Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
آقا شما اگه جای من بودین الان ناروتو شیپودن رو شروع میکردین ، یا انیمه های کوتاه و قشنگی که تا حالا ندیدین رو نگاه میکردین ؟ :-/:d
گرینه 2 بهتره.
پ.ن:البته اگه منظورت از انیمه های خوب امثال آواتار و امضات نباشه:|

آخرین ویرایش:
آقا چه صفحاتی بود که شما داشتید در مورد بهترین اندینگ و اپنینگ ها بحث میکردید؟ اگه کسی بوکمارک کرده لطف کنه بگه صفحات چند بود...

بدرود

سلام
آقا شما اگه جای من بودین الان ناروتو شیپودن رو شروع میکردین ، یا انیمه های کوتاه و قشنگی که تا حالا ندیدین رو نگاه میکردین ؟ :-/:d
عناوینی مثل ناروتو و وان پیس از اون عناوینی هستن که حتماً باید ببینیشون .
حالا هرچه زودتر شروع کنی ، بهتره .

@ دادش توری | مسیح

دادش شاید خیلی ها فکر کنن برای اولین دومین و شروع انیمه دیدنم من یک Arrogant Snob باشم چون اولین انیمه هایی که دیدم به ترتیب ناروتو/ناروتو شیپودن و وان پیس و بلیچ و هانتر ایکس هانتر بود چون بلند بودن ولی بهتره که اول انیمه های بزرگی مثل این هارو به هفتگی برسونید چون وقتی انیمه کوچیک نیگاه میکنید به سندرم دانلود انیمه کوچیک معروف و دیدن انیمه های کوچیک دچار میشی و نمیرسی انیمه های بلند رو تموم کنی چون میگی بلندن !

پس بنظر من باید بشینی اول انیمه های بلند رو به هفتگی بعد راحت برو سر کوچیک ها !

گزینه 2 :d

همیشه از ناروتو بدم میومد :d
تقریبا مثل همیم :d
گرینه 2 بهتره.
پ.ن:البته اگه منظورت از انیمه های خوب امثال آواتار و امضات نباشه:|
انیمه ی امضا و آواتارم خیلی خوبه ، در این مورد بحثی ندارم :| ... ولی خب منظورم انیمه های قشنگ از نظر داستانی ـه ! :d
من اگر بودم ناروتو رو شروع میکردم:-"
سری اولش رو کی دیدی راستی؟ :-"
تا قسمت 70 دیدم بقیه ـشو همینطوری جلو زدم ، هر قسمت 2 دقیقه وقت گرفت :d فیلرهاشم ندیدم ! :d
حقیقتش اینه که من تا حالا 17 تا انیمه دیدم ، و سری اول ناروتو جزو 10 تا هم نیست قطعا :| خوشم نیومد ، بخاطر همین هم زیاد علاقه ندارم شیپودن رو ببینم :d .
یک گزینه سومی هم هست . اینارو ول کن بشین Gintama ببین !:d
خیلی زوده :d
@ دادش توری | مسیح

دادش شاید خیلی ها فکر کنن برای اولین دومین و شروع انیمه دیدنم من یک Arrogant Snob باشم چون اولین انیمه هایی که دیدم به ترتیب ناروتو/ناروتو شیپودن و وان پیس و بلیچ و هانتر ایکس هانتر بود چون بلند بودن ولی بهتره که اول انیمه های بزرگی مثل این هارو به هفتگی برسونید چون وقتی انیمه کوچیک نیگاه میکنید به سندرم دانلود انیمه کوچیک معروف و دیدن انیمه های کوچیک دچار میشی و نمیرسی انیمه های بلند رو تموم کنی چون میگی بلندن !

پس بنظر من باید بشینی اول انیمه های بلند رو به هفتگی بعد راحت برو سر کوچیک ها !
آره الانم همینجوریم ، اصن انیمه ی بالای 25 قسمت دیگه بنظرم زیادی طولانی میاد آخرای کار رو نمیکشم ببینم :| ... ناروتو رو هم ببینم عمرا بلیچ و هانتر و فیری تیل و اینا رو فعلا نمیبینم ، خیلی زیاد میشه اونجوری :d .

مسیح رویای خاموش اوتار اخرین باد :افزار دیدی ؟ خیلی قشنگه اگر ندیدی ببین اگر دیدی هم قسمتش جدیدش به اسم افسانه اوتار کورا اومده اون رو ببین ..

خیلی قشنگه لامصب

یک گزینه سومی هم هست . اینارو ول کن بشین Gintama ببین !:d

خیلی زوده :d
.
نه بابا کجا زوده ، تازه وقتش شده که گینتاما رو شروع کنی
ببین چه دخمل های کاوایی ای داره :d
NEOGDS-91805.jpg

Pachie.jpg

99d14af0d78430_full.png
چون اپیزودیک هم هست لازم نیست که یهو تا آخرش ببینی ، میتونی هر وقت خواستی وسطش استراحت کنی
هانتر رو هم ببین ، قسمتاش زیاد نیست تا بیای گرم شی تموم شده :d

آخرین ویرایش:
البته مسیح |توری این رو هم بگم که فصل اول ناروتو مثل فصل اول دراگون بال چیز چرتی بود بنظرم ‌!
فصل دوم هرد دو خیلی خیلی خیلی بهتر شدن یا حتی میشه گفت خدا شدن !!
ولی وان پیس کلا خوبه و هانتر هم خداست !‌!!

-----------------------------------------------

فیزی تیل شوخی هاش خیلی قشنگ و من دوست دارم چون بامزست چون مبارزش معلومه چی میشه و کیفیت انیمه هم در مقابل FATE/ZERO مثل شوخی هست !
گینتاما هم کلا تو یک دنیایه دیگه ای هست بنظر من چون خداست !‌

البته بنظرم بشین سری اول و دوم FullMetal Alchamist و انیمه ی Toriko رو ببین !‌
هانتر هم از هر لحاظ خدایی دیگر هست خدای خداهاست تو انیمه مثل زیوس تو گاد اف وار 3 !!

راستی این رو هم بگم منم مثل تو هستم بعد از اینکه انیمه کوچک شروع کردم برام عجیبه چطور وان پیس و ناروتو و بلیچ رو پارسال تموم کردم !‌
الان برام مثل یک رویاست !‌
هر سال میگذره کار سخت تر میشه حتما بشین طولانی هارو برسون هفتگی بعدا دیگه نمیشه دید !

NEOGDS-91805.jpg

Pachie.jpg

506730.jpg
چون اپیزودیک هم هست لازم نیست که یهو تا آخرش ببینی ، میتونی هر وقت خواستی وسطش استراحت کنی
:))
با مسلم موافق...
بهترین گزینه هانتر هست نه زیاد بلنده و نه فیلر داره و نه افت داره نه چرت بازی ...

07022646864261736228.gif

دیگه حسش نبود گیف بگیرم از صفحات قبل کپی کردم :دی

داداش داود خوب بودن ها ولی خوب باهاشون حال نکردم !‌
الان ناروتو شیپودن و دراگون بال زد بنظرم خدا هستن در مقابل فصل های اولشون جون من ! :d
آخه ریتمشون کند و بود و خوب یکم لوس تر بودن !

-----------------------------

K-N-B S2 E19
بهترین صحنه الکسندر بوس کرد ریکو رو !‌ :d
یک حس خوبی داشت ! ;;)

NEOGDS-91805.jpg

Pachie.jpg

99d14af0d78430_full.png

آخ گفتی،من چه قدر زوراکو رو دوست دارم:bighug:
ولی هیچ دختری چه در انیمه چه در واقعیت به آگومی نمیرسه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or