Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
بلزباب آخرین چپترش هست انگار :(
مانگای خیلی خوبی بود مخصوصا این که هیچ انتظار خاصی نداشتی برای همین برعکس بلیچ و ناروتو و وان پیس همیشه راضیت میکرد !
در کل به سرنوشت انمیش دچار شد!
ولی خوب در اوج پایان داد :دی

بچه ها بنظرتون الان بشینم Fate/Stay Night رو ببینم یا وایسم جدیدش بیاد !؟

خيلى جالب نيس انيمش.

===============================

عاقا من ميخوام بشينم Berserk ببينم به نظرتون بشينم فيلماشو ببينم يا انيمه رو؟ يا جفت؟ که بازم اونم دو حالت داره :d

آقا یکی زیر نویس فارسی قسمت 24 F/Z رو بده!:(
ممنون

دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum
عاقا من ميخوام بشينم Berserk ببينم به نظرتون بشينم فيلماشو ببينم يا انيمه رو؟ يا جفت؟ که بازم اونم دو حالت داره :d
هر کدومو دوست داری و راحت تری نگاه کن ، برسرک به هر شکلی خوبه :d

من fate stay و fate zero و Hunter x Hunter و Psyco pass رو به لیستم اضافه کردم و پیشنهاد دادم تموم شد رفت.فکر نکنم حالا حالا ها دیگه نیاز به انیمه داشته باشم بازم ممنون از جواب هاتون.انیمه های کوتاه و در حال پخش رو همش رو رفیقم داره فقط این قدیمی ها با قسمت های زیاد رو نداره.
بعد از تموم شدن این ها میرم تو کار one piece , naruto !البته one piece رو خواستم همین الان سفارش بدم رفیقم گفت یه فیلم سینمایی دیدم ازش قشنگ نیست و از این حرف ها و پشیمونم کرد.
فعلا هم بهم another و Guilty Crown رو داده ببینم.
یه سوال داشتم کسی از animup.net خرید کرده چند روز طول میکشه دستم برسه کیفیت کارشون چجوریه؟

- - -ویرایش - - -

ممنون!نام سایت رو تو اسپویلر گزاشتم.اونهایی که قرمز کردم رو هم داره!
تو سایتی که تو اسپویلر گزاشتم انیمه +25 سال هست معمولا از اون ها زیاد پسند می کنه اون هایی که گفتی حداکثر +18 بود!
نمیشه خریدهایی که سفارش دادی،چیزیش رو کنسل کرد؟ :-" میخواستم توی پست قبلم بگم فقط F/Z رو سفارش بده و F/SN رو سفارش نده ها! ولی خوب...گفتم همین که فقط اسم F/Z رو بردم شاید کافی باشه! :d
F/Z یه انیمه ی حماسی خفن، که مثلا بگیم شبیه GOW میباشد... F/SN در مقام مقایسه با F/Z رسما بچه بازیه:-" (البته این رو بگم من چون خیلی عاشق F/Z میباشم،به شدت از F/SN متنفر شدم:-" ولی حقیقتیه دیگه:-" )
این دوستت رو هم همینطور که سروش گفت بگو بیاد اینجا کارش دارم:evil:

Ano Hana هم این انیمه میباشد :

این رفیقتو بگو یه سر بیاد اینجا یکم باید باهاش حرف بزنم :d
اون تیکه برا وان پیس رو هم پاک کن که اقا امیر ببینه طرف رو به کاتانا می کشه! :))

در کل انیمه های خوبی انتخاب کردی. البته از قدیم میگن بالای 300 قسمتی ها رو اول دید بعد رفت سرلغ کوتاه ها، ولی اگه از همین کارای که گرفتی خوشت اومد بگو تا در سبکش بهت معرفی کنیم بلکه رستگار شوی:d
دقیقا تا اون پست رو دیدم رفتم تو حالت Rage Mode :-"

من بر عکس شنیدم اول میگن باید کوتاه دید بعد رفت سراغ طولانی!به هر حال این هایی که سفارش دادم همه زیر 200 قسمت هستن!
رفیقم هم عضو اینجا نیست اگر بود میگفتم بیاد یه صحبتی بکنه.
من خودم اولین چیزایی ه گرفتم دفترچه مرگ و وان پیس و ناروتو بود!
اصلا میخواستم با وان پیس استارت رو بزنم، ولی گفتم برای دست گرمی و روشن شدن موتور دفترچه رو ببینم اول! :d که خوب...2 روزه دفترچه تموم شد،با همون سرعت و شایدم بیشتر،شروع به دیدن وان پیس کردم! >:) به نظر من دیدن انیمه های بلند هرچه زودتر بهتره! :d اینجوری هرچی که میگزره تعداد قسمت هاشون بیشتر میشه،بعد به انیمه های 12-24 قسمتی عادت میکنی،یه حس منفیی از طرف اونا ساطع میشه نمیری دنبالشون :d ولی وقتی برسی هفتگی دیگه خیالت راحته که چیز زیادی نیست! :d

