Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
از نظر صحنه های اپیک من نیز با شما هم نظرم! :d
ولی صحنه های درام و احساسی خیر:d
صحنه های احساسی وان پیس مربوط میشه به تعداد انگشت شماری مثل گذشته شخصیت ها مثلا رابین و مارین فورد و و بعد مارین فورد. من شخصا ککم نگزید سره مارین فورد با اینکه 2 تا از شخصیت های مورد علاقم به شکل دردناکی کشته شدن اما بخاطر کارگردانی و طراحی ضعیف انیمه اصلا خیالم نبود. در حالی که من 3 بار سره ناروتو گریه کردم. مرگ های ناروتو فوق العاده دراماتیک هست که هم طراحی تاثیرگذاری داره هم میکس موزیک و باقی چیزا.
اینم برمیگرده به اینکه وان پیس از نظر درام خودش رو خیلی جدی نمیگیره.

از نظر صحنه های اپیک من نیز با شما هم نظرم! :d
ولی صحنه های درام و احساسی خیر:d
---
من یه غلطی کردم قسمت 111 و 112 هانتر رو دیدم که ای کاش نمیدیدم:| واقعا دیگه نمیشه هیچجوره این اوضاع رو تحمل کنم الان تو اوج هیجان و در کف بودن میباشم!:| اگر بشه فردا پس فردایی باید برم نت رو جور کنم :d دانشگاه هم یک روز اشکال نداره :d

در تراژیک ترین صحنه ی وان پیس از خنده داشتم می مردم بس که ضایع ساخته شده بود:دی

صحنه های احساسی وان پیس مربوط میشه به تعداد انگشت شماری مثل گذشته شخصیت ها مثلا رابین و مارین فورد و و بعد مارین فورد. من شخصا ککم نگزید سره مارین فورد با اینکه 2 تا از شخصیت های مورد علاقم به شکل دردناکی کشته شدن اما بخاطر کارگردانی و طراحی ضعیف انیمه اصلا خیالم نبود. در حالی که من 3 بار سره ناروتو گریه کردم. مرگ های ناروتو فوق العاده دراماتیک هست که هم طراحی تاثیرگذاری داره هم میکس موزیک و باقی چیزا.
اینم برمیگرده به اینکه وان پیس از نظر درام خودش رو خیلی جدی نمیگیره.
منم سر مارینفورد اشکم در نیمد! :d حتی من سر مرگ وایت بیرد خیلی بیشتر ایس ناراحت شدم :( البته اینا برام اسپویل هم شده بود:|
سر ناروتو من فقط 1 بار، سر مرگ آسوما گریه کردم...که خودت در جریان بودی و بهم گفتی کورنای :-"
اما سر وان پیس،مخصوصا بار دومی که دیدم،اکثر گذشته ها من نابود شدم:(
مهم ترین مورد وان پیس، قسمت 312 میباشد:(( :(( گویینگ مری:((
گذشته ی نامی،چوپر،روبین هم :(( و حتی بروک و اون آهنگ آخرشون:( حتی اون فلش بکی که مربوط به گذشته ی اسکایپیا بود هم اشک من رو در اورد:-"

حالا درسته من کلا زیاد اشک میریزم:d ولی از این نظر،وان پیس رسما من رو نابود کرده:-"
البته خوب سلیقه هم تاثیر داره دیگه! :-" شاید یکی اصلا سر اون بخش گویینگ مری بخنده:| ولی من توی انیمه،مانگا و حتی بازی(اولین باری که سر یه بازی گریه کردم) اشک ریختم :d هر چندبار دیگه هم این صحنه ی گویینگ مری رو ببینم بازم اوضاع همینه:(

حالا جایی که بحث مرگ و میر نیست،مبارزه ی اسوپ و لوفی ، یا اون کار زورو توی تریلر بارک و بقیه ی فلش بک ها...:( (الان نگی اینا همش شدن فلش بکا! :| فلش بک هم جزوی از انیمه میباشد! :d )

وان پیس تا قسمت آخر انیمه
بچه ها اکثر میدونن که من انیمه های ناراحت کننده و افسرده کلا حال نمی کنم نگاه کنم و اصلا ناراحتی تو دیدن فیلم و سریال و غیره کم واسم پیش میاد ولی یکی از جاهایی که خیلی حالم گرفته شد، صحنه مربوط به گذشته بروک بود و اون آهنگی که می خوندن و دونه دونه می مردن. واقعا سر اون صحنه حالم گرفته شد و تا یکی دو ساعت اصلا دستم به هیچ کاری نمی رفت.

در مورد این آرک مارین فرود هم مرگ وایت برد به اندازه کامل حماسی بود و لی مرگ ایس واقعا رو مخ بود. این همه سعی و تلاش کردن ملت واسه نجاتش بعد عین احمقا وایساد جنگید دوباره.)x

یه چیز دیگه هم می خواستم بگم یادم رفت! :دی

خب یه نظری در مورد انیمه های هفتگی بدم مثل اینکه اینجا هیچکس انیمه هفتگی نگاه نمیکنه :d

Nobunaga the Fool قسمت 6 : این انیمه تا اینجا حرف نداشته و یکی از خوبای این فصل بوده بدون شک مخصوصآ این دو هفته اخیر که در اوج بوده بخوام بهش نمره بدم 9 از 10 هم میتونم بهش بدم

Noragami قسمت 6 : اینم که نیاز به تعریف نداره از همون اول خوب شروع شده و همینجوری هم داره خوب ادامه پیدا میکنه و دیدن هفتگیش واقعآ لذت بخشه

Toaru Hikuushi e no Koiuta قسمت 6: شک ندارم که فکر داستانی خوبی داره ولی متاسفانه نمیدونم چرا روند داستانیش خیلی کند پیش میره و متاسفانه وقایعی که بعضی وقت ها خیلی روش زوم میکنه میپردازه بیننده با خودش میگه خب که چی باز اسم قسمت بعد ادم رو به وقایع جالبتر امیدوار میکنه

Diamond no Ace قسمت 18 : این انیمه هم تا اینجای کار خوب پیش اومده ولی امیدوارم هرچه زودتر وارد مرحله رقابتی بشند و جذابیت بیشتری به داستان بده البته اگه عمر انیمه اجازه بده و متوقف نشه

Buddy Complex قسمت 5 : چیز زیادی برای توضیح دادن نیست همچنان یه انیمه معمولیه

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren قسمت 4 : نمیخوام بگم انیمه بدی نه ولی نمیدونم چرا هسته نداره :d

D-Frag! قسمت 4 : از جمله انیمه هایی که هر فصل یکی دو تا ازش ساخته میشه و تکلیفشون هم که معلومه اصولآ اینجور انیمه ها مکمل فصل در نظر گرفته میشن تا تعادل ایجاد کنن

Gin no Saji S2 قسمت 5 : باید بگم که بعد یکی دو هفته بالاخره ریتم خودش رو بدست اورده من دقیق نمیدونم بیننده بعد یکی دو قسمت با انیمه هماهنگ میشه یا نه انیمه بعد یکی دو هفته با ریتم بیننده هماهنگ میشه ولی خلاصه این تعامل همیشه برقرار میشه :d

Hajime no Ippo 3: Rising قسمت 17 : اینم درسته تو این هفته ها تو اوج نیست ولی مثل همیشه خوبه و سلامم میرسونه :d

Hamatora the Animation قسمت 4 : از جمله انیمه هایی بود که شاید شروع خوبی نداشت یکم تو ذوق بیننده میخورد ولی در ادامه خودش رو جا انداخت کار بدی نیست پیشنهاد میشه ببینید

Hunter X Hunter 2011 قسمت 116 : همینجوری برو بالا تو میتونی

Kuroko no Basket 2 قسمت 18 : به این میگن هیجان بزن زنگو

Log Horizon قسمت 18 : وقتی انیمه شرو شروع کردم تصورم چیز دیگه ای بود ولی این انیمه هرچی جلوتر رفت کلآ سیر داستانی و فکرش یه چیز دیگه بود که تو این قسمت های اخیر بیننده بیشتر انیمه رو درک میکنه

Mahou Sensou قسمت 5 : این انیمه هم از جمله انیمه هایی که بعضی وقت ها یه چیزایی نشون میده ادم رو یکی دو پله امیدوار میکنه که با کار خیلی خوبی طرفی بعد چنان جفت پا میگیره با مخ میخوری زمین کلآ انتظار معجزه نداشته باشد ازش

Tokyo Ravens قسمت 18 : تو این چند هفته اخیر جون گرفته داره خوب پیش میره ولی همچنان ادم با بعضی چیز ها نمیتونه کنار بیاد که جزء ضعف های این انیمست ولی در کل من این انیمه رو دوست دارم

Yowamushi Pedal قسمت 18 : هیچوقت فکر نمیکردم یه انیمه دوچرخه سواری بتونه انقدر جالب مهیج باشه واقعآ کار خوش ساختی بوده تا الان

Witch Craft Works قسمت 5 : بدون شک ضعف از سر و روش میباره ولی همینجوری بی دلیل من از این کار خوشم میاد :d

راستش رو بخواید دیگه خسته شدم نمیتونم نظرم رو در مورد بقیه انیمه هایی که دارم میبینم بدم که البته زیادم مهم نیست گفتم همینجوری بعد مدتی یه نظری داده باشم:d وقت مردمم الکی نگیریم

سلام
به نظر من که هیچی به اندازه پرداخت قسمتهای مردن آسوما تأثرگذار نبوده و نیست .
منی که پوستم کلفته سر اونجاها گریم نگرفت ولی واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم .

اقا بشدت به مشکل بر خوردم و نیازمند یاری سبزیم
با اینا حال کردم :
code geas
death note
attack on titan
ako no hana
stine gate
با اینا حال نکردم
fate/zero بخاطر جو جادوگیرش یکی از دلایلش کلا از جوشم خوشم نمیومد
pyschopassنمیدونم چرا در کل یه قسمت بیشتر ندیدم ازش ، بهتر میشه؟
zetsu no tempstبازم جادوگری کلا حال نمیکنم با این که تا 20 قسمتشو دیدم
mushimushi قسمت اول رو دیدم جدی میگما خوابم برد:|
الان گیر کردم نمیدونم چی نگاه کنم:| میرم کلی توی انیم ورد میگردم چیزی هم اخر پیدا نمیکنم
اهان راستی با انیمه خون اشامی هم حال نمیکنم
این سلیقست ما داریم
میدونید چیزی معرفی کنید به ما؟

@پرهام _صفا
در مورد نارتور
اگه کامل دیدش باز کن
از اون درام تر هم داریم تو خود نارتو اون صحنه که به نارتو خبر مرگ جیرایا رو میدن رو صندلی بود بستنی توی دستش اب میشد واقعا تاثیر گذار بود
ولی در کل توی انیمه های دیکه درام تر هم هست

آخرین ویرایش:
سلام
با اینا حال کردم :
code geas
death note
attack on titan
ako no hana
stine gate
با اینا حال نکردم
mushimushi قسمت اول رو دیدم جدی میگما خوابم برد
:|
الان گیر کردم نمیدونم چی نگاه کنم
:|
میرم کلی توی انیم ورد میگردم چیزی هم اخر پیدا نمیکنم
این سلیقست ما داریم
Another
Ergo Proxy
GoSick
Kenshin
Psycho Pass

من سره مرگ چیو باساما گریم گرفت. خصوصا اون صحنه ای که گارا گفت everybody, pray for chio basama :(
سره صحنه آسوما یه کوچولو بغضم گرفت ولی گریه نکردم.

اما... سره صحنه بازگشت ناروتو به دهکده بعد از پین عین اسب گریه کردم. نه از ناراحتی بلکه از خوشحالی. گذشته اش تو ذهن ایروکا. البته گریه از زمانی که ناگاتو خودش رو قربانی کرد و بعدشم کونان با کاغذ یه قبر درست کرد. واقعا اون قسمت، یکی از بهترین لخظاتی بود که من دیده ام و واقعا به معنای واقعی زیبا بودش...

پس توجه کن آقای امیر Akiba :دی وان پیس تا زمانی انیمه خوبیه که طرفدارای ناروتو نخوان نکات قوت انیمه محبوبشون رو بگن.b-)

بله ما اینجور آدمایی هستیم. :دیo:-)

من که چیز خاصی نمیبینم:دی فقط با اون همون پست پرهام موافقم :دی
از این نظر هم دیگه اصلا راه نداره بگم ناروتو از وان پیس قوی تره :دی (البته سر اون بحث قبلی هم من هنوز قبولش ندارما:-" )

فقط صحنه های اپیک خفنی دارید:-" مثل اون دو قسمتیی که پارسال اومد:x

همین که یه روزی شخصی به نام ناروتو(خودت:-") سر تعظیم فرود اورده در مقابل وان پیس کافیه >:)

اگرم مخالفت کنید با کاپیتان ازوپ و خدمه ی 80هزار نفرش میزنیم نفلتون میکنیم:-"

این ارک گینتاما خیلی قشنگ بود
به حدی قشنگ بود که من تا ساعت 3 نیمه شب کامل نگاش کردم و بعد خوابیدم
بلاخره سرنوشت قبیله ی کاگورا و برادرش هم معلوم شد ، کم کم داشتم فکر میکردم که فقط کاگورا و باباش باقی موندن
برادر کاگورا عجب جونوریه ، اصلا معلوم نیست که هدفش چیه و کدوم طرفیه ، به خانواده و افراد خودش هم رحم نمیکنه
از اون طرف هم پادشاه یاتو خیلی شخصیت جالبی داشت ، با این که خیلی قدرتمند بود و هیچکس از نظر قدرت بدنی حریفش نبود ولی در برابر یه زن (یا بهتره که بگیم یه دختربچه ) احساس ضعف میکرد . این همه سال این زن رو شکنجه کرد با این حال نتونست غرورش رو بشکنه و آخر سر شکست خورد .
از یه چیز گینتاما که خیلی خوشم میاد اینه که با این که تم اصلیش کمدیه ولی نشون دادن که اگه بخوان یه داستان خشن و جدی بسازن هم خیلی خوب از عهده اش بر میان و توی این زمینه چیزی از بقیه کم ندارن
از Ending ـش هم خیلی خوشم اومد ، کاملا با حال و هوای این چند قسمت میخوند

دوستان انیمه های برتر امسال رو کی و کی ها توی ژاپن اعلام میکنن؟
چند تا جایزه ی سالانه واسه یه سری اهداف خاص هست ولی هیچ مرجع رسمی نداره.
با اینا حال کردم :
code geas
death note
attack on titan
ako no hana
stine gate
با اینا حال نکردم
mushimushi قسمت اول رو دیدم جدی میگما خوابم برد:|
الان گیر کردم نمیدونم چی نگاه کنم:| میرم کلی توی انیم ورد میگردم چیزی هم اخر پیدا نمیکنم
این سلیقست ما داریم
Kaiji
Monster
Eureka Seven
Gurren Lagann
Samurai Champloo
Last Exile

پس توجه کن آقای امیر Akiba :دی وان پیس تا زمانی انیمه خوبیه که طرفدارای ناروتو نخوان نکات قوت انیمه محبوبشون رو بگن.b-)

بله ما اینجور آدمایی هستیم. :دیo:-)

یکی از بزرگترین محسناتش فیلر های شش یا نه ماهه هست!! :biggrin1:
البته این موضوع برای فن های لول بالاش مزیت محسوب میشه چون بیشتر میتونن ببیننش و پایانش تاخییر بخوره:biggrin1:
.....
اسپویل از ناروتو و وان پیس تا قسوات 500 وان پیس و 200-300 ناروتو...
یکی دو روز پیش یکی از دوستام بهم گفت یه جا خونده که این موضوع
مادر ایس که 21 ماه بچه رو به خاطر عشق بهش تو شکمش نگه داشته و بعد فوت کرده رو به باد تمسخر گرفتن و...
نمیدونم چیش رو مسخره میدونستن ؟؟!!
پس این فان بازی های میناتو با زنش(مادر ناروتو) تا همین چپتر قبل و تا قبل مردنشون رو حماسی و قابل تاثر، ستایش میدونن!!
در کل موافقم اینکه این طور مسائل رو در ناروتو جدی تر باهاشون برخورد شده
در وان پیس هم جدی ولی بدون کشش و کوتاه بودن ...البته من اینو مزیت میدونم چون دیگه نخواستن
چنده قسمت مثل ادمس بکشنش

خوب وان پیس رو به طور ضربتی تا قسمت 200م دیدم #:-s:bighug:
بهترین ها و بدترین های وان پیس تا الان : ( :دی )
بهترین شخصیت: لوفی
بامزه ترین شخصیت: چوپر :love:
بدترین آرک: skypea arc :-&
بهترین آرک: alabasta arc :bighug:
بهترین آنتاگونیست: nico Robin ;;)
بدترین آنتاگونیست : Enel
برم سراغ 200 قسمت بعدی :bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or