Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Shingeki no Kyojin تو این 25 قسمت تموم میشه یا نه منتظر فصل های بعدی باید بمونیم.
میخوام نگاهش کنم میترسم آخرش ضد حال بخورم.
نه تموم نمیشه ، ادامه داره ...
ولی بنظر من ببین ، بسیار زیبا هستش ! :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,535
نام
مسلم
عجب غولیه این موراساکی :d
تا ببینیم این بدبخت ها چه تدبیری برای گل زدن پیدا میکنن :d
احتمالا میخوان کوروکو رو بندازن زیر دست و پاش تا بتونن متوقفش کنن :p

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
عجب غولیه این موراساکی :d
تا ببینیم این بدبخت ها چه تدبیری برای گل زدن پیدا میکنن :d
احتمالا میخوان کوروکو رو بندازن زیر دست و پاش تا بتونن متوقفش کنن :p

K,N,B S2 E20
خوب بود این قسمت و عظمت موراساکی رو گرفتیم عجیب غولی هست !
اونطور که شنیدم و میشه فهمید شاید بعد از این مسابقه این فصل تموم شه نه !؟
چون تو 25 قسمت کشش نداره مگر اینکه 37 قسمته کنن یا شاید وسط این بازی تموم شه :| این فصل که خیلی د ف میشه !
پس باید تو کف فصل بعدی تا 1 یا 2 یا زبونم لال هیچوقت یا زبونم لال 10 سال دیگه ریبوت باشیم ! :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
^^

این فصل تا آخر مسابقه با موراساکی رو کامل پوشش میده... و احتمالاً یک نیم نگاهی هم به اون یکی مسابقه داشته باشه (Kise و بروبچ) باقی داستان هم که میره برای فصل سوم که نهایتاً با یکسال فاصله پخش میشه (احتمالاً زودتر)...

فصل سوم هم باید همین 25 قسمتی باشه (با توجه به آرکهای مانگا)... داستان تو مانگا هم خیلی جلوتر هست و دیگه داره به آخراش نزدیک میشه

من از همین الان برای فصل سوم هیجان زدم شدید... احتمالاً با دیدن اولین مسابقه آکاشی این تعداد اندک موی زایدی که بعد از دیدن 2 فصل اول انیمه براتون باقی مونده همه به باد میره!

یعنی مادر بگرید... :(( به این میگن Generation of Miracle.... نه اون 4 تا گلابی!!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
رفقا کسی یه سایت خوب برا تورنت انیمه سراغ داره؟ منظور که کیفیتای خوب داشته اشه و سرعت تورنتاش هم خوب باشه؟

به غیر از اون سایت خوبی که شهاب داد...این سایت هم tokyotosho.info تقریباً مثل همون عمل میکنه.

bakabt.me
animetorrents.me
هر دو رایگان و نیاز به عضویت که برای دانلود کارهای آرشیوی خیلی مناسب ـن

این هم tracker.anime-index.org ای بدک نیست.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
بنظر من که 60 درصد انیمه هام رو از این سایت تورنت میگیرم
Kickass.com
هم خیلی خیلی خوبه !

---------------------

@آریا سمپای

فرشاد هم میگفت این آکاشی خداست !
هایپم کردی شدید آریا !

زیاد بهش نمیخوره بازی بلد باشه ! :-":-"
ولی معلومه خداست !

اسپویل فصل 2 کروکو تا قسمت 20
با اون حرکت قیچی روی تایگا !
موهاش هم کوتاه کرد عجب سادیستیکی هم هست !
خوشم اومد ازش !
الکس هم باحاله با اون لحجه ی انگلیسیش

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
نمیدونم چرا اصلا راضی نمیشم این بسکتبال کوروکو رو ببینم.یکی بیاد قانعم کنه که ممکنه خوشم بیاد و جالب باشه:d

از مایونر که بهتره محسن آنیکی !
:d

منم نمیخواستم ببینم ولی 5 قسمت فصل اول ببین معتاد میشی بعش طنز قشنگ و بجا و کیفیت عالی و خیلی چیز های دیگه که از مایونز بهتره !!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین
@بردیا
/:)/:)/:)
توهین به شاهزاده مایونز؟ :| نبینم دیگه ها! :|

---
سایت تورنت، Bakabt.me هم هست! :d اگر جایی گیرتون نیمد با سرعت خوب،اینجا رو یه نگاهی بندازید :d
---

من هرکاری میکنم نمیتونم Nagi no Asukara ببینم:(( آخه چرا با انیمه چنین کردن؟ :((

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
از مایونر که بهتره محسن آنیکی !
:d

منم نمیخواستم ببینم ولی 5 قسمت فصل اول ببین معتاد میشی بعش طنز قشنگ و بجا و کیفیت عالی و خیلی چیز های دیگه که از مایونز بهتره !!

برو توبه کن بردیا از مایو 13 ساما شخصیت بهتر؟/:)
من اصلا تو کتم نمیره که انیمه ورزشی هم بتونه هیجان داشته باشه،یه جوری از چند قسمت اولش تعریف کن که قانع بشم که میتونه جالب باشه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین
برو توبه کن بردیا از مایو 13 ساما شخصیت بهتر؟/:)
من اصلا تو کتم نمیره که انیمه ورزشی هم بتونه هیجان داشته باشه،یه جوری از چند قسمت اولش تعریف کن که قانع بشم که میتونه جالب باشه:d
نگاه کن من کلا با ورزش بیگانه ـم! :d (کلا ورزش چیه؟ :d ) اما این کوروکو بسیار خفن و هیجان انگیزه! :d اصلا از هیجان سکته میزنی! :d پای مرگ کسی در میون نیست(البته گاهی اوقات یه چی تو این مایه ها هم توی انیمه های ورزشی داریم! تو همون سوباسا مثلا! :d ) ولی خوب...هیجان خیلی خوفی داره!
پیشنهاد میکنم اپنینگ اول فصل دوم کوروکو رو ببینی :d یه سری صحنه ی خفن از بازی ها داره،همچین صدای سبد هم توی اپنینگ شنیده میشه،بس جو میده! :d
ببین...ببین...ببین...>:)
این بردیا هم نمیدونه توشیروی اصلی کیه! :-" هیجیکاتا توشیرو رو ول کرده،رفته آواتار اون توشیرو رو گذاشته :|
---

به به! چه انیمه ی خوبی :x هرچی هم میریم جلوتر جذاب تر میشه! :d
فقط زودتر برو سراغ علی بابا! :x تو اپنینگ هم چندتا صحنه ازش نشون داد به شدت خفن! من علی بابا و کلوسیوم میخوام! :(( (کلوسیوم ها جدیدا چقدر محبوب شدن:-" انیمه-بازی-همه جا! :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر