Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
HxH E116
این قسمت در توصیف هم نمیگنجه وقتی این انیمه رو میبینم ناروتو و فیری تیل برام مثل یک شوخی میمونن همه منتظر یک مبارزه هستن توی این قسمت مانگاکا واقعا میدونه چیکار کنه که قابل پیش بینی نباشه لحظه ی بعد کل این آرک آرک خاصی هست اصلا این انیمه خیلی خداست گون که اصلا یکی دیگه شده بود و اون درگیری ذهنی با خودش در حد خدا بود !
راستی کیلوا چرا رفت ؟! نبود تو اون صحنه !؟
کیفیت این قسمت هنوز برام عجیبه زیادی بالا بود !
گون نمیخواد با پیتو بجنگه نه ؟!

تک تک لحظاتی که گون رو نشون میداد کیفیت در حد یک فیلم انیمه ای بود تا انیمه ی هفتگی !
شاهکار بود !

آخرین ویرایش:
یه پیشنهاد :d به پست اول اضافه کنید :
"تا اطلاع ثانوی خبری از فصل دوم شینگکی نیست،و پیش بینی میشود حدود 2 سال دیگه فصل دوم پخش بشه! "
:d :d :d
---
آخ آخ! دیشب چه ضدحالی بود، همینطور مانگا پاندا رو رفرش میکردم و منتظر وان پیس بودم،که یکهو کیان گفت این هفته مانگا نداریم...اصلا نابود شدیم:((
ولی خوب 3 قسمت تونستم دانلود کنم الان میرم ببینم(2تاش فیلر البته:d ) دو قسمت هم دیروز Space Brothers رسید :x چقدر قشنگ بود:x

من همون چپتری که ناروتو بیهوش شد گفتم نصف دیگه ِ کیوبی توی بدن میناتو هست و کیوبی هم همین رو به گارا رو گفت. پستش هم موجوده برید ببینید به من ایمان بیارید :دی
الان جدا و عقلا ناروتو تموم شد رفتش. چون کیوبی که کاملا رفت. دیگه چیزی نمونده. مگه اینکه این کسی که توبیراما دیدش یه کاری کنه که اونم معلوم نیست کیه. الان تنها راه نجات از ریکودو مادارا اینه که Goku بیاد برای مبارزه :دی

این چند وقته اخیر فقط شاهکار دیدم. رسما زندگی رو بوسیدم گذاشتم کنار:d
اون از GTO و FMA که واقعا قشنگ بودن!! حالا هم شروع کردم دارم Hunter x Hunte و FMA:Brotherhood رو با هم میبینم!!
Hunter x Hunter عجب انیمه ی هیجانی هست!! آرک اولش که فوق العاده بود..... هر چی جلوتر هم میره قشنگ تر میشه!! تا قسمت 38 دیدم.
مبارزه ی گون و با هیسوکا تو برج بهشت عالی بود!!
هیسوکا عجب عظمتی داره!! داره با گروه فانتوم تروپ هم بازی میکنه!! (اون با کسی همکاری نمیکنه! فقط خودشه و خودش. چون به خودش ایمان داره که ..... قویترینه)با این جمله رفتم تو دیوار....:d
به نظرم این انیمه یه اشکال کوچیک داره!! یه ذره فاصله بین استعداد گون با بقیه زیاده(یه ذره که هیچی!! خیلی زیاده:d) همینش یه ذره اذیتم میکنه.
با کیلوا کلا همهی اساس نن رو ریختن بهم!! بدبخت دلم واسه زوشی سوخت!! یه عمره داره تلاش میکنه, گون و کیلوا سه سوته یاد گرفتن!!
یکی دیگه هم این که: گون وقتی یه اشتباه میکنه زبونش رو مثل این دختر گربه ای ها میاره بیرون.....:)) یعنی از این حرکت چقدر بدم میاد.... دفعه اول که این این حرکت رو تو انیمه دیدم میخواستم بزنم مانیتور رو خورد کنم!! خانواده جلوگیری کردن....:d

FMA:Brotherhood:
تا قسمت 24 دیدم!! تازه میفهمم چرا رتبه 1 رو به خودش اختصاص داده!! بدون شک یه شاهکاره!! تمام چیزهایی که از یک انیمه میخوام تو این یکی جمع شده!!
طنزاش خیلی قشنگه!!:x هر چی میبینم سیر نمیشم:d
OP اولش هم که کار YUI چان هستش!! که خیلی وقت پیش خلیل بهم معرفی کرده بود و گوش داده بودم!!

-----------------------------------------------------------------------
هر سری میگم میشه درس و انیمه رو در کنار هم داشت ولی نه خیر.... نمیشه;)
نکته آموزنده: به هیچ وجه انیمه دیدن رو شروع نکنین:d
خواهشا تو پست اول Bold قید کنین: " خطر مرگ!! وارد نشوید"
:)):d

امیر Akiba آدرس بده بیام بزنم کتلت ـت کنم :دی
همچین گفتی Steins;Gate بهترین Opening رو داره من رفتم قسمت اول رو دیدم مثل بز فقط به مانیتور نگاه می‌کردم :| خیلی گنگ بود بعضی چیز هاش :| :دی
امیدوارم بعدا توضیح بده وگرنه آدرس نمی‌گیرم خودم میام دنبالت می‌گردم :دی

سلام ! :d
Higurashi no Naku Koro ni 2006
portada[51c1e4c83ae58].jpg
آقا ما هر چی دنبال زیرنویس این انیمه گشتیم پیدا نکردیم که نکردیم ! :-/:d
این انیمه 26 قسمته که من هرچی میگردم لینک دانلودی برای زیرنویس هاش پیدا نمیشه ! بچه ها اگر دارین بی زحمت آپ کنین، بدجوری تو کف رفتم ! :(:|
پیشاپیش ممنون !
پ.ن: تا قسمت 5 ـم دیدم ولی از اون به بعد دیگه زیرنویس پیدا نشد !

صبح فصل اول F/Z تموم کردم!:| حالا ما که فصل دوم ـش دم دستمون بود سریع نگاه کردیم! :دیاما حالم برای اونایی میسوزه که براش یه سال صبر کردن!:(
3ماه البته :-"

امیر Akiba آدرس بده بیام بزنم کتلت ـت کنم :دی
همچین گفتی Steins;Gate بهترین Opening رو داره من رفتم قسمت اول رو دیدم مثل بز فقط به مانیتور نگاه می‌کردم :| خیلی گنگ بود بعضی چیز هاش :| :دی
امیدوارم بعدا توضیح بده وگرنه آدرس نمی‌گیرم خودم میام دنبالت می‌گردم :دی
من؟ نه بابا من کجا گفتم بهترین اپنینگ مال SGـه؟ :d تا جایی که یادم میاد من همیشه بهترین اپنینگ و اندینگ رو Ano Hana میگفتم :d (حالا بهترین هم نباشن،جفتشون توی TOP3ـم هستن :d البته اندینگ اوله:-" )
اپنینگ هم منظورم آهنگش میباشدا! :d
حالا اگر Ano Hana رو دیدی حال نکردی با اپنینگ و اندینگش،بعدا یه مذاکره ای میکنیم:-"

یکم بره جلو در میابی چه خبره،بعد دوباره یکم جلوتر میهنگی،دوباره در میابی،دوباره میهنگی و این داستان ادامه دارد! :d :-"
ولی شخصیت اصلی انیمه،جزو معدود کاراکترهای اصلیه که کاراکتر محبوبمه :d مخصوصا با اون خنده هاش! :x
---
وان پیس تا 632 دیدم! :x
به به!به به! این دو روزی که وان پیس بهم تزریق شد اصلا روح و روانم شاد شده! سرشار از انرژی شدم و کلا خیلی حال میکنم :d
خوب از کجا شروع کنیم....:-"
تربول،اه اه اه! چقدر بدم میاد از تربول:| همینجوریش چندش بود،با این صداش چندش تر هم شد! :|
صدای دیامانته چیزی بود که انتظار داشتم(حالا نه اینکه منظورم این باشه منتظر همین صداپیشه بودم! ولی چنین صداهایی توی ذهنم تصور میکردم:d ) بسیار بهش میومد و کلا 20 دیگه! :d
جناب سرباز رو فکر میکردم آبی باشه!ولی قرمز بود! خیلی هم عالی! از قرمز حمایت میشه! >:) صداش هم صدای کریتسوگو بود؟ :o زیادی خفنه براش:-"
این سانجی عاشق پیشه هم که...:)) خاک بر سرش! :d

کلاه حصیری ها هم چقدر این تغییر قیافه بهشون میاد! مخصوصا زورو که کت و شلوار با اون سیبیل بسیار بسیار خفن بهش میاد! بسی لذت میبردیم زورو ساما رو با این تیپ و قیافه میدیدیم :d
و هنوزم هیچ حسی نسبت به وایولت ندارم :d

خیلی دوست دارم زودتر 2 فرمانده ی دیگه ی دوفلا رو ببینم! :d امیدوارم مثل دیامانته خفن باشن :d

آها این کلوسیوم هم بسی جالبه! جایزش هم میوه ی ایس! :-o دوفلا نامرد از کجا یافتیده میوه رو؟ /:)
خداکنه مبارزه های داخلش خفن باشه! :d

من؟ نه بابا من کجا گفتم بهترین اپنینگ مال SGـه؟
:d
تا جایی که یادم میاد من همیشه بهترین اپنینگ و اندینگ رو Ano Hana میگفتم
(حالا بهترین هم نباشن،جفتشون توی TOP3ـم هستن
البته اندینگ اوله
:-"
)
اپنینگ هم منظورم آهنگش میباشدا!

حالا اگر Ano Hana رو دیدی حال نکردی با اپنینگ و اندینگش،بعدا یه مذاکره ای میکنیم
:-"
این با Aku No Hana فرق داره؟! :-/ :دی

قسمت 15 رو دیدم!:(( بهترین قسمتی بود که تالا ازش دیدم!:دی چقدر اون لحظه ای که آرتوریا شمشیرش از نور داشت پور میشد و آیری حرف میزد قشنگ بود:( علاوه بر هر چی خوبی ـی که این انیمه داره از دیالوگ های قشنگش نمیشه گذشت:love:

زمین تا آسمون فرق میکنه:|
Ano Hana :x :x :x
من رو بکشن Aku no Hana نمیبینم:-"
Aku No Hana رو من به خاطر این که دل یکی از بچه ها رو نشکونم دیدم و یه تعریف با ارفاقی هم کردم ازش :-" :دی
در کل به نظرم انیمه جالبی نبود اصلا :-" :دی حالا شاید فصل دو بسازن باز هم ببینم که بتونم بفهمم داستان چی می‌شه ولی همین طوری اصلا حال نکردم :دی
لینک درست حسابی هم از این Ano Hana پیدا نکردم هنوز :| :دی

Aku No Hana رو من به خاطر این که دل یکی از بچه ها رو نشکونم دیدم و یه تعریف با ارفاقی هم کردم ازش :-" :دی
در کل به نظرم انیمه جالبی نبود اصلا :-" :دی حالا شاید فصل دو بسازن باز هم ببینم که بتونم بفهمم داستان چی می‌شه ولی همین طوری اصلا حال نکردم :دی
لینک درست حسابی هم از این Ano Hana پیدا نکردم هنوز :| :دی

2011 Anime | Unlimited Translation Works
اولین انیمه :d
البته اگر انکود شده نمیگیری:-"
حالا که تا اینجا رفتی،یکم برو پایین تر و Gosick رو هم بگیر:d

---
مرسی
biggrin1.gif

من همونیم که یکی دو ماه پیش سر پایان GoSick داشتم خود زنی می‌کردم
biggrin1.gif
خواهش :d
من کلا حافظم خیلی داغونه! :-" ولی یادمه یه زمانی میگفتی انیمه ی اکشن ژاپنی و عشقولی نمیبینی:-" که الان یادم اومد بعد از گوسیک ما در این حالت بودیم : " >:) >:) >:) که انیمه ی عشقولی نمیبینی؟ :-" "
آنو هانا عشقولیه:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or