---
@بردیا
در مورد F/SN چی گفتم؟ :| نبین آقا! نبین! :-" باور کن اگر چیزی مثل F/Z یا حداقل ادامه ای برای F/Z میخوای،این اون نیست! :d

---
دیشب Nagi no Asukara تا قسمت 15 دیدم
قسمت 13...میخواستم بگم چه قسمت زیباییه :x مخصوصا اونجاها که قایق ها رفتن،از زیر آب هم اون نورها اومدن...البته خوب کلا انیمه ی زیباییه از نظر گرافیکی! :d ولی خوب اینجا دیگه خیلی قشنگ بود...تا چند دیقه ی آخر هم خبری از مثلث و مربه و 5ضلعی های عشقی نبود...:-" حس خوبی داشت کلا بهترین قسمت بود دیگه! :d ولی یکهو آخراش... :((

قسمت 14...اگر اون چیزی که از تو اپنینگ حس میشه...بخواد اتفاق بیفته که توی این 2 قسمت هم به نظر میاد یه خبرایی بود...:| ترجیه میدم همون قسمت 13 تموم میشد...:|
اصلا ماناکا که نیست انیمه باید تموم بشه :((
میونا و رفیقش قراره بیان اضلاع جدیدی بسازن؟ :| ولمان کنید باو :|

اندینگش هم که...ماناکا...:(( قصد شکنجه دارن؟ :(

از اپنینگ و اندینگ اول،بیشتر خوشم میاد :d

بقیشم امروز سعی میکنم ببینم...امیدوارم انیمه با مخ سقوط نکنه :|
---
در مورد Gin no Saji چیزی نگفتم؟ :d عالیه این انیمه! عالی:x
فصل دوم هم فعلا مثل فصل اول از نظر من عالی بود! بسی لذت بردیم! :d بخش های طنز هم که معرکه! :x میخواستم بیام صحنه هایی که خیلی دوست داشتم عکساشون رو بزارم،دیدم هر قسمتیه عالمه از این چیزا داره،بیخیال از اشاره کردن بهشون شدم:-"
فقط اینجا هم اپنینگ و اندینگ فصل اول رو بیشتر دوست داشتم :d

آخرین ویرایش:
خب چون داستانش يکيه ميخوام ببينم کدومش بهتره :d بيکار نيستم دوتاشو دانلود کنم ببينم :d

اول بشین مانگا رو بخون ، بعداً هم 3 تا فیلماش رو ببین ...
حتی اگه مانگا خون هم نیستی ، برسرک فرق میکنه ، این یکی رو بخون ...

آخرین ویرایش:
میگم بهترین سایت برای دانلود کجاست ؟ بهترین کیفیت ها رو بزاره و تورنت هم نباشه . راستی زیرنویس فارسی انیمه ها رو از کجا دانلود کنم ؟

خيلى جالب نيس انيمش.

===============================

شما اول سریالش رو ببین. بعد قسمت اول فیلم رو هم ببین. وقتی قسمت اول فیلم رو دیدی، خود به خود سراغ قسمت دوم و سومش نمیری و میری سراغ مانگاb-)

خب به لطف زیر نویس دوستان ما هم F/Z تموم کردیم!
الان من اینطوریم 8-|:confused:
یکی بیاد بگه اخرش چی شد؟:دی من حوصله فکر کردن ندارم!:|:دی

یکی از پیچیده ترین پایان های انیمه ای رو دیدی بعد حوصله فکر کردن نداری؟ :d

- - -ویرایش - - -

شما اول سریالش رو ببین. بعد قسمت اول فیلم رو هم ببین. وقتی قسمت اول فیلم رو دیدی، خود به خود سراغ قسمت دوم و سومش نمیری و میری سراغ مانگاb-)

من همچنان نمی فهمم چرا اساتید انیمه رو به فیلماش بیشتر ترجیح میدن :d
به شخصه هر دو رو دیدم و فیلماش شدیدن بیشتر بهم چسبید :d

یکی از پیچیده ترین پایان های انیمه ای رو دیدی بعد حوصله فکر کردن نداری؟ :d

من همچنان نمی فهمم چرا اساتید انیمه رو به فیلماش بیشتر ترجیح میدن :d
به شخصه هر دو رو دیدم و فیلماش شدیدن بیشتر بهم چسبید :d

اساتید رو که نمی دونم اما در مورد من، طراحی و انیمیشنش رو دوست نداشتم. روایت توی انیمه هم بهتر از فیلم بود:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or