داستان کامل و زیبا! :d دستشون درد نکنه! :d

بیلیارد مرگ،اولین چیزی که اومد تو ذهنم(همون 2ثانیه اول) Gantz بود! :d
من از Gantz (انیمه! مانگا رو هم نخوندم! و نخواهم خوند :-" ) میشه گفت حالم بهم میخورد:-" اصلا باهاش حال نکردم! مخصوصا شخصیت اصلی داغونش! :| زیاد وارد جزییات نشم اسپویل میکنم:-" (یعنی اول نوشتم،بعد دیدم اِ این اسپویله و پاک کردم :d )

ولی این انیمه برعکس اون بهم خیلی حال داد! :d 4تا کاراکتر داشت، هر 4تاش جالب بودن:-" خود ایده ی مسابقه،توپ ها،قوانین و ...! و بعدشم اون مبارزه با چوب بیلیارد >:)
اصلا خیلی حال داد! :d
فقط پایانش خیلی باز بود:-" رسما هرچیزی میشه تصور کرد! :d دختره هم سؤالاتی که تو ذهنمون بود رو پرسید ولی طرف جواب نداد:| ، یعنی منم اول چنین چیزی حس کردم، ولی اون پوزخند آخر کار،همه چیز رو بهم ریخت:-"
اما در کل خیلی حال داد! :d دستشون هم درد نکنه!

آها این یارو مو سفیده من رو یاد شخصیت اصلی Mushishi انداخت:-"

اون یکی هم خیلی قشنگ بود! :x فقط همین! :d

جفتشون رو ببینید و لذت ببرید! :d
---
@محمدعلی
اونایی که Bold نکردی رو چی؟ ببینیم یا ارزش ندارن؟ :d

آخرین ویرایش:
یه کم حرف انیمیشنی!

Arthur and the knight of justice

فوق العاده اس. چی شد مگه آخرش :دی

حالا بحث انیمیشنای قدیمی شد. اول از همه بگم که منم کینگ آرتو اینارو منم دانلود کردم.متاسفانه از اونجایی که دانلود کردم 5 قسمتشو بیشتر نداشت.:(( . Intro کینگ آرتورم خیلی خاطره انگیز و قشنگ.(ـــه:d).
جا داره یادی از این انیمه کنم.
کسی یادش میاد اینو؟ اولین کارتونی بود که توش صحنه خون و خونریزی بود.بشدت منو وقتی بچه بودم تحت تاثیر قرار داد.یجورایی شوکه شده بودم.

Ganba No Boken

leavventuredigamba.jpg

---------------------------------------------------------------------------
فعلا هم که دارم مانگا می خونم.
یکی Girls Of The wilds و یکی هم ALL You Need IS Kill .
(قوانین تاپیکو که نقض نکردم؟! :-/)

جا داره یادی از این انیمه کنم.
کسی یادش میاد اینو؟ اولین کارتونی بود که توش صحنه خون و خونریزی بود.بشدت منو وقتی بچه بودم تحت تاثیر قرار داد.یجورایی شوکه شده بودم.

Ganba No Boken

leavventuredigamba.jpg

---------------------------------------------------------------------------

این همونی نیست که توش یه راسو سفید بود که همه موش ها ازش می ترسیدن؟:-/ :-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• blak
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or