Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اساتید رو که نمی دونم اما در مورد من، طراحی و انیمیشنش رو دوست نداشتم. روایت توی انیمه هم بهتر از فیلم بود:D
شکسته نفسی می فرمایید استاد :d
والا من یه رفیق هم داشتم که کلا زیاد انیمه نگا نمی کرد، به زور مانگای برسرک رو داده بودم خونده بود.انیمش رو هم دیده بود:d
از وقتی این 3 تا فیلم رو دیده هر هفته میاد از من می پرسه خبری نشد؟ قسمت بعدی رو نمی خوان بسازن؟ :d منم نتیجه گفتم لابد همه خوششون اومده :))
نکته ای که من نفهمیدم این بود ...
...که چرا اون یارو گولاخه تو فیلم شماره 3 نبود؟ همون که بعد از فراری دادن گریفیث تو مانگا اون یارو شاهه می فرسته دنبالشون؟:-/

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
من بالاخره آخر چیکار کنم؟ :d مانگاشو بخونم یا فیلمو ببینم یا انیمه؟ :-s#:-s:d

ببین عزیز دل برادر هم انیمه هم فیلما اولای داستان مانگا رو تعریف می کنن و هرکدوم رو هم که ببینی، آخرش برای ادامه داستان باید مانگا رو ادامه بدی.
بین اون دوتا هم انیمه رو نگاه کن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,535
نام
مسلم
من بالاخره آخر چیکار کنم؟ :d مانگاشو بخونم یا فیلمو ببینم یا انیمه؟ :-s#:-s:d
اصلا یه کاری کن : اول برو فیلمها رو ببین که کوتاهترن ، بعد اگه خوشت اومد انیمه رو ببین ، آخر سر هم بشین از اول مانگا رو بخون :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,344
نام
امیر حسین
بین بحث های برسرک ـیتون، این وسط فقط منم که زیاد باهاش حال نکردم؟ :-"
البته 2 قسمت آخر به شدت حال داد! و نامرد بد تو کف گذاشت! :| اتفاقا رفتم سراغ مانگاش،چند چپتر خوندم حس ادامش نیمد :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
آقا من یادمه یکی از دوستان امضاش لینک دانلود op‎&ed فیت زیرو بودش.متاسفانه من نتونستم دان کنم اگه بتونن لینک هاشو دوباره بزارن ممنون میشیم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
من دیگه وان پیس نمیبینم....:((
بعد از 40 -50 قسمت داستان مزخرف تازه به جاهای قشنگ water 7 رسیده بود که ییهو صدای چوپار عوض شد!! چرا؟ واس چی؟ یکی بگه دو سه قسمت دیگه درست میشه.(الان 256 هستم) اصلا بهش نمیاد....

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
خب از دیروز شروع کردم به کوب Kuroko No Basket, رو می بینم تا الا که رسیدم به فصل دوم فسمت 19 رسما الا چشام داره میترکه انگار قردا باید دوباره به فکر خوابیدن تو دانشگاه باشم واقعا فوق العاده است انیمه اش کیف کردم این چند قسمت رو
البته شما رو نمی دونم ولی وقتی این رو می بینم که با این همه امکانات اموزش و ورزشی تو داخل مدرسه اشون و بها دادن به اینهمه چیز رو می بینم واقعا حسرتش رو می خورم که چرا ما تو اونجا متولد نشدیم؟؟؟تو زمون ما که یه توپ درست خسابی نبود بریم بازی کنیم و یا همه چیزش رو اسفالت بود (یادمه یه بار بازی nba رو می کردم وقدمم 190 جوگیر شدم یه دانک کردم تور بشتکبال کم مونده بود کمده بشه همینطوری کج موند البته کمره خودم ترکید که رسما دو فدمم نتونستم بردارم حلاصه بعده 3 سال هنور هم همنطور مونده مه جاداره یه تقدیر از مدیره....) سالن هم که می رفتیم اینقدر کثیف و از کار افتاده بود که نپرش و همشوم خارج از شهر که با کلی دردسر باید می رفتی که اخرش هیچی

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
من دیگه وان پیس نمیبینم....:((
بعد از 40 -50 قسمت داستان مزخرف تازه به جاهای قشنگ water 7 رسیده بود که ییهو صدای چوپار عوض شد!! چرا؟ واس چی؟ یکی بگه دو سه قسمت دیگه درست میشه.(الان 256 هستم) اصلا بهش نمیاد....

مهدی صدای چوپر هیچوقت عوض نشده !
من یادم نمیاد عوض شده باشه !

مطمعنی مهدی !؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud
نامی (70 تا 78) ، روبین (299 تا 319) و چوپر (254 تا 263) یه تعداد قسمتی صداگذارشون عوض میشه ، ولی دوباره همون قبلیه میشه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر