Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
در مورد F/Z ، خوب به نظر من که واقعا بهترین انیمه ی کوتاهه قبلا هم تمام دلیل هام رو گفتم! :-" مهم ترینش رو برید دوباره قسمت 11 رو ببینید تا ایمان بیارید :d
در مورد سیبر! سیبر برای من یکیه در حد ساکورا و ساسکه! :-" جزو منفور ترین کاراکترهام میباشد(مخصوصا وقتی بخوایم F/SN و زوج سیبر و اربابش رو در نظر بگیریم! :d )
اما خوب،من تقریبا توی 90% موارد شخصیت اصلی کاراکتر محبوبم نیست! از همین وان پیس بگیرید تا ... Kill la Kill که الان پخش میشه :-" ( این وسط FMA و S;G جزو اون 10% میباشند :d )
اما بقیه ی کاراکترهای F/Z عالی بودن! :d (البته این رو هم بگم،بین ارباب ها هم کاراکتر اصلی کریتسوگو بود،که من با ایشون هم مشکل دارم! ولی متنفر نیستم:-" اما تف به ذاتش به خاطر کاری که با دریمود کرد:(( )
پادشاه فاتحان و ویور که اصلا حرفی برای گفتن نمیزارن!
از اونطرف گیلگمش که کلمه ی غرور رو میزاره توی جیب، یا یه شخص کاملا پوچی مثل کوتومینه!
یا دریمود جوان مرد :(( و اونطرف کریتسوگویی که برای امید به معجزه،انسانیت و شرافتش رو دور میندازه:|
و کلا خیلی چیزای دیگه! تنها کاراکتر داغون انیمه و طرز فکر داغون ترش همون سیبر میباشد!

وگرنه بقیه عالی میباشند! :d بعد F/Z هم جوری نبود که تمرکز کاملا روی سیبر باشه! تازه اگر مثل من از سیب متنفر باشید،با قسمت 24 و تحقیر سیبر مطمئنا حال میکنید >:) اول گیلگمش،بعدشم که به امید کریتسوگو بود جام رو بده بهش و اون دستورها >:)

کلا بحث هایی که توی این انیمه شکل میگرفت،جزو زیباترین و خفن ترین بحث ها بودن! :d و من عاشق این بحث هایی هستم که چندتا نظریه میزنند توی سر و کله ی هم و انیمه نمیگه کدوم این حرف ها درسته! مثل دفترچه ی مرگ و P-P ! :d

کلا من هیچ ایرادی نمیتونم به F/Z بگیرم :d نه تنها ایرادی بهش وارد نیست،کاملا و به طور 100% با سلیقه ی من جوره! :d
---
@داوود
تا اینجا که اومدی میتونی تا فیلم 11 رو ببینی!
اگر فن زورو هستی حتما فیلم One Piece: The Cursed Holy Sword (فیلم 5ـم) رو ببین!
فیلم 10 دیدنش از واجباته! هم خودش رو ببین هم ایپزود 0 ! (دو دیقه ی آخر ایپزود صفر رو نبین،به صورت تریلر وار جاهای خفن فیلم رو نشون میده :d ) از نظر داستانی دقیقا بین تریلر بارک و شابوندی میباشد.
فیلم12 (Z) رو فعلا نمیتونی ببینی! ولی این رو هم حتما ببین! :d
فیلم 6 هم جالبه! کاپیتان اسوپ هم،اسوپ بازی زیاد در میاره:-"
کلا به نظر من همشون رو ببین! حال میدن :d

11ـم یه فیلم با طراحی سه بعدی هست، نیم ساعت هم بیشتر نیست :d یه مدت هم سرش بحث بود که جزو فیلم ها در نظر گرفته بشه یا نه :d که چون ویکی در نظر گرفت،ما نیز در نظر گرفتیم :d
اینم برای همینطوری دیدن بد نیست! :-" برای تنوع سه بعدی خو

ب بود ولی در کل اصلا حمایت نمیشه! :d

فیلم 8 و 9 هم بازسازی آراباستا و جزیره ی چوپر هستن! ( فیلم 9 ، جزیره ی چوپر ولی با یک دشمن جدید+ فرانکی و روبین و سانی گو )
فعلا 5-6-10 رو ببین،حسش داشتی 11 هم ببین،بقیش برای بعد :d
---
من اومدم اصلا این رو بگم که بحث وان پیس و F/Z شد کلا یادم رفت! :|

تکرار...تکرار...و باز هم تکرار :|

آخرین ویرایش:
منم فکر میکنم F/Z خیلی خوب بود ، ولی در حدی که اینجا هایپ شده نبوده ، جوری که مثلا بهترین انیمه ی کوتاه باشه ! :d ... مخصوصا شخصیت Saber و طرز تفکرش خیلی رو اعصابم بود ، دلم میخواست کیریتسوگو بزنه تو گوشش هروقت حرف میزد :|:d .

بنظرم بزرگترین نکات مثبتش یکی موسیقی ـش بود :x و یکی دیگه هم Mature بودن انیمه . تعداد انیمه هایی که من دیدم و تقریبا همه کرکتراش افراد بزرگسال باشن ، و توش نو جوونای 16-17 ساله وجود نداشته باشه خیلی کم بوده . ولی تو F/Z تقریبا همه کرکترا از نظر سنی بزرگسال هستن و کلا حال کردم با این موردش .
در عوض Fate/Stay Night از این نظر زیر خط فقر بود :|
F/SN و F/Z تقریباً هیچ ربطی به هم ندارن. اصلاً نمیشه این دو تا رو به هم چسبوند.

هر چند من هنوز هم F/SN رو انیمه ی خوبی می دونم:>
بچه ها انیمه کوتاه مثل Death note که مثلا جالب باشه سراغ ندارید ؟؟؟ :)
Kaiji
Code Geass
Psycho Pass
آقا میدونید سری جدید بلیچ کی پخش میشه؟
احتمالاً هیچ وقت:d
ای کسانی که هنوز به F\Z ایمان نیاورده اید! :d
برید چند تا از نقد ها و توضیات کمرشکن دوستان اندر باب قسمت های مختلفش رو بخونید تا ببینید دنیای انیمه دست کیه... >:)
به شخصه معتقدم این انیمه مبانی Heroism رو به بهترین نحو ممکن بین تمام انیمه ها ترسیم می کنه....
---------------------------------------------

این عکس رو پیج Manga Fox گذاشته بود دیروز.
نظر اهالی ادب چیه؟ :d
به نظر من که FMA: B رو کم داره...

F/Z هیچ چیزی از Heroism ترسیم نمی کنه.
Legend of the Galactic Heroes این کار رو خیلی بهتر انجام میده
و مثلاً اگر اون رو با کمیک چینی Feng Shen Ji اگر مقایسه کنید تازه مبانی Heroism روشن میشهb-)
--------------------
لیستش خیلی پیرمردی ـه:دی
مثلاً انیمه های پیرمرد پسندی از قبیل Vision of Escaflowne توش هست که عمراً کسی طرفش نمیره.
اگر کسی آرمان های خودش رو در Sword Art Online و Fairy Tail می بینه (اصلاً به پرهام اشاره نمی کنم:دی) این لیست براش مسمویت زا محسوب میشه.

یکی از صفحات Wikia هست که از این جور لیست ها توش قرار میدن. فکر می کنم اینم مال همون جا باشه.

یافتم. این بود:
Specific Recommendations - /a/ Wiki

بنظرم بهترین 6امی هست !‌
که خوب قدرت گنجوتسور ماسکی رو خوب به نمایش میزاره !

فیلم چهارمش به نظر من خیلی خوبه.هم از نظر طنز و هم داستان و هم مبارزه.

آقا میدونید سری جدید بلیچ کی پخش میشه؟

در مورد F/Z ، خوب به نظر من که واقعا بهترین انیمه ی کوتاهه قبلا هم تمام دلیل هام رو گفتم! :-" مهم ترینش رو برید دوباره قسمت 11 رو ببینید تا ایمان بیارید :d
در مورد سیبر! سیبر برای من یکیه در حد ساکورا و ساسکه! :-" جزو منفور ترین کاراکترهام میباشد(مخصوصا وقتی بخوایم F/SN و زوج سیبر و اربابش رو در نظر بگیریم! :d )
اما خوب،من تقریبا توی 90% موارد شخصیت اصلی کاراکتر محبوبم نیست! از همین وان پیس بگیرید تا ... Kill la Kill که الان پخش میشه :-" ( این وسط FMA و S;G جزو اون 10% میباشند :d )
اما بقیه ی کاراکترهای F/Z عالی بودن! :d (البته این رو هم بگم،بین ارباب ها هم کاراکتر اصلی کریتسوگو بود،که من با ایشون هم مشکل دارم! ولی متنفر نیستم:-" اما تف به ذاتش به خاطر کاری که با دریمود کرد:(( )
پادشاه فاتحان و ویور که اصلا حرفی برای گفتن نمیزارن!
از اونطرف گیلگمش که کلمه ی غرور رو میزاره توی جیب، یا یه شخص کاملا پوچی مثل کوتومینه!
یا دریمود جوان مرد :(( و اونطرف کریتسوگویی که برای امید به معجزه،انسانیت و شرافتش رو دور میندازه:|
و کلا خیلی چیزای دیگه! تنها کاراکتر داغون انیمه و طرز فکر داغون ترش همون سیبر میباشد!

وگرنه بقیه عالی میباشند! :d بعد F/Z هم جوری نبود که تمرکز کاملا روی سیبر باشه! تازه اگر مثل من از سیب متنفر باشید،با قسمت 24 و تحقیر سیبر مطمئنا حال میکنید >:) اول گیلگمش،بعدشم که به امید کریتسوگو بود جام رو بده بهش و اون دستورها >:)

کلا بحث هایی که توی این انیمه شکل میگرفت،جزو زیباترین و خفن ترین بحث ها بودن! :d و من عاشق این بحث هایی هستم که چندتا نظریه میزنند توی سر و کله ی هم و انیمه نمیگه کدوم این حرف ها درسته! مثل دفترچه ی مرگ و P-P ! :d

کلا من هیچ ایرادی نمیتونم به F/Z بگیرم :d نه تنها ایرادی بهش وارد نیست،کاملا و به طور 100% با سلیقه ی من جوره! :d
---
@داوود
تا اینجا که اومدی میتونی تا فیلم 11 رو ببینی!
اگر فن زورو هستی حتما فیلم One Piece: The Cursed Holy Sword (فیلم 5ـم) رو ببین!
فیلم 10 دیدنش از واجباته! هم خودش رو ببین هم ایپزود 0 ! (دو دیقه ی آخر ایپزود صفر رو نبین،به صورت تریلر وار جاهای خفن فیلم رو نشون میده :d ) از نظر داستانی دقیقا بین تریلر بارک و شابوندی میباشد.
فیلم12 (Z) رو فعلا نمیتونی ببینی! ولی این رو هم حتما ببین! :d
فیلم 6 هم جالبه! کاپیتان اسوپ هم،اسوپ بازی زیاد در میاره:-"
کلا به نظر من همشون رو ببین! حال میدن :d

11ـم یه فیلم با طراحی سه بعدی هست، نیم ساعت هم بیشتر نیست :d یه مدت هم سرش بحث بود که جزو فیلم ها در نظر گرفته بشه یا نه :d که چون ویکی در نظر گرفت،ما نیز در نظر گرفتیم :d
اینم برای همینطوری دیدن بد نیست! :-" برای تنوع سه بعدی خو

ب بود ولی در کل اصلا حمایت نمیشه! :d

فیلم 8 و 9 هم بازسازی آراباستا و جزیره ی چوپر هستن! ( فیلم 9 ، جزیره ی چوپر ولی با یک دشمن جدید+ فرانکی و روبین و سانی گو )
فعلا 5-6-10 رو ببین،حسش داشتی 11 هم ببین،بقیش برای بعد :d
---
من اومدم اصلا این رو بگم که بحث وان پیس و F/Z شد کلا یادم رفت! :|

تکرار...تکرار...و باز هم تکرار :|

اوکی ممنون دوستان بابت پیشنهادات :دی

وان پیست تا آخر قسمت 487 :d
سریع میرم سر اصل مطلب. خیلی مسخره کشته شد ACE و اعصابم بهم ریخت خداییش. 60 قسمت مبارزه کردن و آخر هم که بهش رسیدن و آزادش کردن عین احمقا برگشت عقب مثلا انتقام بگیره. :| کلا آرک جالبی بود و جالب تر از اون فیلر هم نداشت که بسی برای ما که طرفدار ناروتو بودیم جای تعجب داشت :دی (البته یکی دو قسمت فیلر بود انگار)

در کل باید بگم وان پیس خیلی اینمه خوبیه و بشینین نگاه کنین تا رستگار بشین. :دی
=====================================================
حالا یه سوال این فیلمای وان پیس رو از کجا میشه گرفت؟ هنوز جایی سید می کندشون؟

یکی از صفحات Wikia هست که از این جور لیست ها توش قرار میدن. فکر می کنم اینم مال همون جا باشه.

یافتم. این بود:
Specific Recommendations - /a/ Wiki
فکر کنم کار 4chanـی ها باشه این ویکی.

Trap Manga recommendations =)) جندتاشو قبلا خونده بودم، سلیقه خوبی دارن :| :دی :| :دی :| :دی
رو چه حسابی انیمه های شونن رو گذاشته تو قسمت Female Targeted؟ :| :دی
وان پیست تا آخر قسمت 487 :d
سریع میرم سر اصل مطلب. خیلی مسخره کشته شد ACE و اعصابم بهم ریخت خداییش.
07022646864261736228.gif

حماسه داشت موج میزد از اون صحنه خداییش :دی مخصوصا چیزایی که ایس به شیروهیگه و لوفی میگه :دی

عیب نداره، بالاخره هر کس تو زندگیش اشتباهاتی انجام میده :-":دی

اگه ما Steins; Gate رو بگیم 100 از 100 و به Fullmeatal Brotherhood بدیم 99 از 100 و بعد Mushishi بدیم 97 از 100 و بعد به Usagi Drop بدیم 95 از 100 اونوقت باید [C]: Control - The Money of Soul and Possibility بدیم 90 از 100 و بعد ببینیم آیا به F/Z میشه نمره ای بالاتر از 81 داد یا نه
:دی :دی :دی

اگه ما Steins; Gate رو بگیم 100 از 100 و به Fullmeatal Brotherhood بدیم 99 از 100 و بعد Mushishi بدیم 97 از 100 و بعد به Usagi Drop بدیم 95 از 100 اونوقت باید [C]: Control - The Money of Soul and Possibility بدیم 90 از 100 و بعد ببینیم آیا به F/Z میشه نمره ای بالاتر از 81 داد یا نه
:دی :دی :دی
خیلی هم خوب:دی
من به اینا بخوام نمره بدم اینجوری میشه :
اولی 88
دومی 83
سومی 97
چهارمی 90
پنجمی 45 :(
و آخری 89

:دی :دی
البته تضارب آراء و اینا :دی

حماسه داشت موج میزد از اون صحنه خداییش :دی مخصوصا چیزایی که ایس به شیروهیگه و لوفی میگه :دی

با کشته شدنش مشکل دارم وگرنه کسی در مورد حماسه نساختن چیزی نگفت.

البته در مورد حماسه و اینا قطعا ناروتو خیلی حماسه سازی سهمگین تری داره :دی;)

Pupa
Episode 6
[]اونی چان .... اونی چان ..... کوشت ..... گوشت .... اونی چان ..... اونی چان
کل این قسمت همین بود خوردن اونی چان توسط نی چان !
از توریکو بیشتر گشنم کرد !
ولی بازم اگر سانسور نداشت بهتر بود ![/]

hunter x hunter2011 :E116
این قسمت واقعا سوپرایزم کرد البته انتظار داشتم که با توجه
به این که پیتو داره از بلایث استفاده میکنه نتونه بجنگه باهاشون ولی این فروپاشیش دیگه زیاده رویی بود...
ولی صحنه های قشنگی داشته...خوب بود...

البته در مورد حماسه و اینا قطعا ناروتو خیلی حماسه سازی سهمگین تری داره :biggrin1:;)
بالاخره یکی با من توی این یه مورد هم نظر بودش :دی! به نظر من وان پیس اثر بهتری در مجموع هست اما ناروتو از نظر بار احساسی و درام و صحنه های اپیک خیلی بهتر از وان پیس هستش توی این موارد.

هوووووووف[نفسی مبنی بر راحت شدن خیال:دی]...
اولین پروژه‌ی بلند انیمه‌ایم‌ تموم رفت:دیبالاخره...
تموم ک شد اومدم بشینم Attack on Titan رو ببینم بعد دیدم این قراره بعدا ادامه پیدا کته و بیخیالش شدم!!!
Death note‍یم ک داشتم ده قسمت اولش دوبله‌ی انگلیسی بود واسه همین اونم بیخیال شدم!!!:دی...
ازاین رو رفتم تو کار hellsing ultimate و حسابی تا قسمت ۳‍ش حال کردم!!!
این شخصیت آلوکارد در عین حال ک عالیه خعلیم مریض و خُله:دی...حسابی پسندیدم!!!
پروژه بلند بعدی HxH هستش و پروژه‌ی خعلی بلندم ک دایورتش کردم واسه سامر OP هسش...

بالاخره یکی با من توی این یه مورد هم نظر بودش :دی! به نظر من وان پیس اثر بهتری در مجموع هست اما ناروتو از نظر بار احساسی و درام و صحنه های اپیک خیلی بهتر از وان پیس هستش توی این موارد.
از نظر صحنه های اپیک من نیز با شما هم نظرم! :d
ولی صحنه های درام و احساسی خیر:d
---
من یه غلطی کردم قسمت 111 و 112 هانتر رو دیدم که ای کاش نمیدیدم:| واقعا دیگه نمیشه هیچجوره این اوضاع رو تحمل کنم الان تو اوج هیجان و در کف بودن میباشم!:| اگر بشه فردا پس فردایی باید برم نت رو جور کنم :d دانشگاه هم یک روز اشکال نداره :d

هر قسمت داره جالب تر میشه
سورپرایزهایی که توی این قسمت دیدم خیلی جالب بود
گذشته ی راگیو رو که دیدم پیش خودم گفتم واقعا چه مادریه این راگیو :d
جالبش اینجاست که از ساتسکی میپرسه که چرا برعلیه مادرش شورش کرده :d
ساتسکی که کلا به فنا رفت ، الان تتمه امیدمون فقط به ریوکوـه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or